پرواز او را به ماه. یا حداقل پرواز او را به خانه.

رایان Driscoll نوع افراد مشهور منحصر به فرد برای خطوط کروز لوکس. یک خواننده و سرگرم شیک و شیک پوش او نقش اتاق بزرگ در شب crooning مانند سیناترا و دارین. او خرج می کند روز schmoozing استخر و قدم زدن روی عرشه توزیع لبخند و پشت سر گذاشتن swoons. او کمربند آریاس در غروب آفتاب. اگر شما خوش شانس هستند او اختصاص داده شده است به جدول خود را برای صرف شام.

کل کشتی مرحله خود را. لحظه ای او را ترک کابین خود او است “روی” — با توجه crisped صورت, تراشیده, مو coiffed لبخند روشن شده است.

بود که قبل از coronavirus. در حال حاضر آقای Driscoll 26 ساله از کالیفرنیا است که در قرنطینه به تنهایی در یک مجموعه در Seabourn اودیسه در سواحل بریجتاون, باربادوس.

کشتی خدمه بوده است سرنشین بدون مسافر برای نزدیک به هفت هفته در گیر یک around-the-world اقیانوسی مسابقه در برابر عفونت است. ده ها تن از کشتی های کروز شد به دریا به عنوان ویروس شروع به گسترش و به عنوان تلفات و بیمار و در حال مرگ مسافران رز بندر پس از بندر تبدیل عروق دور.

در نهایت بسیاری از مسافران قادر به پیاده. نه چندان بیچاره خدمه بسیاری از آنها همچنان به باب دریاها در آب محدود برزخ. برخی از این کشتی ها هنوز سرند با کروناویروس موارد است.

بسیاری از اعضای خدمه هنوز هم باید انجام شغل خود را حتی بدون مهمان — کارهای پخت و پز و تمیز کردن و حفظ کشتی.

اما هستند کسانی که مانند آقای Driscoll که شغل نمی تواند انجام شود در حال حاضر. او سرگرم کننده و بدون مخاطب.

او آواز می خواند به خود را در comically کوچک ، خود را در لباس مخصوص مهمانی رسمی آویزان بیفایده فشرده در گنجه. چهره اش را می پوشد scruff دو هفته پس از او فرار از ریش تراش.

Video player loading
رایان نگه داشتن خود را سرگرم در یک فیلم او posted on Instagram در مارس 29.

از خاویار و فیله مینیون و coo گفتگو را راه داده به وعده های غذایی از سیب زمینی آب پز و برنج سفید, سکوت و تنهایی. این martinis خشک شده اند تا همراه با بقیه کشتی الکل. چه او را برای یک آبجو سرد است. در داخل کابین یک مربع باقی مانده از Lindt شکلات تیره — مورد علاقه خود را با یک لمس از نمک دریا — تست های روزانه خود را حل و فصل.

او خدا را شکر برای سلامت خود را. او خدا را شکر که هیچ کس در ادیسه دارای آزمایش مثبت برای coronavirus. او خدا را شکر که به صورت گسترده عرضه دئودورانت خود را ضبط تجهیزات برای کمک به او را تمرین و به صورت مناسب و معقول از Wi-Fi است که کمک می کند تا او را به ماندن در تماس و جستجو برای فرفره بعدی.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • هشدارها هنوز هم مورد نیاز است و حتی در تظاهرات علیه اقدامات دکتر Birx می گوید.
  • یک Covid-19 واکسن ممکن است چیزی است که شما دریافت سالانه یک دانشمند آکسفورد می گوید.
  • کاخ سفید می خواهد به صبر کنید و ببینید قبل از توجه به بیشتر کمک های اقتصادی.

اما او نه پا بر روی زمین در بیش از دو ماه. او نمی داند که او را از کشتی.

هر شب او می افتد در خواب خواب بودن خانه. هر روز صبح او از خواب بیدار به نظر می رسد از پنجره به بیرون و می بیند که او حق است که در آن او شروع به روز قبل مانند بیل موری در “روز موش خرمای کوهی امریکا.”

در طول زمان عادی مردم پرداخت دهها هزار دلار به صرف چند هفته در یک کابین سرنشین یک کشتی با یک نظر. به مایلند در عوض به عقب در ایالات متحده گیر در خانه مانند میلیون ها نفر دیگر هم بزنید دیوانه آمریکایی ها ؟

آب همیشه میشن جای دیگری است. “من فقط می خواهم برای قرار دادن بر روی یک ماسک و رفتن به فروشگاه مواد غذایی,” او گفت:.

آقای Driscoll به تازگی به حال یک رویا است. او در درایو-از طریق خط در In-N-Out کالیفرنیا مبتنی بر, برگر, زنجیره ای.

“من تا به پنجره و آنها می گویند” من به دلیل Covid ما تا به حال به نزدیک'” آقای دریسکول گفت. “گفتم:” نه! من فقط دستور داد! شما رو من برگر سمت راست وجود دارد!'”

او از خواب بیدار شد به خارج. هیچ درایو-از طریق خط. تنها باربادوس.

به دور از کشتی کروز, Ryan Driscoll است و نه معروف. او در جنوب کالیفرنیا و انجام شده است موسیقی تئاتر حرفه ای از او 15. او پیشرو قطعات بزرگ نام فیلم های موزیکال — Marius در “Les Miserables,” قابیل در کودکان “عدن” — در منطقه ای تئاتر. او جاز نمایش در لاس وگاس.

کروز مدار یک ناوگان از استعداد موسیقی از آن امید را دائم ریزش زمین جایی مثل نیویورک یا لاس وگاس که در آن آقای Driscoll خانه است. یک فرفره در کشتی کروز است که هر دو از یک محل به دور و کشف شود.

آقای Driscoll مشغول به کار در خطوط کروز پس از سال 2016. او شروع به هشت ماه قرارداد روی Seabourn تلاش در ماه اکتبر یک کشتی یکسان به اودیسه با ظرفیت 420 مسافر.

تلاش این سفرنامه جانشینی 21 – و 24-سفر روز بین بوئنوس آیرس و سن آنتونیو, شیلی. آن را آهسته yo-yo در اطراف جنوبی امریکا است.

این روزها ترکیب و تاریخ آشفته بازار اما با جستجو در پیام های خود را و عکس های آقای Driscoll می داند که آخرین بار او را کشتی در شیلی در فوریه. 23. او خود را خریداری قهوه و برخی از میوه های تازه و هرگز در نظر گرفته است که آن را ممکن است ماه ها قبل از او را لمس زمین دوباره.

به عنوان یک نتیجه از خود و از راه دور سفر تلاش شد در غیر عمدی خود به قرنطینه در زمانی که coronavirus وحشت نیروهای امنیتی در سراسر صنعت کروز در اوایل ماه مارس. کشتی در سراسر جهان سقط برنامه های سفر و درهم برای اسکله.

تلاش مسافر متحرك در بوئنوس آیرس در 15 مارس. کشتی chugged در شمال به آرامی کشتن زمان و صرفه جویی در مصرف سوخت تا زمانی که آن را به باربادوس, در تاریخ 6 آوریل.

در ابتدا بدون مسافر, خدمه پرسه می زدند عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و استفاده از استخر و سالن ورزش است. کارگران داده شد خود را در کابین. آقای Driscoll شد به روز رسانی به یک خیال باف suite.

اما در اواسط ماه آوریل خدمه گفته شد به ماندن در اتاق خود را. “ما فکر می کنیم در حال حاضر انجام می شود قرنطینه بودن در دریا, اما در حال حاضر ما در حال قرنطینه به اتاق ما” آقای دریسکول گفت.

کشتی های کروز اغلب خدمه از ده ها تن از کشورها و برخی از کشورهای بسته اند خود را در طول مرزهای این بیماری همه گیر در برخی موارد حتی به خود شهروندان است. Seabourn گفت: آن را به خدمه خانه مطابق با توصیه از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

“کشتی در حال حاضر تحت یک افزایش سلامت پروتکل به عنوان یک احتیاط و در خط با C. D. C. دستورالعمل” نماینده شرکت گفت.

تلاش و ادیسه هر دو لنگر کردن باربادوس حوصلگی و خدمه. کسانی که در اروپا بر اساس جمع آوری شده در تلاش است که پس از آن مجموعه بادبان در سراسر اقیانوس اطلس.

کسانی که مستقر در شمال و جنوب امریکا مانند آقای Driscoll شد قرار داده شده در ادیسه احتمالا نزدیک به صفحه اصلی هر زمان که قرنطينه پایان و تدارکات در حال حل و فصل شود. خدمه شده اند ممنوع از خروج از کشتی.

اعتبار…رایان Driscoll

منزوی در اتاق خود را به خدمه سرگرمی — یک ارکستر جاز سه نفر یک بازیکن پیانو و چند خوانندگان — ایجاد یک گروه واتساپ برای در تماس ماندن. با هیچ شغل دیگر به انجام آنها تنها آزادی می آید در صرف غذا. آنها می توانند ترک اتاق خود را دریافت کنید یک بشقاب از غذا خوردن به سرعت در یک جدول به تنهایی و بازگشت به انزوا.

“شما که دو دقیقه به عنوان شما راه رفتن پایین راهرو:” هی دیگر انسان ها!'” آقای دریسکول گفت.

درمان نادر آمد در اوایل این هفته: یک عضو خدمه تولد که به آقای Driscoll مناسبت به خواندن اپرا نسخه از “تولدت مبارک” قبل از لغزش و بازگشت به کابین خود را.

آقای Driscoll نمی کند سرمایه گذاری در صبح است. برای صبحانه او مخلوط پودر پروتئینی در اتاق خود. ناهار و شام او گفت: در حال صرف معاش.

“زمانی که مهمان بودند و در اینجا من از خوردن مواد غذایی شگفت انگیز با آنها وجود دارد مقدار زیادی از گزینه ها و تنوع” آقای دریسکول گفت. “اما من از خوردن برنج و کاهو و سیب زمینی و نان است. همه چیز شیرین و مطلوب و یا یخ زده.”

اعتبار…رایان Driscoll

با آخر هفته گذشته آقای Driscoll تا به حال به اندازه کافی بود. او نیز به پایان رسید و تماشای ببر پادشاه و اوزارک.

مثل یک مرد در یک جزیره سرگردان ارسال پیام در یک بطری او شناور ایمیل ها و تماس به هر مقام دولتی او می تواند رسیدن به. او در تماس با سفارت آمریکا در بریدگتون و باربادوس پورت آژانس. او با ارسال یک ایمیل به کاخ سفید است.

“تلاش برای بدست آوردن خانه به من داده است چیزی برای انجام” آقای دریسکول گفت. “من متوجه شدم که من خسته از تماشای تلویزیون و فیلم و خواندن کتاب. من نمی توانم کار کنم. من انجام برخی از فشار یو پی اس و این که در مورد آن. من خیلی antsy به خانه.”

آقای Driscoll آموخته است که حدود 80 دیگر آمریکایی خدمه در کشتی های مختلف می توان در اطراف باربادوس. او نمیفهمد که ممکن است به اندازه کافی به منشور هواپیما به ایالات متحده است. (تا کنون هیچ شانس.)

کارناوال ارائه شده برای انتقال او به یک شاهزاده خانم کشتی قایقرانی به فلوریدا گفت: اما در حال حاضر حدود 100 کشتی با 80,000 خدمه در انتظار اجازه ورود به بنادر ایالات متحده. این logjam می تواند هفته ها به حل کردن.

اعتبار…رایان Driscoll

در حال حاضر آقای Driscoll یک بلیط هواپیما از باربادوس به میامی در مارس 8, زمانی که خطوط هوایی آمریکا که انتظار می رود برای از سرگیری خدمات. آن است که خود را بزرگترین امید. هیچ چیز خاصی است.

تا زمانی که او می شود کشتی او سعی خواهد کرد به چشم پوشی از گذشته متلک قطعه Lindt chocolate. او را نه اصلاح. او نمی خواهد schmooze. او را برای انجام مخاطبان از یک تمرین و ضبط شده است.

او نیاز به ساخت مجموعه خود را برای هر آنچه که ممکن است در آینده هر زمان که بعد می آید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>