پنج چشمان داد می تواند در گسترش دامنه برای مقابله با چین

پنج چشم هوش داد می تواند شامل گسترش ژاپن و گسترش به یک استراتژیک روابط اقتصادی است که استخرهای کلید ذخایر استراتژیک مانند انتقادی مواد معدنی و تجهیزات پزشکی با توجه به مرکز-راست نمایندگان مجلس کار بین المللی جدا غرب از چین است.

Coronavirus بحران نشان داده است غرب را کلید استراتژیک وابستگی در چین و برنامه های اعلام خواهد شد در مدت کوتاهی زیر پنج چشم نظارت به صورت عمده افزایش تولید از نادر و نیمه فلزات نادر از استرالیا و کانادا و امریکا به منظور کاهش وابستگی به سهام چینی.

مهم, مواد معدنی شناخته شده به عنوان عناصر نادر خاکی هستند اجزای کلیدی در طیف گسترده ای از محصولات مصرفی از جمله گوشی های تلفن همراه, لپ تاپ و تلویزیون و گسترده در دفاع از برنامه های کاربردی در موتورهای جت ماهواره ها و لیزر و موشک. به طور متوسط در چین اختصاص بیش از 90 درصد از تولید جهانی عرضه و نادر خاکی در طول دهه گذشته با توجه به زمین شناسی ایالات متحده.

بالقوه برای گسترش نقش برای پنج چشم داد یک ارتباط اطلاعاتی شکل گرفته در سال 1941 است که بخشی از علاقه رو به رشد در میان محافظه کار دموکرات به قانونگذاران به شکل منسجم سیاسی و اقتصادی داد به رقابت با چین است. طرح افزوده جذبه برای نمایندگان مجلس محافظه کار به دنبال عمیق تر روابط تجاری خارج از اتحادیه اروپا و چین است. این زمان پنج چشم اعضای استرالیا, آمریکا, انگلیس, کانادا و نیوزیلند.

این ایده از یک پنج چشم آزاد تجاری بلوک موفق به کسب حمایت از اندرو Hastie, صندلی استرالیا مجلس کمیته مشترک اطلاعات و دراز مدت منتقد از چین است.

او گفت: Henry Jackson Society سمینار واشدن با چین است که: “هنگامی که ما بررسی زنجیره تامین و ایجاد آسیب پذیری و اعتماد من دیگر پنج چشم کشور انجام خواهد شد همان است که به اساس یک درک که در آن ما می تواند به کاهش یکی دیگر از ضعف و بله وجود دارد بالقوه برای ساخت یک رایگان بلوک تجاری. ما باید همه چیز ممکن است برای ساخت آن شبکه است.”

موازی پیشنهاد ژاپن برای تبدیل شدن به ششمین شریک در هوش های رابطه ساخته شده توسط ژاپنی ها وزیر دفاع Tarō Kōno در چین گروه تحقیقاتی سمینار هفته گذشته شده است و با استقبال محافظه کار صندلی امور خارجه در کمیته انتخاب تام Tugendhat.

Kōno همچنین گفت که استقبال بریتانیا از پیوستن جدید و اقیانوس آرام در منطقه ای تجاری گروه بندی CPTPP مشارکت.

Tugendhat است که بنیانگذار چین گروه تحقیقاتی گفت: “پنج چشم شده است هسته اصلی ما هوش و دفاع, معماری, برای چند دهه. ما باید نگاهی به شرکای ما می توانیم اعتماد به تعمیق ما اتحاد است. ژاپن یک شریک استراتژیک مهم برای بسیاری از دلایل و ما باید به دنبال هر فرصتی برای همکاری نزدیک تر.”

Kōno گفت: ژاپن خواهد خوش آمدید دعوت به پیوستن به پنج چشم بندی.

او هشدار داد که رشد اقتصاد چین اجازه داده است چین برای خرید خارجی شرکت های فن آوری و اضافه کرد: “این یک توسعه ما باید نظارت از نزدیک. Tech-مشارکت با کشورهایی مانند انگلستان حیاتی خواهد بود برای مقابله با چین و تجمع ما سرمایه گذاری و تشویق مردم به مطالعه مجموعه مهارت های مورد نیاز برای بالا ما بخش های فن آوری به رشد است.”

وی افزود: چین در تلاش برای تبدیل شدن به مستقل از دلار آمریکا اقتصاد از طریق پول سریع-ارسال خدمات مقدمه ای از خود را در اینترنت راه اندازی دیجیتال renminbi و معرفی یک چینی نظم بین المللی.

Kōno در اظهارات خود تاکید کرد او به دنبال یک درگیری نظامی با چین شد و به جای امید به فراهم حزب کمونیست چین با فضا برای کاهش هزینه های دفاعی اجازه می دهد کشورهای دموکراتیک به موازات مراحل.

خواستار احتیاط در مورد اقتصادی واشدن پاسکال لامی سابق سازمان تجارت جهانی مدیر کل پیش بینی یک مطلب مستقل و چین بسته شد و به احتمال زیاد برای اثبات خطرناک تر است. اما او هشدار داد: “غرب نمی تواند همزیستی در یک رایگان روابط تجاری با یک کشور که یارانه 30 درصد از اقتصاد آن است. اگر چین است و نه حاضر به قبول جهانی در رشته کمک های دولت پس از آن ما باید به بررسی تعدادی از تجارت تعهدات – آن است که آیا در تدارکات عمومی و یا در بخش های خاص.”

او انکار کرد که چین تا به حال خورده بود اما به جای بهره برداری کلی عدم وجود قوانین سازمان تجارت جهانی و رشته ها از جمله یارانه های دولتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>