اولین خرس قهوه ای برای 150 سال دیده در پارک ملی در شمال اسپانیایک خرس قهوه ای خال دار شده است تراورس ناهموار و کم جمعیت منطقه شمال غرب اسپانیا برای اولین بار در 150 سال به لطف مجموعه ای از دوربین های تله ای و کمی شانس.

تصاویر از حیوانات دستگیر شدند در دوربین های دیجیتال راه اندازی شده توسط یک خدمه فیلمبرداری Montaña ou Morte (کوه یا مرگ) در Invernadeiro پارک ملی در گالیسیا را Ourense استان است.

اگر چه این منطقه است خانه را به گرگ, گوزن و گراز وحشی این است که اعتقاد بر این بود که اولین بار یک خرس قهوه ای دیده شده است در بیش از یک قرن است.

“خرس, یک مرد سالخورده بین سه و پنج است: اول به فیلم برداری می شود در منطقه و احتمالا برای اولین بار به عبور از طریق این منطقه در گذشته 150 سال” تولید شرکت Zeitun فیلم در بیانیه ای گفت.

با توجه به دو حیات وحش محلی رنجرز که در خدمت به عنوان مشاور در این فیلم خرس صرف تمام زمستان در پارک – احتمالا پس از ساخت راه خود را در جنوب از Sierra del Caurel کوه.

ریکاردو پریتو Rochas و توماس پرز هرناندز گفت: این حیوان در پارک نشان داد این منطقه می تواند صفحه اصلی خود را به دیگران از گونه های آن است.

“سال حفاظت کار در Invernadeiro پارک ملی اجازه داده اند آن را به تبدیل شدن به یک مناسب برای زیستگاه خرس قهوه ای” بیانیه اضافه شده است.
The brown bear is a male and thought to be between the age of three and five.

خرس قهوه ای شده اند گونه های حفاظت شده در اسپانیا از سال 1973. در تلاش برای تحکیم جمعیت خرس در پیرنه بین فرانسه و اسپانیا, خرس قهوه ای از اسلوونی معرفی شده اند و بیش از دو دهه گذشته.

یکی از خرس شناخته شده به عنوان Goiat که به معنی “پسر” در گویش محلی – اتحاد خشم کشاورزان در شمال غرب کاتالونیا توسط preying بر اسب و گوسفند و بز و تخریب خانه زنبور.

Goiat نیز تصور می شود مسئول یک رشته حملات اخیر در گوسفند در منطقه همسایه از Aragón, تقویت, تماس, برای او به خارج از این منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>