فلوریدا Covid موارد تا پنج برابر در 2 هفته: ‘شماره ترسناک’

میامی — جان Delgado به خواب در یک چادر در حیاط خلوت خود را برای 57 شب و شمارش.

به عنوان موجودی مدیریت مزرعه و به اشتراک گذاری بسیار زیاد در جنوب فلوریدا, غذا, بانک آقای Delgado, 51 یابد خود را نگه داشتن نفس خود را در زیر چهره خود را پوشش به عنوان او صحبت می کند به بسیاری از مشتریان که بدون ماسک برای ترس که coronavirus ذرات را از طریق نفوذ پارچه.

چرا که او در تعامل با مردم هر روز آقای Delgado خواب خارج از منزل برای جلوگیری از آلوده همسرش پیری در سه پسر و نوه. در شب او گاهی اوقات به حداکثر خود رسیده طریق پنجره به تماشای همسر خود را در خواب است. او چه به لحاظ اجتماعی فاصله محوطه کار با فرزندان خود.

“من می خواهم به خواب در خواب در رختخواب من” او گفت:. “من می خواهم به آغوش همسر, تماشا شوهر و فرزندان و نوه و می خواهید به بیرون رفتن برای جامعه احساس نمی مانند من در فیلم “The Walking Dead” که در آن من قصد دارم به حمله زامبی. من می خواهم به زندگی می کنند. در حال حاضر من احساس نمی مانند من زندگی می کنند.

“چه مدت است این خواهد بود؟”

در روز شنبه برای دومین مستقیم بعد فلوریدا خرد شده قبلی خود رکورد جدید کروناویروس موارد گزارش 9,585 عفونت. یکی دیگر از 8,530 شد به گزارش روز یکشنبه.

نزدیک ترین بیمارستان به آقای Delgado خانه در حیاط 40 مایلی جنوب میامی در حال نزدیک شدن ظرفیت Covid-19 مورد افزایش می یابد. این وضعیت در میامی است به همان اندازه جدی: یک سوم از تمام بیماران بستری شده در این شهرستان در اصلی بیمارستان عمومی بیش از دو هفته گذشته پس از رفتن به اتاق اورژانس برای ماشین-تصادف آسیب ها و دیگر مشکلات فوری را آزمایش مثبت برای Covid-19.

اعتبار…ماتیاس J. Ocner/میامی هرالد

شش ساعته خطوط تشکیل جکسون بیش از آخر هفته به عنوان هزاران نفر از مردم flocked به درایو-از طریق آزمون. اورلاندو دیده است یک انفجار از coronavirus: نزدیک به 60 درصد از موارد تشخیص داده شده در این شهرستان در آمد فقط از دو هفته گذشته.

خیلی از فلوریدا جدید افزایش موارد به نظر می رسد به دنبال از بازگشایی سواحل, میله, رستوران ها و دیگر فعالیت های اجتماعی. دولت سواحل پر و جمعیت کثیری گرفتم بسته آبراه های آن در قایق است.

بسیاری از مردم تا به حال به اندازه کافی از ماندن در داخل احساس به دام افتاده و می ترسم. به عنوان ترس فروکش coronavirus رشد داشته است.

فلوریدا در حال حاضر می پیوندد کارولینای جنوبی و نوادا در میان کشورهای که شکست سوابق روزانه بیش از آخر هفته.

“من یکی از افرادی است که کمک به 9000 نفر در روز” گفت: Ian Scott, a 19 ساله دانشجوی سال دوم کالج در اورلاندو که تست مثبت در روز جمعه. او هیچ ایده چگونه او آن را کردم.

آقای اسکات گفت که برای گرفتن تست شده است و تبدیل به یک تفریح و سرگرمی سرگرم کننده. آنها هر یک از دیگر چالش برای دیدن که می تواند بینی گرد و خاک, آزمون بدون گریه. حدود نیمی از برادری خود را آزمایش مثبت است.

“ما شاهد مثبت, مثبت, مثبت, مثبت,” او گفت:. “نسل من می گوید: ‘اجازه دهید بیش از این با. اجازه دهید آن را خورد و به مدت دو هفته نشستن در اتاق ما, بازی, بازی های ویدئویی, بازی با ما همراه پایان کلاس های آنلاین و آن را بیش از.”

آقای اسکات به سختی احساس بیمار و خوب بود زمان نتایج آزمون آمد. بیماران مانند او می تواند حساب برای کمک به این واقعیت است که در حالی که در فلوریدا روزانه مورد تعداد پنج برابر افزایش یافته و در دو هفته, نرخ مرگ و میر افزایش یافته است تا کنون. دولت سوابق نشان می دهد که بستری نرخ رشد شاخص تا اما نه در بحران سطح.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: بیشتر Covid مربوط به مرگ و میر در کشور شده است مردم بیش از 90 نسبت به افراد زیر 65.

اعتبار…Saul مارتینز برای نیویورک تایمز

ميانه سن جدید کروناویروس بیماران در حال حاضر 36 وزارت بهداشت گفت.

“آن گروه بسیار کمتر در معرض خطر بسیار جدی عواقب” فرماندار DeSantis گفت: از بیماران جوانتر. اما آنها می تواند گسترش ویروس خود را به همسر و بستگان و دیگران که پزشکی آسیب پذیر حتی بدون تحقق آن تاکید کرد.

مقامات انجام داده اند کمی تا کنون به توقف تعاملات. شهردار یکی از مرفه میامی حومه التماس ساکنان این هفته برای جلوگیری از پرتاب خانه احزاب; روز جمعه مقامات دولتی ممنوع فروش الکل در میله های زندان. میامی-Dade و Broward شهرستان تصمیم به نزدیک سواحل آن مشغول چهارم جولای آخر هفته.

فرماندار DeSantis گفت: افزایش موارد جدید را می توان به تعداد زیادی از نتایج آزمایش که می آیند در هر روز. اما او اذعان کرد که پس از هفته دوم ماه ژوئن سهم آزمون آینده مثبت بوده و خزنده به سمت بالا. این روند همزمان با بازگشایی اقتصاد و همچنین شروع اخیر تظاهرات خیابانی.

ایالت حدود 20 درصد از افراد 25 تا 34 در حال آزمایش مثبت او گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه ،

او گفت: خطر نیز افزایش می یابد که درجه حرارت خارج افزایش یابد و مردم به دنبال امداد در تهویه مطبوع.

“را به عنوان آن را گرم تر می شود در فلوریدا مردم می خواهند به ضرب و شتم گرما,” او گفت:. “آنها به احتمال زیاد برای انجام این کار در داخل خانه در فضاهای بسته. که در حال رفتن به افزایش خطر انتقال از coronavirus.”

فلوریدا بهداشت عمومی کارشناسان نگران هستند که افزایش تعداد مورد منجر به له از بستری شدن در بیمارستان و در نهایت مرگ و میر.

“ما می دانیم که این تاخیر گفت:” ناتالی E. دین استادیار آمار زیستی در دانشگاه فلوریدا است.

حتی اگر افراد جوان کمتر احتمال دارد به موارد شدید طولانی مدت عواقب Covid-19 عفونت در میان جوان ها هنوز هم ناشناخته, او گفت:. “برخی از مردم خیلی مریض,” او گفت:. “حتی آنچه را طبقه بندی شده به عنوان یک بیماری خفیف برخی از مردم واقعا باد زدم از آنها را برای یک هفته.”

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 24 ژوئن 2020

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


Mariely فرارو, 40, قلب مانیتور تکنسین زندگی می کند که در اورلاندو, گیر افتاد, Covid-19 هفت هفته پیش شده است و قادر به تکان دادن آن است.

“من فکر می کنم وضعیت در فلوریدا ترسناک است,” او گفت:. “اعداد در حال بالا رفتن و اعداد ترسناک هستند. کاش راهی بود که از آن می توان توضیح داد. اگر وجود دارد از 9000 نفر در یک روز آنها را احیا کند ، آنها تب? بیمار هستند؟”

خانم فرارو کل خانواده گرفتار این ویروس در ماه گذشته اما تنها او است که هنوز هم بیمار است. او 13 و 14 سال دختران حال بسیار خفیف علائم از دست دادن احساس خود را از طعم و مزه و بو در حالی که برای.

“تمام سن چیزی است که من نمی خواهم بگویم توهین آمیز, اما آن را نادرست” او گفت:. “کروناویروس است بر همه. مردم معترض ماسک فکر می کنم آن جعلی است. این جعلی نیست. آن شخص از خواب بیدار و شما نمی توانید نفس خود را گرفتن و یا به یک سردرد شما نمی توانید از شر مهم نیست که چقدر Advil شما را. آن را بمکد به دوش و سقوط به دلیل این که شما سرگیجه است.”

Shamarial رابرتسون معاون وزیر فلوریدا وزارت بهداشت گفت: در مصاحبه روز یکشنبه که دولت نظارت بستری شدن در بیمارستان و در بخش مراقبت های ويژه’ تخت ظرفیت و برای مناطق مشکل است.

یکی از آنها این است که شیوع در یک بسته بندی گوشت می آمد تسهیلات در Suwannee شهرستان در شمال فلوریدا, او گفت:.

“ما در حال کار برای اطمینان حاصل کنید که اگر ما شاهد موج که ما در ارتباط با کسانی که در بیمارستان سیستم برای اطمینان از ظرفیت خود را,” او گفت:. “من حفظ من چشم در کل ایالت فلوریدا است.”

اعتبار…حوا Edelheit برای نیویورک تایمز

رز Castanon, 35, که با این نسخهها کار بر روی کسب و کار های جانبی از بیمارستان های زنجیره ای در اورلاندو آزمایش مثبت 18 ژوئن پس از بدنسازی هشدار او به یک همکار مشتری که آلوده شد.

“من می دانم که تقریبا 10 نفر که آزمایش مثبت,” او گفت:. “همه از دوستان ما هستند ناجور دلیل آن را کمی بیش از حد نزدیک به خانه در حال حاضر است.”

جانت متس یک 41 ساله خواندن معلم در شیروانی مرجان, فلوریدا,., تا به حال شده است محدود کردن او بازدیدکننده داشته است به او 95 ساله مادر بزرگ رینا L. پلکیس بنابراین به عنوان برای قرار دادن او در معرض خطر است. اما مادر بزرگ او زخم ابتلا به این ویروس از او در خانه مراقبت های بهداشتی همراه یک زن در 40s خود را. خانم پلکیس درگذشت در ژوئن 17.

“شما نمی توانید آنها را سرزنش برای احساس به دام افتاده” خانم متس گفت: از افرادی که تا به حال از دست رفته صبر با انزوا و تا به حال از سر گرفته معاشرت ، “من احساس می کنم مانند آنها احمقانه است. آنها نمی دانند چه آنها در حال انجام است. آنها تنها به فکر خودشان هستند.”

در حال حاضر خانم متس گفت: او تضاد در مورد چه چیزی برای انجام با او دو فرزند وقتی که آن زمان برای مدرسه.

“پدر و مادر می ترسم; معلمان می ترسند,” او گفت:. “من نمی دانم چه باید بکنید. من فکر می کنم در مورد آن در هر روز است.”

Amaris Castillo در تمپا و پاتریشیا mazzei از در میامی کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im