FEMA می فرستد معیوب دنده محافظ به خانه سالمندان مبارزه با ویروس

تمام شده فولاد ماسک. جداسازی لباس که شبیه بزرگتر از اندازه کیسه زباله. فوق العاده کوچک, دستکش است که همه اما بی فایده برای سلامتی نوعی کارگر دست.

خانه سالمندان کارکنان در سراسر کشور شده اند تاسف از آنچه که آنها در بر داشت هنگامی که آنها باز جعبه محافظ پزشکی دنده فرستاده شده توسط دولت فدرال بخشی از یک $134 میلیون تلاش برای ارائه امکانات 14 روز عرضه از تجهیزات مهم در نظر گرفته شده برای محافظ خود را آسیب پذیر ساکنان از coronavirus.

این محموله شامل سست دستکش منشأ ناشناخته پر به بینام کیسه Ziploc, جراحی, ماسک گردد از زیر پارچه و پلاستیک جداسازی لباسهای بدون دهانه برای دست است که نیاز کاربران را به پانچ مشت خود را از طریق بسته آستین. نوار چسب باید استفاده شود به آنها را امن.

سلامت رگولاتور در کالیفرنیا توصیه کرده اند که خانه های سالمندان به استفاده از لباسهای گفت: آنها در حال حاضر یک عفونت-کنترل خطر به ویژه هنگامی که doffing لباسهای آلوده است که باید پاره کردن.

برخی از خانه های پرستاری را دریافت ماسک با شکننده باندهای الاستیک است که ضربه محکم و ناگهانی زمانی که کشیده. هیچ یک از این محموله شامل کاربردی N95 ماسک ویروس-فیلتر ماسک های صورت که تنها مهم ترین سنگر در برابر عفونت است.

“نفرت مردم برای شکایت از تجهیزات حفاظت شخصی آنها در حال گرفتن به صورت رایگان اما بسیاری از این موارد فقط بی فایده است” گفت: Brendan ویلیامز, رئیس جمهور, نیوهمشایر, مراقبت های بهداشتی در ارتباط است که یک فیلدینگ سراسیمگی از تماس در مورد معیوب دنده از خانه های پرستاری آن را نشان دهنده. “آن مبهم است که دولت فکر می کنم این قابل قبول است.”

فدرال مدیریت اضطراری آژانس آغاز شد, حمل و نقل, ماسک روپوش و دستکش در بهار امسال به 15,000 غیر انتفاعی مراقبت های پرستاری که امکانات مالی محدود ساخته اند آن را دشوار است برای خرید تجهیزات حفاظتی در بازار آزاد. اول کش محموله تکمیل شد در اواسط ماه ژوئن و دور دوم را بپیچید تا اوایل ماه اوت است.

اعتباری و…از طریق St. Paul سالمند خدمات

در یک بیانیه FEMA گفت: در آن حال خطاب به شکایات در مورد اول حمل و نقل کالا و خواسته بود پیمانکار خصوصی که ارائه منابع به جای tarp مانند لباسهای با مدل های بیشتری آشنا به پرسنل پزشکی. آژانس گفت که اصلی لباسهای ارسال دیدار فدرال و استانداردهای صنعت.

“ما را دریافت شکایات در کمتر از 1 درصد از کل PPE محموله به خانه های سالمندان” در بیانیه ای گفت:. “ما همچنان به تعامل با خانه های سالمندان برای حفظ خطوط ارتباطی و بازخورد باز در همه زمان ها است.”

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • کالیفرنیا و تگزاس در میان کشورهای تنظیم جدید ثبت شده روزانه.
  • صاحبخانه در حال پریدن تفنگ به عنوان یک اخراج و توقف دیگر کم.
  • برای کارگران که سنگ فرش با هم اشتغال این بیماری همه گیر در معرض حفره های عمیق در امنیت شبکه است.

FEMA پس از آن اذعان کرد در یک ایمیل که پیمانکار شده است ارسال تعداد کمی از افراد مسن لباس شب مدل.

جنجال بر ناکافی و کم کیفیت تجهیزات حفاظتی آمده است به تجسم آنچه که کارشناسان بهداشت عمومی و پرستاری خانه مدیران توصیف به عنوان یک توقف و اتفاقی فدرال تلاش برای حفاظت از 1.5 میلیون آمریکایی که زندگی در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات.

بیش از 40 درصد از تمام coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده شده است به خانه های سالمندان با توجه به نیویورک تایمز و تحلیل است که در بر داشت که این ویروس تا به حال آلوده 316,000 مردم در 14,000 امکانات ژوئیه 15. این ویروس شده است به خصوص کشنده به کسانی که در دهه 60 ساله و مسن تر بیشتر برای کسانی که در سلامت فقیر و در آن می توانید به سرعت در حال گسترش از طریق ساختمان ها که در آن ساکنان زندگی در محله های نزدیک و کارگران حرکت از یک اتاق به اتاق.

“فدرال پاسخ به محافظت از یکی از آسیب پذیر ترین جمعیت در کشور شده است ملال انگیز شکست گفت:” تامارا Konetzka به سلامت اقتصاد در دانشگاه شیکاگو که در حال مطالعه این بیماری همه گیر را در آستین ، تاثیر بر ساکنان خانه سالمندان.

اعتباری و…از طریق نیوهمپشایر مراقبت های بهداشتی انجمن

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا حد زیادی دست-رویکرد تجهیزات حفاظت شخصی و یا P. P. E. مجبور متحده شهرستانها و بیمارستان های زنجیره ای به رقابت برای منابع محدود ترک خانه های پرستاری در یک نقطه ضعف به عنوان قیمت ها افزایش یافت.

اخیر سنبله در caseloads در سراسر جنوب و غرب به reinvigorated تماس برای رئیس جمهور تهمت به استفاده از قدرت خود را و وادار تولید کنندگان داخلی برای تولید به شدت مورد نیاز دنده.

“ما بسیار نا امید با دولت در پاسخ گفت:” کتی اسمیت اسلون رئیس جمهور LeadingAge یک گروه صنعتی است که نشان دهنده غیر انتفاعی ارشد ارائه دهندگان خدمات. “مردمی که روی زمین هستند به شدت در تلاش برای نجات جان انسان ها و حفاظت از کارکنان خود را, اما ما در حال ترک آنها را در گرد و غبار است.”

بحران است به احتمال زیاد به شدت به عنوان ویروس دستاوردهای جای پایی در خانه های پرستاری در سراسر کمربند خورشید. عفونت در دراز مدت مراقبت در مراکز hot-spot متحده شروع به پریدن کرد 18 درصد از اواخر ماه ژوئن و با توجه به تجزیه و تحلیل توسط قیصر بنیاد خانواده. فلوریدا ثبت شده 51 درصد افزایش و تگزاس دیدم آن موارد صعود با 47 درصد است.

دولت فدرال است که آیا این برنامه به ارائه خانه های پرستاری اضافی تجهیزات حفاظت شخصی در ماه های آینده.

اعتباری و…از طریق نیوهمپشایر مراقبت های بهداشتی انجمن
اعتباری و…از طریق LeadingAge

مراکز مدیکر و مدیکید که نظارت بر خانه های سالمندان در اوایل این ماه گفت: این امر عرضه هر فرد بالغ مرکز مراقبت در کشور با سریع نقطه از مراقبت های کیت تست اما اجرای این انتظار می رود به ماه. در این میان اکثریت قریب به اتفاق از خانه های پرستاری در ایالات متحده در حال unequipped به طور منظم به صفحه نمایش خود را به کارکنان و ساکنان برای coronavirus.

بدون گسترده تست, سلامت, کارشناسان می گویند پزشکی-درجه لباسهای تک-استفاده از دستکش و ماسک تنفسی هستند در میان چند ابزار است که می تواند حفاظت از ساکنان خانه سالمندان از شیوع بیماری ویرانگر است که اغلب با شروع بدون علامت کارکنان که ندانسته معرفی ویروس از جامعه اطراف است.

“این واقعا ذهن ترا درهم میشکنند و خسته کننده است که پنج ماه به این بیماری همه گیر ما هنوز هم نمی تواند امکانات P. P. E. آنها نیاز دارید” گفت: David C. Grabowski استاد از مراقبت های بهداشتی سیاست در دانشکده پزشکی هاروارد. “من نمی دانم که آیا آن را یک ماده از بی کفایتی و یا فقط بی تفاوتی در مورد افراد مسن و افرادی که از آنها مراقبت.”

در تماس با خانه سالمندان ارائه دهندگان ماه گذشته سرهنگ برایان کوهن مدیر عملیات در دفاع تدارکات آژانس سرزنش فدرال منابع تامین شرکت خصوصی پیمانکار است که ارائه کالا.

قرارداد خواستار ارائه 1.2 میلیون جفت از عینک محافظ, 13 میلیون پزشکی لباس و 66 میلیون جفت دستکش دستکش.

“آنها فقط از نوع اختیار تام حمل همه آنها را از” سرهنگ کوهن گفت: با توجه به ضبط تماس نوشته شده آنلاین. او گفت که این ماسک ساخته شده از لباس زیر پارچه نمی شد در نظر گرفته شده برای استفاده توسط کارکنان — تنها با خانه سالمندان بازدید کنندگان — و که منقضی شده ماسک ماسک هرگز نباید توزیع شده است. “این یکی از آن چیزهایی که من صادق باشد که فقط تضعیف از طریق ترک,” او گفت:.

در پاسخ به شکایت FEMA کارگردانی فدرال منابع تامین شرکت برای تولید یک آموزش تصویری و توضیح داد که چگونه این لباس ها باید ملبس و doffed. محتویات هر یک از حمل و نقل تعیین شده توسط تعدادی از کارکنان در هر مرکز مراقبت.

فدرال منابع است که در Stevensville, Md., نه پاسخ به سوال ارسال شده از طریق ایمیل.

اعتبار…Lameen Witter/مدیریت اضطراری فدرال از طریق Agence France-Presse — Getty Images

در مصاحبه پرستاری صفحه اصلی مدیران و کارکنان که با دریافت دومین محموله می گویند محتویات بهبود بیش از دسته اول اما که بسیاری از مشکلات باقی می ماند.

خانه های پرستاری در نیوهمپشایر را دریافت ماسک صورت با شل و ول کاغذ گوش حلقه به جای باندهای الاستیک. در آریزونا برخی از امکانات فرستاده شده اند دستکش که یا همه اندازه های بزرگ و یا کوچک اضافی.

در لس آنجلس یهودی, صفحه اصلی, کارگران heartened دو هفته پیش برای دریافت حدود 1000 یکبار مصرف لباس 187 جفت چشم عینک و 12000 دستکش در طیف وسیعی از اندازه. اما آنها نگران به هم پیدا 2,000 از آنچه کارکنان زیرکی به عنوان “کیسه زباله لباسهای.”

“این ظالمانه است که آنها هنوز در حال ارسال این لباسهای,” دکتر گفت: نوح مارکو افسر ارشد پزشکی از لس آنجلس خانه یهودی است که از 1200 تخت و 50 نفر. “و آن را توهین آمیز و نامناسب برای دولت فدرال می گویند ما فقط نمی دانم چگونه به استفاده از آنها.”

حتی خانه های پرستاری اظهار خرسندی از منابع می گویند که آنها اغلب به عدم تطابق نیازهای خود را در حالی که دیگران می گویند این مقدار ناچیز داده می شود که چگونه به سرعت خانه سالمندان کارکنان بوسیله اسباب گردنده از طریق تنها با استفاده از دنده محافظ به عنوان آنها تمایل به ده ها تن از بیماران در روز است.

“اگر من با اینکه کاملا صادقانه, من می خواهم توصیف این به عنوان یک نشانه ارائه” گفت: Sondra نوردن مدیر اجرایی, St. Paul بزرگتر خدمات در ویسکانسین. “اگر ما تا به حال عمده شیوع ما می خواهم از طریق سوزاندن این منابع در چند روز.”

ویرجینیا منونایت جامعه بازنشستگی 120 تخت خانه سالمندان در هرسنبرگ دریافت آن حمل و نقل دوم دو هفته پیش. این موجود ترکیبی از لباسهای چند صد استاندارد و بسیار پرطرفدار انزوا لباس و یک مقدار مشابه از مشکل لباس.

“من مطمئن هستم که چگونه ما می حتی استفاده از آن” گفت: Jan Emswiler یک پرستار مربی که آموزش کارکنان در استفاده مناسب از دنده محافظ. او به خصوص سر در گم توسط یک لغزش بسته بندی این ادعا جعبه موجود 3,500 جفت دستکش. وجود دارد تنها 1000 جفت او گفت:.

“وای خدا حتی قبل از Covid ما رفتن را از طریق از 3000 جفت در یک روز” خانم Emswiler گفت. “ما درک آنچه که ما بدست اما ما واقعا می تواند استفاده از مقدار زیادی بیشتر است.”

همانطور که برای لباس و بدون بازوی سوراخ خانم Emswiler گفت: آنها قرار داده شده بود در ذخیره سازی گنجه.

“من امیدوارم که ما هرگز مجبور به استفاده از آنها,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>