بانک های مواد غذایی در حال تاخت و تاز کردن به عنوان Coronavirus موج تقاضا

در اوماها (روباز انتخابی) یک شربت خانه مواد غذایی که به طور معمول به عنوان چند به عنوان 100 نفر را دیدم 900 نشان می دهد تا در یک روز. در Jonesboro ارک., پس از یک گردباد قدرتمند زده بانک مواد غذایی دریافتی کمتر از نیمی از کمک های مالی آن انتظار می رود به دلیل عصبی در خانواده ها برگزار می شود به آنچه که آنها تا به حال. و در ایالت لوئیزیانا گارد ملی نامیده شده است برای کمک به بسته بندی مواد غذایی جعبه و اطمینان حاصل شود که توزیع اجرا هموار.

تقاضا برای کمک های غذایی در حال افزایش است در فوق العاده رای دادن فقط به عنوان مواد غذایی کشور بانک ها زده بودن کمبود هر دو اهدا مواد غذایی و داوطلب کارگران است.

لباس guardsmen کمک به “لبه” در به طور فزاینده ای زمان توزیع جعبه های پر از قوطی ماکارونی مرغ, سوپ, ماهی تن, ماهی و گوشت خوک و لوبیا و گفت: Mike منینگ رئیس اجرایی در بیشتر باتون روژ بانک مواد غذایی. “حضور خود را فراهم می کند و ایمنی را برای ما در طول توزیعهای.”

آقای منینگ که مشغول به کار در مواد غذایی بانک برای 16 سال از جمله از طریق طوفان کاترینا گفت که او تا به حال هرگز شاهد چنین ترکیبی از نیاز و کمبود و اضطراب است. “‘دیوانه’ بسیار مبالغ آن را,” او گفت:.

“من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن را گفت:” استیسی Dean, معاون رئیس جمهور برای کمک های غذایی سیاست در مرکز بودجه و اولویت های سیاست چپ متمایل سازمان تحقیقاتی در واشنگتن او مورد مطالعه امنیت غذایی برای بیش از یک ربع قرن. “مردم عشق عبارت ‘طوفان کامل,'” او افزود: “اما هیچ چیز ساخته شده است برای این است.”

تغذیه و آمریکا و این کشور بزرگترین شبکه ای از بانک های مواد غذایی با بیش از 200 وابسته به بینی و یک $1.4 میلیارد کسری در شش ماه آینده به تنهایی. هفته گذشته جف بزوس بنیانگذار آمازون اعلام کرد که او با اهدای 100 میلیون دلار به این گروه — بزرگترین کمک مالی در تاریخ خود را اما هنوز هم کمتر از یک دهم از آنچه به آن نیاز دارد.

Coronavirus است در همه جا در امریکا و پس از آن با گرسنگی است. بیش از یک میلیون نفر بازدید کرده اند هواپیماهای بدون سرنشین فیلم از یک مایل-خط طولانی از اتومبیل های در حال انتظار برای مواد غذایی در هفته گذشته همراه یک خم در Monongahela River منجر به بیشتر پیتسبورگ جامعه بانک مواد غذایی.

یک سخنگوی سازمان بث بارل گفت که 800 اتومبیل خدمت کرده بودند که بعد. یکی دیگر از توزیع این هفته به خود جلب کرد و حتی بیشتر.

آخرین به روز رسانی: بازار و کسب و کار

  • میلیون ها نفر بیشتر انتظار می رود به اضافه نرخ بیکاری رتبه.
  • بازارهای آسیایی در بغداد پس از وال استریت رالی.
  • مقرون به صرفه-شکار: “ما هرگز این قیمت ها دوباره.”

Tini ماسون, 44 بود که در یکی از این ماشین های ساخت خود را در اولین سفر به یک بانک مواد غذایی. “ما باید به کشش هر می تواند هر بسته همه چیز را که ما چون ما نمی دانیم که آنچه در اطراف گوشه او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی.

آقای میسون خود را از دست داد کار به عنوان یک آشپز در مدت کوتاهی قبل از وقوع در زمان نگه دارید. حرفه ای در اتاق که در آن او تا به حال شده به دنبال کار بسته شده است درهای خود را و او است که هنوز هم در حال انتظار برای مزایای بیکاری از طریق آمده است. شریک زندگی خود را, کریستال استوارت 49 از دست رفته و کار خود را در یک Residence Inn by Marriott و سپس به طور خلاصه به کار در یک سوپر مارکت. اما او توسعه سرفه و مجبور شد برای منزوی کردن در حالی که در انتظار نتایج یک سواب آزمون. (خود را تست کرده و دوباره منفی است.)

آقای میسون توصیف نزد مایل پس از مایل از رانندگان به دنبال مواد غذایی به عنوان “افشاگری ذهن دمیدن تجربه هرگز فراموش نخواهم کرد.” او و خانم استوارت گفت: آنها honked خود شاخ به عنوان یک ژست برای داوطلبان پس راند و تخم مرغ و میوه با همسایه ها که ماشین را.

“اگر من نمی باید به نگرانی در مورد غذا من می تواند نگرانی در مورد لباس های, چگونه من قصد دارم به پرداخت اجاره, چگونه من قصد دارم به پرداخت خودرو توجه داشته باشید” خانم استوارت گفت.

نزدیک به 10 میلیون آمریکایی گزارش داد از دست دادن شغل خود را در نیمه دوم ماه مارس. درست تعداد تازگی بیکار است که تقریبا قطعا بالاتر و بسیاری از آنها کم و یا هیچ بافر در برابر از دست دادن ناگهانی در درآمد. حتی قبل از بحران اقتصادی کنونی فدرال رزرو در بر داشت که چهار نفر در 10 بزرگسالان آمریکایی ندارد, پس انداز و یا منابع دیگر به پوشش غیر منتظره 400 دلار هزینه.

در حالی که کنگره با تصویب جارو بهبود اقتصادی بسته بندی ماه گذشته که وعده داده شده پرداخت تا 1200 $برای بسیاری از بزرگسالان آمریکایی هنوز معلوم نیست زمانی که بودجه خواهد رسید.

اضافه کردن به مشکل بسته شدن مدرسه در سراسر کشور به این معنی است که بسیاری از خانواده ها که متکی رایگان یا یارانه مدرسه صبحانه و ناهار به نگه داشتن فرزندان خود را تغذیه روبرو هستند و حتی بیشتر نیاز دارید.

دقیقا در لحظه ای که بیشتر آمریکایی ها خودشان تبدیل به مواد غذایی موسسات خیریه, موسسات خیریه روبرو هستند کمبود خود را. آنها با تکیه بر یک داوطلب در نیروی کار یکی که کج به شدت نسبت به بازنشستگان. در سراسر کشور, مسن, داوطلبان پناه در خانه برای سلامت خود و ایمنی — گاهی اوقات با انتخاب و گاهی اوقات در دولت جهت.

شاید بیشتر نگران کننده بسیاری از سازمان هایی که به طور معمول اهدا حجم زیادی از مواد غذایی خود را تعطیل. رستوران ها و هتل ها و قمار باید بسته در سراسر کشور است. و فروشگاه های مواد غذایی است که معمولا به اشتراک گذاری unsold در آن زمان موجودی است که نزدیک شدن به آن بهترین-تاریخ کمتر به اهدا چرا که آنها نگران مشتریان شده اند سلب بسیاری از قفسه های لخت.

“زمانی که آمریکایی ها شروع کردن در توالت کاغذ و ماکارونی و لوبیا خشک و هر چیز دیگری که آنها می توانند دست خود را در سوپر مارکت ها و دیگر تا به حال که بیش از حد و نه زمان برای انجام این نوع از قفسه نوردد به بررسی آنچه آنها می دهد گفت:” جانت Poppendieck یک کارشناس در فقر و کمک های غذایی. او همچنین نویسنده از “شیرین خیریه ؟ مواد غذایی اضطراری و پایان حق.”

نتیجه این است که مواد غذایی بانک ها در حال خرید آنچه آنها استفاده می شود برای دریافت برای هیچ چیز.

در مواد غذایی بانک مرکزی در اوماها مقدار مواد غذایی اهدا شده در ماه مارس کاهش یافته است تقریبا نیمی از. بانک غذایی به طور معمول خرید $73,000 از مواد غذایی در یک ماه در این زمان از سال است اما صرف $675,000 در چهار هفته گذشته.

در شهر نیویورک که در آن بیش از 19 میلیارد پوند از مواد غذایی توزیع شده تحت شرایط عادی و این ویروس به شمار عظیم آزمون به سیستم 49 درصد از پاسخ دهندگان به یک اخیر سینا کالج نظرسنجی در این شهرستان گفت: آنها نگران بودند در مورد اینکه قادر به پرداخت هزینه غذا.

مواد غذایی بانک ها انبار بزرگ و یا مراکز توزیع است که عرضه محلی عرض شناخته شده به عنوان مواد غذایی pantries بلکه دست مواد غذایی به طور مستقیم به برخی از افراد است. آنها نسبتا اخیر از زندگی آمریکایی.

جان ون Hengel تاسیس این کشور برای اولین بار چنین سازمان St. mary’s بانک مواد غذایی در ققنوس در سال 1967 پس از مکالمه با یک زن که به دنبال مواد غذایی در dumpsters برای تغذیه کودکان خود. مفهوم گسترش در سراسر کشور و آقای ون Hengel تاسیس شبکه ملی که شد تغذیه امریکا در سال 1979.

غذا-بانکداری به رشد خود ادامه داد و در اوایل 1980s با توجه به اندی فیشر یک امنیت غذایی کارشناس و نویسنده بزرگ “گرسنگی است.” این زمانی بود که رئیس جمهور رونالد ریگان قطع اجتماعی-برنامه های رفاهی و رکود اقتصادی رخ داد.

آقای فیشر که مطرح شد در Youngstown Ohio گفت که با ظهور میانه روست کمربند کلیساها اتحادیه ها و انجمن های مدنی کار می کرد به پر کردن آنچه که آنها بر این باور بود که به طور موقت نیاز دارید. “هیچ کس انتظار می رود که بانک های مواد غذایی ادامه خواهد داد برای سال 2020” آقای فیشر گفت. “آنها رشد آنها گسترش آنها نهادینه شده است.”

مواد غذایی بانک ها متمایز از فدرال Supplemental Nutrition Assistance Program که قبلا شناخته شده به عنوان “مواد غذایی” که کمک می کند تا دریافت کنندگان خرید خود را مواد غذایی. حدود 40 میلیون نفر از مردم با تکیه بر این برنامه هر چند اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تغییر حکومت بود و انتظار می رود به فشار 700000 نفر از رول قبل از coronavirus بحران آغاز شد.

با تغذیه امریکا را تخمین می زند ضربه محکم و ناگهانی کوتوله مواد غذایی بانک ها به عنوان یک منبع معاش برای نیازمندان آمریکایی ارائه نه وعده های غذایی برای هر یک از آن مواد غذایی در سراسر کشور-شبکه بانکی. اما افزایش ناگهانی تقاضا پیشی گرفته ضربه محکم و ناگهانی توانایی برای پردازش برنامه های کاربردی جدید.

“این یک سیستم بسیار انعطاف پذیر, اما آن است که یک سیستم طراحی شده برای جذب 10 میلیون نفر در یک ماه” خانم دین گفت.

تعداد زیادی از مردم که نیاز به کمک قرار دادن غذا روی میز, گل رز به طور چشمگیری در طول رکود اقتصادی ، بیش از 50 میلیون آمریکایی ها نا امنی غذایی در سال 2009 با توجه به وزارت کشاورزی اما این تعداد به طور قابل توجهی بهبود یافته بود به عنوان نرخ بیکاری کاهش یافته و در سال های اخیر کاهش به 37 میلیون سال 2018 است.

چالش برانگیز ترین رویدادهای اغلب در پی بلایای طبیعی مانند طوفان و زلزله و یا آتش سوزی. اما کسانی که بر یک منطقه خاص و مواد غذایی بانک ها در دیگر نقاط کشور می تواند گام تا با کمک فوری از موجودی خود را. آخرین بحران با اخراج افزایش در همه جا به طور همزمان احتمالا تست مواد غذایی کشور بانک مثل هیچ کدام قبل از.

کریستینا وانگ مدیر سیاست عمومی و وکالت در شمال غربی برداشت مستقل بانک مواد غذایی در سیاتل گفت که این گروه با استفاده از مواد غذایی را در خود انبار کردن به آنچه در آن بود امن در طول تعطیلات درایو مواد غذایی. غذا بانک خرید عمده عملیات استفاده می شود به پرداخت 25 سنت دلار است و نیاز به رقابت در بازار آزاد با فروشگاه های مواد غذایی و شروع به مجبور به پرداخت هزینه کامل.

گروه او تخمین زده است که واشنگتن رفته بود از 800,000 مردم در تلاش برای قرار دادن غذا روی میز به 1.6 میلیون نفر از زمان شیوع آغاز شد. قبل از بحران, شمال, برداشت تا به حال تلاش برای ایجاد یک وقار تجربه برای مشتریان به عنوان نزدیک که ممکن است برای خرید در یک فروشگاه مواد غذایی معمولی با تاکید بر, تازه, مواد غذایی محلی.

“ما واگردانی به توزیع یک جعبه از مواد غذایی” خانم وانگ گفت: با ماکارونی و پنیر, کنسرو مرغ و کره بادام زمینی در یک نمونه ظرف.

مستقر در لاس وگاس سه مربع بانک مواد غذایی که قبلا توزیع مواد غذایی از طریق 180 pantries در سراسر Clark County است. پس از شیوع بیماری و ناگهانی بسته شدن تقریبا تمام شهر را قمار و جاذبه های گردشگری — سازمان بازسازی با 10 pantries و 21 درایو جدید-از طریق توزیع شده است.

لری اسکات, سه مربع را رئیس اجرایی گفت که این گروه تا به حال انتظار می رود از 200 به 250 خودرو در روز در هر درایو-از طریق. آنها در حال گرفتن به 500 تا 600 خودرو به جای, با خطوط تا چهار مایل طولانی است. “هر روز ما توزیع همه چیز که ما را به یک سایت” آقای اسکات گفت.

اولیه حرص و ولع خوردن مواد غذایی با کیفیت بالا از توقیف قمار است که اساسا رفته آقای اسکات گفت. در حال حاضر مواد غذایی خود را در بانک در حال سوختن است از طریق اضافی 300.000 دلار به $400,000 یک هفته به صورت نقدی برای خرید مواد غذایی.

او گفت که او را دیدم هیچ امدادی در چشم. “آنچه ما امروز به تکرار دوباره فردا و روز بعد و روز بعد” آقای اسکات گفت. “مردم گرسنه گرسنه هستند و هر روز.”

Ericka Smrcka یک مقام در بانک مواد غذایی برای Heartland در نبراسکا رفت و به های اخیر تلفن همراه توزیع مواد غذایی در یک مدرسه در کشور همسایه Council Bluffs, Iowa. او و همکار وارد تقریبا یک ساعت قبل از آن برنامه ریزی شده بود به شروع به پیدا کردن خیابان های این ماجرا در هر جهت و پلیس هدایت ترافیک.

“ما با غرق اشک” خانم Smrcka گفت. “اوه خدای من. در همه جا ما نگاه وجود دارد فقط ماشین.”

تحویل کامیون به حال به اندازه کافی جعبه از مواد غذایی — تولید نان و شیر — 200 وسایل نقلیه. برخی از 400 نشان داد. خانم Smrcka به یاد می آورد احساس نگران در چشم انداز راه رفتن ماشین به ماشین با چیزی بیش از توصیف حال پرواز جایگزین منابع تفکر او ممکن است فریاد زد.

اما این چیزی است که اتفاق افتاده است. “پس از نشستن در ماشین خود را برای یک ساعت و دریافت هر گونه مواد غذایی آنها هنوز هم گفت: با تشکر از شما,” او گفت: یادآوری به طور خاص یک پدر که سمت چپ کار اولیه و برداشت خود سه دختر و کسی که ترک دست خالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>