اولین coronavirus مرگ خارج از چین است که پس از تایید از ووهان می میرد در فیلیپین


اولین coronavirus مرگ خارج از چین است که پس از تایید از ووهان می میرد در فیلیپین

  • یک مرد از ووهان مرده است از coronavirus در فیلیپین
  • 44 ساله در بیمارستان بستری شد و پس از سفر از چین
  • در آن زمان او مبتلا به تب و سرفه و گلو درد
  • وضعیت او رو به وخامت گذاشته و او به سرعت در حال توسعه پنومونی شدید

یک مرد از ووهان مرده است از coronavirus در فیلیپین و او اول مرگ و میر در خارج از چین و در نظر گرفتن جهانی مرگ و میر به 305.

44 ساله و بستری شد به سان لازارو بیمارستان در مانیل در تاریخ 25 ژانویه پس از ورود به شهر از چین است.

در آن زمان او مبتلا به تب و سرفه و گلو درد.

اما وضعیت او رو به وخامت گذاشته و او به سرعت در حال توسعه شدید پنومونی ABC گزارش شده است.

Pictured: Medical staff with coronavirus patient in Wuhan, China

تصویر: کادر پزشکی با کروناویروس بیمار در ووهان چین

‘بیمار پایدار بود و نشان داد نشانه هایی از بهبود این وضعیت بدتر شده در 24 ساعت گذشته در نتیجه مرگ خود را,’ وزارت بهداشت گفت.

این مرد 38 ساله همراه زن بود و همچنین قرنطینه در فیلیپین پس از آزمون نتایج تایید او coronavirus.

سازمان بهداشت جهانی فیلیپین نماینده دکتر ربیع Abeyasinghe تایید کرد مرد اول شد تایید مرگ در خارج از چین است.

“با این حال ما نیاز به نگه داشتن در ذهن که او را از ووهان, چین,’,,,, Dr Abeyasinge گفت.

The measures were announced on the same day Qantas (airline staff pictured on Friday)  revealed plans to suspend its direct flights to mainland China

اقدامات اعلام شد و در همان روز کوانتاس (کارکنان خطوط هوایی تصویر روز جمعه) نشان داد قصد دارد به حالت تعلیق درآورد پرواز مستقیم به مقصد سرزمین اصلی چین

Chinese tourists wearing protective masks queue at Don Mueang airport in Bangkok, Thailand, as they wait to board flights back to China

گردشگران چینی با پوشیدن ماسک محافظ صف در Don Mueang airport in Bangkok, Thailand, به عنوان آنها صبر کنید به هیئت مدیره پرواز به چین

پیشتر در روز یکشنبه Australian Federal وزیر بهداشت گرگ شکار اصرار استرالیایی خواهد بود airlifted از چین در شهر ووهان – مرکز بیماری – در 24 ساعت آینده.

آنها حمل و نقل خواهد شد به طور مستقیم به جزیره کریسمس.

‘پرسنل در محل هستند برای دریافت این مسافران از ووهان و ما انتظار داریم که این پرواز جمع آوری خواهد شد ظرف 24 ساعت آینده,’ Mr شکار خبرنگاران در کانبرا در روز یکشنبه.

آقای شکار تایید شده است 12 نفر از coronavirus تشخیص داده شده در استرالیا.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 14,000 موارد این ویروس در سطح جهانی با بیش از 300 مرگ و میر.

تا کنون 27 کشور ثبت شده coronavirus موارد است.

چه ما در مورد کشنده CORONAVIRUS در چین ؟

کسی است که با آلوده ووهان coronavirus می توانید آن را تنها با یک روش ساده سرفه و یا عطسه, دانشمندان می گویند.

حداقل 213 نفر با این ویروس در حال حاضر تایید کرده اند و بیش از 9,900 آلوده شده اند در حداقل 21 کشورها و مناطق. اما کارشناسان پیش بینی می کنند که تعداد واقعی افراد مبتلا به این بیماری می تواند 100,000 یا حتی به عنوان بالا به عنوان 350,000 در ووهان به تنهایی به آنها هشدار می دهند ممکن است کشتن به عنوان بسیاری به عنوان دو در 100 مورد. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم:

چه ووهان coronavirus?

یک کروناویروس یک نوع ویروس است که می تواند باعث بیماری در حیوانات و مردم است. ویروس به داخل سلول های میزبان خود را و استفاده از آنها برای تکثیر خود و اخلال در بدن توابع نرمال. Coronaviruses به نام پس از کلمه لاتین ‘کرونا’ که به معنی تاج است زیرا آنها روکشی توسط یک مشخصی پوسته که شبیه یک تاج سلطنتی.

Coronavirus از ووهان است که هرگز قبل از دیده می شود این بیماری. آن است که در حال حاضر به نام 2019-nCoV و نه بیشتر نام به دلیل کمی شناخته شده در مورد آن.

دکتر هلن مایر از Pirbright موسسه گفت: ‘Coronaviruses یک خانواده از ویروس ها است که آلوده کردن طیف گسترده ای از گونه های مختلف از جمله انسان و گاو و خوک و مرغ و سگ و گربه و حیوانات وحشی.

‘تا زمانی که این کروناویروس جدید شناسایی شد وجود دارد تنها شش coronaviruses شناخته شده برای آلوده کردن انسان است. این چهار علت خفیف سرماخوردگی نوع بیماری اما از سال 2002 شده است وجود دارد ظهور دو coronaviruses جدید است که می تواند انسان را آلوده سازد و در نتیجه بیشتر شدید بیماری (سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) coronaviruses).

‘Coronaviruses شناخته شده قادر به گاهی اوقات پرش از گونه ای به گونه دیگر و این چیزی است که اتفاق افتاده است در مورد سارس MERS و جدید کروناویروس. حیوانات منشاء جدید کروناویروس شناخته نشده است.’

اولین انسان موارد عموم گزارش شده از چین در شهر ووهان که در آن حدود 11million مردم زندگی می کنند و پس از پزشکان برای اولین بار شروع به دیدن عفونت در دسامبر 31.

در ژانویه 8, 59 موارد مشکوک گزارش شده بود و هفت نفر در وضعیت بحرانی است. آزمون توسعه داده شد برای ویروس جدید و ثبت موارد شروع به افزایش.

اولین نفر کشته شدند که در هفته و در ماه ژانویه 16, دو مرده بودند و 41 نفر تایید شدند. روز بعد دانشمندان پیش بینی کرد که از 1700 نفر آلوده احتمالا تا 7000.

فقط یک هفته پس از آن وجود داشته است بیش از 800 مورد تأیید و همان کسانی که دانشمندان تخمین زده است که حدود 4000 – احتمالا 9,700 – آلوده شدند در ووهان به تنهایی. که نقطه 26 نفر فوت کرده است.

ژانویه 27, بیش از 2800 نفر تایید شده اند آلوده 81 مرده بود و برآورد از تعداد کل موارد در بازه زمانی از 100,000 به 350,000 در ووهان به تنهایی.

در ژانویه 29, تعداد مرگ و میر افزایش یافته بود به 132 و موارد بودند در بیش از 6000 است.

کجا virus از آمده است ؟

هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید. Coronaviruses به طور کلی تمایل به سرچشمه در حیوانات – مشابه سارس و ویروس MERS اعتقاد به سرچشمه گرفته و در civet گربه و شتر بود.

اولین مورد از این ویروس در ووهان آمد از مردم مراجعه و یا کار در یک حیوان زندگی می کنند بازار در این شهرستان است که پس از بسته شده اند را برای بررسی است.

اگرچه بازار رسما غذاهای دریایی, بازار دیگر مرده و زندگی حیوانات فروخته شد وجود دارد از جمله گرگ توله سمندرها و مارها طاووس خارپشت و شتر گوشت.

خفاش ها یک مظنون نخست – محققان در آکادمی علوم چین گفت: در بیانیه اخیر: ‘به ووهان coronavirus’ طبیعی میزبان می تواند خفاش ها… اما بین خفاش و انسان ها وجود دارد ممکن است ناشناخته متوسط.’

و دیگری مجله علمی مقاله پیشنهاد کرده این ویروس آلوده مارها که ممکن است و سپس انتقال آن به مردم در بازار در ووهان.

پکن محققان دانشگاه مورد تجزیه و تحلیل ژن از coronavirus و گفت: آنها بیشتر از نزدیک همسان ویروس ها است که شناخته شده را تحت تاثیر قرار مارها. آنها گفتند: ‘نتایج حاصل از تکامل ما را تجزیه و تحلیل نشان می دهد برای اولین بار است که مار است محتمل ترین حیوانات حیات وحش مخزن برای 2019-nCoV,’ در مجله ویروس شناسی پزشکی.

تا کنون تلفات بسیار کم است. چرا کارشناسان بهداشت بنابراین نگرانی در مورد آن ؟

کارشناسان می گویند جامعه بین المللی نگران است در مورد این ویروس به دلیل کمی شناخته شده در مورد آن و آن را به نظر می رسد به گسترش به سرعت.

آن است که شبیه به سارس که آلوده 8,000 نفر کشته و نزدیک به 800 در شیوع در آسیا در سال 2003 در آن است که یک نوع از کروناویروس که باعث عفونت انسان ریه ها.

یکی دیگر از دلایل نگرانی این است که هیچ کس هیچ ایمنی به ویروس به دلیل آنها مواجه می شوند هرگز آن را قبل از. این به این معنی آن را ممکن است قادر به باعث آسیب بیشتر از ویروس های ما در سراسر اغلب مانند آنفولانزا یا سرماخوردگی.

صحبت کردن در یک جلسه در ماه ژانویه, آکسفورد, دانشگاه, استاد,,,,, Dr Peter Horby گفت: ‘رمان ویروس گسترش می تواند بسیار سریع تر از طریق جمعیت از ویروس ها که از گردش در همه زمان ها به خاطر ما هیچ مصونیت به آنها.

“ترین ویروس آنفولانزای فصلی یک مورد مرگ و میر کمتر از یک در 1000 نفر است. در اینجا ما در حال صحبت کردن در مورد یک ویروس که در آن ما را درک نمی کنند به طور کامل به شدت طیف اما ممکن است مورد مرگ و میر می تواند به عنوان بالا به عنوان دو درصد است.’

اگر نرخ مرگ و واقعا دو درصد این بدان معناست که دو نفر از هر 100 بيمار که آن را دریافت خواهد مرد.

من احساس است که آن را پایین تر’ Dr Horby اضافه شده است. “ما احتمالا گم شده و این کوه یخ از موارد خفیف تر. اما این در شرایط فعلی که ما در آن هستیم.

‘دو درصد مورد مرگ و میر در مقایسه با اسپانیا آنفولانزای همه گیر در سال 1918 پس از آن یک نگرانی قابل توجهی در سطح جهان است.’

چگونه ویروس گسترش یابد ؟

این بیماری می تواند به گسترش بین مردم فقط از طریق سرفه و عطسه و آن را به یک عفونت بسیار مسری هستند. و آن را نیز ممکن است گسترش حتی قبل از اینکه کسی علائم است.

اعتقاد بر این است به سفر در بزاق و حتی از طریق آب در چشم و در نتیجه تماس نزدیک, بوسیدن و به اشتراک گذاری کارد و چنگال و یا ظروف همه خطرناک است.

در اصل مردم تصور می شد به ابتلا به آن از یک حیوان زندگی می کنند بازار در شهر ووهان. اما موارد به زودی شروع به ظهور در افرادی که هرگز وجود نداشته است که پزشکان مجبور به تحقق بخشیدن به آن از شخصی به شخص.

وجود دارد در حال حاضر شواهدی وجود دارد که گسترش آن می تواند دست سوم – به کسی که از یک فرد که آن را از شخص دیگری.

چه این ویروس را به شما ؟ نشانه چیست ؟

هنگامی که کسی گرفتار این ویروس ممکن است بین دو تا 14 روز برای آنها را به نشان می دهد هر گونه علائم – اما آنها هنوز هم ممکن است مسری در طول این زمان.

اگر و هنگامی که آنها را تبدیل به بیمار معمولی علائم شامل آبریزش بینی و سرفه و گلو درد و تب (درجه حرارت بالا). اکثریت قریب به اتفاق بیماران – حداقل 97 درصد بر اساس اطلاعات موجود – بازیابی از این بدون هر گونه مسائل و یا کمک های پزشکی.

در گروه کوچکی از بیماران که به نظر می رسد عمدتا به افراد مسن و یا کسانی که با طولانی شدن مدت بیماری می تواند منجر به ذات الریه. ذات الریه یک عفونت است که در آن داخل ریه ها متورم و پر کردن با مایع. آن را می سازد آن را به طور فزاینده ای دشوار برای تنفس و اگر درمان نشود می تواند کشنده باشد و خفه مردم است.

آنچه باید آزمایشات ژنتیکی نشان داد در مورد ویروس ؟

دانشمندان در چین ثبت شده ژنتیکی توالی از حدود 19 گونه از این ویروس منتشر شد و آنها را به کارشناسان کار در سراسر جهان است.

این اجازه می دهد تا دیگران به آنها را مطالعه و توسعه آزمون و بالقوه نگاه به درمان بیماری آنها شود.

آزمون نشان داد coronavirus نیست تغییر زیادی در حال تغییر است شناخته شده به عنوان جهش – های زیادی در طول مراحل اولیه گسترش آن.

مدیر کل چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری Gao فو دیروز گفت: این ویروس جهش و تطبیق آن را به عنوان گسترش از طریق مردم است.

این به این معنی تلاش برای مطالعه ویروس ها و به طور بالقوه کنترل ممکن است آن را فوق العاده دشوار است چرا که این ویروس ممکن است نگاه متفاوت در هر بار دانشمندان تجزیه و تحلیل آن است.

بیشتر مطالعه ممکن است قادر به فاش کردن که آیا این ویروس آلوده تعداد کمی از مردم پس از آن تغییر و گسترش آنها و یا اینکه با وجود نسخه های مختلف از این ویروس که از حیوانات را توسعه داده اند که به طور جداگانه.

چه خطرناک است این ویروس ؟

این ویروس تا کنون کشته و 213 نفر از مجموع حداقل 9,800 رسما تایید موارد – یک مرگ و میر در حدود دو درصد است. این یک شبیه مرگ و میر به شیوع آنفولانزای اسپانیایی که در سال 1918 در ادامه به کشتن اطراف 50million مردم است.

کارشناسان می گویند تعداد واقعی بیماران است که به احتمال زیاد قابل ملاحظه ای بالاتر و در نتیجه مرگ و میر قابل توجهی پایین تر است. امپریال کالج لندن محققان تخمین می زنند که وجود دارد 4,000 (تا 9,700) موارد در شهر ووهان به تنهایی تا ژانویه 18 – رسما وجود دارد تنها 444 وجود دارد به روز است. اگر موارد در واقع 100 برابر بیشتر از آمار رسمی این ویروس ممکن است به مراتب کمتر خطرناک تر در حال حاضر اعتقاد بر این است.

کارشناسان می گویند این احتمال وجود دارد بیشتر به طور جدی بیمار بیماران به دنبال کمک و بنابراین ثبت – اکثریت قریب به اتفاق را تنها خفیف, علائم سرد مانند. برای کسانی که شرایط را شدید تر وجود دارد خطر ابتلا به ذات الریه است که می تواند از بین بردن ریه ها و کشتن از شما.

می توانید این ویروس توان درمان کرد ؟

این ووهان coronavirus در حال حاضر قابل درمان و اثبات آن دشوار باشد.

آنتی بیوتیک ها کار نمی کنند در برابر ویروس ها به طوری که آنها از این سوال. داروهای ضد ویروسی می تواند, اما فرایند درک یک ویروس پس از آن توسعه و تولید مواد مخدر برای درمان آن را در سال و مقدار بسیار عظیمی از پول است.

هیچ واکسنی وجود دارد coronavirus نشده است و به احتمال زیاد یکی خواهد شد در زمان به بعد از هر استفاده در این بیماری به دلایل مشابه به بالا.

موسسه ملی بهداشت در ایالات متحده و دانشگاه در واکو تگزاس می گویند که آنها در حال کار بر روی یک واکسن بر اساس آنچه که آنها در مورد coronaviruses به طور کلی با استفاده از اطلاعات از شیوع سارس. اما این ممکن است یک سال یا بیشتر برای توسعه با توجه به فن آوری دارویی.

در حال حاضر دولت و مقامات بهداشتی در حال کار برای جلوگیری از ویروس ها و برای مراقبت از بیماران که بیمار هستند و آنها را متوقف آلوده کردن افراد دیگر است.

افرادی که از گرفتن این بیماری در حال قرنطینه در بیمارستان که در آن علائم خود را می تواند درمان شود و آنها را به دور از مثلا ،

و فرودگاه ها در سراسر جهان در حال قرار دادن در محل غربالگری اقدامات مانند داشتن پزشکان در محل مصرف مردم درجه حرارت برای بررسی تب و حرارتی با استفاده از غربالگری به نقطه ای کسانی که ممکن است بیمار (عفونت باعث افزایش درجه حرارت).

اما آن می تواند هفته علائم به نظر می رسد وجود دارد تنها یک احتمال است که بیماران خواهد بود خال خال در فرودگاه.

این شیوع یک بیماری همه گیر و یا یک بیماری همه گیر?

شیوع است رسما تایید شده است به صورت یک بیماری همه گیر و یا یک بیماری همه گیر نشده است. این احتمال وجود دارد چرا که با وجود جهانی نگرانی تعدادی از افرادی که تایید شده اند آلوده است که هنوز هم نسبتا کم است.

یک بیماری همه گیر شده است که توسط سازمان جهانی بهداشت به عنوان “در سراسر جهان گسترش یک بیماری جدید’.

یک بیماری همه گیر است که یک بیماری طول می کشد نگه دارید از یک جامعه کوچکتر مانند یک کشور منطقه یا قاره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im