دادگاه FISA Blacklists FBI عوامل درگیر در Surveilling کارتر صفحه

قاضی در دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی منع کرده است وزارت دادگستری و اف بی آی و مقامات تحت بررسی برای استراق سمع سابق مغلوب ساختن پیشی جستن-کمپین مشاور کارتر از صفحه ظاهر می شود قبل از دادگاه.

در 19 صفحه به نظر قاضی James E. Boasberg دستور داد که “اف بی آی پرسنل تحت انضباطی بررسی در رابطه با کار خود را در FISA برنامه های کاربردی بر این اساس باید شرکت در تهیه پیش نویس, بررسی, بررسی یا ارائه چنین نرم افزار به دادگاه در حالی که این بررسی در حال بررسی است.” او افزود که هر گونه “DOJ یا FBI پرسنل تحت انتظامی یا کیفری نقد و بررسی” نیز ممنوع از کار در FISA برنامه های کاربردی.

Boasberg نیز بالاتر نوار در رابطه با افشای exculpatory شواهد و دستور داد عوامل به سوگند در مورد آینده است که هر حکم FISA نرم افزار شامل “تمام اطلاعاتی که ممکن است منطقی به سوال دقت و صحت اطلاعات و یا معقول از هر گونه F. B. I. ارزیابی در برنامه و یا در غیر این صورت بالا بردن شک و تردید در مورد درخواست يافته است.”

DOJ بازرس کل Michael Horowitz دقیق در دسامبر گزارش اف بی آی “Crossfire طوفان” بررسی نحوه اداره آگاهانه حذف اطلاعات از صفحه قبل کار ارتباط با سازمان سیا و همچنین به عنوان های متعدد به طور بالقوه exculpatory اظهارات او ساخته شده به منابع دیگر که فروختن استیل پرونده را از اتهامات مورد استفاده در اف بی آی از حکم.

هوروویتس همچنین توضیح داد که چگونه “مقامات FBI در هر سطح” — از جمله معاون سابق مدیر اندرو McCabe و مدیر سابق James Comey — اجماع رسیده است که استیل بود یک منبع قابل اعتماد با وجود سربار نگرانی که اتهامات او می تواند با گرایش داده است که او شده بود از طرف کمیته ملی حزب دموکرات را از طریق شرکت تحقیقاتی فیوژن GPS.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • اندرو McCabe پیشنهاد DOJ دفتر پاسخگویی به مقابله با ‘ضعف’ از FISA-حکم فرایند

  • دادگاه FISA مسائل نادر در نظم عمومی محکوم FBI برای روسیه پروب نقض و خواستار اصلاحات

  • لیندزی گراهام: DOJ ناظر گزارش FISA سوء استفاده از مجموعه برای دسامبر 9, تاریخ انتشار,

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>