فلوریدا سپاهی به ضرب گلوله در حالی که کمک به رانندگان در I-95

فلوریدا سپاهی به ضرب گلوله در حالی که کمک به رانندگان در I-95

FHP سپاهی یوسف بولاک.

استوارت, Fla. – فلوریدا گشت بزرگراه سپاهی ضرب گلوله کشته شد صبح روز چهارشنبه در امتداد بزرگراه بین ایالتی 95 در حالی که کمک به یک معلول خودرو.

سپاهی یوسف بولاک 19 سال کهنه فلوریدا گشت بزرگراه شد “سختی زخمی در حین انجام وظیفه در حالی که کمک به مردم در I-95 در مارتین کانتی” فلوریدا بخش از بزرگراه ایمنی و وسایل نقلیه موتوری اعلام کرد بعد از ظهر چهارشنبه.

بولاک بود که نیروی هوایی کهنه.

FHP مدیر سرهنگ ژن Spaulding گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه شب یک ریویرا بیچ اداره پلیس افسر بود که در حال عبور از کنار من-95, با نزدیک شدن به ضرب گلوله کشته و فردی که به ضرب گلوله بولاک.

مقامات مجری قانون نمی شناخت و نه به هر گونه اطلاعات در مورد کسی که شات بولاک. Spaulding گفت: آن اوایل در تحقیقات و نام منتشر خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

بولاک نیز مربی جوان troopers, Spaulding گفت.

“این است غم انگیز غم انگیز از دست دادن” Spaulding گفت. “نوزده سال است که عهد خود را حرفه ای است.”

عازم جنوب ترافیک حمایت کردن چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 به عنوان پورت سنت لوسی پلیس نزدیک عازم جنوب I-95 در Gatlin بلوار با توجه به یک گزارش تیراندازی در یک استراحت توقف در شهرستان مارتین.

دیل هوارد که بازنشسته شد در سال 2017 به عنوان یک گروهبان بعد از بیش از 24 سال با مارتین شهرستان کلانتر دفتر به یاد می آورد کار در کنار بولاک.

“من می توانم به شما بگویم که من همیشه او را در بر داشت بسیار با شخصیت کاملا حرفه ای و مهربان بود و او را به خود اختصاص فلوریدا بزرگراه گشت و به همه شهروندان ایالت فلوریدا” هوارد گفت.

هوارد که در حال حاضر زندگی در ایالت تنسی گفت بولاک کمک خواهد کرد هر کسی و یا هر سازمان اجرای قانون که خواست.

“او فقط یک شخصیت بسیار خوبی” هوارد گفت. “او اختصاص داده شده بود به فلوریدا بزرگراه گشت. که چیزی بود که او کاملا لذت می برد.”

بولاک است جان سالم توسط پدر و مادر و دو خواهر Spaulding گفت.

“این واقعا یک تراژدی” Spaulding گفت. “شما باید به تعادل است که خط خوب بین ارائه کمک و حفاظت از خودتان را.”

تیراندازی صورت گرفت در حدود 10:15 صبح روز شنبه در شمال از استراحت عازم شمال منطقه در بزرگراه بین ایالتی 95 در نزدیکی پالم سیتی.

در مورد 3-کشش مایل از من 95 بود تعطیل برای چند ساعت پس از تیراندازی.

دنبال خواهد Greenlee در توییتر: @OffTheBeatTweet

این مقاله در ابتدا در ظاهر Treasure Coast روزنامه ها: فلوریدا گشت بزرگراه سپاهی یوسف بولاک به ضرب گلوله در I-95

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>