پرچم و تب رویاهای: لندن صبح روز بعد از Brexit قبل ازCities متخصص در sluicing دور گناهان از شب قبل. توسط 6.30 صبح در اولین روز از بریتانیا جدید آینده تمام آثار بیری میهن پرستی بود که سوخت Nigel Farage را Brexit حزب شده بود swilled از مرکز پایتخت.

از خود plinths, Churchill, لوید جورج و Millicent فاوست نگاه کردن در آب گل آلود, خالی, خاموش, میدان پارلمان بی حرکت. وجود ندارد پایمال اتحادیه اروپا پرچم و یا دور انداخته “رو Brexit انجام می شود” بنر دیده می شود. در وردزورث را پل وست مینستر خورشید به نظر می رسید تمایلی به آمده تا شاید فقط به آزار علامت فرانسوا بنا به گزارش ها انتظار با شیشه شامپاین در دست است.

من تا به حال سرگردان را در اینجا اولیه برای شواهد که افسانه های جدید سحر که من می خواهم دیده آگهی در چند روزنامه (به عنوان به خوبی به عنوان یک سوغات چای حوله رایگان با ایمیل های روزانه). در راه رفتن را از طریق سوهو, چشمک زدن خود را بیدار وجود دارد هیچ چیز برای دیدن به غیر از فوق العاده روند روزانه اختراع مجدد: طبقه بودن mopped ویندوز تمیز بودن پیاده جاروب آشغال بودن برافراشتند بر روی واگن نان گرم تحویل داده شود. سوال در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا بودند ملاقات با صدر اعظم و استعفا در چندین زبان. در سوهو نوار ایتالیا که در بالا به John Logie Baird اختراع تلویزیون من اشاره ای جدید dawns استقبال شد با یک سریع “نه بیش از حد Brexit! بیش از حد شلوغ است!” همه ما می دانیم که احساس. یکی مثبت Brexit نتیجه: مردم ممکن است در نهایت vox-ظهور است. به هر حال در اینجا آنها جدید سحرگاهان هر روز.
Tim Martin

من می خواهم به یک پاینت در Wetherspoon در کلمبوس شب قبل از. میخانه تا به حال میزبانی خشن ترین از “Ingerlund” جمعیت سه چهار تا قبل از نوسان دار کردن گذشته تهی گور به گوش ملت صاحبخانه, Tim Martin, پیشنهاد, پشت خود را-از-یک-fag-بسته را در سطح جهانی و جغرافیای سیاسی. در 8 صبح “آزادی صبحانه” بودند که خدمت در کنار دارویی پیمانه نیم لیتری جان اسمیت به کسانی که برای آنها شب گذشته شبه نظامی رفاقت داده بود راه صبح امروز آویزان-بیش از تنهایی.

چند doors down نخست وزیر شاید به رسمیت شناخته شده احساس. خیابان داونینگ به تصور اینکه بیشتر قفل شده پایین تر از همیشه. بوریس جانسون تا به حال تنها ارائه یک ثبت Facebook پیام به ملت در 10ساعت شب قبل از. در محل قانع کننده چشم انداز بریتانیا “جهانی آینده” وجود داشته است جان صدایی امید که ما فقط باید همه سعی در بخشش و فراموش کردن گذشته. چرچیل به شما یاد گرفته بود به پناهگاه خود را قبل از پیروزی در اروپا و نه پس از آن.

به عنوان لندن صبح امروز در عینک که جمعی باقی مانده از harangues از سه سال گذشته به نظر می رسید در بیان کنجکاو سکوت. کالج سبز تا به حال خالی از خدمه تلویزیون; وجود ندارد اعتراض داری یا یک بلند گو حرف زدن جارچی در چشم.

آنچه باقی مانده بود در آن محل احساس مانند یک ملت بیدار از شب گذشته skinful به تعجب: “من بدترین؟” و البته عرق فلش بک نگه داشته به آینده.

در این معنا, شب قبل تا به حال ارائه شده یک ماشین تصادف سریع به جلو سابقه ندارد و از چهار سال گذشته است اما از گذشته 40. من تا به حال صرف اوایل بخشی از آن را در میان Thatcherite, undead, گوش دادن به جان Redwood “حق محترم حرامزاده” بود که به او معرفی شده از طرف صحبت می کنند “ماستریخت شورشیان” به دعوت جمعیت از شام مهمانان تشکیل شده توسط راست گرا که گرایش thinktank تعظیم ،

جنگ های قدیمی داستان های نورد شد. بیشتر عشق خداوند هیچ انسان آن را به نظر می رسد نسبت به مبارزه طلبیده حزب محافظه شلاق بیش از یورو.

این گروه را “فیلد مارشال” بیل نقدی MP انجام دلیر تور TV studios یاد شده در اعزام. یک نان تست مطرح شد در حافظه سابق حامی Roger Scruton محافظه کار فیلسوف که فوت در ماه گذشته که تا به حال ارائه شده ایدئولوژیک بالاست برای مبارزه با تروریسم در اروپا: اعتقاد به این که “تنها زمانی که مردم تعریف وفاداری خود را در ارضی و ملی شرایط است که تفاوت در دین و کلاس قرار داده می شود به کنار”.

پس از ردوود نشستم من راه می رفت در سراسر پل وست مینستر به ببینید که چگونه است که فلسفه خود را بیان می کند در عمل است. من در ملاقات اول با یک آدم در یک اتحادیه جک تی شرت تقویت نوه ملکه بریتانیا از طریق یک تصادف تعقیب درهم bullhorn و به چالش کشیدن من برای اثبات خودم یک وطن پرست با پیوستن به در. مرطوب جمعیت nostalgists از همه سنین تماشای کلیپ از سال 1966 جام جهانی برندگان حال بازی در یک صفحه نمایش بزرگ در خارج از مجلس همراه با – اجازه دهید این حزب آغاز شده! – باستان فیلم عروسکی تیلور MP و جیمز زرگر در چرم صندلی ها در برابر استدلال بروکسل نخبه گرایی. اخبار خبرنگاران از ده ها تن از کشورهای صف مربع در تلاش برای ایجاد حس از آن است.

جدول زمانی

از Brefusal به Brexit: تاریخچه بریتانیا در اتحادیه اروپا

پس از 47 سال و 30 روز آن را بیش از همه. اعتصاب ساعت 11 شب روز جمعه انگلستان رسما طلاق از اتحادیه اروپا آغاز خواهد شد و تلاش برای حک کردن یک جدید جهانی ایفای نقش به عنوان یک کشور مستقل است. این یک اتحادیه است که رو به روی حیله و تزویر شروع و ادامه داد: به طور مشخص انگلستان گاهی اوقات تضاد رابطه با همسایگان خود. در اینجا یک اجرا از طریق آغاز و میانه و پایان.

Brefusal

رئیس جمهور فرانسه, چارلز دوگل وتو بریتانیا ورود به EEC متهم انگلستان از یک “دیرینه خصومت” نسبت به پروژه اروپایی.

Brentry

آقا ادوارد هیث نشانه معاهده الحاق به ورود به EEC در یک مراسم رسمی که همراه بود با یک مشعل روشن تجمع dickie-متمایل مقامات و صفوف از رهبران سیاسی از جمله نخست وزیران هارولد مک میلان و آلک داگلاس-صفحه اصلی.
لیزا O’carroll

رفراندوم

بریتانیا تصمیم به ماندن در بازار مشترک پس از 67 درصد رای “بله”. مارگارت تاچر بعدها رهبر حزب محافظه کار, مبارزات انتخاباتی باقی می ماند.

‘به ما پول ما برگشت’

مارگارت تاچر مذاکره چه شد شناخته شده به عنوان انگلستان تخفیف با دیگر اعضای اتحادیه اروپا پس از “بانوی آهنین” راهپیمایی به سابق فرانسه در کاخ سلطنتی در Fontainebleau به تقاضای “خود ما برگشت پول” ادعا برای هر £2 کمک ما تنها £1 بازگشت” با وجود اینکه یکی از “سه فقیر” اعضای جامعه.

این یک حرکت است که علتش دانه از حزب محافظه Euroscepticism بود که به بعد باعث Brexit شکاف در این حزب است.

در بروژ سخنرانی

تاچر در خدمت اطلاع در اتحادیه اروپا و جامعه در لحظه ای تعیین کننده در اتحادیه اروپا و سیاست است که در آن او در مورد توسعه برنامه های ژاک دلور که تا به حال اظهار داشت که 80 درصد از تمام تصمیمات در سیاست اقتصادی و اجتماعی خواهد بود ساخته شده توسط جامعه اروپا ظرف 10 سال با یک دولت اروپایی در “جنین”. که یک پل خیلی دور برای تاچر.

جنگ سرد به پایان می رسد

فروپاشی دیوار برلین و سقوط کمونیسم در اروپای شرقی که بعدها منجر به گسترش اتحادیه اروپا.

‘نه’

بخش بین بریتانیا و اتحادیه اروپا عمیقتر با تاچر گفتن عوام در بدنام گفتار آن بود ‘نه’ به آنچه که او را دیدم به عنوان دلور’ ادامه داد: قدرت گرفتن. روپرت مرداک آفتاب روزنامه تق تق تا آن مخالفت اروپا با دو انگشتی “تا شما دلور” صفحه اول.

چهارشنبه سیاه

سقوط پوند مجبور نخست وزیر جان عمده و سپس صدراعظم نورمن لمانت به جلو و انگلستان از نرخ ارز مکانیزم.

تک مارکت

در ژانویه 1, چک آداب و رسوم و وظایف برداشته شد در سراسر بلوک. تاچر مورد ستایش قرار داد چشم انداز “یک بازار بدون موانع – مرئی یا نامرئی – به شما مستقیم و دسترسی بدون مانع به قدرت خرید بیش از 300 میلیون جهان ثروتمندترین و مرفه ترین مردم”.

پیمان ماستریخت

حزب محافظه شورشیان رای در برابر این پیمان که هموار راه را برای ایجاد اتحادیه اروپا است. جان عمده, موفق به کسب رای روز بعد در یک وابسته به ‘پیروس’ پیروزی.

تعمیر رابطه

تونی بلر تکه کردن رابطه. نشانه اجتماعی منشور و حقوق کارگران.

Ukip

Nigel Farage انتخاب یک MEP و بلافاصله در عملیات در بروکسل ، “منافع ما بهترین خدمت هستند با عضویت در این باشگاه گفت:” او قبل از ازدواج سخنرانی. “سطح میدان بازی است که در مورد به عنوان سطح به عنوان عرشه تایتانیک پس از برخورد به یک کوه یخ.”

یورو

صدراعظم گوردون براون تصمیم انگلستان برای پیوستن به یورو.

اتحادیه اروپا بزرگ را که شامل هشت کشور از بلوک شرق سابق از جمله لهستان و مجارستان و جمهوری چک.

اتحادیه اروپا گسترش می یابد دوباره اجازه می دهد رومانی و بلغارستان به باشگاه.

مهاجر بحران

ضد مهاجرت هیستری به نظر می رسد را با ارجاع به “cockroches” توسط کتی هاپکینز در خورشید و تلخیص عناوین مانند “چگونه بسیاری از می تواند ما را ؟” و “کاله بحران: ارسال در سگ”.

دیوید کامرون بازده با اصلاحات بسته است.

مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم

بریتانیا برگ اتحادیه اروپا

تاکید بر این “مبارک Brexit روز” به نظر می رسد به دروغ نگه داشتن هر گونه افراط و خشم موجود خواهد شد آتش بازی هیچ قوطی الکل و جمعیت یادآور شد که فحش بود نظم عمومی جرم است. سخنرانان به نظر می رسد در مرحله فراخوان برای پایان دادن به اختلافات در جامعه است. و سپس شما وجود دارد به گوش دادن به آن Widdecombe ارائه به عنوان یک ملی battle cry: “وجود خواهد داشت هیچ سطح میدان بازی!” Brexit واقعا یک لیست پخش فراتر از ما قهرمانیم بنابراین به جای در روح هم موسیقی-سالن عمل Dominic Frisby کردم مخاطبان به آواز خواندن همراه با ترکیب شاید آهنگ “شاید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همه بد نیست” و خشنود اشاره-اشاره جوک در مورد آنا Soubry بودن نازی ها.

اتصالات که قانون نهایی از این ملی تب رویای داده شد به مرور که به مرحله خود را در Arthur دیلی کت و اتحادیه جک, کراوات, تلاش برای تنبیه کردن خود به خود شادی و سرخوشی به جمعیت بود که بیشتر به انباشت disgruntlement. به عنوان حسابدار انجام یک شمارش معکوس برای witching hour او جرأت برخی از وحشی “ما خوشحال چند” شکسپیر ادعا می کند در مورد اهمیت این لحظه در تاریخ جزیره. در میان جمعیت پیدا کردم خودم گوگل که داستانی ضدقهرمان هری شده جورج مکدونالد فریزر “رذل”. Flashman شما را به یاد سهوا باعث charge of the Light Brigade با stentorian گوزیدن, سرزنش “, روسی, شامپاین” برای “ترین توفنده تخلیه باد مانند گزارش یک ملات” در نتیجه ارسال خود اعتماد نظام به عدم قطعیت و بدتر است.

این امر می تواند وسوسه انگیز به این باور است که نتانیاهو و کسانی که footsoldiers – که در زمانهای گوناگون و در آغوش 11pm یا فریاد زد: “برو به اتحادیه اروپا” — شده اند مماشات با پیروزی و جدید, یک ملت چشم انداز ممکن است پدیدار شود. اگر نه صبح روز بعد ممکن است برای یک زمان بسیار طولانی در واقع: همانطور که می دانیم hangover cures به ندرت همه آنها cracked تا باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>