اخراج کاپیتان نیروی دریایی ایالات متحده بنا به گزارش ها ایمیل خود را coronavirus هشدار داد چرا که به اعتقاد او رئیس خود را خواهد آن را مانع

سروان. برت Crozier.

نیروی دریایی ایالات متحده

  • سروان. برت Crozier از ناو یو اس اس تئودور روزولت گزارش به اعتقاد او وخیم نامه ای هشدار دهنده از شیوع کروناویروس روی عرشه کشتی خود را نمی خواهد اجازه ارسال شده توسط مافوق خود.
  • این اقدام نیروی دریایی, منشی, Thomas Modly گفت که Crozier بود “وحشت” و مات و مبهوت بود با او بودن “را از شخصیت او گفت:” به واشنگتن پست.
  • Modly ادعا کرد که او در نهایت اخراج Crozier چرا که او “نمی خواهم برای رسیدن به یک تصمیم گیری که در آن رئیس جمهور را احساس می کنید که او مجبور به دخالت شد.”
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آمریکا فرمانده نیروی دریایی سپاه-صفحه ناو هواپیمابر گزارش ارسال یک سیگنال “شعله” — چهار-صفحه ایمیل و نامه ای به فوریت از شیوع کروناویروس روی عرشه کشتی خود را — به همکار نیروی دریایی هوانورد چرا که به اعتقاد او ناظر فوری او نمی توانست اجازه نامه به آن ارسال شود.

سروان. برت Crozier از ناو یو اس اس تئودور روزولت ممکن است نگران است که عقب Adm. استوارت بیکر فوری او رئیس و فرمانده اعتصاب حامل گروهی نمی خواهد که به او اجازه ارسال نامه هشدار به رهبران نیروی دریایی با توجه به بالا نیروی رسمی که اخراج او به گفته واشنگتن پست مقاله نویس.

بیکر گزارش تایید اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly که Crozier را غرایز درست شد: “حق با او بود. من نمی خواهد.”

حساب می آید از Modly که رها Crozier از فرمان او از ناو یو اس اس تئودور روزولت و آن 4,800 خدمه در روز پنج شنبه. Modly استدلال که Crozier باید فرستاده “انفجار” ایمیل به 20 یا 30 گیرندگان و که وجود دارد “راهی مناسب برای دست زدن به” نگرانی های خود را.

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly شهادت در جلسه کمیته نیروهای مسلح سنا در مورد در مورد ادامه گزارش از مسکن عام شرایط دسامبر 3 2019 در واشنگتن, DC.

الکس براندون/AP

“نامه فرستاده شد بیش از غیر امن ایمیل طبقه بندی نشده هر چند که این کشتی دارای برخی از پیچیده ترین ارتباطات و رمزگذاری تجهیزات در ناوگان” Modly گفت: پنج شنبه.

“من هیچ شکی در ذهن من است که سروان. Crozier آنچه را که به گمان او در بهترین منافع و رفاه خود و خدمه” Modly اضافه شده است. “متاسفانه آن مخالف است.”

در این نامه Crozier خواست برای یک “راه حل سیاسی” و “فوری و اقدام قاطع” برای شیوع کروناویروس روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت. یکشنبه بیش از 150 نفر از اعضای سرویس تست مثبت است. Crozier نیز مبتلا به کروناویروس, نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش شده است.

محتویات این نامه شد و در نهایت به بیرون درز به سان فرانسیسکو کرونیکل منتشر شده که داستان آن در روز سه شنبه. آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه این نامه به بیرون درز شد و وزارت دفاع راه اندازی کرده است یک بررسی.

Modly ارزیابی که Crozier بود “وحشت” و مات و مبهوت بود توسط کاپیتان بودن “خیلی از شخصیت او گفت:” برای این پست.

“در هر صورت شما در حال از دست دادن آن و یا شما بسیار ساده و بی تکلف و یا شما بیشرمی,” Modly گزارش افزود که “اگر او این کار را عمدا او محترم نیست.”

ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت.

رادیو فردا/ایالات متحده آمریکا نیروی دریایی/متخصص ارتباطات جمعی ملوان آنا ون نویس/جزوه

Modly همچنین ادعا کرد که او تصمیم که وزیر دفاع علامت Esper پشتیبانی می کند چرا که او “نمی خواهم برای رسیدن به یک تصمیم گیری که در آن رئیس جمهور را احساس می کنید که او تا به حال به مداخله چرا که نیروی دریایی نمی تواند قاطع” با توجه به پست.

“اگر من رئیس جمهور بود ، و من تو را دیدم یک افسر فرمانده یک کشتی ورزش چنین قضاوت ضعیف من خواهد بود پرسیدن که چرا رهبری از نیروی دریایی نبود اقدام خود را” Modly این گزارش گفت:.

این اقدام وزیر به طور خاص اشاره کرد که مورد مهر و موم نیروی دریایی ادوارد گالاگر که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم مداخله برای معکوس نظامی تصمیم به تنزل رتبه او و پس از آن مسدود شده و مهر و موم نیروی دریایی رهبران از آغاز بررسی این که آیا او باید مهر و موم نیروی دریایی.

گالاگر یک حامی سرسخت مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری بود که قبلا مجرم در نظر گرفتن یک عکس با جنازه داعش یک جنگنده. در حالی که گالاگر به جرم پیدا شد یک بار او تبرئه از چندین نفر دیگر از جمله قتل است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مداخله باعث استعفای ریچارد اسپنسر Modly فوری سلف. پس از استعفای اسپنسر توصیف تهمت اقدامات به عنوان یک اشتباه است.

“چه پیامی می کند که ارسال به نیروهای” اسپنسر است که سابق دریایی افسر قبلا گفته. “که شما می توانید دور با همه چیز. ما باید به نظم و انضباط. این فقرات از آنچه که ما انجام دهد.”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>