‘احساس مرگ’: در داخل یک هوستون بیمارستان فرح برای یک ویروس اوج

هوستون — ملیسا Estrada سعی کرده بود به بسیار دقیق در مورد کوروناویروس. برای ماه او را نگه داشته و سه فرزند خود در خانه و او همیشه عینک ماسک در فروشگاه مواد غذایی. او و دخترش حتی بخیه پوشش صورت برای بستگان و دوستان است.

اما بیش از آخر هفته خانم Estrada, 37, بود, مبارزه با ویروس در هوستون متودیست بیمارستان پس از یک هفته از درمان است که شامل یک داروی آزمایشی, استروئیدها, مراقبت های ویژه و دوزهای بالایی از اکسیژن است. او احتمالا قرارداد این ویروس در حالی که حضور یک شام با بستگان بود که او نیز محتاط بوده است, او گفت:. در روز چهار بزرگسالان و کودکان چند که در حال جمع آوری و آزمایش مثبت برای coronavirus.

“این واقعا ترسناک” خانم Estrada گفت: بیماری او. او نگران به طور مداوم در مورد ترک فرزندان او تاكنون. “شما در مورد آن بشنوند و شما فکر می کنم آن را به افراد مسن یا افراد با مسائل اساسی” او گفت:. “و من سالم است. من درک نمی کنم که چگونه من این بد است.”

Coronavirus موارد در حال افزایش سرعت در هوستون به عنوان آنها در دیگر نقاط داغ در سراسر جنوب و غرب است. شهرستان هریس است که شامل بسیاری از هوستون و یکی از بزرگترین شهرستانهای استان در کشور شده است به طور متوسط بیش از 1100 مورد جدید در هر روز در میان بسیاری از آمریکایی شهرستان است. فقط دو هفته پیش شهرستان هریس شد به طور متوسط در حدود 313 موارد جدید روزانه.

اقدامات لازم برای مقابله با افزایش و به برنامه ریزی برای اوج آن مشهود بود بیش از آخر هفته در متدیست که به نام پرستاران برای کار اضافی و تغییرات جدید را به ارمغان آورد آزمایشگاه ابزار در خط به آزمون بیش از هزاران نمونه یک روز قرار داده و اضافی بیمارستان تخت خالی واحد مورد بازگشایی به عنوان بیماران پر جدید کروناویروس بخش.

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت زبان در دالاس در روز یکشنبه گفت که ویروس گرفته بود “بسیار سریع و بسیار خطرناک است به نوبه خود” در تگزاس که افزایش در نرخ مثبت coronavirus تست به بیش از 13 درصد در ماه گذشته از کمتر از 4 درصد بود “زنگ.” او را تیره و تار ارزیابی پس از جلسه با معاون رئیس جمهور مایک پنس و دکتر دبورا L. Birx هماهنگ کننده کاخ سفید را coronavirus نیروی کار که در پیوست فرماندار در خواست همه تگزاسی به پوشیدن ماسک و اجتناب از تماس نزدیک در جمعیت.

آقای پنس ظاهر در دالاس رالی جشن آزادی مذهبی انداخت و او را حمایت آقای ابوت و تلاش خود را برای بازگشایی اقتصاد دولت — حتی به عنوان فرماندار ساخته شده در مورد چهره روز جمعه در مرحله طرح سفارش میله بسته شده و ظرفیت در رستوران ها را کاهش دهد. بسیاری از افراد جوان تا به حال اجتماعی در آنها ایستاده نزدیک به هم نیست با پوشیدن ماسک برخی ابراز شک و تردید است که آنها می توانند آلوده شوند.

در طول این ویروس اولین قله در مارس اکثر بیماران آزمایش مثبت در Methodist سیستم بیمارستان شد و بیش از 50. در حال حاضر اکثریت هستند مثل خانم Estrada نسبتا جوان است. نزدیک به یک سوم از بخش مراقبت از بیماران در حال حاضر زیر 50 بسیار بالاتر از اولیه coronavirus افزایش است.

استرس در موسسات پزشکی پشت سر هم به نمایش عمومی در هفته گذشته زمانی که Texas Medical Center — مرکز شهر خوشه هوستون عمده بیمارستان های دولتی و خصوصی از جمله Methodist — اعلام کرد که پایه مراقبت ويژه ظرفیت در سراسر آن بيمارستان پر بود با 28 درصد از تخت های اشغال شده توسط ویروس بیماران. که تقریبا دو بار در آستانه تاسیس شده توسط دولت که به نام I. C. U. s به حداکثر 15 درصد از بیماران مبتلا به ویروس برای بیمارستان ها برای از سرگیری انتخابی خدمات.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز
اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز
اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

بیمارستان ها به طور معمول کار با تقریبا کامل I. C. U. s و در حال برنامه ریزی برای افزایش تعداد بیماران بدحال آنها می تواند درمان. اما صبح روز بعد فرماندار با صدور یک فرمان اجرایی که دوباره محدود اعمال جراحی الکتیو در شهرستان هریس. منظور این اجازه می دهد تا بیمارستان ها به ادامه انجام عمل جراحی و روش های است که نمی خواهد نایاب ظرفیت خود را برای مراقبت از coronavirus بیماران; برخی از مدیران بیمارستان و پزشکان از جمله آنهایی که در Methodist گفت: آنها قادر به ادامه به ارائه آن دسته از خدمات که آنها را به عنوان مورد نیاز به خصوص پس از متوقف طول اولیه خاموش کردن. مرکز پزشکی تگزاس بیمارستان ها در مجموع درمان 1500 coronavirus بیماران با توجه به آمار و ارقام منتشر شده در روز شنبه.

در طول قبلی افزایش در اواسط ماه آوریل Methodist سیستم تا به حال در بسیاری از بیش از 200 coronavirus بیماران. روز یکشنبه آن را به حال نزدیک به 400 بستری با ویروس و حدود 150 بیشتر شد و در حال آزمایش آن است. برخی از مدل های پیش بینی یک قله در دو تا سه هفته.

روبرتا L. Schwartz, یک معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس افسر نوآوری در متدیست است که در خدمت به عنوان coronavirus حادثه فرمانده رفت از واحد به واحد در روز شنبه “چرخش برای تخت” را به عنوان او آن را توصیف کرد. او در صحبت با پرستاران و پزشکان و عیب یابی برای حل مشکلات است که می تواند تاخیر ارسال بيماران صفحه اصلی و یا انتقال آنها به سطوح پایین تر از مراقبت از زمانی که آنها آماده بودند. او به اطلاع پرستاران در متوسط واحد مراقبت که آن را به زودی انتقال به I. C. U. برای coronavirus بیماران.

او در بازدید از یک آزمایشگاه با بیش از 3 میلیون دلار ارزش جدید ابزار دقیق که از او به عنوان “تاج محل” سابق علمی آزمایشگاه بود که repurposed به روند virus آزمون و در زمان او اولین نگاه دو به تازگی خریداری ماشین آلات است که می تواند اجرا 1,000 آزمون در روز است. در برخی از نقاط کشور آزمایشگاه از جمله متدیست را تجربه اخیر تست عقب به عنوان تقاضا و موارد جدید را افزایش داده اند.

بیمارستان, استخدام در سفر پرستاران به تقویت آن کارکنان و ارائه پاداش به عنوان مشوق به برخی از کارکنان را به خارج از شیفت. در روزهای اخیر در بیمارستان بستر تلفن همراه و رایانه نورد شد به خالی, 34 -, تخت, واحد بود که توقیف خواهد شد و در حال حاضر استفاده می شود برای coronavirus بیماران. “این است که چرا من لازم نیست برای قرار دادن تریلر از جلو و موبایل بیمارستان از جلو,” دکتر شوارتز گفت. این تغییرات نیز بخشی از این بیمارستان تلاش برای حفظ ظرفیت با خیال راحت به درمان بسیاری از آن nonvirus بیماران.

متودیست سیستم بیمارستان با حدود 2,400 تخت در سرویس شامل شش بیمارستان در سراسر جامعه بیشتر هوستون و گل سرسبد علمی مرکز پزشکی در مرکز شهر.

آن را نشسته در نزدیکی مشهور دیگر موسسات پزشکی از جمله Baylor College of Medicine, MD Anderson Cancer Center) و بیمارستان کودکان تگزاس است که باز کردن یک واحد به درمان بالغ coronavirus بیماران. متودیست و دیگر بیمارستان های خصوصی نیز توافق به قبول ویروس بیماران از شهرستان هریس را هولناک بیمارستان های دولتی بخشی از هریس نظام سلامت است.

Tritico Saranathan یک پرستار مسئول در یکی از Methodist ویروس بخش گفت: او تا به حال متوجه شده است که بيماران جوانتر از کسانی که برای اولین بار آمار coronavirus چند ماه پیش. “ما شاهد بسیاری از مردم در 30s خود را — آنها در خارج وجود دارد, مهمانی, و با پوشیدن ماسک خود را,” او گفت:. “به محض این شهرستان افتتاح شد تا آنها بسیار مشتاق به رفتن به میله, به, باشگاه, رستوران فقط برای آویزان کردن در گروه. و هیچ کس اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک.”

“آنچه که من از دیدن این است که آنها بسیار بیمار — آنهایی که جوان هستند خیلی مریض,” او گفت:. “آنها در حال تلاش زیادی با مسائل تنفسی. آنها با داشتن یک زمان سخت تنفس” او افزود: “فقط احساس مانند مرگ است.”

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز
اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز
اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

یکی از جدیدترین coronavirus بیماران جسیکا Rios, 36, مادر چهار با پنومونی منتقل شد به هوستون متودیست توسط آمبولانس از اورژانس مرکز در روز شنبه. او تحت درمان در این بیمارستان بیش از حد. او نگران فرزندان او بود و اغلب با استفاده از FaceTime به آنها تماس بگیرید. او 18 ساله بود پس از 12 سال که دارای آسم شدید و نیز آزمایش مثبت برای این ویروس و 5 ساله دوقلو که یکی از آنها دارای فلج مغزی و آزمایش مثبت ، “این نوع از سخت به اینجا که من آنها را در خانه تلاش” او گفت:.

خانم ریوس تا به حال نشده از مهمانی. او گفت که او فکر او تا به حال قرارداد coronavirus در حالی که کار به عنوان یک کارمند در یک واحد دیالیز برای کودکان. او گفت که او تا به آلرژی است که آن را دشوار است به پوشیدن یک ماسک و که او را گاهی اوقات او را ماسک کردن در این واحد که در آن یک کودک بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. “من می توانم به شما بگویم که اگر هر بار که من به او صحبت کرد من تا به حال یک ماسک بر روی” او گفت:.

در یکی دیگر از اتاق مجاور بود Curtis Ezell, 37. او آمده بود به بیمارستان برای درمان نارسایی قلبی, اما تست مثبت برای این ویروس زمانی که او تا به حال یک روال تست بر پذیرش. او گاهی اوقات برای تحویل DoorDash یک خدمات تحویل مواد غذایی و به تازگی به هوستون اقامت در هتل.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 24 ژوئن 2020

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


او گفت که او تا به حال هیچ ایده چگونه او تا به حال قرارداد این ویروس است که او دچار علائم شایع عفونت است. “اگر شما می دانید کسی که با Covid هر کس باید تست شده,” او گفت:.

حتی یک جوان بیمار پنومونی الکساندر نلسون-Fryar, 25, بود در بخش 15 coronavirus بیماران که فقط در هفته گذشته باز. او گفت که او مشغول به کار و آموزش کارکنان در یک کلینیک پزشکی در این نزدیکی هست که گاهی اوقات دیدم ویروس بیماران. آقای نلسون-Fryar گفت که او تا به حال پوشیده, ماسک, در محل کار هر روز که او را در ماشین خود و او نمی دانست که چگونه او تا به حال تبدیل شدن به آلوده. “من وجود دارد و من به خانه,” او گفت:. “من فکر می کنم من کمی بد بخت.”

او گفت که او می ترسید که مردم عصر خود بودند و نه در نظر گرفتن بیماری به طور جدی به اندازه کافی به عنوان او خود را به حال. “من فکر جوانتر مردمی در حال رفتن به دریافت علائم; اگر من آن را نمی شود یک معامله بزرگ” او گفت:.

که درست نیست در مورد او. “من آمار آن را مانند یک کامیون,” او گفت:. “حتی اگر شما جوان و در معرض خطر نیست, آن را بسیار ترسناک است.”

در Methodist اکثریت coronavirus بیماران تعیین شده در بخش پزشکی و نه در I. C. U. s است.

که ممکن است به دلیل افزایش جمعیت جوان و سالم بیماران. بیمارستان رهبران می گویند که آنها نیز بهتر در درمان بیماران اجتناب از نیاز به انتقال آنها را به I. C. U. s است. طول بستری در بیمارستان برای بیماران مبتلا به ویروس در Methodist حدود یک روز و نیم کوتاه تر در این ماه از آن را در آوریل و مه.

آن باقی مانده است و ممکن است که بسیاری از بیماران در I. C. U. s می تواند افزایش یابد چرا که از زمان تاخیر بین وقتی که یک بیمار اول بیمار می شود و توسعه بیماری بحرانی.

عصر روز شنبه پس از ساخت دور, دکتر فیصل Masud پزشکی مدیر برای بخش مراقبت های سراسر هوستون متودیست بيمارستان توصیف جوانتر ویروس بیماران در I. C. U. s است. “به طور معمول وجود دارد قطعا 30-ساله و 35 ساله را,” او گفت:, و اضافه کرد که بیشترین شدت بیماری افراد جوان اغلب چاق هستند و یا مشکلات پزشکی مانند دیابت و بیماری کلیوی و فشار خون بالا. یک جوان بیمار شد و در خارجی ماشین قلب-ریه شناخته شده به عنوان ECMO.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

در اولین موج, Dr. Masud گفت: برخی از جوان ویروس بیماران به بیمارستان آمد بسیار مریض و مرده به زودی پس از آنها وارد شده است. در حال حاضر, او گفت:, آنها به قبل از آن بیشتر است.

“من فکر می کنم که وجود دارد احساس شکست ناپذیر بودن و یا این که مشکل خود را حتی اگر آنها گرفتار آن هیچ معامله بزرگ” او گفت:. که نگرش تغییر کرده است در چند روز گذشته گفت: از جمله در میان خود سه دختر که همگی در 20s خود را. “آنها در حال حاضر توجه,” او گفت:.

خانم Estrada, مادر سه بود که برای درمان coronavirus گفت که او نگران است که وجود خواهد داشت بیشتر بیماران مانند او.

“آنها باز شهر ما راه بیش از حد سریع — فرماندار ما نمی خواهید اجازه دهید میله ها بسته می شود و رستوران ها و توابع و آنها فقط می خواستند ما را به عقب بر گردیم به حالت عادی” او افزود: “من می دانستم که این یک ایده بد است.”

میچ اسمیت و مایکل برشی کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de