اولین فرد بازداشت شده به طور نامحدود تحت قانون پاتریوت رایگان است و سمت چپ ما برای یک کشور ناشناخته


فلسطینی که وی اولین کسی بود بازداشت نامحدود تحت قانون پاتریوت بیش از ترور اتهامات سياسي است و پس از قاضی حکم داد که شواهد از زندان snitch غیر قابل اعتماد است

  • ادهم امین Hassoun, 58, اتحاد چپ این کشور با توجه به وکلا
  • یک قاضی فدرال در ماه گذشته دستور آزادی او چرا که دولت موفق به اثبات فلسطینی ملی یک تهدید برای امنیت ملی آمریکا
  • اف بی آی و وزارت امنیت داخلی می گویند او به احتمال زیاد به شرکت در فعالیت های تروریستی
  • قاضی Wolford گفت: ادعای فاقد شواهد و بر اساس زندان خبرچینان
  • Hassoun خدمت 15 سال برای برش چک به افراطی-مسلمان مرتبط موسسات خیریه غیر قانونی توسط کنگره پس از حملات 9/11
  • او با توجه به منتشر می شود در سال 2017 اما برگزار شده است در یخ در بتیویا
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد, اولین رییس جمهور آمریکا سال گذشته به استناد قانون پاتریوت به منظور برگزاری یک فرد در پشت میله ها به صورت نامحدود طول زمان

Adham Amin Hassoun, 58, has left the country after a judge last month ordered his release

ادهم امین Hassoun, 58, اتحاد چپ این کشور پس از یک قاضی در ماه گذشته دستور آزادی او

اولین فرد بازداشت شده به طور نامحدود تحت قانون پاتریوت بیش مربوط به تروریسم به اتهام شده و آزاد است و در سمت چپ ما برای یک کشور ناشناخته.

ادهم امین Hassoun, 58, اتحاد چپ این کشور پس از یک قاضی در ماه گذشته دستور آزادی او چرا که دولت موفق به اثبات او یک تهدید برای امنیت ملی خود وکلا را تایید کرد.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تاریخ ساخته شده در سال گذشته زمانی که او اولین رئیس جمهور ایالات متحده تا کنون به استناد قانون پاتریوت به منظور نگه داشتن کسی که پشت میله های زندان به صورت نامحدود از زمان.

Hassoun بود پر از سوراخ در یک مهاجرت فدرال بازداشتگاه در بتیویا با وجود اتمام جنایی جمله در سال 2017 پس از گذراندن 15 سال برای برش چک به افراطی-مسلمان مرتبط موسسات خیریه غیر قانونی توسط کنگره پس از 9/11 حملات.

مقامات نتوانسته اند به توافق برسند در خطر فلسطینی ملی به شمار به امریکا با اف بی آی و وزارت امنیت داخلی این ادعا که او به احتمال زیاد به شرکت در فعالیت های تروریستی در حالی که یک قاضی فدرال حکم داد ادعای خود را مبتنی بر زندان خبرچینان و فقدان شواهد.

نیکول Hallett, یکی از Hassoun وکلا تایید کرد که آمریکا برای اولین بار پس از محکومیت تروریسم بازداشت شدگان هکری رفته و به یک کشور دیگر گزارش روزانه وحش.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در نهایت اخراج این مرد بی وطن پس از آنها عقب نشینی در درخواست برای آزادی او به بازداشت خواهر خود را در فلوریدا.

Hassoun محل در حال حاضر ناشناخته است.

Hallett گفت: دولت تا به حال مورد آزار قرار گرفته قدرت خود را در برگزاری Hassoun پشت میله های زندان به صورت نامحدود از زمان.

‘اگر دولت این قدرت را از آن سوء استفاده و ثابت شده است که در این مورد’ Hallett گفت وحش.

‘این است که به تعیین قانون اساسی از PATRIOT بخش 412 اما آنچه در آن می کند نشان می دهد که دقیقا به همین دلیل دولت نمی تواند قدرت برای بازداشت کسی به طور نامحدود و بدون راه اندازی اتهامات جنایی.’

A courtroom sketch of Adham Amin Hassoun (second left) with Jose Padilla (second right) at the 2007 Miami trial. Hassoun was the first person detained indefinitely under the Patriot Act over terrorism-related charges and he has now been freed and gone to an unknown country

یک دادگاه طرح ادهم امین Hassoun (دوم از چپ) با Jose Padilla (دوم از راست) در سال 2007 میامی محاکمه. Hassoun اولین کسی بود که بازداشت نامحدود تحت قانون پاتریوت بیش تروریسم مربوط به اتهامات و او در حال حاضر آزاد شده و رفته به یک کشور ناشناخته

دولت مورد برای برگزاری Hassoun پشت میله های زندان به طور نامحدود سقوط ماه گذشته پس از آمریکا در منطقه قاضی الیزابت Wolford حکومت آن بر اساس شواهد ضعیف و خبرچینان’ نهفته است.

در 43 صفحه حکم Woolford نوشت که Hassoun را حبس نمی شد ‘به صورت قانونی مجاز توسط قانون یا مقررات و دستور داد او منتشر می شود روز بعد.

او حکم داد که اف بی آی و وزارت امنیت داخلی تا به حال موفق به عقب ادعا می کند که 58 سال خطرناک است و احتمال دارد به درگیر در فعالیت های تروریستی اگر منتشر شد.

شواهد بود که در بهترین حالت شل و ول و بر اساس حساب از زندان snitch که قرار شده به عنوان غیر قابل اعتماد است.

Wolford گفت: دولت بازداشت Hassoun شد بر اساس مجریه می گویند-پس از’ بود و ‘هیچ پرونده قضایی نظارت واقعی یافته که او تهدید.

Hassoun که نقل مکان به ایالات متحده در سال 1989 و زندگی در فلوریدا در آن زمان بود که برای اولین بار دستگیر مهاجرت تخلف در ژوئن 2002.

سپس او ایستاده بود محاکمه و مجرم برش چک به افراطی-مسلمان مرتبط موسسات خیریه و محکوم به 15 سال در زندان فدرال.

اما یکی از چک نوشته شده بود قبل از حملات 11 سپتامبر ویران امریکا و کشته 2,977 مردم است.

Donald Trump became the first US president last year to invoke the Patriot Act in order to hold a person behind bars for an indefinite length of time

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد, اولین رییس جمهور آمریکا سال گذشته به استناد قانون پاتریوت به منظور برگزاری یک فرد در پشت میله ها به صورت نامحدود طول زمان

هر چند او سعی در کنار یک بار مشکوک ‘, کثیف, بمب افکن’ Jose Padilla, Hassoun را جنایت نمی شد برای اعمال و یا قطعه ای از خشونت است.

Hassoun شد و با توجه به منتشر می شود در سال 2017 و یخ مقامات هشدار داد به اخراج او.

اما او statelessness به عنوان یک فلسطینی مانع از این به عنوان نه تولد-کشور لبنان و اسرائیل مایل به عرضه پناه او.

او برنده یک نبرد قانونی که حکومت در حمایت از آزادی خود را به عنوان احتمال اخراج او محدود بود.

اما برگ برنده دولت اعلام کرد و او را یک تهدید برای امنیت ملی و با استفاده از مبهم مهاجرت مقررات برای دور زدن حکم دادگاه عالی اجازه می دهد برای بیش از شش ماه بازداشت.

این حرکت گفته شد به کمک مهر و موم شده شهادت ترسیم Hassoun ادعا كرده پشت میله های زندان توسط زندانیان دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس استناد برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده بخش 412 پاتریوت عمل می کنند.

این بند به دولت اجازه می دهد به بازداشت غیر شهروندان زندانی در خاک آمریکا که نمی تواند اخراج و تلقی در “دلایل منطقی” به درگیر در فعالیت های است که می تواند امنیت ملی ایالات متحده است.’

دولت ادعا کرد که او تا به حال گرفته شده در یک نقش رهبری در یک توطئه جنایی برای استخدام جنگجویان و ارائه مواد در حمایت از سازمان های تروریستی.

صورت خود را به مدت طولانی تقسیم نظر با قاضی مارسیا G. کوک گفت: در سال 2008 دولت قادر به پیدا کردن هر گونه ‘شناسایی قربانیان به عنوان یک نتیجه از اقدامات او و رد این حکم در پی پس از توسط وزارت دادگستری.

Hassoun ادعا کرد که او تحت تعقیب قرار بود از آنجا که او حاضر به نوبه خود به یک فدرال خبرچین در حالی که در مهاجرت بازداشت در سال 2002.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im