اول آمریکا, مهاجرت, سازمان, کارکنان, تست مثبت برای coronavirusیک عضو از کارکنان پزشکی در الیزابت بازداشتگاه در نیوجرسی دارای آزمایش مثبت برای coronavirus, اولین مورد تایید شده توسط اداره مهاجرت و گمرک از یک کارمند پیمانکاری ویروس یخ تایید پنج شنبه.

یخ می گوید که حداقل یکی دیگر از کارکنان در یک بازداشتگاه که تست مثبت برای coronavirus را فاش نمی کند که در آن جز به می گویند که کارمند کار نمی کند در نیویورک و یا نیوجرسی. این سازمان گفت: هیچ بازداشتی در یخ بازداشت در حال حاضر تایید موارد Covid-19.

مهاجر طرفداران و کارشناسان بهداشت عمومی ابراز نگرانی در مورد تاثیر این ویروس بر مهاجر بازداشت شدگان به دلیل بیماری های عفونی مدت طولانی است که یک معضل در این امکانات و چندین مورد انتقاد قرار گرفته ناکافی مراقبت های پزشکی و fetid شرایط.

امیلیو Dabul یخ سخنگوی مشخص نکرد که چه اقدامات گرفته شده برای محافظت از زندانیان در تاسیسات. آژانس می گوید که آنها یک بیماری همه گیر نیروی کار حفاظت از برنامه در محل. یخ به حالت تعلیق اجتماعی بازدید از تمام امکانات در سراسر کشور و می گوید: این منابع در امکانات از جمله N95 ماسک ماسک و محافظ شخصی دنده.

پس از تجربه علائم ویروس کارمند در الیزابت مرکز قرنطینه و آزمایش قرار گرفت. Dabul گفت: عضو هیات محدود بود در تماس با بازداشت شدگان بود اما با کار در مرکز پزشکی بخش که در آن مهاجر بازداشت شدگان رفتار می شود.

یخ گفت: هیچ دیگر زندانیان و یا کارکنان علامتی در الیزابت تسهیلات.

این سازمان گفته شده است مشاور مقامات بهداشت عمومی, خود اپیدیولوژی و دیگر متخصصان برای ارائه راهنمایی برای غربالگری و قرنطینه یا بالقوه جداسازی علامتی افراد است.

Anwen هیوز, معاون حقوقی رئیس حقوق بشر برای اولین بار فراهم می کند که منابع حقوقی به زندانیان در این مرکز گفت که او نگران بود برای ایمنی از بازداشت شدگان که کهنه به الیزابت مرکز. “همه گونه های گونه” او گفت:.

الیزابت مرکز در حال حاضر دارای 195 مهاجران با ظرفیت 300 با توجه به یک سرپرست که پاسخ تلفن بیش از آخر هفته است اما به نام او. آن است که توسط CoreCivic خصوصی زندان شرکت تحت قرارداد با یخ. وجود دارد 15 پزشکی کارگران در هیات در الیزابت تسهیلات, با توجه به یخ.

بازداشتگاه شده و انتقاد خود را برای شرایط بهداشتی در گذشته است. در سال 2018 حقوق بشر گزارش با اشاره به بازداشت شدگان در این مرکز شکایت از کرم ها و کرم در غذا و دوش زنان داده شد و تنها دو یا سه جفت از لباس زیر یک هفته و فقیر پزشکی دسترسی داشته باشید.

در تابستان گذشته فرانک Pallone یک کنگره آمریکا برای, New Jersey, بازدید الیزابت تسهیلات و گزارش شرایط بد به NJ.com در امتداد خطوط از گزارش حقوق بشر ، “این stark,” او گفت:. “آنها نمی باید جداگانه خوابگاه. آنها باید یک تخت و همه آنها با هم است.”

یخ نمی دیدگاهها برای شکایت در مورد شرایط در تاسیسات.

  • این داستان منتشر شده است در همکاری با مارشال, پروژه, غیر انتفاعی, سازمان خبری پوشش ما سیستم عدالت کیفری. ثبت نام برای خبرنامه خود را و یا به دنبال مارشال پروژه در Facebook و یا توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im