فلوریدا ‘مینی-مغلوب ساختن پیشی جستن’ ران DeSantis تحت فشار در حال رشد به عنوان Covid-19 مورد افزایشفلوریدا جمهوریخواه فرماندار ران DeSantis استفاده می شود به گفته او در حال انجام آن اشتباه است.

زمانی که او برای فرماندار در سال 2018 او بود مورد علاقه برای تبدیل شدن به نامزد جمهوری خواه. اما او انجام داد. او سپس با انتقاد به تساوی خود را بیش از حد نزدیک به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او مواجه اندرو Gillum دموکراتیک نامزد. اما DeSantis دوباره به دست آورد.

در حال حاضر DeSantis دولت در حال از دست دادن در آن مبارزه برای کنترل شیوع کروناویروس در دولت خود را. فلوریدا شکست قبلی خود رکورد روزانه coronavirus مرگ و میر در روز سه شنبه و دولت را در بخش بهداشت و درمان تایید تقریبا 14,000 موارد جدید در روز پنج شنبه دوم بالاترین تک بعد کل پس از همه گیر مارس آغاز شد. اگر فلوریدا بودند یک کشور آن خواهد بود یکی از بزرگترین نقاط.

شهرداران از بدترین مناطق ضربه امور خارجه ملاقات کرد DeSantis این هفته ضمن تشکر از او را برای coronavirus کمک بلکه اصرار او را به صدور یک ایالت ماسک قیمومیت و برای نشان دادن رهبری است.

ساحل میامی شهردار دن Gelber گفت: “من فکر می کنم ما نیاز به یک حس فوریت در جامعه ما در حال حاضر درست حس فوریت و من فکر می کنم آن را باید از رئیس جمهور از فرماندار.”

اورلاندو سنتینل هیئت تحریریه نوشت: در این هفته: “اگر coronavirus شد یک طوفان به نظر می رسید برای رسیدن به رده 5 وضعیت بیش از آخر هفته. بیشتر از همیشه فلوریدا نیازهای قاطع مصمم راهنمایی برای دریافت از طریق این طوفان است.

“به جای ران DeSantis همچنان به درهم و برهم کردن و چرخش راه خود را از طریق. برای هر حرکت خوب وجود داشته است بیش از حد بسیاری از missteps.”

هر چند تعداد موارد تا حد زیادی سوخت شده است افراد جوانتر دولت دیده می شود بیش از 4,600 مرگ و میر تا کنون بوده و 74% سنبله در coronavirus موارد در زندگی کمک و پرستاری امکانات ویژه نگران کننده آمار برای فلوریدا جمعيت مسن تر.

در عین حال DeSantis این هفته ادعا کرد که رسانه ها در حال سوخت خوشنودی در میان ساکنان و توصیف نصب موارد به عنوان “تصویری” در حالی که تصدیق کرد: “ما در حال حاضر در بالاتر بر روی صفحه رادار از جایی که ما در ماه مه و اوایل ماه ژوئن است.”

و در حالی که فرمانداران در قرمز متحده مانند آلاباما و آرکانزاس در حال تغییر رویه به عنوان موارد خود را افزایش توقف یا معکوس بازگشایی برنامه ها و صدور اجباری ماسک سفارشات وجود دارد انتظار است که فرماندار فلوریدا را به دنبال کت و شلوار.

در بسیاری از DeSantis است که گاهی اوقات به عنوان یک “مینی تهمت” قرار داده خود را به صورت موازی با رئیس جمهور حاکم در طول بیماری همه گیر. او را تحت فشار قرار دادند به بازگشایی مدارس در اسرع وقت با وجود گسترده نگرانی های ایمنی شد و آهسته تر از دیگر فرمانداران به موضوع اولیه اقامت در خانه سفارش و پشتیبانی بازگشایی اقتصاد در هر نوبت و حتی حمایت از بازگشایی دیزنی جهان در اورلاندو هفته گذشته است.

DeSantis سابق ستوان فرمانده در نیروی دریایی با مدارک تحصیلی از دانشگاه ییل و دانشگاه هاروارد در خدمت سه نظر در مجلس نمایندگان آمریکا قبل از در حال اجرا برای فرماندار. او قاب نامزدی خود را در اطراف حمایت خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن و همچنان به نگه داشتن دید مثبت روابط با رئیس جمهور.

پس از او برنده باشند, DeSantis لذت می برد مختصری ماه عسل با برخی از دموکرات ها تصویب مراحل او در محیط و مدارس. او موفق به کسب حمایت هر دو حزب برای ورود به یک قانون بزرگ, معلم, پرداخت افزایش دهد.

“او ساخته شده یک حرکت چند پس از او انتخاب شد که ممکن است از نظر زیست با اشاره به باتلاقی,” فلوریدا دموکراتیک ملی committeeman آلن Clendenin گفت. “و این نوع از snookered برخی از افراد به آنها فکر می کنم ما باید یک نوع جدید از فرماندار. اما ما نیست.”
A restaurant on Ocean Drive in Miami earlier this week. DeSantis has so far declined to issue a statewide mask order.

DeSantis است که اغلب به عنوان هوشمند توسط منتقدان و متحدان خود را که دفاع از استراتژی خود را در شیوع.

“او واقعا هوشمند و او تقطیر پیچیده اطلاعات و فرآیندهای آن را بسیار به سرعت و تقطیر آن را به یک تصمیم نسبتا به سرعت. وجود دارد یک سطح از بی حوصلگی و” سناتور فلوریدا تام لی که در زمان اختلاف با فرماندار گفت.

“او در حال حرکت است و او از ترس به تصمیم گیری.”

جمهوری خواهان همچنین در توصیف او را به عنوان یک دولت و یا آزادیخواه نوع جمهوری خواه و نقطه به نقطه که به عنوان بخشی از منطق پشت رویکرد خود را.

فلوریدا-بر اساس استراتژیست جمهوری خواه برت Doster گفت: “او بر این باور تأکید دارد که یک نقش جدی … در واقع شاید دولت اولیه نقش جدی است برای محافظت از مردم است. برای قرار دادن امنیت عمومی ، که اولویت دولت است. و این خیلی محافظه کار ایده آل است.”

Doster افزود: “با این حال گفت: او همچنین یک آزادیخواه و رایگان-بازار آزادیخواه و ما در حال حاضر در برخورد با تعارض بین من فکر می کنم تلاش برای پرداختن به نگرانی های ایمنی عمومی – که مناسب نقش دولت در ذهن خود – بلکه به این مفهوم است که دولت نباید مزاحم خود را در بازار آزاد و بستن همه چیز را.”

DeSantis دفتر نیست پاسخ به سوالات متعدد از نگهبان.

DeSantis تصویب رتبه بندی هنوز بالای آب بر خلاف تهمت که در حال حاضر انتهایی ریاست جمهوری خود را رقیب جو بایدن.

دو نظرسنجی های اخیر در بر داشت فلوریدا فرماندار favorables بالای 50%. اما آنها لغزش. یک Cygnal نظرسنجی انجام شده برای اتحاد بازار راه حل در اواخر ماه ژوئن خود را در بر داشت نامطلوب امتیاز به حال شروع به پریدن کرد از 28.5 درصد به 40.5%. ژوئیه فاکس نیوز نظرسنجی در بر داشت DeSantis نامطلوب رتبه صعود از 33 درصد به 40 درصد است.

اما به عنوان ناخواسته آمار را انباشت اشیاء بدست آمده تا DeSantis است حفر شده در. او را سرزنش داده های ناخواسته نتایج سوء تفاهم از آنچه که باید گزارش شود. او محروم یک خبرنگار از یک کنفرانس مطبوعاتی پس از او درخواست اجتماعی فاصله در فرمانداری جلسات. و او نگهداری می شود که افزایش موارد نباید باعث زنگ.

Rebekah جونز در DeSantis دولت به عنوان داشبورد مدیریت برای دولت منابع عمومی از Covid-19 داده است. او از کار اخراج شدند به گفته جونز نه دستکاری داده ها. DeSantis را رد کرده است که انتقاد. جونز را تعیین کرده است تا خود را نمایش داده پس از او از کار اخراج شد.

در یک ایمیل به نگهبان جونز گفت: “زمانی که هر کارشناس می گوید ماسک باید اجباری و شما لازم نیست فورا اقدام و یا حتی پس از بزرگترین واحد در روز افزایش موارد در این کشور به تاریخ شما شکست خورده اند دانشمندان انجام تحقیقات کارکنان پزشکی در مراقبت از بیمار و مردم فلوریدا که در نهایت به پرداخت قیمت برای او غیرقابل دفاع تمایل به گوش دادن به حقایق است.”

او گفت: “مردم کار تحت DeSantis سیاسی منصوب هیچ احترامی برای او مشاهده و کارکنان خود را به عنوان بی کفایت کودن و به من می آیند با جزئیات بیشتر در مورد چگونه غفلت دولت است چرا که آنها به هر کسی اعتماد نمی کند کار برای او و ترس از اخراج شدن اگر آنها صحبت می کنند.”

اما متحدان خود را توصیف خود را پاسداشت همه گیر مثبت و می گویند او ساخته شده تصمیم گیری مبتنی بر علم و اطلاعات و در چارچوب محافظه کار ارتدکسی.

فلوریدا کنگره مت Gaetz در مصاحبه ای گفت: “من فکر می کنم فرماندار DeSantis نشان داده است رهبری قوی و استفاده شده مشارکت در سطح محلی به طور موثر. او نه قوی مسلح جوامع است.

“رک و پوست کنده فرماندار درک محدود از قدرت دولت برای تغییر رفتار. اگر مردم در مناطق روستایی شمال فلوریدا در حال رفتن به پوشیدن ماسک برخی از اعلام از تالاهاسی رفتن نیست برای تغییر این رفتار.”

DeSantis است که اغلب ذکر شده به عنوان یک پتانسیل 2024 نامزد ریاست جمهوری جمهوریخواهان و دموکرات ها ،

“او می خواهد به رئیس جمهور” Clendenin گفت. “او یکی از این Manchurian نامزدها. همه چیز را او انجام داده است بر اساس یک طرح است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net