اولین چیزی که: تهمت مشاور امنیت ملی اتحاد coronavirusخوب صبح

Coronavirus آمد یک گام نزدیک تر به دفتر بیضی در روز دوشنبه آن را به عنوان ظهور آمریکا و مشاور امنیت ملی, رابرت اوبراین تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19. اوبراین است که بالا ترین سطح برگ برنده دولت رسمی را از این ویروس تا کنون. هر چند کاخ سفید اصرار وجود دارد “بدون خطر” از رئیس جمهور خود را داشتن شده است در معرض اوبراین اخیرا در بازگشت از سفر به اروپا, که در آن او تصویر بدون یک ماسک صورت یا اجتماعی فاصله در جلسات با چند مقامات خارجی.

همچنین در روز دوشنبه در کاخ سفید coronavirus مشاور دکتر Anthony Fauci تبلیغ جدید اواخر مرحله محاکمه برای یک Covid-19 واکسن در حال توسعه توسط ما شرکت بیوتکنولوژی مدرن هر چند هر واکسن باقی مانده بعید است که به طور گسترده ای در دسترس تا 2021. که هشدار داده است که جهانی همه گیر است که هنوز هم شتاب در سراسر جهان مورد شماره دو برابر در شش هفته گذشته به تنهایی و بخش هایی از اروپا در حال آماده شدن برای موج دوم ممکن است.

  • فرماندار نیویورک اندرو کومو انتقاد از برگزارکنندگان کنسرت به صورت “فاحش اجتماعی فاصله نقض” پس از دیدن فیلم از یک آخر هفته کنسرت خیریه در Hamptons featuring the Chainsmokers و گلدمن ساکس مدیر عامل داود سلیمان را نیز انجام می دهد به عنوان یک DJ تحت نام DJ D-سل.

  • آسیایی, San Francisco راننده اتوبوس می گوید که او دچار نژادی سوء استفاده و حمله فیزیکی در طول coronavirus بحران از جمله حمله اخیر توسط یک گروه از نوجوانان که او خواسته بود برای قرار دادن بر روی صورت ماسک های آنها به عنوان سوار اتوبوس.

این روحانی در طرح امداد است “کاملا ناکافی’ می گویند دموکرات
Mitch McConnell’s stimulus package is worth around $1tn, compared to the $3tn proposed by House Democrats.

روز جمعه بودجه منقضی خواهد شد برای $600 هفتگی بیکاری بهره مند است که دموکرات ها می گویند بوده است تاسیسات به خارج-از-کار آمریکایی است. جمهوریخواهان می خواهید به قطع آن توسط دو سوم به 200 دلار در هر هفته و ادعا فدرال مزایای بیش از حد سخاوتمندانه و دلسردی مردم از بازگشت به کار – در میان خارج از کنترل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سنا را بالا دموکرات چاک شومر گفت: $1tn بسته امداد پرده برداری توسط رهبر اکثریت جمهوریخواه میچ مک کانل روز دوشنبه بود “کاملا نامناسب” در مقایسه با $3tn لایحه مطرح شده توسط آمریکا.

لایحه بر ادعای ‘آنارشیست ها’ ربوده پورتلند تظاهرات
A federal agent faces off with a protester outside Portland’s downtown courthouse.

از دادستان کل آمریکا, بیل بار است که مجموعه ای برای گفتن کمیته قضایی مجلس که قانونی Black Lives Matter تظاهرات شده اند “ربوده شده” با “خشونت تظاهر کنندگان و آنارشیست” او به عنوان دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به ارسال ماموران فدرال برای سرکوب ناآرامی در پورتلند. در جلسه روز سه شنبه بر خواهد استدلال می کنند که در جریان تظاهرات که از پورتلند به شهرهای دیگر در حال حاضر قطع شده از تظاهرات در اصل موجب مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

  • سوخت های فسیلی شرکت ها بودجه های قدرتمند گروه پلیس. تحقیقات نشان داده است که برخی از بزرگترین شرکت های نفت و گاز به کمک پلیس پایه: مات نهادهای خصوصی است که جمع آوری پول برای پرداخت هزینه برای آموزش و تجهیزات برای ادارات پلیس در شهرستانها عمده ما.

لری هوگان ‘یک بزرگتر چادر پیام برای جمهوری خواهان
Maryland governor Larry Hogan is one of few leading Republicans prepared to highlight his differences with the president.

مریلند لری هوگان یک جمهوری خواه فرماندار در امور خارجه و یکی از معدود رهبران حزب او آماده به برجسته خود را اختلاف با رئیس جمهور – تفاوت هایلایت شده توسط این دو نفر را از دست داده و coronavirus بحران است. یا نه تهمت برنده انتخابات مجدد در این سال هوگان پیش بینی شده است به کاخ سفید اجرا در سال 2024. او می گوید دانیل اشتراوس ایران باید گسترده تر رویکرد برای جذب رای دهندگان:


من یکی و شاید من تنها کسی که می تواند استدلال برای حزب جمهوری خواه است که برای رفتن به فراگیر تر و گرفتن یک نگاه سخت در تلاش برای رشد حزب و بازگشت به راه آن استفاده می شود.

در خبری دیگر…
Members of the Lassen wolf pack captured by a remote camera in 2017.
  • کالیفرنیا شناخته شده تنها گرگ پک یک بستر جدید از نوزادانخود چهارم افزایش خانواده به حداقل 14 گرگ در کل. برای اولین بار دیده می شود در Lassen جنگل ملی در سال 2017 بسته است تنها دوم تایید در کالیفرنیا در 100 سال گذشته.

  • مالزی, نخست وزیر, Najib Razak شده است مجرم در دادگاه اول بیش از 1MDB تقلب و رسوایی دیدم که میلیاردها دلار گفته غارت از یک صندوق راه اندازی برای ترویج و توسعه.

  • آمریکا, زندان, جمعیت کاهش یافته است و 8 درصد در طول Covid-19 بحرانبا توجه به تجزیه و تحلیل. در عین حال کاهش است تصور می شود با توجه به تلاش برای آزادی زندانیان آسیب پذیر در میان گسترش این بیماری بلکه به دلیل همه گیر برگزار کرده است تا عملکرد سیستم عدالت.

آب و هوا شمارش معکوس: 99 روز برای صرفه جویی در این سیاره

نود و نه: که تعداد روز برای رفتن تا زمانی که ما در خارج از پاریس مورد آب و هوا; آن را نیز درصد از صخره های مرجانی است که بینی به کاهش, اگر گرمایش جهانی می رسد 2C.

امروز در آب و هوا ما شمارش معکوس سری نینا لاخانی گزارش در مورد خطرناک موج گرما باعث تشدید امریکا نژادی و بی عدالتی در حالی که مصطفی سانتیاگو علی می گوید محیط زیست نژادپرستی است که در حال حاضر کشتار مردم از رنگ.


این واقعیت ساده است که سیاه و قهوه ای و بومی و پایین-ثروت جوامع را نامتناسب بوده است آزادسازی زمینه را برای کشور ما مرگبارترین آلاینده های سمی

بزرگ می خواند
Ramy is loosely based on Youssef’s own life as a Muslim, Egyptian-American millennial.

Ramy Youssef در ایمان و داستانی خود

Youssef برنده گلدن گلوب برای اولین فصل از منكر خود را در مورد طنزهای یک مسلمان هزاره. طرفداران خود را شامل Mahershala Ali, که در حال حاضر نقش شیخ در فصل دوم. “شما هرگز یک رهبر مذهبی در تلویزیون نیست که chockful از ریا” یوسف می گوید Iman Ouahab. “ما به این مرد است که پر از عشق است.”

دکتر که رفته بدون صابون به مدت پنج سال

جیمز Hamblin است, دکتر, پزشکی, نویسنده و پادکستر که دست خود را شسته و به طور منظم و حتی قبل از همه گیر. اما او نه باران با صابون برای بیش از نیم دهه است. او می گوید امی فلمینگ چرا وسواس ما با خلوص و مضرات میکروب ها است که ما را سالم نگه دارید.

نظر: pandemic عصر به پایان خواهد رسید اگر ما حفاظت از جنگلهای انبوه

بیماری های همه گیر شروع زمانی که تمدن بشری پاک در برابر غنی از حیات وحش جنگلهای انبوه مناطق گرمسیری غرب آفریقا و حوضه آمازون و جنوب شرق آسیا. تا زمانی که ما کاهش جنگل زدایی و حیات وحش تجارت معتقد پیتر Daszak چنین بیماری را حفظ خواهد کرد در حال ظهور.


اگر ما برای جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر ما نیاز به ارزیابی مجدد روابط ما با طبیعت مسدود کردن هر مرحله در زنجیره ای از بیماری ظهور. این باید شروع با کاهش شایع مصرف است که درایوهای جنگلها و حیات وحش بهره برداری.

آخرین چیز: Amazing Grace of John Lewis

نماینده John Lewis, رهبر حقوق مدنی و ساز از “خوب مشکل” شناخته شده به عنوان “وجدان کنگره” متولد آلاباما sharecroppers و بزرگ شده در یک مزرعه در, Jim Crow جنوبی. روز دوشنبه او اولین سیاه عضو کنگره به دروغ در دولت آمریکا در کاپیتول ساختمان مدور استراحت در catafalque قبلا مورد استفاده برای آبراهام لینکلن.

ثبت نام

اولین چیزی که تحویل داده و به هزاران صندوق هر روز هفته. اگر شما در حال حاضر امضا مشترک شدن در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de