پانزده زنان متهم واشنگتن NFL تیم از آزار و اذیت و سوء استفاده کلامی در محیط کار


پانزده زنان می گویند آنها از نظر جنسی مورد آزار و اذیت در حالی که کار برای Washington Redskins: سه نفر از مدیران پس از سرنگون کارکنان ادعا کرد که آنها تا به حال ته خود را فشرده بودند گفت: به پوشیدن لباس های تنگ لباس و بارها و بارها خواسته شد در تاریخ

  • زنان صحبت کردن در واشنگتن پست گزارش منتشر شده در پنج شنبه
  • شایعات تا به حال swirled این هفته پس از خروج ناگهانی از سه تیم اجرایی
  • می آید روز پس از تیم مجبور شد به قطره Redskins نام تحت فشار
  • در حال حاضر سابق کارکنان زن می گویند آزار و اذیت جنسی شایع زد در تیم
  • توصیف نامناسب اظهارات در مورد ظاهر و خواسته های به لباس سکسی
  • خبرنگار می گوید: یکی exec باریکش او و به او گفت که او تا به حال ‘یک** * * * مثل یک واگن’

Emily Applegate (above) and 14 other unnamed women spoke out in the new Washington Post report

امیلی Applegate (در بالا) و 14 دیگر unnamed زنان صحبت کردن در واشنگتن پست گزارش

پانزده زنانی که مشغول به کار در واشنگتن تیم NFL اند و در یک بمب گزارش متهم حق رای دادن در حال اجرا یک محل که در آن آزار و اذیت و سوء استفاده کلامی شایع زد.

گزارش منتشر شده توسط واشنگتن پست روز پنج شنبه پس از چند روز شایعات و خروج ناگهانی از سه تیم مدیران به نقل از کارکنان سابق امیلی Applegate و 14 دیگر unnamed زنان است.

می آید تنها چند روز پس از این تیم بود که مجبور به رها کردن نام آن از 87 سال ردسکینز پس از فشار از حامیان بیش از نژادی غیر حساس از moniker.

این بود بدبخت ترین تجربه زندگی من’ Applegate در حال حاضر 31, گفت ارسال, از سال کار به عنوان یک هماهنگ کننده بازاریابی برای باشگاه است که او را ترک در سال 2015.

Washington owner Dan Snyder (center) was not accused of misconduct in the new report, but high ranking execs in his inner circle were

واشنگتن صاحب دن اشنايدر (مرکز) بود و نه متهم به سوء رفتار در گزارش جدید اما رتبه بندی بالا execs در حلقه درونی خود بودند

Applegate ادعا می کند که یک مدیر اجرایی به نام او “f**king احمق’ گفت و او را به پوشیدن یک لباس در یک جلسه مشتری ‘بنابراین مردان در اتاق چیزی برای نگاه است.’

او همچنین ادعا می کند یک زن همکار او پشت فشرده توسط یک ثروتمند suiteholder و مواجه شد با بی تفاوتی توسط تیم مدیران هنگامی که از او شکایت کرده است.

و همه ما تحمل آن, از آنجا که ما می دانستم که اگر از ما شکایت کرده و آنها به ما یادآوری از این وجود دارد 1000 نفر وجود دارد که می تواند ما را در یک ضربان قلب او گفت:.

در این گزارش به ادعای این 15 نفر که آنها را مورد آزار و اذیت جنسی در طول زمان خود را در باشگاه.

اگر چه آنها نمی متهم به تیم صاحب اکثریت دن اسنایدر از نامناسب محل کار انجام آنها می گویند او ریاست یک سهل انگاری شرکت های بزرگ محیط زیست که در آن سوء اجازه داده شد رخ می دهد.

یک تیم سخنگوی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از DailyMail.com.

این تیم گفت: پست در بیانیه ای که آن را به حال استخدام سی وکیل بث ویلکینسون و شرکت او Wilkinson والش ‘برای انجام کامل مستقل بررسی این موضوع تمام و کمک به تیم مجموعه کارمند جدید استاندارد برای آینده است.’

‘تیم فوتبال ردسکینز واشنگتن طول می کشد مسائل از رفتار کارمند به طور جدی … در حالی که ما صحبت نمی کنم به کارمند خاص شرایط عمومی که جدید اتهامات اخلاقی به ارمغان آورد جلو که بر خلاف این سیاست ما آدرس آنها بی درنگ,’ تیم گفت.

عنوان پست ارائه اتهامات به این تیم برای پاسخ در این هفته سه تیم کارکنان متهم به رفتار نامناسب ناگهان رفتگان.

لری, مایکل, باشگاه دیرین رادیو صدای الکس سانتوس تیم مدیر pro پرسنل و دستیار او Richard Mann دوم سمت چپ بدون توضیح به شایعات swirled در مورد قریب الوقوع گزارش تیم فرهنگ محیط کار.

در حال حاضر ارسال گزارش از جزئیات اتهامات علیه این سه نفر نیز به عنوان دیگر تیم مدیران. همه کاهش یافته است به نظر.

هفت کارمندان سابق به این روزنامه گفت که مایکل به طور معمول در مورد ظاهر فیزیکی از همکاران زن در روابط جنسی و توهین به لایههای.

در سال 2018 مایکل نیز در ‘داغ mic’ صحبت در مورد جذابیت یک کالج-سن کارآموز با توجه به شش کارمندان سابق که شنیده می شود ضبط.

سانتوس متهم شد, شش کارمندان سابق و دو خبرنگاران گفت که این تیم از ساخت نامناسب اظهارات در مورد بدن خود و درخواست از آنها اگر آنها شاعرانه او علاقه مند شده.

یک خبرنگار ورزشی را Rhiannon واکر گفت: او به اطلاع مدیریت باشگاه در سال گذشته که سانتوس به حال باریکش او به او گفت که او تا به حال ‘یک** * * * مثل یک واگن” و بارها و بارها از او خواست تا به امروز او را.

The Athletic's Rhiannon Walker (above), said she informed club management last year that Santos had pinched her, told her she had 'an a** like a wagon,' and asked her to date him

ورزشی را Rhiannon واکر (بالا) گفت: او به اطلاع مدیریت باشگاه در سال گذشته که سانتوس به حال باریکش او به او گفت که او تا به حال ‘یک** * * * مثل یک واگن” و از او خواست تا به امروز او را

مان در پیام های متنی بررسی توسط پست گفت که گفته یک کارمند زن که او تا به حال بحث با همکاران مرد, آیا سینه او شده بود جراحی افزایش یافته است.

در یکی دیگر از پیام های متنی مان این گزارش گفت: یکی دیگر از کارمند زن به انتظار ‘نامناسب آغوش … و نگران نباشید که خواهد بود یک منگنه در جیب من هیچ چیز دیگری.’

دو مدیران که قبلا در سمت چپ این تیم نیز متهم به سوء.

دنیس گرین رئیس جمهور سابق عملیات کسب و کار, بنا به گزارش التماس زن کارکنان فروش برای پوشیدن پایین برش بلوز دامن تنگ و لاس زدن با ثروتمند مجموعه, دارندگان, با توجه به پنج کارمندان سابق از جمله Applegate.

گرین چپ این تیم در سال 2018 در میان رسوایی بیش از وحی او تا به حال به فروش می رسد دسترسی به Redskins cheerleaders به عنوان بخشی از حق بیمه suite بسته از جمله حضور در یک لباس شنای زنانه دوتکه, تقویم شلیک در کاستاریکا است.

Applegate همچنین گفت: میچ Gershman سابق افسر ارشد عامل که در سمت چپ این تیم در سال 2015 به طور معمول berated او را برای بی اهمیت مشکلاتی مانند اختلال در عملکرد چاپگر در حالی که همچنین افتخار بدن خود را.

در حالی که تاریخ و دیگران متهم نیست مالک تیم اسنایدر از اقدام نادرست با زنان آنها او را سرزنش برای یک understaffed بخش منابع انسانی و نوجوانان محل کار فرهنگ است که نادیده گرفته آزار و اذیت.

While Applegate and others did not accuse team owner Snyder (above) of acting improperly with women, they blamed him for an understaffed human resources department and a juvenile workplace culture

در حالی که تاریخ و دیگران متهم نیست مالک تیم اسنایدر (در بالا) از اقدام نادرست با زنان آنها او را سرزنش برای یک understaffed بخش منابع انسانی و نوجوانان فرهنگ محیط کار

پنج شنبه خبر می آید در طول یک ماه پر سر و صدا که در آن NFL حق رای دادن در حال غرق خود را 87 ساله به نام های ‘Redskins,’ زیر دهه از انتقاد از یک مدت که بسیاری از پیدا کردن توهین به بومیان آمریکایی است.

یک مریلند بومی و مادام العمر از طرفداران این تیم صاحب اسنایدر کسب و کار حرفه ای را آغاز کرد در مورد تبلیغات و بازاریابی تلفنی. سال 1996 در سن 32 او تبدیل به جوانترین مدیر عامل شرکت پذيرفته شده در بورس نیویورک با توجه به FastCompany.com.

در سال 1999 اسنایدر خریداری این تیم و ورزشگاه در حال حاضر شناخته شده به عنوان FedExField پس صاحب قبلی Jack Kent کوک مرگ برای 800 میلیون دلار — گران ترین حق رای دادن کسب در تاریخ ورزش در زمان.

برای تامین مالی معامله اسنایدر در آورده سرمایه گذاران دوایت Schar صاحب سومین سازنده خانه در ایالات متحده آمریکا فلوریدا سرمایه رابرت Rothman و Frederick W. Smith, موسس و مدیر عامل شرکت فدرال اکسپرس است که صاحب $205 میلیون حقوق نامگذاری حمایت در این تیم ورزشگاه.

اگر چه او به ارث برده یک تیم است که برنده سه سوپر کاسه اخیرا در پایان سال 1991 فصل اسنایدر را Redskins گرفته اند شیرجه بینی بیش از دو دهه گذشته است.

از طریق 1999 فصل تیم 142-193-1 رکورد با هشت سر مربیان و عظیم 21 مختلف شروع quarterbacks بیش از آن زمان است.

در حال توسعه داستان بیشتر به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de