فلوریدا آهسته پاسخ: یک ‘مینی-مغلوب ساختن پیشی جستن’ فرماندار کسانی که قرض رئیس جمهور راهکارمنn آسمان بالا جنوبی فلوریدا ران DeSantis دولت فرماندار و خود اعتراف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شاگرد بود و خانههای گلی خالی صبح تحولات را به عنوان او gazed از پنجره هواپیما. بازگشت به تالاهاسی پس از بازدید از coronavirus تست سایت در میامی و صدور منطقه ای اقامت در خانه سفارش برای دولت چهار جنوبی شهرستان, او در حال آماده شدن یادداشت برای آینده کنفرانس مطبوعاتی و بدون شک تفکر در مورد تولد سومین فرزند.

سواحل زیر را از او نمی شد بسته بندی شده به عنوان در پایدار تصاویری که خواهد آمد به بهگزارش خود را بی حال پاسخ به همه گیر, اما به اندازه کافی وجود دارد و مردم در مورد فرز برای زنگ انتخاب رهبر تنها یکی از این “کانون” متحده – کسانی که با Covid-19 نفر در این مرحله بیش از 5,000 – نه به تحمیل پتو اقامت در خانه محدودیت.

“وجود دارد مردم خارج وجود دارد ؟ لعنت حق وجود دارد,” DeSantis گفت: از مشاهدات خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه بعد از ظهر یک روز پس از میامی مراجعه کنید.

“بدون توجه به آنچه شما انجام, شما در حال رفتن به یک کلاس از مردمی که فقط هر آنچه که جهنم آنها را می خواهید به. هر کس معتقد است آنها نیاز به حکومت خود را بر این اساس.”

صحنه در سواحل به حال به روشنی طنین انداز با فرماندار. روز چهارشنبه قبل از 24 ساعت دیگر گذشته بود DeSantis در نهایت صادر ایالت پناهگاه در محل سفارش برای فلوریدا جمعیت 21 میلیون – یک پنجم از آنها مسن تر از 65 – که مقامات بهداشتی دانشمندان و مخالفان سیاسی بوده است شفاعت با او را به ثبت نام برای بیش از دو هفته است.

در آن زمان به عنوان تعداد موارد و مرگ و میر رشد فلوریدا, سواحل, باز مانده است, هزاران نفر رفتند به کلیسا (در سرپیچی از قوانین محلی) و بی خیال سالمندان در کشور سریعترین رشد بازنشستگی hub, روستاهای, آیا آنچه را که آنها همیشه انجام دهید: بازی گلف.

دریایی کشتی های کروز زده با مرده و یا آلوده خدمه و مسافران منتظر مطمئن نیستید اگر آنها اجازه داده می شود به حوض.

در ضمن DeSantis به نظر می رسد به کمانچه در حالی که در فلوریدا سوخته است. او پیش رو فشرده با او چهل تکه مدیریت بحران: بخشی از بسته شدن در برخی از مناطق بین موانع برای جلوگیری از بازدید کنندگان درخواست کافه ها و رستوران ها به شاتر اما اغلب اجازه می دهد شهرستانها و استان ها به مجموعه قوانین خود را دارند. حتی پس از صدور دوشنبه متحد سفارش مؤثر در پالم بیچ, Broward, Miami-Dade و مونرو شهرستان, فرماندار اذعان این موجود کوچک که جدید بود. “من فقط در آمد و همه آنها ساخته شده یک واحد بنابراین هر کس در همان صفحه,” او گفت:.

به هیچ کس تعجب DeSantis بود و گرفتن برگ مستقیما از مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار با اولویت اقتصاد و گوش دادن به مشاوره از فلوریدا اتاق بازرگانی و صنایع مرتبط از فلوریدا و دولت را در رستوران و محل سکونت ارتباط بیش از این از مقامات بهداشت عمومی هشدار از آینده سونامی با توجه به Tampa Bay Times.

این همه در کلمات اسکار Braynon یک سناتور از Miami Gardens “اشتباهترین گه من شنیده ام در یک زمان طولانی است.”

که فرماندار فلوریدا بوده است در قدم اهسته با پیام و موضع گیری از کاخ سفید در هر مرحله از این بیماری همه گیر و از جمله این هفته ناگهانی volte-face, داده شد, حداقل برای کسانی که به دنبال سابق آمریکا کنگره را حرفه ای در تالاهاسی.

DeSantis – مورد ستایش قرار داد از باغ گل رز تریبون به عنوان “یک فرماندار که دقیقا می داند آنچه که او انجام” – مشورت با مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم و به اشتراک گذاری مشابه ایدئولوژی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اغلب و بحث برانگیز به نام Covid-19 “چینی ویروس”, DeSantis نیز castigating غیر خودی سرزنش نیویورکی برای “بذر” گسترش در فلوریدا و اعزام گارد ملی به فرودگاه برای رهگیری آنها. زمانی که رئیس جمهور مطرح برنامه برای طبقه بندی استان ها با سطح خطر و سپس در آخر هفته گذشته شناور ایده قرنطینه برای نیویورک DeSantis به حمایت کامل کرد.

و به عنوان فشار ساخته شده است این هفته برای یک ایالت اقامت در خانه حکم DeSantis اعتراف او خواهد بود با در نظر گرفتن سفارشات خود را به طور مستقیم از واشنگتن دی سی. “هر آنچه که آنها توصیه ما پیش بروید و انجام دهید که او گفت:” در سه شنبه نشست خبری. “اگر هر یک از این گروه ضربت مردمی بگید ما باید x, y و یا z و سپس البته ما در حال رفتن به در نظر گرفتن اما هیچ کس گفت که من تا کنون.”

بی تردید

آموزش بموقع آمد صبح روز چهارشنبه در قالب یک ظاهر در ان بی سی امروز برنامه توسط جروم آدامز ما جراح عمومی. در مورد خواسته DeSantis حرف دو پهلو, Adams پاسخ با نقل مغلوب ساختن پیشی جستن فرمت اجتماعی فاصله اقدامات شب قبل از: “توصیه من به آمریکا خواهد بود که این رهنمود ملی stay-در-خانه سفارش.”

این پیام بود بی تردید. مغلوب ساختن پیشی جستن و DeSantis صحبت دوباره با تلفن و بعد از آن صبح روز چهارشنبه و در اواسط بعد از ظهر با دولت coronavirus تلفات تیک تاک بالای 100 برای اولین بار فلوریدا اجرایی سفارش 20-91 منتشر شد. DeSantis گفت: در روز پنج شنبه در رادیو فردا که U-turn “بود و درست انجام” به دلیل تهمت فرمت.

“ما یک فرماندار که باور نمی کند او در خدمت مردم فلوریدا بلکه kowtows به رئیس جمهور ایالات متحده” دانا Shalala, یک نماینده کنگره برای میامی بود که وزیر بهداشت در دوران بیل کلینتون دولت به خبرنگاران گفت: روز پنج شنبه صبح.

تاخیر در انتشار این منظور او افزود: تا به حال شده است یک انتقادی پیش بینی غلط. “او تردید و تردید و تردید است. او ما را در یک وضعیت خطرناک است. بسیاری از مردم خواهد مرد چون ما فرماندار تردید” او گفت:.

حال سؤال این است که چه نتیجه منظور خواهد شد و این که آیا آن آمده است خیلی دیر به میزان قابل توجهی تغییر پیش بینی کارشناسان از افزایش مرگ و میر در فلوریدا. در روز پنج شنبه دانشگاه واشنگتن موسسه بهداشت هنوز پیش بینی موارد در دولت خواهد تاج در اوایل ممکن است اما افزایش آن پیش بینی شده اوج روزانه مرگ و میر از 136 به 175 یک رای که منجر به حدود 7000 مرگ و میر در اواسط ماه ژوئن.

“ما در حال تلاش برای برنامه ریزی برای یک سونامی در افق که همه امیدوار است در حال رفتن به از دست ما جزیره است اما تحمل راست پایین بر ما” گفت: Dr Kayser Enneking استاد بیهوشی در دانشگاه فلوریدا گروه پزشکی.

“پاسخ ما دیده ایم از این دولت های ایالتی و فدرال شده است بر اساس علم است اما روده از رهبران ما. تعداد موارد در فلوریدا است که در نمایی افزایش, اما عدم تست نهفته است در توانایی ما برای پیش بینی که در آن ما در این بحران است.”

تصویر نیز مبهم بیش لوازم پزشکی و تجهیزات فلوریدا می گوید آن نیاز خواهد شد. یکشنبه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که دولت را به لیست علاقه مندی های از جمله 5,000 هواکش نیمی از یک میلیون در هر یک از دستکش و روپوش و 2m N95 ماسک صورت برآورده شده بود از فدرال لوازم. “فلوریدا گرفته شده است مراقبت از” رئیس جمهور وعده داده شده است. “من آنها بسیار تهاجمی در تلاش برای به دست آوردن چیزهایی که انجام می شود و آنها در حال انجام یک کار بسیار خوب است.”

اما در بعد از ظهر روز بعد Jared Moskowitz منصوب توسط DeSantis به عنوان فلوریدا مدیر مدیریت اضطراری در سال گذشته گرفته شده بود به توییتر نا امید شکست خورده تلاش برای آوردن بیشتر ماسک به دولت و تاسف فقدان فدرال تخصیص سیستم.

“آن احساس می کند مانند یک طرح پونزی,” او نوشت: اشاره به شخص ثالث طرح توزیع کننده لوازم و تجهیزات تولید شده توسط 3M. “توزیع کنندگان مختلف ارائه شده توسط کارگزاران به فروش همان مقدار زیادی از ماسک مناقصه در برابر هر یک از دیگر. من تعقیب ارواح در اینجا.”

همانطور که برای تست جین کرچک شهردار تمپا گفت تخته سنگ او معتقد بود دولت بود “محزون می خوانی underprepared.”

“در Hillsborough County ما دریافت فقط 900 مجموعه کیت بیش از یک هفته پیش. ما را از طریق کسانی که در دو روز. ما فقط دریافت یکی دیگر از هزار, و ما از طریق کسانی که در دو روز به عنوان خوب,” او گفت:.

او تمایلی به جای سرزنش صرفا در DeSantis: “این اولین بار در این ولایت از طریق آن بوده است. چه جهنم از این تست است.”

جورج Moraitis صندلی Broward شهرستان را به حزب جمهوریخواه بود و حتی بیشتر سخاوتمندانه. “فرماندار DeSantis است که در زیر میکروسکوپ اما او excelling” او نوشت: در سان سنتینل op-ed. “او است که منجر فلوریدا از طریق Covid-19 شیوع بیماری با اندازه گیری آگاهانه و اقدامات موثر برای حفاظت از سلامت و حقوق اساسی همه فلوریدا.”

اوان Jenne co-رهبر منتخب از فلوریدا آمریکا گفت: نگهبان که بیشتر پایین خط او را برای قانونگذاری انتخاب کمیته بررسی اقدامات DeSantis و دولت او در طول بحران.

“ما نیاز به دانستن چه رفت و چه رفت. من یک احساس است که هر دو از کسانی که طولانی خواهد بود, لیست,” او گفت:. DeSantis فرمان اما ظاهر خواهد شد بصورتی پایدار و محکم در دسته دوم در Jenne نظر نه به خاطر آن معاف کلیساها و اماکن عبادت.

“این یک فرمان اجرایی با حفره های بزرگ به اندازه کافی شما می توانید درایو 18 ویلر از طریق آن. جلسات جمعی از پرستش مردمی کاملا خوب هستند و نمی خواهید برای کمک به,” او گفت:.

“در هیچ نقطه ای در کشور ما تاریخچه قربانی کردن انسان تا به حال شده است در یک فرم قابل قبول از عبادت و شما به طور بالقوه به قصد کشتن کسی که اگر قرار نیست آنها را از طریق تنفسی جهنم. آن را سخت به اندازه کافی در راه هر شکل یا فرم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de