پنج ماه در چه دانشمندان در حال حاضر می دانم که در مورد کوروناویروسCoronaviruses شده اند و باعث مشکلات برای بشریت برای مدت زمان طولانی. چندین نسخه شناخته شده به ماشه رایج سرماخوردگی و اخیرا دو نوع تنظیم کردن شیوع بیماری مرگبار بیماری: سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (Mers).

اما تاثیر آنها شده است خفیف در مقایسه با جهانی ویران انداخته با کروناویروس که باعث Covid-19 بیماری همه گیر. تنها در چند ماه از آن باعث شده مستندات در ده ها تن از سازمان ملل و ادعا کرد بیش از 100,000 زندگی می کند. و این بیماری همچنان به گسترش است.

این یک دستاورد فوق العاده ای برای یک توپ تند و تیز از مواد ژنتیکی پوشش داده و چرب مواد شیمیایی به نام ليپيدهای سرم و که اقدامات 80-میلیاردم یک متر در قطر. بشریت آورده شده است کم بسیار فروتن ضارب.

از سوی دیگر دانش ما در مورد Sars-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 نیز قابل توجه است. این بود که یک موجود زنده ناشناخته برای علم پنج ماه پیش. امروز از آن است که موضوع مطالعه در یک مقیاس بی سابقه است. واکسن پروژه های تکثیر و ضد ویروسی مواد مخدر محاکمه شده اند راه اندازی و جدید تست های تشخیصی ظاهر می شود.

سوالات بنابراین ساده است: آنچه ما آموخته است که در طول پنج ماه گذشته و چگونه ممکن است که دانش پایان دادن به این بیماری همه گیر?

از کجا آمده است و چگونه آن را برای اولین بار آلوده انسان ؟

به Sars-CoV-2 ویروس مسلما سرچشمه در خفاش ها که تکامل یافته شدید پاسخ ایمنی بدن به ویروس محققان کشف کرده اند. این دفاع درایو ویروس به تکثیر سریع تر به طوری که آنها می توانید گذشته خفاش ها’ ایمنی بدن دفاع. روشن است که تبدیل به خفاش به یک مخزن به سرعت در حال بازتولید و شدت انتقال ویروس ها. سپس هنگامی که این بت ویروس حرکت به پستانداران دیگر موجودات که فاقد سریع-پاسخ سیستم ایمنی بدن ویروس ها به سرعت گسترش یافته و جدید خود را به میزبان. اکثر شواهد نشان می دهد که Sars-CoV-2 شروع به آلوده کردن انسان ها از طریق یک واسطه گونه مانند pangolins.

“این ویروس احتمالا شروع به پریدن کرد از یک خفاش را به یکی دیگر از حیوانات, و دیگر حیوانات بود که احتمالا در نزدیکی یک انسان شاید در بازار می گوید:” virologist پروفسور ادوارد هولمز از دانشگاه سیدنی. “و بنابراین در صورتی که حیات وحش حیوانات یک ویروس آن را برداشت تا از بت و ما در حال تعامل با آن وجود دارد یک فرصت خوب است که این ویروس خواهد شد و سپس گسترش به فرد دست زدن به حیوانات است. پس از آن که فرد به خانه خواهد رفت و گسترش آن را به شخص دیگری و ما شیوع.”

به عنوان انتقال از Sars-CoV-2 که رخ می دهد زمانی که قطرات آب حاوی ویروس هستند اخراج توسط یک فرد آلوده در یک سرفه یا عطسه.
Health officials inspect bats to be confiscated in the wake of coronavirus outbreak at a live animal market in Solo, Central Java, Indonesia.

چگونه ویروس گسترش و چگونه آن را تحت تاثیر قرار مردم ؟

ویروس زده ذرات استنشاق شده توسط دیگران و در تماس با سلول های مخاط گلو و حنجره. این سلول ها باید تعداد زیادی از گیرنده های شناخته شده به عنوان Ace 2-گیرنده – در سطح خود. (گیرنده های سلولی نقش کلیدی در عبور مواد شیمیایی به داخل سلول ها و در تحریک سیگنال ها بین سلول.) “این ویروس دارای یک سطح پروتئین است که در ابتدا به قفل در که گیرنده و لغزش آن RNA به سلول می گوید:” virologist پروفسور جاناتان توپ از دانشگاه ناتینگهام.

یک بار داخل, آن RNA درج خود را به همراه خود تکرار ماشین آلات و باعث می شود نسخه های متعدد از ویروس. این پشت سر هم خارج از سلول و عفونت گسترش می یابد. آنتی بادی های تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن در نهایت هدف این ویروس و در اکثر موارد توقف پیشرفت آن.

“یک Covid-19 عفونت معمولا خفیف و که واقعا راز این ویروس موفقیت” می افزاید: توپ. “بسیاری از مردم حتی متوجه نیست که آنها را به یک عفونت و بنابراین به اطراف خود کار خانه ها و سوپر مارکت ها آلوده کردن دیگران است.”

در مقابل آمريکا – که آن هم ناشی از کوروناویروس – باعث می شود بیماران بسیار مریض تر و کشته شدن حدود یک در 10 از کسانی که آلوده می شوند. در اکثر موارد این بیماران بستری و متوقف می شود که آنها آلوده کردن دیگران – با قطع زنجیره انتقال. خفیف تر Covid-19 اجتناب از این مسئله است.

چرا این ویروس گاهی اوقات باعث مرگ ؟

گاهی اوقات این ویروس می تواند باعث مشکلات شدید. این اتفاق می افتد زمانی که آن را به پایین حرکت می کند دستگاه تنفسی و عفونت ریه ها که هستند حتی ثروتمندتر در سلول با Ace 2-گیرنده. بسیاری از این سلول های در حال تخریب و تبدیل شدن به ریه ها متراکم با بیت های شکسته همراه است. در این موارد بیماران نیاز به درمان در بخش مراقبت های ویژه.

حتی بدتر در برخی موارد سیستم ایمنی بدن یک فرد می رود به اوردرایو جذب سلول ها به ریه ها به منظور حمله این ویروس منجر به التهاب. این فرایند می تواند اجرا از کنترل بیشتر سلول های ایمنی پور و التهاب بدتر می شود. این شناخته شده است به عنوان یک سايتوکين طوفان. (در یونانی “سیتو” به معنی همراه و “کین” به معنی حرکت است.) در برخی موارد این می تواند کشتن بیمار است.

فقط چرا سايتوکين طوفان رخ می دهد در برخی از بیماران اما نه در اکثریت قریب به اتفاق نامشخص است. یک احتمال این است که برخی از مردم نسخه های Ace 2-گیرنده که کمی بیشتر آسیب پذیر به حملات از coronavirus از کسانی که از اکثر مردم است.

ما برای محافظت از زندگی اگر ما آلوده می شود ؟

پزشکان در بررسی بیماران دوره نقاهت بعد از یک Covid-19 عفونت در حال پیدا کردن سطوح نسبتا بالا از خنثی سازی آنتی بادی در خون خود. این آنتی بادی ساخته شده توسط سیستم ایمنی بدن آنها کت تهاجم ویروس در نقاط خاص مسدود کردن توانایی خود را برای شکستن به سلول.

“روشن است که پاسخ ایمنی بدن در حال نصب شده در برابر Covid-19 در افراد آلوده می گوید:” virologist مایک اسکینر از امپریال کالج لندن است. “و آنتی بادی های ایجاد شده توسط آن پاسخ را ارائه محافظت در برابر عفونت های آینده – اما ما باید توجه داشته باشید که بعید است این حمایت خواهد بود برای زندگی است.”

در عوض اکثر virologists بر این باورند که ایمنی در برابر Covid-19 گذشته تنها یک یا دو سال. “است که در خط با دیگر coronaviruses است که آلوده به انسان می گوید:” اسکینر. “این بدان معنی است که حتی اگر اکثر مردم در نهایت در معرض تبدیل شدن به ویروس آن است که هنوز هم به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بومی – که بدان معنی است که ما می بینیم قله های فصلی عفونت این بیماری است. ما را به یک حالت پایدار با توجه به Covid-19.”

این ویروس با ما خواهد بود برای برخی از زمان ، اما می تواند آن را تغییر دهید آن حدت? برخی از محققان پیشنهاد کرده اند که آن را می تواند تبدیل به کمتر کشنده است. دیگران استدلال کرده اند که آن می تواند جهش برای تبدیل شدن به بیشتر کشنده است. اسکینر تردید است. “ما باید به در نظر گرفتن این بیماری همه گیر از ویروس دیدگاه” او می گوید. “این است که پخش كردن, دور دنیا بسیار خوبی است. آن در حال انجام باشه. پس چرا باید آن را تغییر دهید؟”

در پایان آن خواهد بود که توسعه و رول از یک واکسن موثر است که ما را از خطر Covid-19 اسکینر می گوید.

هنگامی که ما دریافت واکسن?

روز جمعه در مجله Nature گزارش داد که 78 واکسن پروژه های راه اندازی شده است دور جهان – با بیشتر از 37 در حال توسعه است. در میان پروژه هایی که در راه هستند که یک واکسن برنامه است که در حال حاضر در فاز یک آزمایش در دانشگاه آکسفورد و دو نفر دیگر در ما بیوتکنولوژی شرکت ها و سه بیشتر در چین علمی گروه. بسیاری دیگر از واکسن توسعه دهندگان می گویند که آنها برنامه ریزی برای شروع تست انسان این سال است.
A woman holds a small bottle labeled with a “Vaccine COVID-19” sticker.

این واکنش قابل توجه بالا می برد امیدوار است که یک Covid-19 واکسن می تواند توسعه یافته در یک زمان نسبتا کوتاه. این واکسن نیاز به مقیاس بزرگ ایمنی و اثر بخشی مطالعات. هزاران نفر از مردم از دریافت یا واکسن خود را و یا یک دارونما به تعیین اگر سابق بودند موثر در جلوگیری از عفونت با ویروس است که آنها مواجه می شوند به طور طبیعی. که به ناچار یک فرایند طولانی است.

به عنوان یک نتیجه, برخی از دانشمندان پیشنهاد یک راه برای سرعت بخشیدن به روند – توسط عمدا در معرض داوطلبان به این ویروس به تعیین یک واکسن را اثر. “این رویکرد است اما بدون خطرات بالقوه برای تسریع نامزد واکسن تست توسط بسیاری از ماه” می گوید نیر ایال یک استاد اخلاق زیستی در دانشگاه راتگرز.

داوطلبان باید به جوان و سالم او تاکید می کند: “سلامت خود را نیز از نزدیک تحت نظارت و آنها را از دسترسی به مراقبت های ویژه و هر موجود دارو.” نتیجه می تواند یک واکسن است که نجات جان میلیون ها نفر در حال آماده شدن برای استفاده در یک زمان بسیار کوتاه از یکی که رفت و از طریق استاندارد فاز سه محاکمات است.

اما به عمد آلوده کردن مردم – به ویژه داوطلبان خواهد بود که با توجه به دارونما واکسن به عنوان بخشی از trial – بحث برانگیز است. “این را باید از طریق فکر با دقت بسیار می گوید:” استاد آدم فین از دانشگاه بریستول. “افراد جوان ممکن است پرش در فرصتی برای پیوستن به چنین آزمایشی اما این یک ویروس است که کشتن فرد فرد جوان است. ما چرا هنوز نمی دانم. اما فاز-سه محاکمات هنوز هم برخی از راه, بنابراین ما باید زمان را در نظر بگیرید ایده دقت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>