فدرال ماموران به بیرون از پورتلند در عمده معکوس برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است به جلو و فدرال طرف مقابل باید در خارج از پورتلند از روز شنبه در عمده واژگونی پس از دو هفته افزایش تظاهرات و خشونت است.

اورگان فرماندار کیت براون گفت که او موافقت کرد که به خروج در گفتگو با معاون رئیس جمهور مایک پنس.

براون گفت: دولت و شهرستان افسران پلیس را جایگزین Department of Homeland Security عوامل در امنیت فدرال دادگاه تبدیل شده است که این flashpoint برای تظاهرات.

“این ماموران فدرال عمل کرده اند به عنوان یک نیروی اشغالگر حاضر مسئوليت آورده و خشونت و نزاع به جامعه ما” فرماندار گفت.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خروج آغاز خواهد شد تا در دادگاه محافظت شده است.
“ما تا زمانی که آنها امن خود را در شهرستان. ما گفته فرماندار ما گفته شهردار: امن خود را در شهرستان” گفت: رئيس جمهور.

اما اعلام یک عقب نشینی قابل توجهی توسط دولت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال نیروهای فدرال به پورتلند در آغاز ماه ژوئیه به پایان سال از زندگی توجه به اعتراضات او به عنوان داشتن کشیده و شهر را به هرج و مرج.

به جای سرکوب ناآرامی ورود طرف مقابل باید سوخت برخی از بزرگترین تظاهرات پس از تظاهرات پس از کشتن جورج فلوید یک سیاه پوست آمریکایی توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس است.

این وضعیت به ویژه پس از تشدید عوامل در استتار فیلم برداری شد, ربودن معترضان از خیابان های بینام و وانت.

به دور از اعمال سفارش فدرال نیروی کشیده شده از گشت مرزی, خدمات مهاجرت و ما مارشال بود تا حد زیادی به دام افتاده در داخل فدرال دادگاه آنها ظاهرا وجود دارد برای محافظت از ظهور هر شب به آتش امواج teargas baton دور و نارنجک در جنگ خیابانی با داعش است. اما تظاهرکنندگان حفظ کنترل نهایی از خیابان.

خشم در حضور طرف مقابل باید به ارمغان آورد هزاران نفر از مردم هر شب و در عمل به عنوان یک میله رعد و برق به صورت گسترده تر نارضایتی با مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله بیش از هرج و مرج و تفرقه دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر است که به کشته شدن نزدیک به 150,000 آمریکایی ها را نشان می دهد و هیچ نشانه ای از فروکش.

Najee Gow, an organiser for Black Lives Matter, gathers with other protesters at the courthouse.

اگر چه معترضان ادعا می کنند پیروزی در دستیابی به این تقاضای خود را شبانه شعار “فدرال به خانه” در این تظاهرات به احتمال زیاد ادامه با تمرکز بر تغییر به سمت پورتلند پلیس شهر با آن وجود دارد تا به حال اجرا شده است و در میدان جنگ در جنگهای قبل از رسیدن ماموران فدرال.

آن را بلافاصله روشن نیست چه تاثیر خروج را در مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به ارسال نیروهای فدرال به شهرهای دیگر ظاهرا به سرکوب خشونت آمیز و جنایات.

شهرداران از شیکاگو, لس آنجلس, آتلانتا و 11 سایر شهرستانها را متهم کرد که رئیس جمهور از استقرار اجرای قانون فدرال “برای اهداف سیاسی” در میان سوء ظن است که مغلوب ساختن پیشی جستن است و بیشتر علاقه مند به ایجاد درگیری از پایان دادن به آن در اجرا به انتخابات.

در نامه ای به کاخ سفید شهرداران گفت: آنها ناراحت بودند در اقدامات ماموران فدرال در پورتلند خواستار عدم مناسب شناسایی و حیواناتی از معترضان از خیابان “سرد”.

“این تاکتیک انتظار ما از یک رژیم اقتدارگرا – نه ما دموکراسی” در این نامه گفت.

اگر چه از ورود نیروهای فدرال reinvigorated تظاهرات برای عدالت نژادی در پورتلند شبانه جنگ نیز پریشان از آنها. تنش ایجاد شده است بین تظاهر کنندگان متمرکز در طوفان دادگاه و کسانی که پیشرو در بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز برای اصلاحات پس از فلوید را کشتن.

انجمن ملی برای پیشرفت رنگین پوست (NAACP) در پورتلند هشدار داد که سیاه زندگی مهم جنبش بود که coopted توسط “ممتاز مردم سفید” به دنبال برنامه های دیگر مانند ضد سرمایه داری. آن گفت: آنها به برگ برنده را دست, تحریک شبانه درگیری با نیروهای فدرال.

در سه شنبه شب Najee Gow یک آمریکایی آفریقایی سازمانده برای سیاه و سفید زندگی می کند و ماده به waded گروه چند ده جوان سفید مردم متلک ماموران فدرال. او را متهم و آنها را از نژادپرستی برای سرمایه گذاری بیشتر در مبارزه در دادگاه از هل دادن برای عدالت نژادی.

“چه شما انجام شده است ؟ این نژادپرست گه ما در حال صحبت کردن در مورد. شما لازم نیست فشار یک دستور کار و انجام این” او فریاد زد: در این معترضان که به عقب کشیده اما بعد از بازگشت.

“آنها می خواهند برای نابود کردن اموال. آنها خدشه دار کردن, سیاه زندگی جنبش و آنها در حال ساخت یک مسخره کردن از پورتلند در لعنتی صحنه جهانی” خشمگین Gow گفت: نگهبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de