اولین Coronavirus مرگ گزارش شده در شهر نیویورک: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • نیویورک اعلام آن مرگ مرتبط با کوروناویروس.
  • متخصصان پزشکی برنامه ریزی برای افزایش coronavirus موارد است.
  • مدارس شهرستان باز خواهد ماند و شهردار اصرار دارد و حتی به عنوان حضور و غیاب کاهش مییابد.
  • نیویورک در حال حاضر بیش از 400 مورد از این ویروس است.
  • غنی باید یک راه حل برای coronavirus: فرار از نیویورک است.
  • خریداران پاک کردن قفسه های فروشگاه به عنوان اضطراب افزایش می یابد.
  • مسافران به نوبه خود به دوچرخه سواری برای جلوگیری از جرم حمل و نقل.

اعتبار…Gabriela Bhaskar برای نیویورک تایمز

نیویورک گزارش اول خود را به مرگ مربوط به کروناویروس در روز شنبه که 82 سال درگذشت در منهتن با توجه به رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو.

این کاری بود که مشخص نشده بود آمفیزم یک بیماری زمینه ای چیزی فرماندار گفت: کمک به مرگ تشبیه آن به مرگ و میر ناشی از آنفلوانزای فصلی. زن پذیرفته شده بود به یک بیمارستان مارس 3rd.

“اگر شما با 82 سال سن دارد و شما باید آمفیزم و شما می توانید از آنفولانزا, شما در یک موقعیت جدی” فرماندار گفت.

شهردار بیل د Blasio در پاسخ قاطعانه به این اخبار در طول یک مصاحبه زنده در MSNBC صبح روز شنبه.

“ما بسیار نگران شده است در مورد او,” او گفت:. “این غم انگیز است. ما می رویم به از دست دادن برخی از مردم است.”

آقای د Blasio همچنین از این فرصت برای انتقاد از آنچه که او تلقی می شود پاسخ ناکافی توسط رئیس جمهور تهمت به شیوع. برای هفته شهرستان و مقامات دولتی شده اند شفاعت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای سرعت بخشیدن به دسترسی به آزمایش ویروس, او گفت:.

“برخی از من مطمئن هستم که می تواند نجات یافته بود اگر تست شد و در اینجا از ابتدا,” او گفت:.

شهر نیویورک بهداشت و بیمارستان ها شرکت اپراتور از بزرگترین شهری سیستم بیمارستان در کشور برنامه ای برای انصراف از جراحی عروق کرونر. مرکز پزشکی NYU Langone را تیش بیمارستان تبدیل اطفال اورژانس به واحد مراقبت های ویژه برای بزرگسالان است. Northwell سلامت است که یک شبکه وسیع از بیمارستان درخواست بازنشسته پرستاران به بازگشت به کار.

اما شهر نیویورک و بیمارستان و به طور گسترده ای در نظر گرفته شده در میان بهترین در جهان هنوز هم ممکن است در حال حرکت بیش از حد به آرامی به آماده شدن برای یک شیوع کروناویروس که در حال حاضر غرق در کشورهای دیگر و در حال حاضر ریشه در نیویورک منطقه به گفته بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان.

“ما آماده برای مقابله با افزایش سریع و شدید افزایش بیماران — ما نه فقط,” دکتر گفت: Christopher M. Tedeschi دیرین اورژانس پزشک و دستیار استاد در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا. “ما در حال مرتب کردن بر اساس از برنامه ریزی برای آنچه که در حال حاضر و ما در تلاش هستیم تا برای زمان از دست رفته, اما من مطمئن هستم که ما در حال برنامه ریزی برای یک ماه از هم اکنون و یا حتی دو هفته از در حال حاضر.”

مقامات تاکید می کند که اکثر coronavirus موارد نیازی به بستری شدن در بیمارستان. هنوز در اطراف شهر و کشور و بیمارستان را آغاز کرده اند اتخاذ برنامه ای برای افزایش بیماران. بیشتر بخوانید درباره آنچه در نیویورک بیمارستان های شهرستان برنامه ریزی شده اند اینجا.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

شهردار بیل د Blasio تصریح کرد: در روز جمعه که شهر نیویورک را در مدارس دولتی باز خواهد ماند تا زمانی که ممکن است.

شهردار ایستاده بود و شرکت در آن نقطه حتی به عنوان حضور و غیاب, سقوط, سه, ساختمان مدرسه, تعطیل روز پس از coronavirus موارد گزارش شده و تماس های مدارس را از دیگر مقامات و اتحادیه های کارگری بزرگ شد.

آقای د Blasio در سخنرانی خود در یک شب در کنفرانس خبری گفت: این سوال که آیا برای نگه داشتن مدارس باز شد پیچیده تر از برخی از افراد بودند که ساخت آن را به نظر می رسد. جرم بستن او گفت که می تواند خاموش مدارس پایین نه فقط برای بقیه زمان سال تحصیلی اما به طور بالقوه از طریق بقیه از سال 2020 است.

“ما تعطیل سیستم مدرسه ما ممکن است آن را برای بقیه سال تحصیلی ما ممکن است آغاز سال تحصیلی جدید,” او گفت:. “و که وزن آن به شدت در من است.”

رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو نیز در برابر تماس های نزدیک به مدارس دولتی در سراسر کشور.

حتی کارشناسان بهداشت عمومی با مخالف دیدگاه در آیا کل سیستم مدرسه باید بسته می گویند که موثر در حفاظت از بهداشت عمومی این حرکت باید در دراز مدت در حالت ایده آل به عنوان یک تهدید مانند رمان coronavirus همچنان ادامه دارد.

فدرال مراکز کنترل بیماری گفت: “کوتاه تا متوسط تعطیل” نیست تاثیر در کاهش گسترش ویروس اما این تعطیلی از هشت به 20 هفته ممکن است “برخی از تاثیر است.” C. D. C. همچنین گفت که کشورهای دیگر است که مدارس بسته نیست لزوما باید بیشتر از موفقیت در مهار این ویروس را گسترش نسبت به کسانی که نمی.

از بعد از ظهر جمعه, ایالت نیویورک تا به حال 421 تایید coronavirus موارد بسیاری از آنها تقسیم بین شهرستان Westchester و شهر نیویورک آقای کومو گفت.

وجود دارد 158 موارد در شهرستان Westchester که یکی از بزرگترین خوشه های از این ویروس در کشور و 154 در شهر نیویورک, مقامات گفت. تعداد موارد در این شهرستان تا به حال سه برابر شده پس از چهارشنبه.

جدید در مجموع اعلام شد به عنوان نیویورکی برای آماده شدید تغییر در زندگی روزانه خود را. محدودیت در مجامع عمومی در دولت در زمان اثر در 5 بعد از ظهر جمعه.

آقای کومو گفت که جهش در تعداد زیادی از موارد بیشتر بازتابی از دولت توانایی تست مردم نسبت به شیوع این شدت.

“حدس من این است که وجود دارد و هزاران هزار موارد راه رفتن در اطراف ایالت نیویورک است.”

پنجاه نفر در کشور در بیمارستان بستری شد با این ویروس آقای کومو گفت: 13 تن از آنان در بخش مراقبت های ویژه. دولت از 3200 I. C. U. تخت موجود و فاقد ظرفیت برای ایجاد بیشتر, او گفت:.

نیویورک مقامات را تحت فشار قرار دادند به افزایش دولت توانایی تست برای coronavirus. روز جمعه دولت فدرال گفت که این امر اجازه می دهد که دولت در بخش بهداشت و درمان به اجازه آزمایشگاه های محلی برای انجام coronavirus آزمون.

هفته آینده در نیویورک می تواند انجام 6,000 آزمون یک روز آقای کومو گفت. روز جمعه وزارت امور خارجه افتتاح شد “درایو را از طریق” مرکز آزمایش در نیو راشل حومه شهر نیویورک است که در مرکز این بیماری همه گیر در دولت است.

این شهر که قرار بود به مستند یا حداقل این چیزی است که مردم می گفتند — احتمالا صبح روز جمعه. شایعه دروغین بود اما که نمی کند آن را.

نیویورک را در مستند. اما این شایعات را الهام بخش کسانی که نمی شد در یک موقعیت برای فرار از شهرستان به جای وحشت فروشگاه.

گسترده ای در مقیاس اضطراری هرگز موفق به فاش کردن خطوط گسل در سیستم کلاس و آن را به طور ناگهانی روشن است که به خوبی خاموش نیویورک شد برای رفتن در مورد کسب و کار از مبارزه با کروناویروس متفاوت با بیش از شکیبایی و Purell چرا که آنها تا به حال یک قدرتمند مايه تلقيح: ثانویه املاک و مستغلات.

به عنوان پیام های پرواز در اطراف مردم با تعطیلات آخر هفته خانه — در لانگ آیلند در کانکتیکات در کیپ Cod ساخته شده و قصد فرار به آنها به طور نامحدود.

خارج از پیش از جنگ co-op در پایین خیابان پنجم در روز جمعه صبح خوب لباس پوشیدن مردم بودند در حال بارگذاری گربه ها و کیسه های بوم را به خودروی. “ساختمان خالی است” یکی از وارد کردن با سگ خود را توضیح داد. “هر کس رفته به Hamptons.”

بیشتر بخوانید درباره چگونه از 1 درصد ساخته دست پاچه خروج خود را به خانه دوم.

یک روز بعد از سوی مقامات نیویورک اعلام وضعیت اضطراری خریداران آب گرفتگی فروشگاه ها و قفسه های خالی به عنوان آنها آماده برای ناشناخته است.

در یک هدف فروشگاه در اقیانوس اطلس ترمینال در بروکلین مشتریان ربوده صابون لوسیون شوینده, ویتامین ها و محصولات کاغذی. سرد و آنفولانزا دارو به طور کامل به فروش می رسد.

به زودی پس از 9 صبح باز کردن در یک معامله گر جو در Hoboken, N. J., خط عصبی مشتریان کشیده در امتداد بلوک در باران, انتظار برای انتخاب از طریق عمدتا لخت قفسه داخل. هیچ مرغ چپ و لوبیا garbanzo قهوه یا چیپس.

یک بار این سایت متعلق به گردبادها و طوفانهای برف که از کوره در رفته پیگیری از مواد غذایی و کالاهای خانگی رشد شدید تر در دوران coronavirus.

با بیش از 150 موارد گزارش شده از coronavirus در این کشور بزرگترین شهرستان, در نظر گرفتن یک مترو یا اتوبوس به محل کار ناگهان تبدیل به شارژ با خطرات بالقوه. بسیاری از مسافران از ترس همه چیز را از احتمالا ویروس-آلوده سطوح غریبه عطسه و سرفه بر همکار سواران. به همین دلیل است که تعداد فزاینده ای نیویورک در حال کاهش قرار گرفتن در معرض بیماری های دوچرخه سواری.

سیتی دوچرخه شهرستان دوچرخه به اشتراک گذاری برنامه است دیده می شود نزدیک به 70 درصد افزایش تقاضا در این ماه خبر داد. بین 1 مارس و آوریل 11, کل وجود دارد 517,768 سفر در مقایسه با 310,132 سفر در طول مدت مشابه سال قبل است.

دوچرخه سواری نیز دیده چشمگیر افزایش بیش از چهار رودخانه شرق پل که اتصال منهتن با بروکلین و کوئینز و محبوب دوچرخه رفت و آمد مسیرهای. وجود دارد به عنوان بسیاری از 21,300 دوچرخه گذرگاه در یک روز این ماه (مارس 9) تا 52 درصد از اوج 14,032 دوچرخه گذرگاه به مدت مشابه سال پیش.

دوچرخه’ محبوبیت ناگهانی آمده در زمانی که کمتر مردم در حال گرفتن شانس خود را برای رسیدن به محل کار و یا خانه های زیرزمینی. قطار که سواران از نیویورک به حومه شهر و پشت دیده می شود شیب افت آمار و ارقام نشان می دهد.

جسی مک کینلی ادگار Sandoval و نیکول هنگ کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de