Fleetwood Mac موسس پیتر سبز درگذشت 73 خانواده می گویند


Fleetwood Mac موسس پیتر سبز درگذشت 73: خواننده-ترانه سرا و گیتاریست پشت یکی از باند تمام زمان کلاسیک آلباتروس دور می گذرد ‘مسالمت آمیز در خواب خود را’, نشان می دهد, خانواده

  • بیانیه ای از وکلاء نشان داد که پیتر سبز مرده است در خواب خود را
  • نفوذ بلوز راک گیتاریست تشکیل Fleetwood Mac در سال 1967
  • سبز چپ Fleetwood Mac پس از نهایی عملکرد در سال 1970 به عنوان او تلاش می کرد با سلامت روان مشکلات و مسائل مربوط به سوء مصرف مواد مخدر

Fleetwood Mac موسس پیتر سبز مرده است در خواب خود را در سن 73 خود را ویران خانواده را نشان داده است.

در این بیانیه از قو Turton وکلاء گفت: ‘آن را با غم و اندوه بزرگ است که خانواده پیتر سبز اعلام مرگ این آخر هفته مسالمت آمیز در خواب خود را.

‘بیشتر به یک بیانیه ارائه خواهد شد در روزهای آینده’.

نفوذ بلوز راک گیتاریست از Bethnal سبز در لندن تشکیل Fleetwood Mac با درامر میک فلیتوود در لندن در سال 1967.

Peter Green, co founder of Fleetwood Mac performs at the "One Generation 4 Another" show on March 15, 2004 at the Royal Albert Hall, in London

پیتر سبز موسس شرکت Fleetwood Mac انجام در یک نسل 4 یکی دیگر از’ نشان می دهد در 15 مارس 2004 در رویال آلبرت هال در لندن

British blues rock guitarist and founder of Fleetwood Mac, Peter Green, June 1969

انگلیسی, بلوز, راک گیتاریست و بنیانگذار Fleetwood Mac, پیتر, سبز, ژوئن 1969

Pictured: Fleetwood Mac. Peter Green, John McVie, Jeremy Spencer, Mick Fleetwood and Danny Kirwan who make up the group Fleetwood Mac

تصویر: Fleetwood Mac. پیتر سبز جان McVie, Jeremy Spencer, Mick Fleetwood و دنی Kirwan که گروه فلیتوود مک

سبز چپ Fleetwood Mac پس از نهایی عملکرد در سال 1970 به عنوان او تلاش می کرد با سلامت روان مشکلات و سوء مصرف مواد مخدر مسائل.

او در نهایت مبتلا به اسکیزوفرنی و زمان صرف شده در بیمارستان های تحت درمانی الکتريکی در اواسط 70s.

سبز بود و در میان هشت نفر از اعضای گروه – همراه با Fleetwood, Stevie Nicks, Lindsey Buckingham, جان McVie کریستین McVie دنی Kirwan و Jeremy Spencer – که inducted into the Rock & Roll Hall of Fame در سال 1998 است.

در اوایل این سال هنرمندان از جمله Fleetwood, Pink Floyd دیوید گیلمور ZZ Top را Billy Gibbons و گیتاریست Jonny Lang و اندی Fairweather پایین انجام شده در لندن پالادیوم در طول یک گیگ جشن اوایل سال Fleetwood Mac و موسس آن پیتر سبز.

رمان نویس لیندا گرانت پرداخت ادای احترام به سبز در توییتر نوشته: “من خیلی متاسفم برای یادگیری از مرگ پیتر سبز سالخورده تنها 73. او تا به حال بسیار روح. من او را دوست داشتم’.

Whitesnake را David Coverdale گفت که سبز شد یک هنرمند او را واقعا دوست داشتم و تحسین’.

در یک توییت نوشت: “یک هنرمند من واقعا عاشق & تحسین…از اولین بار من او را شنیده…من پشتیبانی اصلی Fleetwood Mac در ردکر باشگاه جاز زمانی که من در یک گروه محلی…او نفس خواننده و گیتاریست & آهنگساز… من می دانم که من گوش دادن به امروز…تبدیل’.

کارگردان ادگار رایت در توئیتر خود نوشت: ‘RIP Fleetwood Mac بنیانگذار شرکت اصلی و خواننده پیتر سبز. چه belter این است. “آه خوب’ (Live 1969)’.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de