فلوریدا, نوجوان متهم به عنوان “متفکر” از توییتر هک

اوکلند کالیفرنیا. — یک توسط یک, افراد مشهور, حساب توییتر ارسال همان پیام عجیب و غریب: ارسال بیت کوین و آنها را ارسال به دو برابر پول خود را. Elon Musk. بیل گیتس. Kanye West. آمده است. رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، آنها و ده ها تن دیگر بودند که هک شده و توییتر به نظر می رسد ناتوان به آن را متوقف کند.

در حالی که برخی در ابتدا فکر کردم هک شد و از کار حرفه ای به نظر می رسد “متفکر” یکی از بالا ترین پروفایل انجمن در سال های اخیر بود و 17 سال اخیر دبیرستان فارغ التحصیل از فلوریدا, مقامات گفت.

گراهام ایوان کلارک دستگیر شد در تمپا آپارتمان که در آن او خود او اوایل جمعه, دولت, مقامات گفت. او چهره 30 به اتهام جنایت در هک از جمله تقلب و اتهام به عنوان یک بزرگسال.

دو نفر دیگر میسون جان شپرد, 19, از پادشاهی متحده و نیما فاضلی, 22, از اورلاندو فلوریدا., شد متهم به کمک به آقای کلارک در طول تصاحب. دادستان گفت: این دو به نظر می رسد به کمک به شکل مرکزی در این حمله که رفت به نام کرک. اسناد منتشر شده در روز جمعه ارائه نمی دهد هویت واقعی کرک, اما آنها نشان می دهد که در آن آقای کلارک.

آقای کلارک ماهر به اندازه کافی برای رفتن خسته شده اید داخل توییتر شبکه گفت: اندرو وارن های ایالتی فلوریدا دادستان رسیدگی به این پرونده است.

“این نه معمولی 17-year-old” آقای وارن گفت.

آقای کلارک معتقد یکی از کارکنان شرکت که او یک همکار در بخش فناوری که نیاز به کارمند اعتبار برای دسترسی به خدمات به مشتریان پورتال جنایی استشهاد از فلوریدا گفت. توسط هکرها انجام شد آنها شکسته بود به 130 حساب و افزایش قابل توجهی سوال جدید در مورد توییتر را امنیت.

با وجود هکرها’ هوشمندی و طرح خود را به سرعت از هم پاشید, با توجه به اسناد دادگاه. آنها به سمت چپ نکات در مورد هویت واقعی خود را و درهم برای مخفی کردن پول آنها ساخته شده یک بار هک شد ، اشتباهات خود اجازه اجرای قانون را به سرعت به آنها پیگیری کردن.

کمتر از یک هفته پس از این حادثه ماموران فدرال, جستجو, حکم, در, دست, رفت و به یک خانه در شمال کالیفرنیا با توجه به اسناد و مدارک. وجود آنها در مصاحبه دیگری جوانی که بستری برای مشارکت در این طرح است. فردی است که به نام در اسناد و مدارک از آنجا که او یک جزئی به مقامات اطلاعات است که به کمک آنها شناسایی آقای شپرد و گفت که آقای شپرد تا به حال مورد بحث عطف خود را به اجرای قانون است.

چرا که آقای کلارک زیر 18, او به اتهام ایالتی فلوریدا وکیل در تمپا و نه توسط مقامات فدرال. سن خود را نیز بدان معنی است که بسیاری از جزئیات از پرونده او را در حال نگه داشته و تحت کاری ادامه داده اند.

مقامات فدرال در حال حاضر با پیگیری آقای کلارک فعالیت های آنلاین قبل از توییتر هک با توجه به اسناد قانونی است. در آوریل سرویس مخفی کشف و ضبط بیش از $700,000 ارزش بیت کوین از او بود اما مشخص نیست که چرا.

اسناد منتشر شده در پنج شنبه تا حد زیادی تکرار آنچه چند هکرها درگیر در حمله به نیویورک تایمز گفت دو هفته پیش: هک شروع در اوایل جولای 15 به عنوان یک آرام طرح به سرقت و فروش غیر معمول نام کاربر.

اما به عنوان روز عینک, حمله به رهبری کرک در زمان بیش از ده ها تن از حساب های متعلق به cryptocurrency شرکت ها و افراد مشهور. بیت کوین جریان را به هکرها’ حساب. طرح مشبک بیت کوین به ارزش بیش از $180,000 به گفته نیویورک تایمز تخمین می زنند.

یک مامور ویژه با یک سرویس درآمد داخلی واحد تحقیقاتی گفت: در دادگاه تشکیل پرونده که آقای شپرد شرکت در هک در حالی که با استفاده از صفحه نمایش با نام “همیشه مضطرب است.” یک فرد با استفاده از این نام گفت: بار, چند روز پس از این حمله است که او درگیر شدم چرا که او می خواست برای به دست آوردن منحصر به فرد کاربر توییتر به نام.

“من فقط نیمه آن را در بر داشت سرد با داشتن یک نام کاربری است که افراد دیگر می خواهم” “همیشه مضطرب گفت:” در یک چت با بار. او در نهایت با میانجیگری فروش حداقل 10 آدرس مانند @مخدر @w و @L با توجه به کیفرخواست علیه او.

آقای فاضلی نیز متهم به خدمت به عنوان یک واسطه کمک به فروش به سرقت رفته از حساب های توییتر در روز حمله تحت نام کاربر “رولکس.” اما کیفرخواست را فراهم می کند اطلاعات چند آقای فاضلی را به عنوان یک واسطه.

زمان توییتر در نهایت موفق به جلوگیری از حمله هکرها تا به حال توییتی از 45 از حساب های آنها شکسته شده بود به دست اورد دسترسی به پیام های مستقیم از 36 حساب و دریافت اطلاعات کامل از هفت حساب های این شرکت اعلام کرد.

آقای فاضلی و آقای کلارک دستگیر شدند در روز جمعه. آقای شپرد است دستگیر شده است اما انتظار می رود که گرفته شده را بازداشت F. B. I. گفت.

“در حالی که تحقیقات نقض اینترنتی گاهی اوقات می تواند ما محققان قادر به آوردن این هکرها به بازداشت در یک ماده از هفته گفت:” جان بنت یک نماینده ویژه مسئول با F. B. I. بررسی است که هنوز هم در جریان است و این امکان وجود خواهد داشت اضافی دستگیری یک دفتر سخنگوی گفت.

مردان جوان شرکت کننده در نقض می آیند از یک شل-گره جامعه از هکرها که تمرکز بر روی حساب تصاحب کارشناسان امنیت سایبر گفت. با استفاده از یک عمل شناخته شده به عنوان سیم کارت-تعویض آنها اغلب هدف شرکت های مخابراتی به سازش قربانیان شماره تلفن و رهگیری اعتبار ورود.

حمله هدفمند توییتر, کارکنان, سرقت حساب خود را اعتبار به منظور به دست آوردن دسترسی به سیستم داخلی است که به آنها اجازه تنظیم مجدد کلمه عبور بسیاری از کاربران توییتر. (برخی از کاربران مانند رئیس جمهور تهمت دارای امنیت فوق العاده در حساب خود را برای جلوگیری از تصاحب.)

“این افراد آموزش دیده کارآمد و خلاق در روش حمله خود را گفت:” آلیسون نیکسون رئیس تحقیقات افسر امنیتی شرکت واحد 221B. “آنها متوجه وجود این جهان از اهداف نرم.”

این هکرها اغلب تمرکز بر تقلب مالی اما توانایی خود را برای به دست آوردن دسترسی به حساب از چهره های سیاسی می تواند جذب جدید و خطرناک مشتریان خانم نیکسون گفت.

“یکی از چیزهایی که نگرانی من این است که این بازیگران در ادامه به تصحیح تکنیک های خود را و یاد بگیرند که آنها در حال رفتن به درک که وجود دارد دیگر مشتریانی که پرداخت خواهد شد خیلی بیشتر برای چیزهای دیگر از یک شخصیت کاربر نام” او گفت:. “من فکر نمی کنم آنها حتی خراش سطح از میزان آسیب آنها می شود.”

در بیانیه ای در توییتر تشکر از اجرای قانون برای آن “اقدامات سریع” و گفت که همچنان به همکاری با این تحقیقات.

سن نسبتا جوان از هکرها نمی آمد به عنوان یک شگفتی به امنیت حرفه ای است که نظارت بر SIM-swapper جامعه است. بسیاری از مردم به آن نوجوانان هستند که به دنبال منحصر به فرد نام کاربر به خاطر کنترل آنها را وسیله انتقال حس اهمیت و نفوذ.

“این فعالیت اعتیاد آور است در راه آن یک هیجان,” خانم نیکسون. “شکستن به شرکت های غول پیکر و سرقت مقدار مضحک از پول یک هیجان برای آنها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de