آتش طاعون و یک کشور در حال جنگ با خود: مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به پایان رسیده است | رابرت رایششما می بخشیده شود اگر شما تا به حال متوجه شده. خود کلامی bombshells در حال بلندتر از همیشه اما Donald J مغلوب ساختن پیشی جستن است که دیگر رئیس جمهور ایالات متحده است.

با داشتن هیچ سازنده پاسخ به هر یک از بحران های به یاد ماندنی در حال حاضر دچار تشنج امریکا مغلوب ساختن پیشی جستن به استعفا ،

او است نه حاکم. او را گلف, تماشای تلویزیون کابلی و به tweeting.

چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به ناآرامی های گسترده پس از قتل در مینیاپولیس جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای چند دقیقه او به عنوان دستبند بر روی زمین ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام معترضان را “اراذل و اوباش” و تهدید به آنها را به گلوله بست. “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” او توییتی تکرار طوطی وار سابق پلیس میامی رئیس کلمات که موجب شورش های نژادی در اواخر 1960s.

در روز شنبه او gloated در مورد “ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های” در انتظار معترضان در خارج از کاخ سفید باید از آنها تا کنون از طریق سرویس مخفی خط.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به آخرین سه رنگ پریده ماه از نصب و بیماری و مرگ شده است فقط به عنوان غافل. پس این ادعا Covid-19 بود “دموکراتیک جعل” و muzzling مقامات بهداشت عمومی او punted مدیریت coronavirus به ایالات متحده.

فرمانداران باید به حال برای پیدا کردن هواکش برای نگه داشتن بیماران زنده و حفاظتی تجهیزات برای بیمارستان و دیگر کارگران ضروری است که کمبود آن اغلب مناقصه در برابر هر یک از دیگر. آنها تا به حال به تصمیم می گیرید چه زمانی و در کجا به بازگشایی اقتصاد خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است “هیچ مسئولیتی در قبال همه” برای تست و تماس با ما-ردیابی – کلید حاوی ویروس است. جدید خود را “طرح” مکان مسئولیت متحده به انجام خود را تست و تماس با ما-ردیابی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین awol در بدترین بحران اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

بیش از 41 میلیون آمریکایی بیکار هستند. در هفته های آینده به طور موقت اخراج moratoriums مجموعه به پایان در نیمه متحده است. یک پنجم آمریکایی ها از دست رفته پرداخت اجاره این ماه است. اضافی مزایای بیکاری را در مجموعه ای به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه.

چه مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ ؟ مانند هربرت هوور که در سال 1930 گفت: “بدترین پشت سر ما” به عنوان هزاران نفر گرسنگی تهمت می گوید اقتصاد را بهبود بخشد و هیچ کاری نمی کند در مورد در حال رشد مشکلات. حزب دموکرات به رهبری مجلس تصویب $3tn بسته امداد در 15 آوریل. میچ مک کانل اتحاد احتیاج سنا بدون در نظر گرفتن عمل و تهمت تماس لایحه مرده در هنگام ورود.

چه در مورد دیگر مسائل با فشار دادن یک رئیس جمهور واقعی خواهد بود پرداختن? خانه گذشت نزدیک به 400 صورتحساب این مدت از جمله اقدامات برای کاهش تغییرات آب و هوایی, افزایش تامین امنیت انتخابات نیاز به چک پس زمینه در اسلحه فروش reauthorize خشونت علیه زنان در قانون و اصلاحات مالی مبارزات انتخاباتی. همه بیحال در مک کانل را به صندوق پستی. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر نمی رسد به آگاهی از هر یک از آنها.

وجود دارد هیچ چیز ذاتا اشتباه با گلف تماشای تلویزیون و به tweeting. اما اگر که تقریبا تمام است که یک رئیس جمهور می کند که این کشور فرا گرفته است در بحران های او است نه رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها هیچ جایگزینی برای حاکم. آنها بیشتر در مورد گرفتن حتی.

زمانی که او نه دامن زدن به خشونت علیه سیاه معترضان او را متهم یک رسانه شخصیت از ارتکاب قتل retweeting تهمت در مورد یک سیاستمدار زن وزن و مجلس را به نظر می رسد برآمده تا توطئه علیه خود ظاهرا سازمان یافته توسط هیلاری کلینتون و باراک اوباما و تشویق پیروان خود را به “آزادی” کشورهای خود را از مستند محدودیت.

او توییتهایی تهدید ساختگی است که او قدرت را به انجام – خودداری از وجوه متحده است که گسترش رای گیری غایب “overruling” فرمانداران که اجازه نمی دهد مکان های عبادت برای بازگشایی “حق دور” و مجازات توییتر برای factchecking او.

و او نهفته است بی وقفه.

در واقعیت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرا نمی کند دولت ایالات متحده است. او نمی مدیریت هر چیزی. او نمی سازماندهی هر کسی. او نمی اداره یا نظارت و یا نظارت. او نمی خواندن یادداشت ها. او متنفر جلسات. او هیچ صبر و شکیبایی برای جلسات. خود را در کاخ سفید است در هرج و مرج دائمی.

مشاوران او نیست راستان. آنها toadies, نوکران sycophants و بستگان.

پس از حرکت به دفتر بیضی در ژانویه 2017, مغلوب ساختن پیشی جستن نشان نداده اونس علاقه حاکم است. او obsesses تنها در مورد خود.

اما آن را گرفته است در حال حاضر مجموعه ای از بحران های به فاش اعماق خود جذب کناره گیری او اهانت مطلق برای کار خود را انکار کل از دفتر خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن nonfeasance می رود به مراتب فراتر از فقدان رهبری و یا بی توجهی به هنجارهای سنتی و نقش. در زمان ملی تروما او واگذار هسته وظایف و مسئولیت های ریاست جمهوری.

او دیگر رئیس جمهور است. هر چه زودتر ما توقف درمان او را به عنوان اگر او بودند ،

  • رابرت رایش سابق وزیر کار استاد سیاست عمومی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و نویسنده صرفه جویی در سرمایه داری: برای بسیاری از نه چند و منافع مشترک است. کتاب جدید خود سیستم: که تقلب در آن ما چگونه رفع آن است در حال حاضر. او یک ستون نویس گاردین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>