رئیس فیفا جیانی رده مربیان دارای پرونده کیفری راه اندازی شده علیه او در سوئیس


رئیس فیفا جیانی رده مربیان دارای پرونده کیفری راه اندازی شده علیه او در سوئیس به عنوان دادستان نگاه به معاملات خود را با سوئیس دادستان کل Michael Lauber

  • دادرسی کیفری راه اندازی شده است در برابر FIFA رئیس جیانی رده مربیان
  • مقامات به دنبال معاملات خود را با دادستان کل سوئیس
  • یک دادگاه متوجه شد که مایکل Lauber تحت پوشش جلسه با رده مربیان
  • دادستان استفان کلر در بر داشت نشانه ای از رفتار جنایی در جلسات
  • رده مربیان انتخاب شد رئیس جمهور در سال 2016 و وعده داده شده برای بازگرداندن فیفا تصویر

دادستان در سوئیس راه اندازی کرده اند اقدامات جنایی علیه رئیس فیفا جیانی رده مربیان به بررسی معاملات خود را با سوئیس دادستان کل Michael Lauber.

Lauber هفته گذشته ارائه شده به استعفا شد و پس از یک دادگاه به این نتیجه رسیدند او تحت پوشش جلسه با رده مربیان و دروغ و سرپرستان در حالی که دفتر خود را مورد بررسی فساد در اطراف فوتبال را حاکم بر بدن است.

سازمان نظارت بر سوئیس دادستان فدرال در روز پنج شنبه گفت که دادستان ویژه استفان کلر منصوب اوایل این ماه به نقد و بررسی شکایات کیفری علیه این دو نفر و دیگران درگیر پیدا کرده نشانه ای از رفتار مجرمانه مربوط به جلسات.

Swiss authorities have launched criminal proceedings against FIFA President Gianni Infantino

مقامات سوئیس راه اندازی کرده اند اقدامات جنایی علیه رئیس فیفا جیانی رده مربیان

Swiss Attorney General Michael Lauber offered to resign last week after a court concluded he covered up a meeting with Infantino and lied to supervisors

سوئیس دادستان کل Michael Lauber ارائه شده به استعفا هفته گذشته پس از یک دادگاه به این نتیجه رسیدند او تحت پوشش جلسه با رده مربیان و دروغ و سرپرستان

Lauber که تا به حال مشغول به کار در یک مبارزه با فساد مالی به این سازمان از دفاتر خود را مورد حمله در سال 2015 ادعا شده است که برگزار می شود سه نشست با رده مربیان در مورد وضعیت پرس و جو.

رده مربیان ضربه به عقب پس از این مورد بود را باز کرد به او و گفت: “برای ملاقات با دادستان کل سوئیس کاملا مشروع است و آن را کاملا قانونی است.

‘آن را بدون تخلف از هر چیزی. در مقابل آن نیز بخشی از وظایف امانتی از رئیس فیفا.’

در مارس Lauber تحریم شد به خیانت و دروغ و نقض دفتر خود را به اصول اخلاقی. او همچنین تا به حال حقوق و دستمزد خود را کاهش دهد برای یک سال پس از او ‘contravened چند وظایف تابع’.

کنفدراسیون عمومی دادستانی (AS-MPC) گفت: او را بارها و بارها بگویم نه حقیقت عمل ناعادلانه نقض اصول اخلاقی از سوی دادستانی و مسدود عنوان-MPC بررسی’.

Lauber و رده مربیان هر دو قبلا هرگونه تخلف است.

رده مربیان پیوست یوفا در سال 2000 تبدیل شد و خود را دبیر کل در سال 2009. او یکی از نامزدهای برای تبدیل شدن به رئیس فیفا پس از سپ بلاتر مجبور به استعفا شد در میان فساد.

Infantino was elected as FIFA president in 2016, vowing to restore the organisation's image

رده مربیان انتخاب شد به عنوان رئیس فیفا در سال 2016 تعهد به بازگرداندن سازمان تصویر

او را شکست داد و نامزد شیخ سلمان در انتخابات و در زمان بیش از بدن حاکم در سال 2016 پس از دو دور رای گیری در زوریخ – امید به بازگرداندن تصویر از فیفا ” پس از رفتن را از طریق ‘غم بار”.

‘من می خواهم به رئیس جمهور از همه شما’ او گفت: پس از انتخاب شدن. من می خواهم به کار با همه شما به ترمیم و بازسازی یک عصر جدید که در آن ما می توانیم فوتبال در مرکز صحنه است.

‘فیفا رفته از طریق غم بار لحظه از بحران است. اما آن زمان بیش از. ما را وارد کنید در حال حاضر یک عصر جدید. ما بازگرداندن تصویر از فیفا و مطمئن شوید همه خواهد بود خوشحال با آنچه که ما انجام دهد.’

فیفا گفت: آن اذعان کرد این تصمیم دادستان و آن و رده مربیان ‘باقی می ماند در اختیار مقامات سوئیس خواهد شد و همانطور که ما همیشه انجام می شود همکاری به طور کامل با این بررسی’.

رده مربیان افزود: مردم به خوبی به یاد داشته باشید که فیفا به عنوان یک نهاد در سال 2015 و چگونه قابل توجهی قضایی مداخله در واقع مورد نیاز برای کمک به بازگرداندن اعتبار از سازمان است.

‘به عنوان رئیس فیفا است و هدف من از یک روز از آن باقی مانده است هدف من برای کمک به مقامات با بررسی گذشته نادرست در فیفا.

‘فیفا مقامات ملاقات با دادستان در سایر حوزه های قضایی سراسر جهان دقیقا به این اهداف است.’

Sportsmail است با نزدیک شدن جام برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>