تخت Earther کله خر کشته در صحرای کالیفرنیا موشک سقوط


Facebook

یک کله خر و “تخت earther” کشته شد و روز شنبه در حالی که در تلاش برای راه اندازی خود را از 5000 به هوا بخار-طراحی خانه موشک در صحرای کالیفرنیا.

سان برناردینو شهرستان کلانتر بخش تایید کرد که یک مرد مرده بود در بارستو (ابهامزدایی) پس از یک “موشک سقوط کرد و در صحرا در طول پرتاب موشک رویداد” اما اما شناسایی قربانی.

اما علم کانال بود که فیلمبرداری راه اندازی خود را برای سری جدید خانه فضانوردان تایید کرد که به خوبی شناخته شده, از موشک ساز “Mad” مایک هیوز کشته شده اند.

افکار ما & donating به خانواده و دوستان در طول این زمان دشوار است. آن بود که همیشه رویای خود را به انجام این کار راه اندازی و علوم کانال وجود دارد به وقایع سفر خود را” کانال گفت: در یک صدای جیر جیر.

تصویری از راه اندازی آنلاین پست نشان داد پرواز رفتن چپ چپ از همان آغاز با چتر نجات به معنای حمل هیوز با خیال راحت به زمین پاره دور درست پس از انفجار ،

Logan Paul, شکایت بیش از زمین مسطح Mockumentary توسط پسر در تلاش برای راه اندازی خود را به فضا بر روی راکت خانگی

این راننده ماشین لیموزین شده بود تعهد پس از سال 2017 به سوار خود موشک به هوا به اندازه کافی بالا برای تایید خود را کاملا باور نادرست است که زمین مسطح است.

او تا به حال دو شکست خورده تاریخ راه اندازی اما در ماه مارس سال 2018 موفق به دریافت 1,800 پا در هوا بالاتر از موهاوی قبل از چتربازی در بینی مخروط ساخت یک فرود سخت با توجه به Space.com.

“من خسته از مردم گفت: من جوجه کشی و نمی ساخت یک موشک. من خسته ام از این مسائل. من سرنشین دار و آن را,” او گفت: در آن زمان.

در ماه اوت سال 2019 او سعی کرد دوباره—امید برای رسیدن به 5000 پا اما دیگ بخار او در Craigslist در گزارش conked و ماموریت سقط شد.

به عنوان روزانه وحش گزارش شده در سال گذشته هیوز شکایت یوتیوب megastar لوگان پل از جمله او در یک mockumentary در مورد زمین مسطح جنبش ادعا او فیلم برداری شده بود در یک کنفرانس تحت ادعای نادرست است.

در داخل زمین مسطح کنفرانس که در آن جهان قدیمی ترین تئوری توطئه است دوباره داغ

“او در آمد با استفاده از تقلب و فریب” هیوز گفت: روزانه وحش.

“من یکی به پیچ با زمانی که من دریافت کردن. من می دانم که چگونه به شما تعطیل.”

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im