فلوریدا اعضای باند در حال سازماندهی احزاب با هدف گسترش coronavirus کلانتر ادعا


فلوریدا اعضای باند در حال سازماندهی COVID-19 احزاب تا 400 نفر با قصد پخش ویروس کلانتر ادعا

  • عظیم خیابان احزاب تا 400 نفر سمت چپ ساکنان ترس در Osceola County, Florida
  • کلانتر اهل گیبسون معتقد است که طرفین مایل به گسترش coronavirus
  • او هشدار داد که آنها در حال اجرا توسط ‘ناگوار’ اعضای باند
  • یک مرگ شد و در حال حاضر گزارش شده پس از یک حزب در مارس
  • فیلم تکان دهنده از طرفین نشان می دهد خودروهای مسدود کردن جاده ها را پس از سینماروهای حزب می تواند به رقص و ممزوج شدن در خیابان
  • گروه آمده از مرکزی فلوریدا و اجاره خانه های تعطیلات گیبسون می گوید:
  • ساکنان گفت: “زندگی یک زندگی از ترور در حال حاضر’

فلوریدا کلانتر هشدار داد که ‘ناگوار’ اعضای باند گردهمایی بزرگ احزاب در نظر گرفته شده برای افزایش و گسترش coronavirus در منطقه است.

Osceola County Sheriff اهل گیبسون گفت: “مردم می ترسند’ پس از بیش از 600 سر و صدا شکایت واصل شده اند از ماه مارس به دلیل گسترده احزاب با حضور صدها نفر از مردم و میزبانی در اجاره تعطیلات خانه.

ویدئو تکان دهنده منتشر شده توسط کلانتر, نشان می دهد ده ها تن از اتومبیل های مسدود کردن یک جاده در اوایل ماه جولای که در آن گروه زیادی از مردم جمع شده بودند به رقص و پارتی در خیابان.

فیلم از مارس را نشان می دهد و حتی بیشتر خودروهای مسدود کردن کامل تقاطع قبل از حزب شکسته شد توسط پلیس به عنوان کلانتر هشدار می دهد که مردم محلی ‘زندگی از ترور در حال حاضر’.

Footage from one of the parties in May shows  cars blocking off a full intersection before the party was broken up by cops. The local sheriff believes the group wants to spread coronavirus

فیلم از یکی از طرفین در مارس نشان می دهد خودروهای مسدود کردن کامل تقاطع قبل از حزب شکسته شد توسط پلیس. کلانتر محلی معتقد است که این گروه می خواهد به گسترش coronavirus

In another clip from July, party-goers in Florida are seen dancing in the streets

در یکی دیگر از کلیپ از ماه جولای حزب را برانگیخت در فلوریدا دیده می شود رقص در خیابان

احزاب هستند که گاهی اوقات با حضور 400 نفر و یک نفر در حال حاضر کشته شده به عنوان یک نتیجه از تیراندازی در میان آنان حضور می یابند.

کلانتر گیبسون هشدار داد بر اورلاندو که او معتقد است کسانی که در حال جمع آوری ‘تلاش برای معاشرت به طور بالقوه گسترش این ویروس در میان هر یک از دیگر.

او گفت که این شهرستان در حال تجربه است ناگهانی اخیر سنبله در coronavirus موارد به عنوان به عنوان نتیجه است.

“آنها در حال مراجعه از آنچه من گفته بودن که COVID-19 احزاب که در آن آنها در واقع گرفتن با هم و آنها در حال تلاش برای معاشرت به طور بالقوه گسترش این ویروس در میان هر یک از دیگر اگر آنها بدون علامت و یا به هر صورت ممکن است,’ گیبسون گفت.

‘ما فقط دیده می شود فوق العاده ای سنبله فقط در اینجا در Osceola County است.’

گیبسون گفت که در حالی که کسانی که حضور در این حزب ممکن است در خطر شدید از COVID-19 وجود دارد ترس است که آنها خواهد شد و سپس با گسترش این بیماری است.

‘مشکل این است که هنگامی که شما این و شما آن را بازگشت به خانه به پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادر بزرگ و ندانسته تصویب است که ویروس به آنها و به طور بالقوه پایان عمر خود را. آن را فقط به ارزش آن نیست’ گیبسون گفت.

Osceola County Sheriff Russ Gibson said 'residents are afraid'

Osceola County Sheriff اهل گیبسون گفت: “مردم می ترسند’

و شما باید به فکر می کنم فراتر از لحظه ای. و من فکر می کنم گاهی اوقات جوان ما مردمی هستند که فقط به فکر لحظه.

و همچنین به عنوان تهدید از coronavirus گسترش او همچنین هشدار داد که باندهای درگیر در اجاره خانه ها.

گیبسون معتقد است که این گروه را از مرکزی فلوریدا و اجاره چند خانه های تعطیلات در منطقه با تمرکز بر سه دردار تحولات مسکن در خاص است.

و همچنین مقدار زیادی از زمان ما پیدا شده است که مردم در اینجا وجود دارد که در حال ناگوار مردم که شما نمی خواهید در محله شما. وجود دارد برخی از باندهای که اجاره این خانه ها و آنها که در اینجا به Osceola County است. و این چیزی است که ما باید برای حفاظت از ساکنان با,’ گیبسون گفت.

یک مرد در حال حاضر دستگیر شده و پس از تیراندازی مرگبار در یکی از طرفین در ماه آوریل است.

Demetrius Cox, 20 گرفته بود را بازداشت و پس از او به ضرب گلوله یک مرد در یکی از خانه احزاب است.

Wolph Lutherking Luma همچنین 20 بود کاهش یافته است به دکتر فیلیپ بیمارستان در اورنج کانتی پس از ضربه در حزب در Stoneybrook جنوبی زیربخش در دونپورت.

پلیس محلی در حال حاضر با حضور در محل پس از گزارش از تیراندازی اما نمی تواند پیدا کردن یک قربانی است.

Demetrius Cox, 20, (pictured) was taken into custody after he fatally shot a man at one of the house parties in April. The sheriff said at least 600 noise complaints have been received

Demetrius Cox, 20, (تصویر) گرفته شده بود را بازداشت و پس از او به ضرب گلوله یک مرد در یکی از خانه احزاب در ماه آوریل است. کلانتر گفت: حداقل 600 سر و صدا شکایت دریافت شده

The sheriff's office claims that the parties, pictured, can be attended by up to 400 people

کلانتر را ادعا می کند که احزاب تصویر می تواند با حضور 400 نفر

They park dozens of cars on the road to block off streets so attendees can dance on the street

آنها پارک ده ها تن از اتومبیل در جاده ها به مسدود کردن خیابان بنابراین شرکت کنندگان می تواند به رقص در خیابان

‘این موقعیت های واقعی بسیار خطرناک و ساکنان ما می ترسند شما می دانید و ما نمی خواهیم که’ گیبسون گفت مداوم مشکل است.

‘و ما نمی خواهیم به مانند دیگر پراکنده این است که ما ناتوان و آنها فقط در ادامه به اتفاق می افتد. Osceola County نمی تواند به عنوان مرکزی حزب و یا COVID-19 مرکزی حزب و پس از آن ما در حال رفتن به انجام این کار است.’

گیبسون می گوید که پلیس شده اند قادر به پراکنده کردن برخی از احزاب اما در دیگران, آتش بازی پرتاب شده است در افسران به فشار آنها را به عقب.

‘هفته گذشته کسی, برخی از افراد در میان جمعیت انداخت برخی از آتش بازی در نمایندگان است که وجود دارد. آنها درست آنها حمایت آنها منتظر منابع اضافی می رسند و پس از آن ما در رفت و در زمان مراقبت از حزب’ گیبسون گفت: بر اورلاندو. “ما پراکنده است.

او افزود که یک تفنگ بود بهبود یک عکس از کار اخراج شدند در همان حزب است.

کلانتر در حال حاضر امیدوار است که دفتر او خواهد بود قادر به کار کردن با سیاستمداران محلی به تغییر راه که در آن گردشگری محلی کار می کند و پایان دادن به COVID احزاب است.

‘اگر من به یک لابی به کلانتر, به ما کمک می کند تا وجود دارد در تالاهاسی این چیزی است که ما می خواهیم انجام دهیم به این قوانین را تغییر داد که بر صنعت گردشگری در مرکز فلوریدا. در هر نقطه که در آن وجود دارد, گردشگری, این خانه و این احزاب می تواند در,’ گیبسون گفت.

“ما قصد داریم به موضوع استناد هنگامی که ما به این خانه زمانی که ما می بینیم این باز کردن خانه احزاب است. ما در حال رفتن به آنها را در راه خود را. آنها در حال رفتن به مجاز باقی بماند.

وجود دارد 5,556 موارد coronavirus تایید در Osceola County, با توجه به اقتدار بهداشت محلی با 286 اخبار موارد تایید کرد از روز پنج شنبه.

شهرستان دچار 38 coronavirus مرگ و میر.

احزاب بزرگ نیز باقی مانده است یک مشکل در بخش دیگر از فلوریدا.

در ماه مه عظیم یادبود بلوک با 3000 شرکت کنندگان منجر به هفت نفر بازداشت یک مرد tasered یک شات و یک معاون مجروح شدند.

تکان دهنده هوایی و bodycam فیلم منتشر شد نشان هزاران نفر از مردم در خیابان ها در شرق دلند در یادبود بلوک کنیا الکساندر یک دولند مردی که به قتل رسیده در سال 2008.

هلیکوپتر فیلم نشان داد که چگونه این حزب انجامید چند بلوک در غرب لیسبون پارکوی با صدها نفر از اتومبیل های پارک شده در کنار یک گوشه ای از یک پارک.

پس از رویداد روز به پایان رسید این حزب در زمان های خشونت آمیز که در آن به نوبه خود گرفتم انداخت بطری و مدفوع نوار پلیس در تلاش برای شکستن این تجمع حدود نیمه شب با توجه به Volusia کلانتر ،

در حالی که مردم محلی در این حزب گفت: گردهمایی صلح آمیز بود و پلیس با اراذل و مشکلات Volusia کلانتر, منتشر بدنه دوربین و هلیکوپتر فیلم در پاسخ به نشان می دهد که چگونه این حزب تا به حال از دست رفت.

A memorial block party of 3,000 in Florida in May resulted in seven people arrested, one man being tasered and one deputy injured. Helicopter footage of the massive gathering above

یادبود بلوک 3000 در فلوریدا در ماه مه منجر به هفت نفر بازداشت یک مرد بودن tasered و یک معاون مجروح شدند. هلیکوپتر فیلم عظیم جمع آوری بالا

فلوریدا دیده است شدید افزایش coronavirus موارد با فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 322,994 موارد مثبت و حداقل 4,912 مرگ و میر در روز جمعه.

در دو ماه گذشته دولت گرفته شده ما را به نقطه ای در COVID-19 کانون پس از نیویورک موفق به کاهش آن تعداد از مارس.

در واقع در روز جمعه فلوریدا ثبت بیشترین تعداد افزایش موارد با 11,459 مورد تأیید و 128 جدید و میر.

خیلی از شیوع متمرکز شده است در جنوب فلوریدا که در آن مناطق مانند میامی-Dade و Broward شهرستان تبدیل شده اند غرق در موارد.

WFLA گزارش که در روز جمعه که 366 آلوده بيماران بستری و اضافه کردن به کل از 1,693 ساکنان بستری در تمپا.

در سراسر کشور وجود دارد 8,886 بیماران بستری در بیمارستان است.

جوان فلوریدا بوده است منبع مورد جدید به عنوان ساکنان سالخورده از 25 به 34 ثبت شده اخیر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de