اولین چیزی که: بایدن پرده یک طرح پوپولیستی برای احیای صنعت آمریکاصبح به خیر.

جو بایدن نشان داده است خود را پوپولیستی اقتصادی در پاسخ به هرج و مرج و بحران 2020: a $700bn طرح به “ساخت بهتر”. در یک سخنرانی در یک metalworks در پنسیلوانیا در روز پنج شنبه, به گزارش لورن Gambino دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار قاب آشفتگی امروز به عنوان یک “فرصت فوق العاده ای” برای احیای صنعت آمریکا در آدرس سیستمیک نابرابری و آماده سازی ما برای آب و هوا و همه گیر تهدیدات از فردا.

رئیس جمهور فعلی را شکست بایدن گفت: باید با “وحشتناک” انسانی و اقتصادی تلفن:


وقت و زمان دوباره کاری خانواده ها در حال پرداخت قیمت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بی کفایتی.

  • چند نوروزی طرح به جست و خیز این کنوانسیون در جکسون ویل فلوریدا در این تابستان از نگرانی بیش از coronavirus – از جمله میت رامنی و حزب قدیمی ترین سناتور آمریکا را چاک Grassley.

دیوان عالی کشور می گوید که یک هیئت منصفه می توانید ببینید مغلوب ساختن پیشی جستن مالیات
Trump appointed justices Neil Gorsuch and Brett Kavanaugh joined the liberals on the court in the 7-2 decision.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیرینه تلاش خود را برای حفظ امور مالی شخصی یک راز شده اند برخورد یک شکست پس از دیوان عالی کشور حکم منهتن هیئت منصفه می تواند دسترسی به رئیس جمهور مالیات بر گرداند. مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش نشان داد و با عصبانیت به قرآن با وجود یک تصمیم جداگانه توسط دادگاه این بدان معناست که او نمی خواهد به نوبه خود بیش از پرونده های مالی خود را به کنگره است. آن باقی مانده است و بعید است هیچ یک از پرونده های مالیاتی عمومی تبدیل خواهد شد قبل از ماه نوامبر انتخابات.

هنوز هم می گوید لوید سبز دادگاه 7-2 تصمیم – که برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب نیل Gorsuch و برت Kavanaugh دو طرفه با لیبرال قاضیان – یک ضربه بزرگ به ناروا باور است که او را بالاتر از قانون است.


مغلوب ساختن پیشی جستن راه سخت آموخته است که ما قانون اساسی است و نه شنل نامرئی ساز و نه کهنه. آن هم نه هر آنچه رئیس جمهور می گوید آن است.

  • مایکل کوهن است که در بازداشتپس از رئیس جمهور سابق fixer حاضر به مطابقت به شرایط خانه حبس او اعطا شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک ‘بسیار بی رحمانه و شدید نامناسب’ پاکسازی در VOA
Amanda Bennett, the former director of Voice of America, resigned last month after clashing with the Trump administration.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را درمان دولتی پخش صدای امریکا گرفته شده کینه جو جدید به نوبه خود با خبری که خبرنگاران خارجی مشغول به کار برای این سرویس نمی خواهد که خود را به ما ویزا را تمدید کرد و ده ها تن می تواند در صورت بازگشت به کشورهای که در آن آنها ممکن است اقدامات تلافی جویانه.

سیاست شرح داده شده توسط یک سابق VOA اجرایی به عنوان “فوق العاده بی رحمانه و شدید نامناسب” است که نظارت های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب مایکل بسته, مدیر عامل شرکت ایالات متحده برای رسانه های جهانی که در پاکسازی از روزنامه نگاران نگرانی که او بسته خواهد شد فردا با مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداران و تبدیل خدمات به تبلیغ خروجی.

Dr Fauci خواست متحده با افزایش موارد به توقف بازگشایی
Visitors taking pictures outside the entrance to Disney World in Florida, which is set to reopen this weekend.

ملت بیماری های عفونی متخصص به خواست آمریکا با افزایش coronavirus عفونت نرخ به توقف بازگشایی مجدد برنامه به امید آوردن شیوع بیماری در زیر برخی از صورت ظاهر از کنترل است. دکتر Anthony Fauci گفت: وال استریت ژورنال پادکست گفت: “هر کشوری است که با داشتن یک مشکل جدی است که دولت باید به طور جدی نگاه بستن.”

  • در کالیفرنیاعدالت کیفری مقامات اصرار فرماندار به انتشار هزاران نفر از زندانها برای جلوگیری از شیوع بیماری در حالی که دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است ارزیابی مجدد طرح خود برای بازگشایی در پاییز زیر موجی از Covid-19 موارد مرتبط به برادری ،

  • در فلوریدابه دیزنی جهان رفت و آمد مکرر است که هنوز به بازگشایی این آخر هفته با وجود این گزارش دولت یک رکورد 120 Covid-19 مرگ و میر در روز چهارشنبه.

  • در استار county, Texasمقامات محلی می گویند استراتژی خود را برای مهار این ویروس خوب کار شده – تا زمانی که فرماندار گرگ ابوت به طور یک جانبه تصمیم به بازگشایی دولت است.

در جهان همه گیر شتاب و نه عقب نشینی WHO هشدار داده است با عفونت های دو برابر در شش هفته گذشته. تعداد موارد جدید در سراسر آفریقا تا 24 درصد افزایش یافته در یک هفته در حالی که در آمریکای جنوبی رئیس جمهور بولیوی و ونزوئلا دوم-ترین-ارشد مجلس باید هر دو تست مثبت برای Covid-19.

در خبری دیگر …
De Blasio, Al Sharpton and other volunteers paint a Black Lives Matter mural outside Trump Tower.
  • بیل د Blasio کمک رنگ سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری در خارج از برج ترامپ در منهتن در خیابان پنجم. شهردار نیویورک بود پیوست برگرد Al Sharpton و دیگر فعالان برای ایجاد غول متن که مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “نمادی از نفرت”.

  • امریکا top general وعده داده است پاسخ اگر گزارش می دهد که روسیه ارائه شده است نعمت به مبارزان طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی در حال تایید اطلاعات نظامی.

  • ویسکانسین دیوان عالی کشور به تایید قوانین جمهوری خواه مهار قدرت دولت دموکراتیک فرماندار و دادستان – قوانین تصویب شده توسط gerrymandered, GOP-چراغ قوه مقننه در آن 2018 اردک لنگ جلسه قبل از فرماندار تونی Evers گرفت ،

  • شهردار سئول مرده یافت شده است پس از گزارش ناپدید شدن دختر خود را. بدن از پارک برنده-به زودی بود که بنا به گزارش ها در مواجهه با اتهام آزار و اذیت جنسی کشف شد توسط نجات سگ در جنگلی در نزدیکی یک رستوران در پایتخت کره جنوبی.

بزرگ می خواند
Nikki Haley with Trump at the White House in 2018, after announcing she was leaving her UN role.

است نیکی هیلی رهبر بعدی حزب جمهوری خواه?

این سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل متحد مدتی فرماندار کارولینای جنوبی و یک زن نادر از رنگ در صفوف حزب جمهوری خواه نیکی هیلی یکی از چند تهمت به مقامات خارج شده اند دولت در شرایط خوب با رئیس جمهور است. دانیل اشتراوس می پرسد که آیا او می تواند در نهایت موفقیت او است.

در نهایت عمده فیلم های هالیوود با یک گی عاشقانه

Netflix بکشد آخرین اقدام بزرگ یک فیلم اقتباسی از یک ابرقهرمان گرافیک, رمان, بازی چارلیز ترون به عنوان رهبر یک گروه از جاودانه مزدوران است. اما این داستان عشق بین دو مرکزی شخصیت مرد که واقعا کاغذ برداشته توجه می نویسد: Benjamin Lee.

نظر: دیوان عالی کشور در معرض خطر دسترسی به کنترل تولد

به عنوان دیوان عدالت برت Kavanaugh اثبات است فقط به عنوان خصمانه نسبت به حقوق باروری به عنوان طرفدار انتخاب فعالان هشدار داد او خواهد بود. بهترین راه برای مبارزه با به عقب در حال حاضر استدلال Ilyse Hogue است برای برگزاری این سناتور که تایید او پاسخگو در پای صندوقهای رای.


Kavanaugh در مخالفت در کلینیک سقط جنین پرونده و موافقت خود را در مورد کنترل تولد باعث خشم در سناتورهای رو دوباره انتخابات احتمالا هیچ یک بیش از سوزان کالینز در ایالت مین است.

آخرین چیزی که من در بر داشت یک ثروت در یک فروشگاه خیریه
A first edition of The Hobbit, by JRR Tolkien.

در سال 2012, اندی Hewson خریداری شده مورد استفاده قرار هابیت در لندن خیریه فروشگاه فقط برای 50p. این تنها زمانی بود که یک همکار در محل کار متوجه او خواندن آن و با اشاره به ارزش آن ممکن است چیزی که او متوجه شد نادر و با ارزش – چاپ اول.

ثبت نام

اولین چیزی که تحویل داده و به هزاران صندوق هر روز هفته. اگر شما در حال حاضر امضا مشترک شدن در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de