فیلم پدیدار ادعا را نشان می دهد coronavirus قربانی کیسه های بدن به انتظارنشسته بودند در بیمارستان های ایران


فیلم پدیدار ادعا را نشان می دهد coronavirus کیسه های بدن به انتظارنشسته بودند در بیمارستان های ایران – به عنوان کشور معاون اول رئیس جمهور ‘شما’, بیماری 8 درصد از نمایندگان مجلس و 54,000 زندانیان منتشر می شوند در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیماری

 • این فیلم بنا به گزارش های ثبت شده توسط پرسنل پزشکی در بیمارستان
 • این نشان می دهد که خطوط به ظاهر کامل بدن کیسه پوشش طبقه از بیمارستان
 • در میان اتهامات رژیم کتمان میزان واقعی شیوع
 • تلفات رسیده 92, بالاترین در خارج از چین با 2,922 آلوده
 • یکی از کسانی که آلوده است گفت: برای اولین بار معاون رئیس جمهور در سرمقاله خود نوشت
 • علی خامنه ای گفت: COVID-19 نیست که از یک معامله بزرگ ” با وجود یکی از مورد اعتماد ترین مشاور مرگ و هشت درصد از پارلمان آلوده

فیلم این ادعا را نشان می دهد ردیف بدن کیسه های پر از افراد کشته شده توسط coronavirus در ایران شده است به اشتراک گذاشته آنلاین, ترس این کشور مخفی شده است میزان واقعی شیوع بیماری.

این کشور به معاون اول رئیس جمهور نیز زده شده است با این بیماری که همچنین تاثیر هشت درصد از ایران و نمایندگان مجلس و کشته شدن 92.

تهران اعلام کرد در مجموع عفونت رز به 2,922 امروز شد و گفت: این کشور بیشترین ارشد VP, سرمقاله خود نوشت, شد آخرین مشخصات بالا رقم قرارداد این بیماری است.

فیلم بنا به گزارش های ثبت شده توسط پرسنل پزشکی در یک بیمارستان در شهر قم در شمال ایران استان به همین نام که در آن coronavirus رسما به نام COVID-19 توسط سازمان بهداشت جهانی برای اولین بار شناسایی شده است.

Footage claiming to show rows of body bags filled with people killed by the coronavirus in a hospital in Iran has been shared online

The unconfirmed video, which has been viewed over 836,000 times online, shows lines of seemingly full body bags lining the floors of the hospital

فیلم این ادعا را نشان می دهد ردیف بدن کیسه های پر از افراد کشته شده توسط coronavirus در یک بیمارستان در ایران شده است به اشتراک گذاشته آنلاین

این نبرد که مشاهده شده است بیش از 836,000 بار آنلاین نشان می دهد خطوط به ظاهر کامل بدن کیسه پوشش طبقه از بیمارستان.

مرد ضبط پیاده روی را از طریق چند اتاق از امکانات بیشتر با کیسه های بدن دیده می شود در gurneys با رسانه های محلی گزارش مرحوم اعتقاد به قربانیان COVID-19.

شده است وجود دارد هیچ پاسخ رسمی به این ویدئو و معلوم نیست چرا بدن شده اند به خاک سپرده شد اما حداقل یک روزنامه نگار محلی ادعا می کند به این دلیل است که هیچ فضای وجود دارد.

این ویدئو که MailOnline شده است و قادر به بررسی در میان اتهاماتی که رژیم شده است کتمان میزان واقعی شیوع.

ایرانیان گفته شد نماز جمعه – عمیقا قابل توجهی در جمهوری اسلامی بود به لغو در پایتخت و در دیگر مناطق پس از مرگ و میر شد بالاترین از این ویروس در خارج از سرزمین اصلی چین است.

قوه قضائیه در عین حال گفت که آزادی 54,000 زندانیان که مورد آزمایش منفی برای این ویروس شده و به قید وثیقه. آن اضافه شده است که این امر شامل نمی شود ‘امنیت زندانیان زندان برای بیش از پنج سال است.

می آید پس از دو مردان ایران فیلم برداری شد, لیسیدن دیوارها و میله های عتبات عالیات در شهرهای قم و مشهد در سرپیچی از هشدارهای بهداشتی.

ایران روز چهارشنبه گزارش جدید 15 مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus و 586 موارد اضافی.

The unconfirmed video shows rows of seemingly full body bags

The man recording walks through several rooms of the facility with more body bags seen on gurneys

در تایید نشده تصویری که مشاهده شده است بیش از 836,000 زمان حاضر نشان می دهد که ردیف به ظاهر کامل بدن کیسه پوشش طبقه از بیمارستان. مرد ضبط پیاده روی را از طریق چند اتاق از امکانات بیشتر با کیسه های بدن دیده می شود در gurneys

استانهای تهران و قم بودند که بدترین ضربه با 253 و 101 مورد جدید از COVID-19 به ترتيب به گفته سخنگوی.

شیعیان شهر مقدس قم در جنوب تهران است که در مرکز ایران شیوع کروناویروس و آن اول مرگ و میر گزارش شده در فوریه 19.

مقامات شده اند تقلا برای توقف گسترش سریع آن است.

مدارس بسته شده اند, رویدادهای فرهنگی و ورزشی معلق و کار ساعت قطع.

An Iranian medic treats a patient infected with the COVID-19 virus at a hospital in Tehran on Sunday

یک ایرانی پزشک در درمان یک بیمار مبتلا به COVID-19 ویروس در بیمارستانی در تهران در روز یکشنبه

اما رمان coronavirus است که در حال حاضر در حال حاضر در تمام اما یکی از ایران در 31 استان کشور با توجه به آخرین آمار و ارقام.

می آید که نگرانی انگلیسی-ایرانی زندانی نازنین Zaghari-Ratcliffe, 41, آلوده شده اند ممکن است پس از شوهرش ریچارد Ratcliffe گفت: او مبتلا به علائم سرد مانند بیش از آخر هفته اما تا به حال نشده است تست شده است.

یک سخنگوی قوه قضائیه ریخت و تمسخر در نگرانی های دیروز و گفت: خانم Zaghari-Ratcliffe بود و در سلامت خوب است. این Ayotallah در ضمن قرار دادن است تا به طور مشابه مبارز جبهه با وجود یکی از مورد اعتماد ترین مشاور مرگ و هشت درصد از پارلمان آلوده شدن.

Iranian President Hassan Rouhani (right) makes a statement on coronavirus at a cabinet meeting in Tehran earlier this month with the First Vice President Eshaq Jahangiri sitting just feet from him. It has been reported today that Jahangiri is the latest high-profile figure to contract the disease

حسن روحانی رئیس جمهور ایران (راست) باعث می شود بیانیه ای در coronavirus در جلسه هیئت دولت در تهران در اوایل این ماه با معاون اول رئیس جمهور در سرمقاله خود نوشت نشستن فقط از او. از آن شده است امروز گزارش داد که ایران آخرین مشخصات بالا رقم قرارداد این بیماری

'This calamity is not that big of a deal, and that there have been bigger ones in the past,' Khamenei said yesterday while wearing a pair of protective gloves. 'I do not want to underestimate this issue of course, but let us not overestimate it either'

این فاجعه است که از یک معامله بزرگ وجود دارد و آن شده اند بزرگتر و آنهایی که در گذشته’ خامنه ای گفت: دیروز در حالی که با پوشیدن یک جفت دستکش. ‘من نمی خواهم به دست کم گرفتن این موضوع, البته, اما اجازه دهید ما را دست بالا گرفتن آن یا’

British-Iranian prisoner Nazanin Zaghari-Ratcliffe, 41, might have the deadly contagion her husband said as the Foreign Office calls on Tehran to provide medical intervention

انگلیسی-ایرانی زندانی نازنین Zaghari-Ratcliffe, 41, ممکن است مرگبار سرایت شوهرش گفت: به عنوان وزارت امور خارجه تماس در تهران به ارائه مداخله پزشکی

این فاجعه است که از یک معامله بزرگ وجود دارد و آن شده اند بزرگتر و آنهایی که در گذشته’ خامنه ای گفت: دیروز در حالی که با پوشیدن یک جفت دستکش. ‘من نمی خواهم به دست کم گرفتن این موضوع, البته, اما ما نه در آن دست بالا گرفتن یا نه.’

خارجی است به نام دولت ایران بلافاصله به آن را ببینید که خانم Zaghari-Ratcliffe بود که زندانی الکی جاسوسی و اتهامات ارزیابی می شود توسط متخصصان پزشکی.

دیروز کار MP لاله Siddiq توییتی که خانم Zaghari-Ratcliffe شده بود اعطا کردند یا دیروز یا امروز به دیدار خانواده است.

Richard Ratcliffe and the couple´s daughter Gabriella. Ratcliffe has intensified his calls on the British Government to secure his wife's release

ریچارد Ratcliffe و, ارتباط جنسی, دختر گابریلا. Ratcliffe تشدید کرده است تماس های خود را در دولت بریتانیا به امن خود را رها

Hampstead and Kilburn's Tulip Siddiq aid she hoped Mrs Zaghari-Ratcliffe would no longer be used as a bargaining chip by the British and Iranian government

Hampstead و Kilburn را لاله Siddiq کمک او امیدوار Mrs Zaghari-Ratcliffe دیگر نمی خواهد به عنوان یک تراشه چانه زنی توسط انگلیسی ها و دولت ایران

با این حال سفیر ایران در انگلستان حمید Baeidinejad اشاره opaquely به امنیت زندانی بودن منتشر کردند و بعد از آن حذف شده خود را صدای جیر جیر.

روز جمعه آقای Ratcliffe گفت که او نگران سلامت همسرش که در حال حاضر رنج می برد از غیر قابل توضیح فرو می ریزد و به نامنظم بودن ضربان قلب.

منابع نشان می دهد که او در حال حاضر coronavirus اما هشدار داد مقامات به احتمال زیاد به supress این اطلاعات است و ممکن است او را انکار آزمون برای اثبات اینکه او آن است.

زندانی دیگری است که اعتقاد به درگذشت از ویروس و حداقل چهار نفر دیگر که به آن.

خامنه ای دیروز تصریح کرد: اهمیت ایمان اسلامی در هدایت ملت پس از یکی از بالا, برنج, محمد Mirmohammadi, عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است که دست برداشت توسط رهبر معظم انقلاب درگذشت در سن 71 روز دوشنبه.

‘نماز می تواند به حل بسیاری از مشکلات,’ آیت الله گفت.

با وجود این رهبر ایران است و قرار است در جمهوری اسلامی نیروهای مسلح در حالت آماده باش برای کمک به مقامات بهداشت در مبارزه با شیوع بیماری است.

پس از کم اهمیت جلوه دادن coronavirus به تازگی به عنوان هفته گذشته مقامات ایران در حال حاضر گفت: آنها تا به حال برنامه های به طور بالقوه بسیج 300,000 سربازان و داوطلبان برای مقابله با ویروس است.

Iran's claims to have the virus under control lost further credibility last week when the deputy health minister, Iraj Harirchi, was taken into quarantine, just a day after sweating profusely at a press conference (pictured)

ایران ادعا می کند که این ویروس را تحت کنترل از دست داده و بیشتر اعتبار در هفته گذشته زمانی که معاون وزیر بهداشت, ایرج Harirchi گرفته شده بود به قرنطینه فقط یک روز پس از عرق کردن فراوان در یک کنفرانس مطبوعاتی (تصویر)

Mohammad Mirmohammadi (pictured left), a member of the Expediency Council which is hand-picked by the Supreme Leader of Iran, died aged 71 after falling sick with coronavirus. In this picture he is seated alongside two other officials, including Ali Akbar Velayti (centre)

محمد Mirmohammadi (تصویر سمت چپ) عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است که دست برداشت توسط رهبر جمهوری اسلامی ایران درگذشت, در سن 71 پس از سقوط بیمار مبتلا به کوروناویروس. در این تصویر او نشسته است در کنار دو تن دیگر از مقامات از جمله علی اکبر Velayti (مرکز)

رسانه های ایران گزارش داد که 23 تن از نمایندگان مجلس در حال حاضر به حال این ویروس به عنوان به خوبی به عنوان رئیس کشور به خدمات اورژانس.

“هر آنچه که کمک می کند تا بهداشت عمومی و جلوگیری از گسترش این بیماری خوب است و چه چیزی کمک می کند تا به گسترش آن گناه است,’ خامنه ای گفت که نه پوشیده, دستکش در گذشته روز درختکاری کشت.

خامنهای همچنین در خواست شهروندان را به دنبال مقامات بهداشتی’ دستورالعمل و ستایش خود را به “صداقت” و “شفافیت’ گفت: آنها حفظ شده است مردم تا به امروز پس از یک روز.

محمد Mirmohammadi یکی از چندین رژیم اعضای گرفتار این ویروس پس از معاون رئیس جمهور معصومه ابتکار و مشخصه تلاش وزیر بهداشت ایرج Harirchi نیز آلوده.

این می آید به عنوان رژیم ایران متهم شده بود از ” به خطر انداختن زندگی ایرانیان و جهان پس از هشدار دهنده ویدئوها از نمازگزاران لیس حرم ظهور آنلاین.

نیز وجود دارد ترس است که ایران در پوشش این مقیاس واقعی از بحران آمار و ارقام رسمی نشان مشکوکی بالا مرگ و میر – نشان می دهد وجود دارد ممکن است عفونت بیشتر از رژیم حاضر به اعتراف.

شورای ملی مقاومت ایران (و تبعات) ادعا کرده است که مرگ و میر است به عنوان بالا به عنوان 650 – نزدیک به ده بار رسمی شمارش.

An Iranian medic treats a patient infected with the COVID-19 virus at a hospital in Tehran on March 1

یک ایرانی پزشک در درمان یک بیمار مبتلا به COVID-19 ویروس در بیمارستانی در تهران در تاریخ 1 مارس

Medical experts, wearing masks and hazmat suits, take care of a patient infected by the coronavirus (COVID-19) at a hospital in Tehran, Iran on Monday

کارشناسان پزشکی با پوشیدن ماسک و منطبق مناسب مراقبت از یک بیمار آلوده به ویروس coronavirus (COVID-19) در یک بیمارستان در تهران در روز دوشنبه

کارشناسان نگرانی در ایران, درصد از مرگ و میر ناشی از عفونت در حال حاضر حدود 3.3 درصد است که بسیار بالاتر از کشورهای دیگر نشان می دهد تعداد زیادی از عفونت ها در ایران ممکن است به مراتب بیشتر از ارقام فعلی نشان می دهد.

ایران به تنهایی می ایستد در چگونه ویروس را تحت تاثیر خود دولت حتی در مقایسه با سخت-آمار چین, کانون شیوع.

رسانه های دولتی اعلام کرد Mirmohammadi مرگ صبح دیروز در ویروس, مستقیم ترین ضربه را به رژیم تا کنون.

مجمع تشخیص مصلحت نظام که او در توصیه آیت الله و کمک می کند تا به حل و فصل اختلافات بین رهبر و مجلس شورای اسلامی.

او قبلا به عنوان سر از ریاست جمهوری تحت سابق رئیس جمهور اکبر هاشمی رفسنجانی و علی خامنه ای در حال حاضر کشور با رهبر معظم انقلاب.

Mirmohammadi مادر مرده بود از coronavirus در روزهای اخیر و همچنین رسانه های ایران گزارش شده است.

کسانی که بیمار نیز شامل معاون رئیس جمهور معصومه ابتکار و ایرج Harirchi رئیس یک دولت ایران در کارگروه coronavirus که سعی در تطهیر این ویروس قبل از سقوط بیمار.

انگلیسی, مادر نازنین Zaghari-Ratcliffe می تواند اعطا موقت انتشار از ‘coronavirus زده زندان’

نازنین Zaghari-Ratcliffe می تواند منتشر کردند از ایران در زندان بدنام اوین در تهران در چهارشنبه Hampstead و Kilburn MP لاله Siddiq گفت.

نماینده توییتی صبح روز سه شنبه: ‘اخبار از سفیر ایران که تشکیل دهنده نازنین Zaghari-Ratcliffe ممکن است منتشر کردند امروز یا فردا از زندان در ایران.

“اگر این درست است نازنین خوش آمدید خروج از زندان اوین به زندان اما ما قبل از اینجا بوده ام.’

او افزود: “اگر این کردند اتفاق می افتد, انگلیسی, دولت موظف است آن را دائم و نه اجازه دهید او استفاده می شود به عنوان یک برگ برنده در این هفته آمده است.

Evin jail (pictured above) is said to have been hit by a coronavirus outbreak and there are fears surrounding Mrs Zaghari-Ratcliffe's release

اوین زندان (تصویر بالا) است که گفته شده است در برخورد با کروناویروس شیوع و ترس وجود دارد اطراف Mrs Zaghari-Ratcliffe انتشار

‘من باقی می ماند نگران آن است که نازنین به او گفت که او هنوز تست شده برای کوروناویروس. ‘

ایران در میان بدترین ضربه کشورهای خارج از چین است. همانطور که از صبح روز سه شنبه وجود داشته است 1,501 موارد ثبت شده با 66 مرگ و میر. شیوع گفته شد به رسیده از زندان در هفته گذشته.

حمید Baeidinejad ایران سفیر انگلستان بود در توئیتر خود نوشت: “آقای اسماعیلی سخنگوی دستگاه قضایی ایران اعلام کرد که خانم نازنین Zaghari است در شرایط بهداشتی خوب است و نه مبتلا به کوروناویروس.

او افزود که یکی از زندانیان با اتهام امنیتی خواهد بود اعطا کردند امروز یا فردا برای پیوستن به خانواده.’

ریچارد Ratcliffe نشان داد همسر او شده است نشان علائم کروناویروس اما هنوز آزمایش شده است.

آقای Ratcliffe گفت: در جمعه شب ایران وزارت امور خارجه تا به حال دروغ گفته وزارت امور خارجه (FCO) که او تا به حال تست شده برای این بیماری و تایید به توان منفی است.

Ms Siqqiq today tweeted that Mrs Zaghari-Ratcliffe could be granted leave from the prison in Iran

Ms Siqqiq امروز توییتی که خانم Zaghari-Ratcliffe می تواند اعطا مرخصی از زندان در ایران

اما همسرش را تکذیب کرد او تا به حال تست شده و او گفته بود FCO.

صحبت کردن, بهبهان نیوز, آقای Ratcliffe گفت: خانم Zaghari-Ratcliffe گفته شده بود هیچ چیز از او پتانسیل آزاد از دوشنبه.

‘نازنین خواهد بود بسیار خوشحال به بیرون آمدن از زندان’ او گفت. ‘من فکر می کنم آن است که یک بازی با مقامات ایرانی برای جلوگیری از مسئولیت برای آزمایش و درمان نازنین برای کوروناویروس.’

“و ما تجربه کردند آخرین بار بسیار منفی است. این فقط ما ساخته شده یک نوع متفاوت از تراشه چانه زنی و خانواده بودند در معرض انواع تهدیدات از پاسداران.’

بنابراین دولت بریتانیا نیاز به مطمئن شوید که آن را می توانید محافظت از او و خانواده اش است.’

Mrs Zaghari-Ratcliffe دستگیر شد, در تهران را از فرودگاه امام خمینی (در حالی که سفر با دختر جوان, گابریلا برای دیدار با پدر و مادر او در مارس 2016.

او محکوم به پنج سال زندان و بیش از اتهام توطئه برای سرنگونی دولت تهران.

او شده است فراهم دیپلماتیک حفاظت توسط دولت بریتانیا می گوید که او بی گناه است و این که درمان او توسط ایران موفق به دیدار با تعهدات خود تحت قوانین بین المللی.

دولت بریتانیا قابل درک است به دنبال روشن شدن از ایران در مورد وضعیت.

یک سخنگوی وزارت خارجه بریتانیا گفت: “ما به فوریت به دنبال کسب اطلاعات از مقامات ایرانی در گزارش که کروناویروس در حال گسترش است در زندان اوین. ما از دولت ایران بلافاصله اجازه می دهد تا متخصصان سلامت به زندان اوین برای ارزیابی وضعیت دوگانه بریتانیایی-ایرانی اتباع وجود دارد.’

این تصور در برخی از محافل که خانم Zaghari-Ratcliffe است که برگزار می شود به عنوان یک تراشه چانه زنی و سعی در تسریع حل و فصل £400 میلیون اختلاف بین ایران و بریتانیا بیش از یک معامله برای سالار مخازن زده در 1970s.

ردیف افزایش یافت بیش از یک برخورد نظامی بین المللی خدمات سرمایه گذاری استفاده می شود توسط وزارت دفاع به فروش سلاح انگلیسی در خارج از کشور, ایران و وزارت دفاع به فروش شاه ایران حدود 1500 سالار تانک و وسایل نقلیه زره پوش در سال 1971.

Hamid Baeidinejad tweeted that one prisoner would be given leave either today or tomorrow

حمید Baeidinejad توییتی که یک زندانی داده می شود ترک یا امروز یا فردا

The tweet above was later deleted by Mr Baeidinejad, it states Ms Zaghari Ratcliffe's release

صدای جیر جیر بالا بود و بعد حذف شده توسط Mr Baeidinejad آن متحده Ms Zaghari Ratcliffe انتشار

قرارداد متوقف شد بعد از شاه مخلوع در انقلاب 1979 اما ایران در حال حاضر پرداخت برای مخازن و خواستار پول خود را به عقب.

وجود دارد امید Mrs Zaghari-Ratcliffe می تواند منتشر شود اگر اختلاف مالي در نهایت می تواند حل و فصل شود.

Ms Siddiq گفت: در بیشتر بیانیه: “اگر شما را ترک شهروندان بریتانیایی در راه آسیب است برای مدت طولانی به اندازه کافی آنها را به آسیب برساند.

‘دولت گزینه های مهم را بیش از نازنین مورد در ماه های آینده. آنها باید همه چیز ممکن است به امن او دائم انتشار از جمله حل و فصل بدهی است که بریتانیا مدیون به ایران.

‘نازنین زندگی آویزان در تعادل می باشد. دولت بریتانیا می تواند و باید به سرعت عمل به نگه داشتن خود را امن است.

گزارش توسط بهبهان

کروناویروس یک بیماری همه گیر آلمان می گوید: بعد از 22 درصد سنبله در موارد یک شبه به لهستان می شود, آخرین کشور به ثبت یک مورد و عراق را تایید مرگ اول

توسط Connor بوید

Coronavirus شیوع تبدیل به جهانی همه گیر آلمان هشدار داد امروز پس از آن ضربه موجی از عفونت های جدید و لهستان شد آخرین کشور اروپایی به گزارش یک مورد.

وزیر بهداشت ینس Spahn گفت: شیوع بیماری است که teetering در آستانه یک بیماری همه گیر برای هفته ها در حال حاضر پیشی سطح اپیدمی و هشدار داد بدترین هنوز به آمده است.

آلمان گزارش 22 درصد سنبله در موارد دیروز گرفتن رسمی تلفات از 196 به 240. شده اند وجود دارد هیچ ویروس و میر در این کشور ثبت شده است.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) تا کنون متوقف کوتاه کوتاه از تماس با بحران همه گیر با وجود شیوع اتصالات این لایحه است.

More than 93,000 patients have been struck down by the deadly coronavirus across the world. The death toll today surpassed 3,200

بیش از 93,000 بيماران زده شده توسط مرگبار coronavirus در سراسر جهان است. مرگ و میر امروز با پیشی گرفتن از 3200

سازمان ملل متحد در سلامت بدن است که قبلا در توصیف این وضعیت به عنوان یک “اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی’ تعریف یک بیماری همه گیر به عنوان یک بیماری همه گیر است که گسترش در سراسر جهان از طریق انتقال محلی.

به عنوان افزایش تعداد افرادی که نبوده است به چین همچنان به گرفتن ویروس به نظر می رسد آن است که تنها یک ماده از زمان تا زمانی که رسما اعلام کرد و آن را یک بیماری همه گیر.

Coronavirus شیوع تاکنون به بیش از 3200 نفر و بیش از آلوده 94,000 در سراسر جهان است.

آمد:

 • کره جنوبی بدترین آمار کشور در خارج از چین افزایش یافت 516 در یک روز در نظر گرفتن عوارض خود را به 5,621 و 34 مرگ و میر. افراد بیمار در دائگو در قلب کره بحران شده اند قادر به تخت بیمارستان
 • یک مورد جدید ثبت شد در لهستان ساخت آن 34 کشور اروپایی به ضربه می شود
 • مرگ 70 ساله واعظ در عراق نشانه اول مرگ و میر در خاورمیانه و خارج از ایران
 • ایران منتشر کرده است دهها هزار نفر از زندانیان برای جلوگیری از گسترش coronavirus پس از آن موارد افزایش یافت و به بیش از 2900 امروز از جمله مرگ و میر 92
 • چین در سازمان ملل متحد اعلام کرد این کشور برنده در مبارزه با کروناویروس بعد از روزانه موارد آمار در شش هفته اخیر
 • هند امروز خود را نشان داد تعداد تایید coronavirus موارد شروع به پریدن کرد به 28 تا از فقط پنج شبانه
 • ایتالیا ممنوع بوسیدن و بغل کردن و دستور داد بیش از 75s به ماندن در خانه های خود را برای یک ماه

عراق واعظ بود که درد و رنج از زمینه مسائل مربوط به سلامت در بیمارستان درگذشت کردی استان سليمانيه تنها چند ساعت پس از او قراردادی این بیماری است.

او به تازگی در دیدار با عراق از بازگشت از ایران که در آن ویروس بوده و در حال اجرا شایع است.

عراق تا کنون به ثبت 31 مورد از این ویروس یک دانشجوی ایرانی است که پس از ارسال شد صفحه اصلی و 30 عراقی که تمام سفر بازگشت از ایران.

عراق مقامات بسته اند زمین های هم مرز با ایران و ممنوعیت ورود اتباع خارجی از سفر وجود دارد و دیگر به شدت کشورها را تحت تاثیر قرار.

مدارس و دانشگاه های, سینما کافه ها و دیگر اماکن عمومی در عراق دستور داده شده است بسته تا مارس 7 تا بیشتر شامل شیوع اما بسیاری همچنان به کار به طور معمول.

Medics in hazmat check a distressed child's temperature at Basra airport, in Basra, Iraq following an outbreak of the coronavirus

پزشکان در hazmat بررسی مضطرب کودک دما در بصره فرودگاه بصره عراق پس از شیوع کروناویروس

شیوع دارای سوخت وحشت عمومی در میان عراقی ها که می گویند جنگ زده کشور را به سیستم بهداشت و درمان نمی تواند رسیدگی به این بیماری همه گیر.

بسیاری از بیمارستان ها در عراق ضعیف هستند مجهز شده و یا در پس از خرابی های پی در پی امواج از جنگ است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی وجود دارد کمتر از 10 پزشکان برای هر 10000 نفر است.

در جای دیگر کره جنوبی را افزایش موارد طول می کشد این کشور در مجموع به 5,621. اکثر موارد در داخل و اطراف Daegu این شهر در قلب آن بحران است.

این بدان معنی است افراد بیمار با شرایط دیگر قادر به تخت های بیمارستانی در این شهر هستند چرا که آنها اشغال شده توسط افراد مبتلا به ویروس.

آنفولانزا مانند بیماری است که به سرعت در حال گسترش از طریق Daegu توسط اعضای یک حاشیه مسیحی ،

The death of a 70-year-old man in Iraq marks the first fatality in the Middle East outside of Iran. A child is checked on the outskirts of Duhok, Iraq

مرگ 70 سال در عراق نشانه اول مرگ و میر در خاورمیانه و خارج از ایران. یک کودک در حال بررسی در حومه دهوك عراق

به عنوان موارد در ادامه به افزایش در سطح جهانی چین در سازمان ملل متحد اعلام کرده است که این کشور برنده در مبارزه با کروناویروس.

فقط 125 عفونت تایید شد در روز سه شنبه – در شش هفته گذشته به پایین از بیش از 15 ، 000 مورد جدید یک روز در اوایل فوریه.

ژانگ ژوئن سفیر در سازمان ملل متحد گفت که این کاهش نشان داده است که ‘ما نه دور از آمدن پیروزی’.

سازمان بهداشت جهانی پذیرفته شده ‘کاهش واقعی است’, زدودن شایعات که چین بوده است پوشش مقیاس واقعی از شیوع بیماری است.

این ویروس به آرامی petering در شیوع این کانون به عنوان میلیونها نفر از شهروندان مجبور به اقامت در خانه های خود.

می آید پس از ایران ساخته شده شدید تصمیم به انتشار 54,000 زندانیان برای جلوگیری از پتانسیل گسترش یافته است.

- South Korean soldiers wearing protective gear spray disinfectant to help prevent the spread of the COVID-19 coronavirus, at a shopping district in Seoul

– کره جنوبی سربازان با پوشیدن دنده محافظ اسپری ضد عفونی کننده برای کمک به جلوگیری از گسترش این COVID-19 coronavirus در یک منطقه خرید در سئول

تهران قضائیه گفت: زندانیان اجازه داده شد تنها پس از آزمایش منفی برای coronavirus و ارسال وثیقه در حالی که امنیت زندانیان زندان برای بیش از پنج سال نخواهد بود منتشر شد.

می آید که نگرانی انگلیسی-ایرانی زندانی نازنین Zaghari-Ratcliffe, 41, آلوده شده اند ممکن است پس از شوهرش ریچارد Ratcliffe گفت: او مبتلا به علائم سرد مانند بیش از آخر هفته اما تا به حال نشده است تست شده است.

هند امروز خود را نشان داد تعداد تایید coronavirus موارد شروع به پریدن کرد به 28 تا از فقط پنج شبانه.

وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: زودتر COVID-19 بیمار که تا به حال سفر به ایتالیا منجر به تایید شش عفونت های دیگر.

یکی دیگر از مجموعه ای از موارد که پدید آمده حول یک گروه بزرگی از گردشگران که تا به حال وارد هند در فوریه. 21.

People wear protective masks as a precaution against the coronavirus outbreak, at the India gate in New Delhi

مردم پوشیدن ماسک محافظ به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر شیوع کروناویروس در دروازه هند در دهلی نو

هند همچنین اعلام کرد روز شنبه که آن را تحمیل کرده است جهانی غربالگری از همه مسافران در پروازهای بین المللی.

‘وجود دارد بدون نیاز به وحشت. ما نیاز به کار با هم را کوچک و در عین حال مهم در اقدامات برای اطمینان از حفاظت’ نخست وزیر هند نارندرا توییتی.

‘به صورت گسترده به نقد و بررسی در مورد آمادگی در COVID-19 رمان Coronavirus. وزارتخانه & متحده در حال کار با هم از غربالگری افراد پس از رسیدن در هند به ارائه به توجه فوری پزشکی’ او گفت.

در ژاپن تعداد تایید عفونت های رسیده از 1000 علامت گذاری از جمله 706 که آزمایش مثبت در الماس شاهزاده کروز کشتی بود که لنگر انداخت خاموش یوکوهاما و دیدم بزرگترین خوشه ای از این بیماری است.

ژاپن در شمال جزیره هوکایدو گزارش سه مورد بیشتر از coronavirus عفونت های دیروز.

این موارد جدید شامل همه مردان یک در 50s و دو نفر دیگر در 60s در این استان گفت: در وب سایت خود را.

در ایتالیا 27 نفر از coronavirus در یک روز آوردن تعداد کل مرده به 79 با تعدادی از عفونت در 2,502.

این کشور نیز با صدور یک سری از شدید اقدامات جدید از جمله ممنوعیت بوسیدن و بغل کردن برای یک ماه.

دولت ایتالیا ویژه کمیته علمی در coronavirus منتشر شده مجموعه ای از توصیه های آن امیدوار است هر کس در این کشور به دنبال خواهد داشت در روز چهارشنبه.

آن را توصیه می کند بیش از همه-75s به ماندن در خانه برای محدود کردن خطر خود را از ابتلا به این ویروس و درد و رنج عوارض جدی است.

این کمیته همچنین می گوید: مردم باید به جلوگیری از بوسیدن و دست دادن برای یک ماه.

مردم نیز باید اجتناب از مکان های شلوغ و نگه داشتن حداقل یک متر را به دور از هر کس دیگری در تمام اوقات آن را گفت.

هر کسی نشان دادن حتی خفیف علائم احتمالی عفونت کرونا ويروسی است که توصیه به ماندن در خانه و خودداری از رفتن به بیمارستان و یا پزشک عمومی.

این دستورالعمل همچنین هشدار می دهند به نوشیدن از فنجان شیشه یا بطری به عنوان هر کس دیگری به خصوص در رویدادهای ورزشی’.

مردم دیگر اجازه خواهد داشت به همراه دوستان و یا بستگان به اتاق اورژانس و نیز وجود خواهد داشت بیشتر restirctions در بازدید کنندگان به کلینیک های خصوصی و خانه های بازنشستگی.

و تمام مسابقات فوتبال و دیگر رویدادهای ورزشی در ایتالیا در این ماه باید پشت درهای بسته برگزار شد این کمیته اعلام کرد.

چه ما در مورد CORONAVIRUS?

کسی که مبتلا به کروناویروس می توانید آن را تنها با یک روش ساده سرفه و یا عطسه, دانشمندان می گویند.

بیش از 3200 نفر با این ویروس در حال حاضر تایید کرده اند و بیش از 94,000 آلوده شده اند. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم:

چه coronavirus?

یک کروناویروس یک نوع ویروس است که می تواند باعث بیماری در حیوانات و مردم است. ویروس به داخل سلول های میزبان خود را و استفاده از آنها برای تکثیر خود و اخلال در بدن توابع نرمال. Coronaviruses به نام پس از کلمه لاتین ‘کرونا’ که به معنی تاج است زیرا آنها روکشی توسط یک مشخصی پوسته که شبیه یک تاج سلطنتی.

Coronavirus از ووهان است که هرگز قبل از دیده می شود این بیماری. آن شده است به نام SARS-CoV-2 توسط کمیته بین المللی طبقه بندی از ویروس ها. نام مخفف سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2.

کارشناسان می گویند این اشکال است که به کشته شدن حدود یک در 50 بيمار پس از وقوع شروع در ماه دسامبر است, ‘خواهر’ سارس بیماری که آمار چین در سال 2002 پس از نامگذاری شده است پس از آن.

این بیماری که ویروس باعث شده است به نام COVID-19 که مخفف coronavirus بیماری 2019.

دکتر هلن مایر از Pirbright موسسه گفت: ‘Coronaviruses یک خانواده از ویروس ها است که آلوده کردن طیف گسترده ای از گونه های مختلف از جمله انسان و گاو و خوک و مرغ و سگ و گربه و حیوانات وحشی.

‘تا زمانی که این کروناویروس جدید شناسایی شد وجود دارد تنها شش coronaviruses شناخته شده برای آلوده کردن انسان است. این چهار علت خفیف سرماخوردگی نوع بیماری اما از سال 2002 شده است وجود دارد ظهور دو coronaviruses جدید است که می تواند انسان را آلوده سازد و در نتیجه بیشتر شدید بیماری (سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) coronaviruses).

‘Coronaviruses شناخته شده قادر به گاهی اوقات پرش از گونه ای به گونه دیگر و این چیزی است که اتفاق افتاده است در مورد سارس MERS و جدید کروناویروس. حیوانات منشاء جدید کروناویروس شناخته نشده است.’

اولین انسان موارد عموم گزارش شده از چین در شهر ووهان که در آن حدود 11million مردم زندگی می کنند و پس از پزشکان برای اولین بار شروع به عموم گزارش عفونت در دسامبر 31.

در ژانویه 8, 59 موارد مشکوک گزارش شده بود و هفت نفر در وضعیت بحرانی است. آزمون توسعه داده شد برای ویروس جدید و ثبت موارد شروع به افزایش.

اولین نفر کشته شدند که در هفته و در ماه ژانویه 16, دو مرده بودند و 41 نفر تایید شدند. روز بعد دانشمندان پیش بینی کرد که از 1700 نفر آلوده احتمالا تا 7000.

فقط یک هفته پس از آن وجود داشته است بیش از 800 مورد تأیید و همان کسانی که دانشمندان تخمین زده است که حدود 4000 – احتمالا 9,700 – آلوده شدند در ووهان به تنهایی. که نقطه 26 نفر فوت کرده است.

ژانویه 27, بیش از 2800 نفر تایید شده اند آلوده 81 مرده بود و برآورد از تعداد کل موارد در بازه زمانی از 100,000 به 350,000 در ووهان به تنهایی.

در ژانویه 29, تعداد مرگ و میر افزایش یافته بود به 132 و موارد بودند در بیش از 6000 است.

در فوریه 5 وجود دارد بیش از 24,000 موارد و 492 مرگ و میر.

در فوریه 11, این یافته به بیش از 43 ، 000 موارد و 1 ، 000 مرگ و میر.

تغییر در راه موارد تایید شده در فوریه 13 – پزشکان تصمیم گرفت برای شروع با استفاده از اسکن ریه به عنوان یک تشخیص رسمی و همچنین تست های آزمایشگاهی – باعث افزایش در تعداد موارد به بیش از 60 ، 000 و به 1,369 مرگ و میر.

در فوریه 25, حدود 80.000 نفر آلوده شده است و برخی از 2700 فوت کرده است. 25 فوریه اولین روز در شیوع زمانی که کمتر از موارد تشخیص داده شد در چین نسبت به بقیه جهان است.

کجا virus از آمده است ؟

به گفته دانشمندان این ویروس تقریبا به طور قطع در آمد از خفاش ها. Coronaviruses به طور کلی تمایل به سرچشمه در حیوانات – مشابه سارس و ویروس MERS اعتقاد به سرچشمه گرفته و در civet گربه و شتر بود.

اولین موارد COVID-19 آمد از مردم مراجعه و یا کار در یک حیوان زندگی می کنند بازار در ووهان است که پس از بسته شده اند را برای بررسی است.

اگرچه بازار رسما غذاهای دریایی, بازار دیگر مرده و زندگی حیوانات فروخته شد وجود دارد از جمله گرگ توله سمندرها و مارها طاووس خارپشت و شتر گوشت.

یک مطالعه توسط ووهان موسسه ویروس شناسی منتشر شده در فوریه سال 2020 در مجله علمی طبیعت یافت می شود که آرایش ژنتیکی ویروس در نمونه های یافت شده در بیماران در چین است که 96 درصد یکسان به یک coronavirus آنها در بر داشت در خفاش ها.

وجود دارد بسیاری از خفاش ها در بازار بنابراین دانشمندان می گویند این احتمال وجود دارد وجود دارد یک حیوان است که عمل به عنوان یک مرد متوسط, قرارداد و آن را از یک خفاش قبل از سپس انتقال آن به انسان است. آن را هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است چه نوع از حیوانات بود.

دکتر مایکل اسکینر یک virologist در امپریال کالج لندن بود و نه درگیر با تحقیقات گفت: ‘کشف قطعا مکان منشاء nCoV در خفاش در چین است.

“ما هنوز نمی دانیم که آیا گونه های دیگر به عنوان ميزبان به تقویت این ویروس و احتمالا حتی آن را به بازار و نه چه گونه که میزبان ممکن است شده اند.’

تا کنون تلفات بسیار کم است. چرا کارشناسان بهداشت بنابراین نگرانی در مورد آن ؟

کارشناسان می گویند جامعه بین المللی نگران است در مورد این ویروس به دلیل کمی شناخته شده در مورد آن و آن را به نظر می رسد به گسترش به سرعت.

آن است که شبیه به سارس که آلوده 8,000 نفر کشته و نزدیک به 800 در شیوع در آسیا در سال 2003 در آن است که یک نوع از کروناویروس که باعث عفونت انسان ریه ها. آن است که کمتر کشنده تر از سارس, اما, که به کشته شدن حدود یک در 10 مردم نسبت به حدود یک در 50 برای COVID-19.

یکی دیگر از دلایل نگرانی این است که هیچ کس هیچ ایمنی به ویروس به دلیل آنها مواجه می شوند هرگز آن را قبل از. این به این معنی آن را ممکن است قادر به باعث آسیب بیشتر از ویروس های ما در سراسر اغلب مانند آنفولانزا یا سرماخوردگی.

صحبت کردن در یک جلسه در ماه ژانویه, آکسفورد, دانشگاه, استاد,,,,, Dr Peter Horby گفت: ‘رمان ویروس گسترش می تواند بسیار سریع تر از طریق جمعیت از ویروس ها که از گردش در همه زمان ها به خاطر ما هیچ مصونیت به آنها.

“ترین ویروس آنفولانزای فصلی یک مورد مرگ و میر کمتر از یک در 1000 نفر است. در اینجا ما در حال صحبت کردن در مورد یک ویروس که در آن ما را درک نمی کنند به طور کامل به شدت طیف اما ممکن است مورد مرگ و میر می تواند به عنوان بالا به عنوان دو درصد است.’

اگر نرخ مرگ و واقعا دو درصد این بدان معناست که دو نفر از هر 100 بيمار که آن را دریافت خواهد مرد.

من احساس است که آن را پایین تر’ Dr Horby اضافه شده است. “ما احتمالا گم شده و این کوه یخ از موارد خفیف تر. اما این در شرایط فعلی که ما در آن هستیم.

‘دو درصد مورد مرگ و میر در مقایسه با اسپانیا آنفولانزای همه گیر در سال 1918 پس از آن یک نگرانی قابل توجهی در سطح جهان است.’

چگونه ویروس گسترش یابد ؟

این بیماری می تواند به گسترش بین مردم فقط از طریق سرفه و عطسه و آن را به یک عفونت بسیار مسری هستند. و آن را نیز ممکن است گسترش حتی قبل از اینکه کسی علائم است.

اعتقاد بر این است به سفر در بزاق و حتی از طریق آب در چشم و در نتیجه تماس نزدیک, بوسیدن و به اشتراک گذاری کارد و چنگال و یا ظروف همه خطرناک است.

در اصل مردم تصور می شد به ابتلا به آن از یک حیوان زندگی می کنند بازار در شهر ووهان. اما موارد به زودی شروع به ظهور در افرادی که هرگز وجود نداشته است که پزشکان مجبور به تحقق بخشیدن به آن از شخصی به شخص.

وجود دارد در حال حاضر شواهدی وجود دارد که گسترش آن می تواند دست سوم – به کسی که از یک فرد که آن را از شخص دیگری.

چه این ویروس را به شما ؟ نشانه چیست ؟

هنگامی که کسی گرفتار COVID-19 virus ممکن است بین دو و 14 روز و یا حتی بیشتر برای آنها را به نشان می دهد هر گونه علائم – اما آنها هنوز هم ممکن است مسری در طول این زمان.

اگر و هنگامی که آنها را تبدیل به بیمار معمولی علائم شامل آبریزش بینی و سرفه و گلو درد و تب (درجه حرارت بالا). اکثریت قریب به اتفاق بیماران بهبود می یابند از این و بدون هر گونه مسائل و بسیاری از شما نیاز به هیچ کمک پزشکی در همه.

در گروه کوچکی از بیماران که به نظر می رسد عمدتا به افراد مسن و یا کسانی که با طولانی شدن مدت بیماری می تواند منجر به ذات الریه. ذات الریه یک عفونت است که در آن داخل ریه ها متورم و پر کردن با مایع. آن را می سازد آن را به طور فزاینده ای دشوار برای تنفس و اگر درمان نشود می تواند کشنده باشد و خفه مردم است.

آمار و ارقام نشان می دهند که کودکان انجام می دهند به نظر نمی رسد به خصوص به شدت آسیب دیده توسط ویروس که آنها می گویند عجیب و غریب است با توجه به استعداد ابتلا به آنفولانزا اما روشن نیست که چرا.

آنچه باید آزمایشات ژنتیکی نشان داد در مورد ویروس ؟

دانشمندان در چین ثبت شده ژنتیکی توالی از حدود 19 گونه از این ویروس منتشر شد و آنها را به کارشناسان کار در سراسر جهان است.

این اجازه می دهد تا دیگران به آنها را مطالعه و توسعه آزمون و بالقوه نگاه به درمان بیماری آنها شود.

آزمون نشان داد coronavirus نیست تغییر زیادی در حال تغییر است شناخته شده به عنوان جهش – های زیادی در طول مراحل اولیه گسترش آن.

مدیر کل چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری Gao فو گفت: این ویروس جهش و تطبیق آن را به عنوان گسترش از طریق مردم است.

این به این معنی تلاش برای مطالعه ویروس ها و به طور بالقوه کنترل ممکن است آن را فوق العاده دشوار است چرا که این ویروس ممکن است نگاه متفاوت در هر بار دانشمندان تجزیه و تحلیل آن است.

بیشتر مطالعه ممکن است قادر به فاش کردن که آیا این ویروس آلوده تعداد کمی از مردم پس از آن تغییر و گسترش آنها و یا اینکه با وجود نسخه های مختلف از این ویروس که از حیوانات را توسعه داده اند که به طور جداگانه.

چه خطرناک است این ویروس ؟

این ویروس دارای یک مرگ و میر در حدود دو درصد است. این یک شبیه مرگ و میر به شیوع آنفولانزای اسپانیایی که در سال 1918 در ادامه به کشتن اطراف 50million مردم است.

کارشناسان شده است تضاد از آغاز شیوع در مورد اینکه آیا درست است تعداد افرادی که آلوده است به طور قابل توجهی بالاتر از رسمی تعداد موارد ثبت شده. برخی از افراد انتظار می رود که چنین علائم خفیف است که آنها هرگز حتی متوجه آنها بیمار هستند مگر اینکه آنها در حال آزمایش است بنابراین تنها موارد جدی تر کشف, ساخت مرگ و میر به نظر می رسد بالاتر از آن واقعا است.

اما رسیدگی به نظارت دولتی در چین گفت: آن را به حال هیچ دلیلی برای باور این درست بود.

دکتر بروس Aylward یک سازمان بهداشت جهانی رسمی که رفت و در یک ماموریت به چین گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که ارقام تنها نوک کوه یخ و گفت: ضبط به نظر می رسد به طور دقیق آمار اخبار گزارش.

می توانید این ویروس توان درمان کرد ؟

این COVID-19 ویروس نمی توان درمان و اثبات آن دشوار باشد.

آنتی بیوتیک ها کار نمی کنند در برابر ویروس ها به طوری که آنها از این سوال. داروهای ضد ویروسی می تواند کار کند اما این روند از درک یک ویروس پس از آن توسعه و تولید مواد مخدر برای درمان آن را در سال و مقدار بسیار عظیمی از پول است.

هیچ واکسنی وجود دارد coronavirus نشده است و به احتمال زیاد یکی خواهد شد در زمان به بعد از هر استفاده در این بیماری به دلایل مشابه به بالا.

موسسه ملی بهداشت در ایالات متحده و دانشگاه در واکو تگزاس می گویند که آنها در حال کار بر روی یک واکسن بر اساس آنچه که آنها در مورد coronaviruses به طور کلی با استفاده از اطلاعات از شیوع سارس. اما این ممکن است یک سال یا بیشتر برای توسعه با توجه به فن آوری دارویی.

در حال حاضر دولت و مقامات بهداشتی در حال کار برای جلوگیری از ویروس ها و برای مراقبت از بیماران که بیمار هستند و آنها را متوقف آلوده کردن افراد دیگر است.

افرادی که از گرفتن این بیماری در حال قرنطینه در بیمارستان که در آن علائم خود را می تواند درمان شود و آنها را به دور از مثلا ،

و فرودگاه ها در سراسر جهان در حال قرار دادن در محل غربالگری اقدامات مانند داشتن پزشکان در محل مصرف مردم درجه حرارت برای بررسی تب و حرارتی با استفاده از غربالگری به نقطه ای کسانی که ممکن است بیمار (عفونت باعث افزایش درجه حرارت).

اما آن می تواند هفته علائم به نظر می رسد وجود دارد تنها یک احتمال است که بیماران خواهد بود خال خال در فرودگاه.

این شیوع یک بیماری همه گیر و یا یک بیماری همه گیر?

شیوع یک بیماری همه گیر است که زمانی که یک بیماری طول می کشد نگه دارید از یک جامعه مانند یک کشور یا منطقه است.

اگر چه در آن گسترش یافته است به ده ها تن از کشورها شیوع این است که هنوز طبقه بندی شده به عنوان یک بیماری همه گیر است که در تعریف سازمان جهانی بهداشت به عنوان “در سراسر جهان گسترش یک بیماری جدید’.

سر که جهانی عفونی خطر آمادگی Dr سیلوی Briand گفت: “در حال حاضر ما در یک بیماری همه گیر. ما در این مرحله است که در آن یک بیماری همه گیر با چند کانون و ما سعی می کنیم برای خاموش کردن انتقال در هر یک از این کانون’ گاردین گزارش شده است.

او گفت که بسیاری از موارد خارج از هوبئی شده بود ‘سرريز’ از کانون بنابراین این بیماری نیست در واقع گسترش به طور فعال در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>