اولین چیزی که: مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘اعتماد به نفس’ از واکسن در سال 2020 – دانشمندان کمترخوب صبح

دانشمندان هشدار داده اند که بارها و بارها خوشبین جدول زمانی برای ایجاد و اجرای یک coronavirus واکسن خواهد بود حداقل 12 تا 18 ماه. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز روز یکشنبه بود که او “اعتماد به نفس” یک واکسن در حال توسعه تا پایان سال 2020 است. در مجازی اجلاس روز دوشنبه با رهبران جهانی انتظار می رود به تعهد $8.2 میلیارد دلار برای تحقیقات در Covid-19 درمان از جمله بالقوه واکسن حداقل 89 که در حال توسعه در سراسر جهان است.

همه گیر آورده دیرینه تنش بین تهمت و جامعه علمی به جوش گزارش اد Pilkington:


او بداهه نوازی در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده محصور حس روحیه – ناامیدی تقریبا – که بسیاری از دانشمندان آمریکایی در حال حاضر احساس می کنید در مورد رانش از شواهد مبتنی بر رهبری است.

در همان مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید نظر تا قبلی خود پیش بینی ما coronavirus مرگ و میر از 60,000 100,000, تماس با شماره “وحشتناک”. او همچنین در ادامه به سرزنش چین برای این بیماری همه گیر در حالی که وزیر امور خارجه, Mike Pompeo ادعا وجود دارد “شواهد زیادی” که این ویروس سرچشمه در یک آزمایشگاه – در واقع بدون افشای هر گونه شواهد است.

  • ‘محراب شهرها تهدید. مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: رئیس جمهور می تواند در عین حال خوب را در خود تهدید به خودداری از coronavirus تسکین کمک های مالی از آمریکا با به اصطلاح “پناهگاه شهرستانها” که مخالف خود را سخت قوانین مهاجرت.

  • مک کانل ‘در تن-ناشنوا’ پاسخ. میچ مک کانل پیشنهاد متحده مبارزه مالی تحت مستند باید اعلام ورشکستگی. می تواند خود را بسیار مورد انتقاد قرار virus پاسخ یک تهدید به رهبر اکثریت سنا را مجدد؟ –

Whitmer به نام ‘نژادپرستی’ anti-مستند معترضان
Members of a militia group taking part in the protests at Michigan’s state capitol in Lansing last week.

فرماندار میشیگان, Gretchen Whitmer است مورد انتقاد برخی از کسانی که در برگزاری تظاهرات در برابر او ماندن در خانه و اقدامات در دولت و کنگره آمریکا در لنسینگ گفت: هفته گذشته تظاهرکنندگان – بسیاری مسلح با تفنگ nooses, صلیب های شکسته و مؤتلفه پرچم – تجسم “برخی از بدترین نژادپرستی” در این کشور ، مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توصیف کرده است معترضان به عنوان “مردم بسیار خوب”.

  • حمایت بایدن. Whitmer یک دموکرات به عنوان یک پتانسیل در حال اجرا همسر جو بایدن همچنین ارائه پشتیبانی به معاون سابق رئیس جمهور بیش از یک اتهام تجاوز جنسی علیه او – که او را رد کرده است – گفت: “نه هر ادعا می کنند برابر است”.

نیوزیلند و استرالیا coronavirus ‘سفر حباب’

به عنوان نیوزیلند برخوردار اولین روز خود را بدون هیچ گونه جدید تایید Covid-19 موارد پس قبل از آن مستند, نخست وزیر, Jacinda protocol wine studio شد مجموعه برای پیوستن به یک جلسه از استرالیا کابینه به بحث در مورد امکان یک “سفر حباب” میان دو کشور که هر دو شانس بهتر از ترین در میان همه گیر.

در جای دیگر در جهان …

  • … ژاپن است و مجموعه ای به گسترش آن وضعیت اضطراری به حداقل پایان ماه مه بیش از ترس است که موج دوم coronavirus انتقال می تواند پایمال بیمارستان در پایتخت توکیو.

  • … موسسات خیریه در حال تلاش برای حمایت از فقرا و به حاشیه رانده گروه در میان اسپانیا‘s فلج مستند در یک کشور بود که هنوز هم به طور کامل بهبود از سال 2008 بحران اقتصادی است.

  • … ایتالیا‘s مستند – طولانی ترین تا کنون در اروپا — کاهش در گذشته است. نگهبان صحبت کرد به ایتالیایی پزشکان بازماندگان و دیگران در مورد چگونه coronavirus تجربه اتحادش را تغییر آنها را و کشور خود را.

است آلودگی هوا ساخت این بیماری همه گیر کشنده تر ؟
Dirty air already kills at least 7 million people per year.

بیماران مبتلا به درد شدید Covid-19 دو بار به عنوان به احتمال زیاد تا به حال از قبل موجود بیماری های تنفسی و سه بار به عنوان به احتمال زیاد تا به حال به مشکلات قلبی و عروقی. هوا کثیف است که در حال حاضر تصور می شود مسئول حدود 7 میلیون مرگ در سال است. بنابراین شاید آن را باید به عنوان جای شگفتی نیست می نویسد: Damian کارینگتون که همپوشانی بین همه گیر نقاط بالا و آلودگی وسرد است.

  • ‘مبارک هیپوکسی’. پزشکان متوجه شده اند یک پدیده غیر معمول در میان Covid-19 بيمار: برخی در حال صحبت کردن و ظاهرا در هیچ ناراحتی با وجود درد و رنج سطح اکسیژن کم به اندازه کافی به طور معمول باعث بیهوشی و مرگ است.

در خبری دیگر…

  • شمالی و کره جنوبی رد و بدل تیراندازی در سراسر demilitarised منطقه میان این دو کشور در روز یکشنبه. سئول گفت: سربازان کره شمالی در کره جنوبی گارد پست باعث کره جنوبی نظامی به آتش دو بار. وجود دارد هیچ تلفات و یا تجهیزات آسیب گزارش شده است.

  • نتانیاهو می تواند مسدود شده و از تشکیل یک دولت. اسرائیل بالا دادگاه با توجه به دادخواست توسط گروه های حمایت که می گویند این کشور طولانی ترین خدمت رهبر باید گام پایین به خاطر او باقی می ماند تحت جنایی کیفرخواست به اتهام فساد مالی.

  • سوریه ثروتمندترین مرد کاهش یافته و اسد. سرمایه دار خیلی مهم رامی Makhlouf است رئیس جمهور سوریه برای اولین بار پسر عموی تصور bankrolled رژیم برای سال. اما او در حال حاضر متهم اسد در Facebook تصویری از اعزام نیروهای امنیتی به دستگیری کارکنان خود را بیش از خود را کسب و کار.

بزرگ می خواند
50 Cent on stage in Los Angeles in 2009.

50 Cent: “هنگامی که وجود دارد موانع وجود دارد خواهد شد-پشت”

کورتیس جکسون, بهتر شناخته شده به عنوان 50 درصد جان سالم به در تیراندازی یک ورشکستگی و اپرا مخالفت عمومی است. او می گوید سیمون Hattenstone در مورد رشد غنی و جدید خود را راهنمای خود کمک برای مشتاق همکار bigwigs: “اگر شما نمی خواهید چیزهای خوب در زندگی من حتی نمی خواهم به شما می دانید.”

هزینه های واقعی از عربستان سعودی $5bn megacity

جدید عربستان شهر دولت از Neom را ظاهرا باید پرواز تاکسی glow-in-the-dark سواحل و خود را مصنوعی و ماه. اما تخیلی زاییده افکار تاج شاهزاده محمد بن سلمان است که ساخته شده است در تخلیه اجباری و خونریزی می نویسد: اموزش Michaelson.

چگونه ایالتی کنت لگد امریکا قطبش

آن است که 50 سال پس از سرباز گارد ملی کشته و چهار دانش آموز ضد جنگ معترض در اوهایو دانشگاه ایالتی کنت. اگر بود که کافی نیست, یک شوک به جنبش اعتراضی دیگری آمده بود: اکثریت آمریکایی طرفه با سربازان. آن را نقطه عطفی در روند سیاسی در کشور و قطب بندى به عنوان کریس McGreal گزارش.

نظر: ما باید به دنبال شرق آسیا بهداشت عمومی عنوان مثال

چهار ماه به همه گیر آن ساده است که چند کشورهای شرق آسیا بودند سریع و موثر خود در پاسخ به شیوع کروناویروس. Devi Sridhar میسازد درس دیگر کشورها – از جمله ایالات متحده و بریتانیا باید از آنها یاد بگیرند.


برخی مانند کره جنوبی و تایوان و هنگ کنگ بودند زخمی دادند تجربیات با دیگر مرگبار coronaviruses ابتال به بیماری مرس و سارس و طوری واکنش نشان داد به سرعت به آینده تهدید. دیگران مانند بریتانیا و ایالات متحده با مصرف سیاسی داخلی مسائل تماشا و منتظر پیش بینی است که این ویروس جدید خواهد بود بیشتر شبیه به یک بد سویه های آنفولانزا است.

آخرین چیز: مستند ثروتمند ترین رویداد ورزشی? اینترنت شطرنج
The Norwegian world chess champion, Magnus Carlsen

با بزرگ جهان, رویدادهای ورزشی, همه محدود توسط coronavirus بحران هیجان انگیز ترین مسابقه تا آخر هفته آنلاین: فینال قهرمان شطرنج جهان مگنوس کارلسن را $250,000 اینترنت-تنها مسابقات بین کارلسن خود و تلخ رقیب هیکارا ناکامورا. چگونه شطرنج را تبدیل به یک آدرنالین ورزش ؟

ثبت نام

اولین چیزی که تحویل داده و به هزاران صندوق هر روز هفته. اگر شما در حال حاضر امضا مشترک شدن در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im