اولین چیزی که: کشورهای در حال بازگشایی بدون سی دی گام به گام نقشه راهخوب صبح

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دانشمندان قرار دادن با هم یک 17-صفحه گام به گام راهنمای برای دولت و مقامات محلی و صاحبان کسب و کار و دیگران با خیال راحت به بازگشایی جوامع خود میان امریکا هنوز هم در حال رشد شیوع کروناویروس. هدایت شد و با توجه به انتشار جمعه گذشته اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال ایده های دیگر بنا به گزارش ها گفتن مقامات آژانس که آن را “هرگز نور روز را مشاهده کنید”.

که برگ متحده برای انتخاب مسیر خود را از مستند. در کالیفرنیا برای اولین بار به موضوع اقامت در خانه سفارش هفت هفته پیش دولت, فرماندار, گاوین Newsom اعلام کرد آغاز آزمایشی بازگشایی با برخی از مناطق روستایی شهرستان در حال حاضر هجوم مستند محدودیت. کارشناسان می گویند طلایی دولت روشمند چهار مرحله برنامه ریزی است که بدترین در آرایه ای از گزینه های مخاطره آمیز.

آیا تهمت سازمان برای درخواست یک کمک مالی?
Trump plays a round at Turnberry, his luxury Scottish golf resort, in 2018.

کنگره با تصویب قانون جلوگیری از مالیات دهندگان ایالات متحده بودجه استفاده می شود برای سرپا نگه داشتن شرکت های که در آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک خطر است. اما متوقف نشده تهمت سازمان به دنبال نجات بودجه از دولت در خارج از کشور. در حال حاضر دموکرات ها خواستار اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس نقدی این شرکت درخواست کرده است در انگلستان و دیگر کشورها برای پوشش دستمزد furloughed کارکنان از رئیس جمهور خواص گلف.

  • مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر تست مثبت است. یک عضو ارتش ایالات متحده که با این نسخهها کار در کاخ سفید گزارش به عنوان یکی از رئیس جمهور های شخصی valets دارای آزمایش مثبت برای Covid-19.

حال بارگذاری است تخمگذار کردن هزاران نفر در حالی که دیگر تکنولوژی غول های بوم
An Uber driver and customer, both in face masks, take a ride in Switzerland.

Uber اعلام کرده است برنامه ای برای ذخیره کردن 3,700 کارکنان – حدود 14 درصد از کل نیروی کار جهانی – به عنوان اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر نوردد و در دره سیلیکون. Lyft, Airbnb, Yelp از و WeWork اعلام کرده اند مشابه کاهش در روزهای اخیر. و در عین حال به لطف یک مستند رونق در کسب و کار برای شرکت هایی مانند Netflix و آمازون فناوری سنگین نزدک به اشتراک گذاری شاخص در حال حاضر بهبود همه از آن coronavirus مربوط به ضرر و زیان است.

  • نرخ بیکاری یکی دیگر از 3 میلیون در هفته گذشته. تعداد کل آمریکایی ها به فایل مدعیان در هفت هفته پس از مستندات آغاز شد در حال حاضر در صدر 33 میلیون.

ویروس مجموعه جهانی ‘سونامی نفرت و بیگانه ستیزی’
Street scene in Bogota

دبیر کل سازمان ملل می گوید همه گیر شده و باعث افزایش “نفرت و بیگانه ستیزی قربانی و ترساندن طلبی” در سراسر جهان هر دو آنلاین و در خیابان از میان می برد تئوری های توطئه به Covid-19-مربوط به ضد مسلمان در حمله.

آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ این اظهارات را به عنوان چین اصرار داشت آن را “باز به همکاری با سازمان بهداشت جهانی بررسی ریشه های کروناویروس. در همین حال سناتور جمهوریخواه شناور پیشنهاد تغییر نام خیابان در خارج از چین سفارت در واشنگتن دی سی پس از اواخر ووهان دکتر بود که مجازات توسط مقامات برای هشدار در مورد شیوع یک پیشنهاد حتما به خشم پکن.

  • Covid-19 می تواند ‘بی اتش سوختن’ در آفریقا در طول سال های آینده این است که هشدار داد و گفت: این بیماری می تواند کشتن تا به 190,000 مردم در این قاره در 12 ماه آینده به تنهایی.

  • Bogotá جنسیتی مستند قرار دادن ترانس افراد در معرض خطر از حملات خشونت آمیز فعالان می گویند. پایتخت کلمبیا است که اجازه می دهد مردان و زنان به سرمایه گذاری برای فعالیت های ضروری در روز متناوب است.

چگونه یک طرح برای حمله به ونزوئلا به هم ریخت
Jordan Goudreau, the American security contractor who planned to overthrow Nicolas Maduro.

یکی از دو ما مزدوران دستگیر شده در ونزوئلا این هفته اذعان کرده است که او و گروه او در نظر گرفته شده برای حمله به کاخ ریاست جمهوری در کاراکاس ربودن رئیس جمهور نیکولاس مادورو و روح او را به ما “با این حال لازم است”. مادورو خواستار استرداد اردن Goudreau, سابق, سبز کلاه بره که رسم بی پروا عمل به امید درآمد $15m فضل از دولت آمریکا. اما که بی پروا طرح به سرعت از هم پاشید.

در خبری دیگر…
Flynn at a Trump campaign rally in 2016.
  • به DoJ است حذف آن پیگرد قانونی مایکل فلینبا وجود تهمت سابق مشاور امنیت ملی داشتن گناه التماس کرد به دروغ گفتن به محققان در یکی از امضا موارد به وجود می آیند از رابرت مولر را در روسیه بررسی است.

  • دو مرد متهم شده اند بیش از Ahmaud Arbery مرگ است. یک افسر سابق پلیس و پسرش در صورت قتل و تشدید حمله به اتهامات برای عکسبرداری از 25 ساله غیر مسلح سیاه مرد که کشته شد در حالی که آهسته دویدن از طریق Brunswick, گرجستان در ماه فوریه است.

  • تارا Reade به نام جو بایدن به رها کردن از انتخابات ریاست جمهوری. زن متهم سابق معاون رئیس جمهور از یک سال 1993 تجاوز جنسی که او انکار این اظهارات را در یک دوربین با madadi.

  • مسلح سیاه شهروندان همراهی میشیگان مجلس به کار می کنند. دولت نماینده سارا آنتونی گفت که او می خواست به برجسته کردن آنچه که او را دیدم به عنوان شکست میشیگان در کنگره پلیس برای ارائه حفاظت کافی در جریان اعتراض های مربوط مسلح سفید supremacists هفته گذشته است.

بزرگ می خواند
Megan Thee Stallion in a music video still

مگان تو کیک گوشت گاو در قرنطینه collab با ملکه B

او تغزلی دلاوری های او ساخته شده یکی از پرطرفدارترین خواننده های رپ در ایالات متحده, اما حتی مگان تو نریان شگفت زده شد زمانی که Beyoncé می خواستم به remix خود را پیگیری وحشی, او می گوید Yomi Adegoke. و تارا Joshi توضیح می دهد که چرا آن را به یک دوران طلایی برای زنان در رپ.

پناهندگان شد که آلت در Erdoğan بازی

از جنگ در سوریه به قرنطینه اردوگاه در میان همه گیر پناهندگان در ترکیه صرف سالها رنج و تلاش برای رسیدن به یک زندگی جدید است. آنها فقط به عنوان بخشی از یک بزرگتر بازی سیاسی با دولت ترکیه? کتی فالون گزارش.

نظر: مرداک رسانه ها در حال مبارزه برای مغلوب ساختن پیشی جستن

روپرت مرداک جهانی امپراطوری رسانه ای نادرست است چینی آزمایشگاه coronavirus نظریه می گوید: سابق نخست وزیر استرالیا کوین راد. چرا ؟ برای کمک به انتخاب مجدد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است.


با وجود مسائل در این کمپین: مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این ویروس چگونه به حفاری ما از آن ویروس ناشی از سوراخ های اقتصادی و چه کسی می تواند ترین تندرو در چین – دونالد یا “پکن بایدن’ به عنوان جمهوری خواهان در حال حاضر به دنبال به برچسب خود را دموکراتیک حریف. کمی وجود دارد و دیگری بر روی میز است.

آخرین چیز: پنج فیلم برای تمام خانواده
The Iron Giant, Brad Bird’s 1999 film based on a children’s novel by poet Ted Hughes.

Plonking بچه ها در مقابل یک فیلم یکی از معدود قابل اعتماد زمان wasters از مستند عصر. اما چه می شود اگر شما می خواهید به تماشای آنها را و شما احساس نمی مانند دیگر مشاهده دیوهای تور جهانی? اندرو Pulver میدارد پنج فیلم های کودکان است که نه تنها برای کودکان است.

ثبت نام

اولین چیزی که تحویل داده و به هزاران صندوق هر روز هفته. اگر شما در حال حاضر امضا مشترک شدن در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de