مبارزه با ویروس مرگ و میر باز گریم جدید جبهه در انتخابات نبرد

این ادعا در خیاط ساخته شده برای رئیس جمهور تهمت ترین حامیان ثابت قدم: دستورالعمل های فدرال هستند مربیگری پزشکان به علامت Covid-19 به عنوان علت مرگ حتی زمانی که آن را نه باد همه گیر مرگ و میر.

که ادعا می کنند از یک دکتر اسکات جنسن که او نیز اتفاق می افتد به یک جمهوریخواه دولت سناتور در مینه سوتا ساخته شده آن را از همه بیشتر کشنده به رئیس جمهور ایران ، هرگز به ذهن کارشناسان چه کسی گفت که اگر هر چیزی مرگ و میر بود که بسیار undercounted.

“تکان دهنده ایم” کریس برگ محافظه کار نشان می دهد تلویزیون میزبان در KX4 فاکس وابسته در فارگو, N. D., پس از مصاحبه با دکتر جنسن ماه گذشته. به زودی پس از, Laura Ingraham, the Fox News, میزبان, دعوت دکتر جنسن بر روی او نشان می دهد. او اظهارات برداشت شد توسط Infowars این توطئه گرا وب سایت تاسیس شده توسط الکس جونز. آنها به اشتراک گذاشته شد توسط پیروان Qanon که عضویت در یک وب سایت از مبهم بی اساس نظریه که یک سری دوز و کلک در دولت در تلاش است تا رئیس جمهور.

“چه سود اولیه برای نگه داشتن در توده-هیستری re: Covid-19? فکر می کنم رای گیری. آیا شما بیدار نشده است ؟ ” یک Qanon پیرو شناخته شده به عنوان جان سفید در توییتر نوشت و گفت همه گیر مورد استفاده قرار گرفت به دستکاری رای دهندگان.

امثال جان سفید ممکن است مشاهده جهان از طریق ترین توطئه از لنز, اما آنها به سختی و تنها افراد با وزن سیاسی تاثیر این ویروس مرگ و میر. با مفاهیم چگونه به سرعت کسب و کار و کارکنان خود را به بازگشت به چیزی مثل حالت عادی این مبارزه به شکل رسمی ثبت است اضافه کردن یک گریم جدید جبهه به انتخابات ریاست جمهوری است.

پس از آغاز بحران عناصر سمت راست به دنبال تقویت رئیس جمهور سیاسی ایستاده و توجیه بازگشایی اقتصاد با پرسش مرگ و میر. تغییر آب و هوا منتقدان به کار گرفته اند, تکنیک های کامل در مبارزه با گرمایش جهانی به منظور بالا بردن شک و تردید در مورد کوشندگی ویروس. دیگران از جمله آقای تهمت رسانه متحدان و همچنین برخی در ضد واکسن جنبش باید repurposed حاشیه نظریه ها در مورد “دولت عمیق” بوروکرات تضعیف رئیس جمهور به استدلال می کنند که اعداد رسمی نباید اعتماد کرد.

آنها در بر داشت یک پذیرای مخاطبان و یک تقویت کننده ایده های خود را در آقای ترامپ خود را. برای رئیس جمهور, مرگ و میر تبدیل به محوری سیاسی شاخص به عنوان مهم به انتخاب مجدد او به چشم انداز خود را به عنوان تایید اعتبار و جایگاه خود را در برابر معاون رئیس جمهور سابق آمده است. در نوسان-دولت پای صندوقهای رای است.

اواخر ماه گذشته با تعداد مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا نزدیک شدن 75,000 با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط نیویورک تایمز پیش بینی گیراندم دیگر سنبله در Covid-19 موارد و مرگ و میر به عنوان اجتماعی-دورى قوانین آرام است. یک پیش نویس گزارش دولت پیش بینی شده به عنوان بسیاری از 3000 تن در روز تا پایان مارس. در عین حال به گفته مقامات دولت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را آغاز کرده است بخش خصوصی بازجویی مدل و رسمی آمار مرگ.

شک و تردید خود را که به اشتراک گذاشته شده توسط دیگران در یک اداره است که به طور منظم نادیده مشاوره از دانشمندان است. روز سه شنبه کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی منتشر شده از یک مدل نشان داد که مرگ و میر انداختن به صفر در اواسط ماه مه. این طرح که به این شورا پیشنهاد شده بود به “اطلاع سیاستگذاران” به نظر می رسد به چشم پوشی از کنوانسیون های مورد استفاده توسط اپیدیولوژی شد و صریحا رد شده توسط کارشناسان. اما این را فراهم مفید مقابل به کسانی که استدلال می کنند آن است که بیش از حد به زودی برای بازگشایی اقتصاد است.

در همان زمان رئیس جمهور است و به طور فزاینده ای تا بحث از سیاسی حاشیه باد مرگ می شمارد و توطئه برای اطمینان از شکست خود در ماه نوامبر.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

در اواخر ماه آوریل به عنوان تلفات نزدیک 60,000 آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد پست توسط سابق پلیس شهر نیویورک رسمی ادعا کرد که این تعداد در حال متورم توسط همان مردم پشت “کودتای شکست خورده تلاش” از مولر تحقیق و آقای تهمت استیضاح.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • F. D. A. مورد تایید خانه تست بزاق برای coronavirus.
  • ایالات متحده از دست 20.5 میلیون شغل در ماه مارس نرخ بیکاری به 14.7 درصد است.
  • پنس را فشار دهید تا تست مثبت برای ویروس.

“آیا شما واقعا فکر می کنم این دیوانه نمی باد میزان مرگ و میر توسط underreporting میزان عفونت در تلاش برای سرقت انتخابات ؟” پست گفت.

در خط مقدم مبارزه هستند تعدادی از آب و هوا منتقدان است که با بهره برداری از عیوب علمی پژوهشی — آماری حاشیه خطای ذهنی عناصر تصویری مدل سازی — شک و تردید در قطعی پیدا کردن است که انسان را کمک به گرم شدن کره زمین.

Steven J. Milloy یک ملتهب منکر که اجماع علمی بود زود به بازی کردن coronavirus تهدید. او در مقایسه با آن به آنفولانزا یک استدلال است که مقامات بهداشت عمومی می گویند خطرناکی اهمیت جلوه چگونه مرگبار این ویروس است.

یکی از سیاست های گروه است که ابراز شک و تردید در مورد تغییر آب و هوا Heartland موسسه با اشاره به به طور گسترده ای استفاده می شود طرح 60 ، 000 مرگ و میر برای حمله به مدل های قبلی پیش بینی تا دو میلیون مرگ و میر. نقد ارسال شده در وب سایت خود را در مارس 17, نادیده گرفته, این واقعیت است که پایین تر از برآورد زمان به حساب اجتماعی-فاصله اقدامات و بالا برآورد و دیگران نزدیک به آن ارائه شد به عنوان بدترین سناریو اگر هیچ اقدامی صورت گرفته برای کاهش این ویروس را گسترش. (60000-مرگ طرح ارائه شد و از درجه اعتبار ساقط 13 روز بعد هنگامی که مرگ و میر پیشی گرفته است که تعداد.)

تعداد کمی از کسانی که یش از آب و هوا و تردید به Covid-19 کره زمین هر گونه تخصص واقعی در ردیابی بیماری های همه گیر. اما چند در حال تامین مالی صنایع است که مدت ها به دنبال سوال از دانشمندان مانند شرکت های بزرگ نفتی مانند اکسون موبیل و شرکت های دخانیات مانند فیلیپ موریس. آنها همچنین با حمایت گروه های محافظه کار مانند مرسر بنیاد خانواده است که بسیار زیاد نوسان در داخل مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید و به شدت سرمایه گذاری در رئیس جمهور آینده سیاسی.

اعتبار…Oliver Contreras/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

“این همان افراد است. این همان طرز عمل همان سازمان ها و همان حامیان” گفت: Michael E. مان که هدایت سیستم زمین مرکز علوم در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا است. “جناح راست محافظه کار منافع است که با بهره گیری از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری بدیهی است که می خواهید برای دیدن ادامه با مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.”

خطوط حمله در برابر نتیجه گیری از کارشناسان بهداشت و درمان آشنا هستند به کسانی که مطالعه کرده اند که تغییر آب و هوا را انکار جنبش که به مدت طولانی با تکیه بر آنچه نائومی Oreskes یک علم تاریخ در دانشگاه هاروارد به نام “انگیزه استدلال است.”

“این” من نمی خواهم آنچه این دلالت دارد; بنابراین من قصد دارم به انکار شواهد و من قصد دارم به سوال مدل, و من قصد دارم به سوال انگیزه های افرادی که آن را انجام دهید” ” دکتر Oreskes گفت.

مثلا Todd Starnes یک مجری رادیویی محافظه کار است که تشبیه تغییر آب و هوا به “پری دندان” تغذیه ویروس “truther” جنبش زمانی که او استدلال کرد که این بحران بیش از حد بود زیرا او را نمی بیند جمعیت در خارج از بروکلین بیمارستان مرکز در نیویورک است. این بیماری همه گیر-دوره معادل با اشاره به کولاک به عنوان شواهدی وجود دارد که این سیاره است و نه گرم. روز بعد گزارش از داخل بیمارستان پیدا کارکنان غرق بحرانی Covid موارد است.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

در مصاحبه جیمز تیلور که نوشت: Heartland نقد کشید یک خط مستقیم بین مشکلات او را دیدم در مدل سازی Covid-19 مرگ و میر آب و هوا و علم و استدلال می کند که در هر دو مورد “ما نمی باید اطلاعات کامل” است که با به پیش بینی. “Coronavirus مدل عدم پیش بینی دقیق به این نقطه باید آموزنده که ما را کورکورانه قبول برخی از مدل های آب و هوا” او گفت:.

آقای ترامپ برای بخشی خود را در زمان به دنبال استفاده از عدم اطمینان را به نفع خود. ماه گذشته پس از حامیان سرسخت ترین حمله بودند بدترین مرگ را تخمین می زند برای هفته ها به عنوان مدارک و شواهد از هیستری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز کرد و خواستار توجه به دو میلیون شکل به عنوان یک معیار در برابر آن به قاضی مدیریت بحران است.

سپس او رفت و بیشتر با اشاره به 100000 نفر کشته و تعدادی که در برابر به او قضاوت کند.

“ما کمتر خواهد بود که تعداد” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: به عنوان تعداد مرگ نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز با نزدیک شدن 38,000. “اما من واقعا آن را باور می توانست میلیون ها نفر از مردم ما انجام آنچه ما انجام داد.”

آخرین یکشنبه هر چند آقای ترامپ اذعان کرد که تلفات می تواند ضربه 100,000. هنوز, او گفت:, آن می توانست بسیار بدتر از حال خود دولت عمل کرده است. “اگر ما آن را انجام نمی حداقل ما را از دست داده بود یک میلیون دو میلیون و چهار میلیون پنج که حداقل برساند. ما را از دست داده اند احتمالا بالاتر است. آن را ممکن است بالاتر از 2.2.”

حتی تحت بهترین شرایط مدل سازی, چگونه یک بیماری همه گیر را بازی مانند مدل سازی سرعت و تاثیر تغییر آب و هوا است ناقص و علم است. و در واقع وجود عدم اطمینان در مورد آنچه که مرگ و میر در حال حاضر — و آنچه در آن خواهد بود — با توجه به محدود اطلاعات در مورد کروناویروس جدید و متفاوت شمارش روش های قضایی در حال استفاده است.

“واقعی وجود دارد مجموعه ای از چالش ها در سراسر آمار — اجازه دهید روشن است,” دکتر گفت: حزقیال Emanuel از دانشگاه پنسیلوانیا که به کمک طراحی Obamacare.

اعتبار…جیمز Shroff/نیویورک تایمز

اما در برآورد محافظه کاران سوال آمار رسمی هستند عمدتا به دنبال شواهدی وجود دارد که اعداد اغراق آمیز هستند. “آنها به دنبال در طیف گسترده ای از داده ها و اگر هر چیزی وجود دارد undercount نه یک overcount,” او گفت:.

بسیاری از کسانی که محافظه کاران zeroed در روز توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به اضافه کردن Covid-19 به عنوان یک “فرض” علت مرگ حتی اگر تشخیص تایید نشده است توسط یک آزمون. توصیه شد تا حدودی ضروری در سراسر کشور تاخیر در تست. مقامات بهداشت عمومی در سراسر کشور می گویند که حتی با اضافی “فرض” طبقه بندی بر گواهی مرگ واقعی تلفات احتمالا بسیار بالاتر است.

آن کسانی که توصیه هایی که دکتر جنسن ایالتی مینه سوتا سناتور تصرف در زمانی که او در مورد مرگ و میر در یک سری از رسانه های اجتماعی پست. او همچنین سوال که آیا بیمارستان شد overreporting موارد به دلیل مدیکر ارائه شد پرداخت بالاتر برای درمان coronavirus بیماران.

پست ها و پس از آن رسانه ها ظاهر باعث مینه سوتا کمیسیون بهداشت و درمان ژان مالکوم برای تماس با دکتر جنسن ادعای “اطلاعات غلط.” Dr. Anthony S. Fauci, دولت فدرال پیشرو متخصص بیماری های عفونی آن را به نام تئوری توطئه.

دکتر جنسن ادامه به سوال مرگ و میر. در مصاحبه اخیر او bristled در اینکه به یک نظریه پرداز توطئه. “من به شدت شگفت زده شده توسط این viciousness,” او گفت:.

در عین حال دکتر جنسن تصمیم به هوا نگرانی های خود را در حزبی سالن که به سختی شناخته شده برای اندازه گیری و متفکر بحث است. پس از اولین تلویزیون ظاهر میزبان آقای برگ تیز خواسته در توییتر “چرا #MN باد Covid-19 مرگ اعداد؟”

خانم Ingraham دعوت دکتر جنسن در فاکس نیوز به تکرار ادعای خود و آدرس دکتر Fauci را به اتهام درخواست incredulously “تئوری های توطئه دکتر — بنابراین شما درگیر شدن در تئوری های توطئه?”

رادیو فردا نخست-زمان ترکیب شده است که اغلب یک شیپور برای شک در مورد این بیماری همه گیر به شدت و اعتبار ملت پیشرو کارشناسان بهداشت و درمان.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

فراتر از او بخش با دکتر جنسن خانم Ingraham به یک پلت فرم به غلط و گمراه کننده ادعا می کنند توسط دکتر فیل مک گرا تلویزیون درمانگر که Covid-19 مطرح شده کمتر از خطرات بهداشت عمومی از استخرهای شنا. در حالی که خواستار بازگشایی اقتصاد او را ضبط کرده است در اختلاف در بینی به استدلال می کنند که اجتماعی-فاصله اقدامات رفته بیش از حد است.

دیگران در روباه مانند بریت هیوم را با اشاره به نیویورک به عنوان شواهدی وجود دارد که تعداد آنها در حال متورم با استناد به این شهر تصمیم به اضافه کردن فرض موارد به تعداد آن.

در حالی که آقای ترامپ ثابت شده است که پذیرای چنین استدلال آنها به نظر می رسد با داشتن کمتر از تاثیر بر افکار عمومی. اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها — جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان — زیر-اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و نظرسنجی های اخیر پیدا کرده اند پشتیبانی گسترده ای برای اعمال محدودیت در کسب و کار اعمال شده توسط دولت های ایالتی.

به دکتر مان ظاهری ناتوانی Covid شک به ایجاد شک و تردید در میان مردم است و دلیلی برای خوش بینی. “این نوع آزمون مورد برای مبارزه با کره زمین و در معرض خطر از کره زمین,” او گفت:.

دکتر جنسن اگر چه مانده است درست به شک و تردید خود را در زندگی خود را. هفته گذشته او متصل به یک کنترل از راه دور وزارت امور خارجه سنا شنوایی در کاهش محدودیت در پزشکی از راه دور برای اعتیاد اختلالات در حالی که بازی گلف را بدون ماسک.

هر چند او به نظر می رسد به تلاش برای پنهان کردن محل سکونت خود را با نگه داشتن گوشی خود دوربین به صورت پس زمینه whooshing از یک باشگاه گلف و قابل مشاهده سایبان از سبد خرید خود را به او دور است.

“من فقط می خواهم به درخواست سناتور — چگونه او هدف قرار دادن آنها را خارج وجود دارد ؟” دموکراتیک سناتور جف هیدن شکست در به از او بخواهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>