فدرال رزرو برگ نرخ بهره را نزدیک صفر به عنوان بهبود اقتصادی Sputters

واشنگتن — رئیس فدرال رزرو در سمت چپ نرخ بهره نزدیک به صفر در روز چهارشنبه و جروم H. پاول فدرال رزرو صندلی پیش بینی شده یک راه طولانی پیش رو به عنوان یک سنبله اخیر در ویروس موارد تضعیف حرکت از نوپای بهبود اقتصادی.

“مسیر رو به جلو برای اقتصاد فوق العاده نامشخص است و بستگی زیادی در موفقیت ما در نگه داشتن این ویروس در بررسی” آقای پاول گفت: در یک کنفرانس خبری پس از تغذیه از دو روز نشست و اشاره کرد که عفونت باید رسید از اواخر ماه ژوئن و “سرعت بهبود به نظر می رسد مانند آن کند شده است.”

آقای پاول گفت: سیاستگذاران نیاز به اطلاعات بیشتر قبل از رسم نتیجه گیری قطعی در مورد این دامنه به عقب برگشت اما او اشاره کرد که بدهی و کارت اعتباری هزینه شد و کاهش و بازار کار شاخص پیشنهاد کرد که کار اخیر دستاوردهای ممکن است به تضعیف. بیش از 14 میلیون نفر برگزار شد که مشاغل در ماه فوریه دیگر شاغل آقای پاول گفت و هشدار داد که آن را در حالی که برای کارگران در صنایع خاص مانند رستوران ها و هتل ها و سفر برای پیدا کردن شغل جدید است.

“احتمالا وجود دارد رفتن به یک دم بلند که در آن تعداد زیادی از مردم در حال مبارزه برای بازگشت به کار,” او گفت:, و اضافه کرد که فدرال رزرو بود “حتی فکر کردن در مورد فکر کردن در مورد فکر کردن در مورد” افزایش نرخ.

بازار کار ارتجاعی “است رفتن به در حالی که” او گفت: “ما در حال رفتن به می شود وجود دارد برای همه است.”

در حالی که فدرال رزرو در زمان عمده اقدامات در چهارشنبه آقای پاول نظرات تاکید هر دو خطر پیش رو برای کارگران آمریکایی و این واقعیت است که نرخ بهره به احتمال زیاد بسیار کم پول ارزان به قرض گرفتن — برای یک دوره طولانی از زمان. قیمت سهام بالا رفت زیر سخنان خود به سرمایه گذاران در زمان قلب در تغذیه بیمار موضع.

پیش از آقای پاول نظرات بانک مرکزی تصریح کرد: در آن پست-نشست بیانیه ای که از سوی فدرال ریزرو نگه داشتن نرخ پایین در محل “تا زمانی که آن را با اعتماد به نفس است که اقتصاد دارای اب و هوای وقایع اخیر است.”

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

2 ساعت پیش
Regal Cinemas رد ایده کوتاه منحصر به فرد تئاتر اجرا می شود.
4 ساعت پیش
به عنوان $600 هفتگی تقویت کننده به بیکاری پرداخت به پایان می رسد, این اسکناس را متوقف کند.
6h پیش
فدرال رزرو وعده ادامه حمایت اقتصادی به عنوان بازیابی کند.

فدرال رزرو اعلام شد که دور دیگری از تنش ها و مذاکرات ادامه داد: در کنگره بیش از ارائه پشتیبانی بیشتر به کارگران و کسب و کار هنوز هم در حال مبارزه در میان همه گیر از جمله اینکه آیا گسترش اضافی 600 $در هر هفته در مزایای بیکاری که تنظیم شده است به اعتبار این هفته است.

آقای پاول گفت: حمایت قانونگذاران در حال حاضر ارائه شده است حیاتی برای کارگران و کسب و کار در اقتصاد است. در حالی که او نه وزن در چگونه بالا مزایای بیمه بیکاری باید گفت این امر مهم به کمک تعداد زیادی از کارگران بودند که به احتمال زیاد آواره حتی اگر اقتصاد بازگشایی شد با موفقیت.

“وجود خواهد داشت به اندازه کافی شغل برای آنها — کسانی که مردم باید حمایت” گفت و اشاره کرد که سیاست های دولت تا کنون “نگه داشته و مردم در خانه های خود آن را نگه داشته و کسب و کار در کسب و کار است.”

آقای پاول گفت: هر دو کنگره و بانک مرکزی نیاز به انجام بیشتر در ماه های آینده.

از ماه مارس فدرال رزرو قرار است در یک سری از اقدامات برای کمک به کوسن اقتصادی خرید اینترنتی به عنوان کسب و کار نزدیک و یا کاهش ظرفیت و به عنوان خریداران خانه ماندن از مراکز و سینما برای کنترل گسترش coronavirus. بانک مرکزی نورد است نه اعطای وام اضطراری برنامه است که به منظور حفظ اعتبار جریان به کسب و کار و دولت های ایالتی و محلی و خرید دولت مورد حمایت اوراق قرضه برای حفظ بازارهای عملکرد به طور معمول. این کاهش نرخ بهره به پایین سنگ به جلب استقراض و هزینه.

روز سه شنبه مقامات اعلام کردند که آنها خود را گسترش اضطراری وام از طریق برنامه های پایان سال است. هفت برنامه در ابتدا مجموعه به پایان می رسد در اطراف پایان ماه سپتامبر اما هنوز هم می تواند مورد نیاز گذشته که به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش است.

فدرال رزرو گفت: این امر همچنین گسترش برنامه های خود را به منظور نگه داشتن دلار کمک های مالی به راحتی در دسترس به بانک های مرکزی خارجی از طریق مارس.

آقای پاول گفت: این مهم است که این امکانات در محل اقامت “تا زمانی که ما بسیار با اعتماد به نفس است که آشفتگی از این بیماری همه گیر و اقتصادی خرید اینترنتی در حال پشت سر ما است.”

که می تواند زمان را. نرخ بیکاری در حالی که در حال سقوط باقی می ماند در طول تاریخ در 11.1 درصد است. مدعیان علامت تا هفته گذشته پس از ماه تدریجی بهبود stoking نگرانی که اقتصاد ممکن است پسرفت. داده ها نشان می دهد که بسیاری از کسب و کار شروع به طور دائم.

این کار ضرر و زیان در حال ضربه زدن به جوامع محروم به خصوص سخت است. به تغذیه خود در نظرسنجی ها نشان داده اند که افراد فقیر بودند بیشتر احتمال دارد به از دست دادن شغل و کسانی که با آموزش و پرورش کمتر اغلب نمی باید این گزینه برای کار از خانه. نرخ بیکاری برای کارگران سر به فلک کشید به بیش از 15 درصد و نرخ بیکاری برای مردان سیاه و سفید در ادامه به کنه تا در ماه ژوئن حتی به عنوان نرخ برای سایر نژادی و جنسیتی گروه شروع به سقوط.

آقای پاول اذعان نابرابر فشار از همه گیر و روز چهارشنبه گفت که چه تغذیه می توانید انجام دهید این است که تمرکز بر حمایت قوی از بازار کار است.

“چه ما در حال تلاش برای ایجاد یک محیط که در بازارهای مالی و اقتصاد که در آن کسانی که مردم را به بهترین شانس آنها برای بازگشت به کار برای خود و یا برای یک کار جدید” آقای پاول گفت.

در حالی که تغذیه مقامات ژوئن اقتصادی پیش بینی ها نشان می دهد که آنها انتظار می رود نرخ بیکاری سقوط به زیر 10 درصد تا پایان سال بر اساس مرکزی پیش بینی سیاستگذاران روشن ساخته است که شرایط بسیار نامشخص است. افزایش اخیر در عفونت می تواند خلق و خوی خوش بینانه تر به خود می گیرد.

بانک مرکزی سیاست به نظر می رسد به ارائه پشتیبانی حداقل در اطراف لبه های. خانه خرید علامت است تا سوخت ارزان نرخ وام مسکن و نرخ مالکیت خانه در ایالات متحده در حال حاضر در سطح گذشته دیده می شود قبل از بحران مالی 2008.

کلید بازارهای اعتباری را آرام پس از یک نظم و مارس و آوریل به بازار برای بدهی های دولت ایالات متحده.

در حالی که سرمایه گذاران انتظار دارند که فدرال ریزرو در نهایت بیشتر بتن تعهد به حفظ نرخ پایین برای ماه یا سال — توسط میخ آنها را به بیکاری و یا تورم و یا متعهد به نگه داشتن نرخ بهره تا زمانی که یک تقویم تاریخ — آقای پاول گفت: گفتگو در مورد این روش ادامه خواهد داد در آینده جلسات.

او همچنین گفت که کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو را دیگر اجرا چارچوب نقد و بررسی است که می تواند راهنمای بانک مرکزی استراتژی خواهد بود در آینده نزدیک به اتمام. برخی از اقتصاددانان در زمان این خبر به این معنی است که بیشتر اکشن است که در آینده بانک فدرال سپتامبر. 15-16 نشست.

“ژوئیه F. O. M. C. جلسه بود و انتظار می رود به یک حفره یا سوراخ رویداد تا بیشتر تصمیم گیری های مهم ساخته شده در نشست بعدی در ماه سپتامبر” مایکل Feroli ارشد ایالات متحده اقتصاددان در J. P. Morgan گفت: در یک توجه داشته باشید. “کمیته ملاقات کسانی که انتظارات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im