ازدواج صورت می گیرد در ایرلند شمالییک بلفاست زن و شوهر باید با بستن گره در اولین ازدواج همجنسگرایان را در ایرلند شمالی.

رابین مردم 26 و Sharni ادواردز, 27, ساخته, تاریخ در یک مراسم و در یک هتل در کرریککفرگوس شهرستان Antrim روز سه شنبه بعد از ظهر. ازدواج خود را پس از تغییر قانون در منطقه است.

روز علائم خود را و ششمین سالگرد به عنوان یک زن و شوهر و آنها رزرو شده بود یک مشارکت مدنی مراسم در Loughshore هتل ماه قبل از اینکه این قانون تصویب شد در تابستان گذشته.

زمانی که مشخص شد که اول ازدواج را می تواند در ایرلند شمالی این هفته خود را تغییر دهند مراسم عروسی.

بعد از یک مدت طولانی و با مشخصات بالا کمپین برای تغییر, ازدواج همجنسگرایان به رسمیت شناخته شده بود در وست مینستر توسط نمایندگان مجلس که در پا و در عمل این مسئله در طول قدرت های بن بست در Stormont.

ادواردز گفت: “آن را به معنی مطلق جهان” به ازدواج, قبل از تشکر از فعالان که مبارزه برای ازدواج همجنسگرایان در ایرلند شمالی.

“اگر آن را برای آنها را بچه های ما نخواهد بود نشسته در اینجا در حال حاضر. ما فقط می خواهم بگویم با تشکر از شما برای همه … همه کسانی که به راهپیمایی و امضا دادخواست هر کس که به ما کمک کرده تا به این مرحله ما فقط می خواهم بگویم با تشکر از شما.

“ما اصلا انتظار نداشت برای اولین بار زن و شوهر آن را تصادفی. امروز ما شش سال سالگرد بنابراین ما می خواستم برای رفتن پیش با یک مشارکت مدنی اما زمانی که این لایحه تصویب شد و از آن زمان کامل بود و آن را کامل تصادفی یک تصادف خوشحال. ما نمی تواند بیشتر سپاسگزار است.”

مردم گفت: “برای ایرلند شمالی ما باید چهره از مردم برای نشان دادن همه آن را OK. ما جنگیدند خیلی طولانی و سخت را برای این فرصت را به دیده می شود به عنوان برابر و در حال حاضر ما در اینجا و این فقط شگفت انگیز است.”
Wedding rings

ادواردز یک پیشخدمت زن از برایتون که نمی دانم قانون متفاوت بود در ایرلند شمالی تا زمانی که او نقل مکان کرد و از انگلستان به بلفاست گفت: “ما با فروتنی که عروسی ما یک لحظه نقطه عطفی برای حقوق برابر در ایرلند شمالی. ما مجموعه ای را به ایجاد سابقه – ما فقط در عشق سقوط کرد.

“ما سپاسگزار برای هزاران نفر از افرادی که در راهپیمایی برای ما آزادی به عشق برابری کمپین که چراغ راه و سیاستمداران که رای به تغییر قانون است. بدون شما ما عروسی نمی شده اند ممکن است. ما خواهد بود برای همیشه خدا را شکر.”

در حالی که عروسی صورت گرفت در شهرستان انتریم در وستمینستر فعالان آماده می شدند برای یک جشن پذیرش برای تشکر از آن دسته از نمایندگان مجلس که در عمل این مسئله است.

Sara Canning شریک قتل نویسنده شلیاق McKee, که به ضرب گلوله کشته شد مرده مخالف جمهوری خواهان در لندندرری ماه آوریل گذشته است که حضور در این رویداد سازمان یافته توسط سازمان عفو بین الملل و کمپین برابری.

“چه یک لحظه فوق العاده در تاریخ ما,” او گفت:. “این واقعا به معنی زیادی و به ارمغان آورد برخی از مقدار مورد نیاز نور در چه بوده است تیره سال است.

“من می دانم که شلیاق خواهد شده اند بسیار خوشحال برای دیدن این روز … البته این لحظه تاریخی است که کمی تلخ و شیرین. این شده رویای ما بیش از حد. لیر و من باید یک زن و شوهر درگیر در حال حاضر برنامه ریزی های خود ما را در روز عروسی.

“اما من خیلی خوشحال هستم برای رابین و Sharni … و برای همه زوج های دیگر که به دنبال خواهد داشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de