فلوریدا رای دهندگان در مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘تبرئه درست بود … من فقط آرزو می کنم او خواهد shut up’Donald مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است نظر خود را تبرئه خود را تبرئه در آمریکا اما برای بسیاری از رای دهندگان در فلوریدا استیضاح محاکمه هنوز هم در سمت چپ یک ابر سیاه در طول ریاست جمهوری خود است که می تواند سایه او تمام راه را به صندوق های رای در ماه نوامبر.

حتی در میان برخی از جمهوری خواهان که اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح شد یک حزبی سیاسی آزار و اذیت خود را دموکراتیک مخالفان نگرانی وجود دارد بررسی و سنا محاکمه نتیجه می توانست اخراج کردن به اندازه کافی مردد و یا مستقل رای دهندگان به او را انکار پیروزی و فلوریدا مهم 29 کالج انتخاباتی رای.

“این اشتباه بود او استیضاح و محاکمه شد یک شم اما من نگرانی دموکرات ها در حال رفتن به نگه داشتن گفتن وجود ندارد شاهدان و آن را عادلانه و همه که BS شما می دانید ؟” گفت: سامی Ortiz, یک خودرو, مکانیک و ثبت نام رای دهندگان جمهوری خواه از Coral Springs.

“برخی از که در حال رفتن به چوب. برخی از مردم در حال رفتن به این باور است که. بنابراین ما در حال رفتن به در بالای بازی خود را به مطمئن شوید که او می شود [دوباره]انتخاب شد. ما باید به بحث در مورد اقتصاد و شغل. ما باید مطمئن شوید که مردم استیضاح برای آنچه در آن بود: یک نمایش آزمایشی برای افزایش [رهبر حزب دموکرات] Nancy Pelosi نفس.”

Ortiz, 37, یکی از تعدادی از رای دهندگان فلوریدا اظهارنظر توسط نگهبان در روز پنج شنبه. نظرات خود را در دادگاه و تبرئه تقسیم در امتداد همان طور قابل توجهی حزبی خطوط از مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه توسط سناتور جمهوریخواه روز چهارشنبه. نظرات بیشتر مخلوط بر روی تاثیر این استیضاح ممکن است در انتخابات ریاست جمهوری.

“مردم به حال خود را در ذهن ساخته شده قبل از هر یک از این آغاز شده به خصوص از مجلس سنا محاکمه ندارد شاهدان به پایان رسید و خیلی سریع قبل از آن ممکن بود برای هر گونه اطلاعات برای رسیدن به نور است که نوسان هر کسی گفت:” ریتا Mackenberg, 46, یک دموکرات از ماهی پامپانو ساحل.

برای Mackenberg قرار دادن تهمت محاکمه شد یک اصل مهم است. “روند استیضاح شد و هر دو یک حرکت سیاسی بلکه تلاش برای نشان می دهد مردم آمریکا که از حزب دموکرات است و انتظارات از صداقت و رفتار اخلاقی” او گفت:.

“آنها می دانستند که او هرگز به حذف از دفتر سنا. من فکر می کنم آن را با هدف کسانی که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل آن بود که او و یا هیلاری یا کسانی که همیشه رای جمهوریخواهان اما ممکن است بیش از حد نازک نارنجی واقعا تحمل آنچه در آن به نظر می رسد لازم است به یک تهمت حامی.”

جمهوری خواه سوزان ادواردز معتقد است تهمت باید به جلوگیری از لاف زدن بیش از خود را تبرئه.

“برخی از چیزهایی که او می گوید: من فقط آرزو می کنم او خواهد گشت. آن دهان خود را است که مرا اذیت و یا حساب توییتر خود گفت:” ادواردز, 72, از تمپا.

“من فکر نمی کنم آنچه که او انجام داد این بود که محترم. اما دیگران انجام داده اند همان بدتر و یا جایی در میان. من فکر نمی کنم که استیضاح باید آورده شده است یک تبرئه درست بود. اما این چیزی است که تنها زمان را برای رفتن به.”

ادواردز که گفت او مردد است در مورد خود او رای معتقد است تهمت ممکن است به دست آورده اند ایستاده از حکم. “در میان روستایی بیشتر یقه آبی قوم من فکر می کنم او قوی تر,” او گفت:.

“من دوست دارم بگویم من کاملا تصمیم من قصد ندارم به او رای بار دیگر به دلیل دهان خود را فقط drive me crazy. [اما] من 401k خیلی خوب است دختر من شرکت در حال انجام است بسیار خوب, بنابراین من نمی دانم. من فکر نمی کنم دموکرات ها قرار داده اند تا هر کسی در عین حال که می توانید او را ضرب و شتم.”

برنامه نویس کامپیوتر اد مکنزی, 51, کشت و زرع گفت: دموکرات ها تا به حال هیچ چاره ای جز استیضاح.

“آن را مانند دیدن کسی در حال اجرا یک نور قرمز در مقابل پلیس و پلیس نه پس از رفتن آنها. این فقط چه چیزی درست و چه چیزی اشتباه است آن را قانون” گفت: مکنزی یک نظامی کهنه کار و سابق جمهوری خواه که روشن وفاداری پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

“بیش از آن emboldens مغلوب ساختن پیشی جستن, من فکر می کنم این تبرئه رنگ چه sycophantic حزب جمهوری خواهان برای این رئیس جمهور. آن را به شما می دهد یک اندازه گیری از تعهد خود را به او و یا ترس از او. آنها فقط ترس از دست دادن کرسی های خود را.

“شاید پس از این رای وجود خواهد داشت برخی از غرش شاید افرادی که او را قادر می سازد در حال رفتن به احساس ‘شاید من دچار مشکل’. این واقعا تقویت حل و فصل می گویند: من هرگز رای دادن به حزب جمهوری خواه دوباره. آن را فقط نمی توان اعتماد کرد به ایستادن برای آنچه حق است.”

دیگران پیش بینی بسیج در فلوریدا در برابر تهمت در ماه های آینده.

“دموکراتیک رای دهندگان خشمگین هستند و آنها واقعا به عمل خود را با هم و مبارزه برای این انتخابات گفت:” Billie Cousans, 50, از Coral Springs.

“آیا این همان بر طرف من نمی دانم اما دموکرات ها خوشحال هستند با این نتیجه و من فکر می کنم بسیاری از [خواه] سناتور را از دست دادن کرسی های خود را در ماه نوامبر. وجود دارد آشکار انسداد کنگره و خودداری شواهد. شما می توانید نه استیضاح رئیس جمهور که قرار دادن مورد علاقه خود را در بالای این کشور منافع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de