فدرال بیکاری 600 $در هفته است به پایان می رسد قبل از محرک های جدید می گذرد


فدرال بیکاری مکمل 600 $در هفته است به پایان می رسد قبل از اینکه کنگره می تواند توافق جدید کروناویروس بسته محرک

  • فدرال بیکاری مکمل 600 $در هفته است به پایان می رسد در جولای 26
  • منافع دولت که توسط دولت متفاوت است اما به طور متوسط $385 یک هفته ادامه خواهد داشت
  • آخرین داده ها نشان می دهد بیش از 18 میلیون نفر نقشه کشی بیکاری
  • در بسیاری از ایالت فدرال جایزه باعث می شود مزایای بالاتر از متوسط دستمزد
  • واکنش به انتقاد از این برنامه به عنوان یک عامل بازدارنده برای بازگشت به کار
  • کنگره بعید است برای رسیدن به یک توافق قبل از مزایای فدرال منقضی

اضطراری فدرال مزایای بیکاری از 600 دلار در هفته به احتمال زیاد منقضی قبل از کنگره عبور یک محرک جدید لایحه در پاسخ به قتل عام اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

فدرال سود برای کسانی که شغل خود را از دست با توجه به همه گیر و پس از آن مستندات است که با توجه به پایان می رسد در جولای 26 و جمهوری خواهان و دموکرات ها نیست و در عین حال به نظر می رسد نزدیک به یک معامله.

دولت مزایای بیکاری که توسط دولت متفاوت است اما به طور متوسط حدود $385 یک هفته به علت ادامه به صورت عادی. آخرین داده ها نشان می دهد متناوب 18.1 میلیون نفر در حال طراحی بیکاری به عنوان قرقره اقتصاد از بحران است.

یکنواخت فدرال مکمل تحت انتقاد از جمهوری خواهان و دیگران پس از آن آشکار شد که این منجر به بیکاری که بالاتر از متوسط دستمزد در بیش از دو دوجین متحده است.

Senate Majority Leader Mitch McConnell is expected to roll out the GOP bill as soon as next week -- but the federal unemployment supplement will expire on July 26

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل است که انتظار می رود به رول کردن اوباما لایحه به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده-اما فدرال بیکاری مکمل منقضی خواهد شد در جولای 26

House Speaker Nancy Pelosi's sweeping $3 trillion coronavirus aid bill, once dismissed by McConnell and others as a liberal wish list, now seems not as far-fetched

مجلس نانسی پلوسی را جارو 3 تریلیون coronavirus کمک لایحه پس از اخراج توسط مک کانل و دیگران به عنوان یک لیبرال لیست در حال حاضر به نظر می رسد نه به عنوان دور از ذهن

Anecdotally داستان را افزون گردید از کارگران امتناع از بازگشت به شغل خود به عنوان متحده بازگشایی با بسیاری از گفته آنها در حال ساخت بیشتر از فدرال افزایش مزایای از آنها را در محل کار.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل که انتظار می رود به رول کردن اوباما لایحه به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده روز چهارشنبه گفت که او اعطا با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به کاخ سفید نقطه در ایران آماده برای مذاکره با حزب دموکرات.

داشتن آمار ‘مکث’ در ماه مه به عنوان مک کانل قرار داده و آن را جمهوری خواهان در حال حاضر به صورت یک برنامه به طور بالقوه بیشتر وضعیت وخیم. آنها امیدوار بود همه گیر خواهد سهولت و اقتصادی خرید اینترنتی را معکوس. به جای coronavirus موارد خونتان کشورهای در حال از سرگیری خاموش شدن ناگهانی پدر و مادر و بدانم که اگر آن را امن برای فرستادن کودکان به مدرسه است.

‘متاسفانه این است که بیش از,’ مک کانل گفت: در بازدید از یک بیمارستان در کنتاکی.

‘وجود دارد برخی که امیدوار این را زودتر از آن به او گفت: ترغیب ساکنان به پوشیدن ماسک و فاصله اجتماعی.

‘بحث مستقیم در اینجا است که هر کس نیاز به درک: این است و نه دور,’ مک کانل گفت.

Hundreds of people line up outside a Kentucky Career Center hoping to find assistance with their unemployment claim in Frankfort, Kentucky last month

صدها نفر از مردم خط خارج کنتاکی حرفه ای مرکز امیدوار به پیدا کردن کمک با خود بیکاری ادعا در فرانکفورت کنتاکی در ماه گذشته

مجلس نانسی پلوسی را جارو 3 تریلیون coronavirus کمک لایحه پس از اخراج توسط مک کانل و دیگران به عنوان یک لیبرال لیست در حال حاضر به نظر می رسد نه به عنوان دور از ذهن است.

‘چگونه بسیاری از بار ما گفت: “در یک لحظه بحرانی’?’ پلوسی روز چهارشنبه در کنگره. “ما واقعا در یک لحظه بحرانی ،

جمهوری خواهان می خواهند به قطع $600 هفتگی بیکاری افزایش است که منقضی می شود در پایان ماه. آنها می گویند این یک عامل بازدارنده برای بازگشت به کار و می خواهید برای کاهش آن را به چند صد دلار در ماه است.

در جای خود خواهان هستند eyeing بازگشت-به-کار دستمزد و همچنین معافیت های مالیاتی برای کارفرمایان که ارتقا محل با اقدامات ایمنی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

دموکرات ها می خواهند به نگه داشتن 600 دلار بیکاری افزایش سود و Pelosi این لایحه ارسال در حدود 1 تریلیون دلار به استانها و شهرستانها به ساحل تا بودجه و جلوگیری از اخراج کارگران شهرداری.

در همین حال شرکت های بزرگ از جمله JC Penney اعلام کرد دور جدید اخراج و ایالات متحده هواپیمایی و خطوط هوایی آمریکا هشدار داد در ترکیب 50,000 کارکنان بالقوه اخراج زمانی که فدرال هواپیمایی محرک منقضی می شود در پایان ماه سپتامبر.

وزارت کار نشان داد پنج شنبه که یکی دیگر از 1.3 میلیون نفر ثبت برای اولین بار ادعا می کند برای کمک بیکاری در هفتۀ منتهی به جولای 4.

More than 1.3 million Americans applied for unemployment benefits for the week ending June 4, as states reversed their reopening plans because of a surge in new coronavirus cases

بیش از 1.3 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته پایان ژوئن 4 به عنوان متحده معکوس بازگشایی مجدد برنامه به دلیل افزایش جدید کروناویروس موارد

در ادامه ادعا می کند که شامل افرادی که برای ثبت, مزایای, حداقل برای دو هفته در یک ردیف ایستاده متناوب 18.1 میلیون دلار در هفته گذشته به عنوان بسیاری هنوز هم نشده است قادر به بازگشت به کار.

این مداوم سطح بالا از اخراج رخ می دهد به عنوان یک سنبله در ویروس موارد مجبور است شش کشور برای معکوس کردن حرکت خود را برای بازگشایی کسب و کار سازندگان: بخش بزرگی از اقتصاد یک بار دیگر به عنوان عفونت رسیدن به نگرانی در ارتفاعات جدید.

مورد شمارش را به خصوص شتاب در چهار متحده که در حال حاضر حساب برای بیش از نیمی از گزارش جدید آمریکا در مورد: در آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس.

آریزونا و کالیفرنیا کلرادو فلوریدا و میشیگان و تگزاس – که با هم تا یک سوم از اقتصاد ما – همه عقب نشینی در بازگشایی مجدد برنامه در حالی که 15 کشورهای دیگر را به حالت تعلیق خود را دوباره دهانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de