فلوریدا مرد به اتهام رانندگی به اوباما رای دهندگان ثبت نام چادر

1 / 3

ثبت نام رای دهندگان دستگیری

این فوریه سال 2020 رزرو عکس های ارائه شده توسط جکسون کلانتر, نشان می دهد گرگوری ویلیام Loel Timm. فلوریدا کلانتر, گفت, یکشنبه, فوریه. 9, 2020, که Timm دستگیر شد برای رانندگی را از طریق یک ثبت نام رای دهندگان چادر در جکسون ویل فلوریدا. (جکسون کلانتر, از طریق AP)

جکسونویل فلوریدا. (AP) — مردی در فلوریدا تحت بازداشت و پس از او به عمد سوار یک ون به یک چادر که در آن رای دهندگان بودند که ثبت نام محلی جمهوری خواهان مقامات در جکسنویل روز یکشنبه گفت.

جکسون کلانتر, گفت: از طریق رسانه های اجتماعی است که 27 ساله گرگوری ویلیام Loel Timm به اتهام دو فقره از تشدید حمله به یک فرد 65 سال یا مسن تر یک تعداد از جنایی فساد و رانندگی با مجوز به حالت تعلیق. حزب جمهوری خواه از Duval County گفت: آن را تنظیم کرده بود تا چادر در روز شنبه به منظور ثبت نام رای دهندگان.

شهرستان یمن گفت: از طریق توییتر که شش داوطلب برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین “بودند به عمد هدف قرار داده در حالی که ثبت نام رای دهندگان است.”

رسانه های محلی گفت: هیچ آسیب وجود دارد.

“نوع از آبی یک مرد با نزدیک شدن ما در یک ون بود با تکان دادن در ما نوع دوستانه رفتار فکر کردم که او در آینده به صحبت کردن با ما را به جای او شتاب خودرو خود را و کشت و زرع مناسب به چادر ما جداول” داوطلب علامت Alfieri گفت: ایستگاه تلویزیونی WJAX.

بعد از آن او حمایت, ثبت آسیب دیده چادر و بی نشانه ها بر روی تلفن همراه خود را و ساخته شده حرکات زشت و ناپسند قبل از خروج Alfieri گفت.

کلانتر می گوید نمایندگان در پاسخ به این صحنه پس از دریافت گزارش از اختلاف. چادر ظاهر می شود در یک پارکینگ. وجود دارد هیچ آنلاین سوابق دادگاه ارسال شده برای Timm در صبح روز یکشنبه پس از آن شناخته شده نبود اگر او تا به حال یک وکیل. زندان سوابق نشان می دهد او هنوز در بازداشت پنج شنبه صبح.

کلانتر در یکشنبه نمی بلافاصله پس از بازگشت از یک تماس تلفنی و یا ایمیل به دنبال اطلاعات بیشتر است.

به نقل از رئیس جمهور از یک تئاتر محلی اتحادیه کارگران تلویزیون WTLV گزارش داد که Timm شد آموزش به یک مهندس صدا.

در یک صدای جیر جیر اوباما رئیس Ronna McDaniel گفت: “این دختران بی معنی حمله realDonaldTrump حامیان نیاز به پایان است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد که پیام و افزود: “مراقب باشید بچه ها دشوار است که شما را به بازی با!”

در بیانیه ای Duval County حزب دموکرات را محکوم کرد آنچه از آن به نام “این عمل بزدلانه از خشونت است.”

“هیچ کس در زندگی باید قرار داده در معرض خطر برای ورزش اول خود را اصلاح حقوق” بیانیه ای گفت:. “به عنوان دموکرات ها اما از همه مهمتر به عنوان ساکنان این شهر جکسونویل ما تماس شهروندان ما به عمل با عزت مدنیت و احترام به یکدیگر در طول چرخه انتخابات و فراتر از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de