اولین چیزی که شش ماه به Covid-19 گیر 150,000 آمریکایی ها مردهصبح به خیر. شش ماه پس از اولین موارد Covid-19 تشخیص داده شد در چین بیش از 150 ، 000 آمریکایی ها در حال حاضر مرده – تا کنون بزرگترین تلفات از هر کشور مبتلا مواج جهانی همه گیر. ایالات متحده دیده می شود بیش از 4.3 میلیون عفونت با اوایل خروش در نیویورک و شمال شرق و به دنبال آن شیوع بیماری در سراسر کمربند خورشید که در حال حاضر تهدید به پیشرفت به ایالت های مرکزی تشکر در بخشی به بی مهارت پاسخ دولت فدرال است.

الکساندرا ویارئال شناسایی نقاط عطف کلیدی در امریکا را تیره و تار coronavirus جدول زمانی در حالی که ما شکستن تکان دهنده قربانی آمار نشان می دهد که چگونه این بیماری به طور نامتناسبی آمار افراد مسن مردم از رنگ و کسانی که با درآمد پایین.

بعد از شش ماه محرومیت در مورد جدی بودن بحران و صاحب نظران ادعا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب کرده بیشتر لحن غم انگیز هفته گذشته می نویسد: دیوید اسمیت. نه برای او نیست.


آن را به زودی به اندازه کافی همان تهمت اوج خود retweet روز دوشنبه از یک ویدیو که در آن یک گروه از آزمایشگاه کت ماندگاری پزشکان تحت فشار قرار دادند نادرست و گمراه کننده ادعا می کند در مورد Covid-19.

فدرال طرف مقابل باید در حال خروج از پورتلند
Federal agents police a protest in Portland.

در عمده climbdown برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فدرال آمريکا در حال کشیده شود پورتلند پس از دو هفته افزایش درگیری با معترضان. اورگان فرماندار کیت براون اعلام کرد او موافقت کرده بود pull-out در گفتگو با مایک پنس آمریکا معاون رئیس جمهور گفت: ماموران فدرال به حال “عمل به عنوان یک نیروی اشغالگر حاضر مسئوليت آورده و خشونت و نزاع به جامعه ما است.”

  • دولت و شهرستان افسران پلیس را جایگزین فدرال طرف مقابل باید امنیت شهر را به دادگاه تمرکز Black Lives Matter تظاهرات بود که دوباره انرژی و تشدید حضور Department of Homeland Security عوامل است.

کنگره گفت بزرگ با تکنولوژی اجرائی آنها “بیش از حد قدرت’

قانونگذاران مجلس را تهدید بی سابقه ضد تراست سرکوب در امریکا بزرگترین شرکت های فن آوری و پس از مارک زوکربرگ, جف بزوس, اپل تیم کوک و سوندار پیچای رئیس گوگل از پدر و مادر الفبا گفته شد که آنها را “بیش از حد قدرت” در یک مبارز کنگره شنوایی در روز چهارشنبه.

Facebook, آمازون, اپل و گوگل, سانسور, سیاسی, سخنرانی, پخش اخبار جعلی و سوء استفاده از قدرت خود برای سرکوب رقبای بالقوه ادعا کرد اعضای خانه قضائیه ضد تراست فرعی است که به بررسی شرکت برای بیش از یک سال است. دموکرات دیوید Cicilline های فرعی رئیس توصیف مدیران اجرائی خود را به عنوان “امپراتور آنلاین اقتصاد”:


این شرکت به عنوان آنها امروز وجود دارد باید انحصار قدرت است. برخی از نیاز به شکسته شود همه باید به درستی تنظیم شده و پاسخگو باشند.

‘در حومه شیوه زندگی, رویا” است تهمت سگ جدید-سوت
‘I am happy to inform all of the people living their Suburban Lifestyle Dream that you will no longer be bothered or financially hurt by having low income housing built in your neighborhood.’

تهمت متوسل شده به یک آشنا تاکتیک سعی کنید به ساحل تا خود را cratering پشتیبانی در میان حومه رای دهندگان: به سختی محجبه نژاد-طعمه. رئیس جمهور توییتی در روز چهارشنبه که آمریکایی ها “زندگی خود را در حومه شیوه زندگی, رویا” دیگر نمی خواهد “م” توسط مسکن کم درآمد در جوامع خود او پس از لغو اوباما-دوران برنامه طراحی شده برای کاهش تبعیض نژادی در آمریکا حومه. صحبت کردن در تگزاس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مثبت پیشبرد مسکن عادلانه حکومت بوده است “جهنم برای suburbia”.

  • چهار سیاه در جو بایدن لیست بالقوه ميدارداما با وجود تعداد زیادی از داوطلبان واجد هیچ یک از معاونت ریاست جمهوری انتخاب کنید همه را راضی خواهد کرد در حزب دموکرات است. دانیل اشتراوس ،

در خبری دیگر …
The Atlas V rocket will launch from Cape Canaveral on Thursday with Nasa’s Perseverance rover onboard.
  • ناسا در آخرین ماموریت به مریخ راه اندازی خواهد شد از کیپ کاناورال در اوایل صبح روز پنجشنبه با بیان هدف از تعیین این که آیا تا کنون وجود دارد زندگی در سیاره سرخ – از جمله “زندگی نه به عنوان ما آن را می دانم” تحت وسیع تر تعریف از زندگی که ناسا astrobiologists لقب داده اند “lyfe”.

  • اموزش Bader Ginsburg است ‘استراحت به راحتی’ در بیمارستان پس از یک روش غیر جراحی برای تجدید نظر در یک مجرای صفراوی استنت. آن است که 87 سال لیبرال دیوان عدالت دوم بستری در بیمارستان در کمتر از یک ماه.

  • اول مین تا کنون منجر به مرگ حمله کوسهکه در آن 63 سال کشته شد در حالی که شنا کردن در اوایل این هفته ممکن است مربوط به تلاش موفق به بازگرداندن مهر و کوسه جمعیت همراه انگلستان و سواحل کارشناسان گفته اند.

آب و هوا شمارش معکوس: 97 روز برای صرفه جویی در این سیاره

داغترین روز آوریل در میامی تاریخ رخ داده در این سال هنگامی که جیوه در شهر دماسنج ضربه 97F. وجود دارد در حال حاضر 97 روز تا ما این است که با توجه به خروج از پاریس مورد آب و هوا; امروز در آب و هوا ما شمارش معکوس سری فیونا هاروی گزارش در مورد تهمت موضع اتحاد جسارت جهان دیگر پوپولیستی پاریس-شکاک رهبران.

بزرگ می خواند
Denise Briggs faces eviction from her Richmond, California home.

کالیفرنیا آمدن “سونامی اخراج’

کالیفرنیا قانونگذاران ممکن است ادامه $600 هفتگی مزایای بیکاری برای دولت و شهروندان است اگر کنگره نتواند به آنها را گسترش دهد. اما در ضمن کالیفرنیا کلید مستاجر حمایت در مورد به پایان می رسد که می تواند منجر به یک فاجعه خانمان بحران در میان همه گیر. سام لوین گزارش از لس آنجلس.

را مسدود QAnon کار و یا فقط سوخت تئوری توطئه?

توییتر در هفته گذشته اعلام کرد که این امر جلوگیری از ترویج مطالب مرتبط با بی اساس QAnon تئوری توطئه ساخته شده است که جهش از اینترنت باتلاق به دنیای واقعی با عواقب خطرناک. اما سرکوب آن و یا فقط از سوخت پیروان آن’ پارانویا? خشخاش نور می پرسد ،

نظر: لبنان بحران اقتصادی یک فاجعه اجتماعی

دهه سوء مدیریت و فساد را فرو لبنان به بدترین بحران اقتصادی تاریخ خود را. ناجی آهنگ باختی پدر به تازگی از دست داده خود را از بیش از چهار دهه – و در عین حال Bakhti می نویسد: او موجب صرفه جویی در خود را ترحم برای نسل جوان.


نزدیک به نیمی از جمعیت در حال حاضر پیدا کردن خود را به طور رسمی زیر خط فقر حقوق خود را پس انداز و صندوق های بازنشستگی کاهش می یابد برای یک مبلغ جزئي با لیره از دست داشتن بیش از 70 درصد از ارزش خود را در برابر دلار. لبنان دارای متمایز افتخار به عنوان اولین کشور در خاورمیانه و شمال آفریقا منطقه به تجربه تورم.

آخرین چیز: شادی های سفر – با MS شبیه ساز پرواز
Microsoft’s updated Flight Simulator contains a ‘near-photorealistic depiction of the entire planet’.

مایکروسافت به روز رسانی آن چندین دهه شبیه ساز پرواز سری با یک “نزدیکی-تصاویر تصویر از سیاره” در زمانی که بسیاری از ما نمی تواند سفر بسیار فراتر از درب جلو. تفریح و سرگرمی از پرواز مکانیک است که به عنوان وفادار به عنوان همیشه می گوید کیت استوارت اما در حال حاضر سازندگان آن دستگیر کرده اند عاطفی, عنصر, پرواز, بیش از حد.

ثبت نام

اولین چیزی که تحویل داده و به هزاران صندوق هر روز هفته. اگر شما در حال حاضر امضا مشترک شدن در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de