فدرال ‘اشغال نیروی’ به جلو و خارج از پورتلند, اورگان, فرماندار اعلام کردمغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای خروج اجرای قانون فدرال عوامل خارج از پورتلند, اورگان, آغاز روز پنج شنبه دولت فرماندار اعلام کرد در چهارشنبه کوبیدن افسران او گفت: “عمل به عنوان یک نیروی اشغالگر آورده و خشونت” در چند شب از درگیری های خشونت آمیز با محلی معترضان .

علائم ظهور در اوایل روز شنبه که این خروج می تواند در این راه پس از اتهامات که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود استقرار نیروهای شبه نظامی در نقض قانون اساسی ایالات متحده, تا حدودی به عنوان یک تاکتیک در تحریک آمیز خود را “نظم و قانون” دوباره انتخابات.

صبح روز چهارشنبه فرماندار کیت براون ارسال یک صدای جیر جیر که از عوامل فدرال گشت مرزی و مهاجرت سازمان که تحت چتر وزارت امنیت میهن را آغاز خروج در روز پنج شنبه.

فرماندار کیت قهوه ای
(@OregonGovBrown)

پس از بحث و گفتگو با معاونت پنس و دیگران دولت فدرال موافقت کرده است به عقب نشینی فدرال افسران از پورتلند. آنها عمل به عنوان یک نیروی اشغالگر & آورده خشونت است. شروع فردا همه گمرک و حفاظت مرزی و یخ افسران ترک خواهد کرد در مرکز شهر پورتلند.

29 جولای سال 2020

او به هیچ اولیه جزئیات یا چگونگی اجرای قانون محلی خواهد افزایش حضور خود را در این شهر پس از رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور نشان داد که می تواند یک شرط موافقت فدرال برداشت.

مایک پنس معاون رئیس جمهور گفته بود Fox News Channel اواخر روز سه شنبه دولت بود و صحبت کردن با اورگان فرماندار دموکرات کیت قهوه ای است. او از ارائه جزئیات.

قبلا آسوشیتد پرس با استناد به یک ناشناس مقام کاخ سفید گزارش روز چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برگزار شد از امکان نقاشی کردن فدرال حضور نظامی اگر دولت پا تا خود را در اجرای.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در روز قبل از آن که فدرال حضور خواهد ماند در حال حاضر.

“ما تا زمانی که آنها امن خود را در شهرستان. ما گفته فرماندار ما گفته شهردار: امن خود را در شهرستان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تکرار تهدید خود را برای ارسال بیشتر فدرال افسران اگر وضعیت بدتر می شود.

دولت فدرال مستقر تیم از عوامل در زمان به شدت مسلح و ملبس در استتار, به, Portland, تظاهرات, نقشه کشی, انتقاد از دموکرات ها و گروه های آزادی های مدنی که ادعا نیروی بیش از حد و فدرال نفس بیش از حد.

قهوه ای و پورتلند شهردار هر دو دموکرات ها شکایت کرده اند آنها هرگز نمی خواسته برای ماموران فدرال و حضور آنها بدتر شدن وضعیت با معترضان.

“خشونت در پورتلند کردم تا متوقف شود. روشن است که رهبری محلی و شهردار پورتلند در حال حاضر به مرحله. به همین دلیل ما در حال صحبت کردن به فرماندار کیت براون و ایالت اورگان در مورد کار یک راه رو به جلو” پنس گفت روباه.

سه شنبه شب بود 62 شب متوالی تظاهرات در مرکز شهر پورتلند و 28 شب از درگیری با ماموران فدرال. تظاهرات شروع شد و در هماهنگی با نمرات دیگر شهرستانها در سراسر آمریکا در پی مرگ در بازداشت پلیس جورج فلوید به عنوان یک بیانیه در مورد خشونت پلیس.

اما در 1 جولای, طبیعت, حوادث شروع به تغییر زمانی که نیروهای فدرال شروع به جمع آوری بیشتر مشخصه در اطراف ما دادگاه است. نیروهای به رهبری توسط عوامل گشت مرزی عمل به ظاهر برای حفاظت از اموال فدرال اما به عنوان تقابل تشدید شد برای انتقاد از اقدام مانند نیروهای شبه نظامی از جمله دستگیری معترضان و قرار دادن آنها در بینام و وانت.

در روز سه شنبه شب head-to-head بین تظاهرکنندگان و ماموران فدرال نسبتا مهار شده با توجه به روزنامه های محلی به usf football. اما آشنا و الگوی تکرار خود را پس از نیمه شب هنگامی که ماموران لباس پوشیدن در صحرا استتار انداخته teargas فلفل اسپری و فلش چتری در پاسخ به یک زن و شوهر از آتش بازی در حال مشتعل در طرف دیگر از محیط حصار.

گروه های آزادی های مدنی شکایت کرده است که اقدامات ماموران فدرال در حال نامتناسب به کنترل جمعیت و چالش هایی روبرو هستند. استقرار خود را به ناآرامی دامن زده است که به نظر می رسد قبل از محو شدن ماموران وارد شدند.

با تحریف حضور ماموران فدرال تمرکز اعتراضات به خصوص در ساعات اولیه صبح روشن از حمایت از سیاه و سفید زندگی مسائل نسبت به تخلیه خشم در مغلوب ساختن پیشی جستن. “من می خواستم به ایستادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن. ما بیمار و آسیب او را از انجام” یک تظاهرکننده گفت: نگهبان.
Trump at the White House on Wednesday.

در حال حاضر تصور می شود حدود 114 فدرال افسران مستقر در پورتلند دادگاه است.

روز دوشنبه ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) نشان داد در مورد آنها به افزایش اندازه واحد با 40 بیشتر مرز عوامل و حدود 100 معاون ما مارشال.

تهمت نیز در صحبت تهاجمی نظر در مورد گسترش استفاده از آنچه منتقدان تماس فدرال طرف مقابل باید به چندین شهر دیگر از جمله شیکاگو و نیویورک و آلبوکرک. آن است که اتفاقی در انتخابات سال است که تمام شهرهای او را هدفمند هستند دموکراتیک کنترل می شود.

در مقابل در سیاتل ماموران گشت مرزی ایالات متحده فرستاده ظاهرا برای حفاظت از ساختمان های فدرال به نظر می رسد که بی سر و صدا کشیده شده و از شهرستان. اعزام شده بودند به شدت مقاومت توسط فرماندار ایالت واشنگتن جی Inslee و سیاتل شهردار جنی Durkan.

فدرال اقدام باعث شده است پرونده های حقوقی متعددی در تلاش برای متوقف کردن آن را در زمینه قانون اساسی در پورتلند. روز سه شنبه یک دست کت و شلوار جدید تسلیم شد توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا شکایت مداوم ضرب و جرح توسط ما عوامل بر روزنامه نگاران و ناظران حقوقی.

حکم دادگاه به دست آمده در 23 جولای اعمال موقت سفارش محدود در مرز گشت و دیگر ماموران فدرال از تقریبا دست زدن به خبرنگاران گفت. اما جدید طرح دعوی در دادگاه ادعا که “در عرض چند ساعت ماموران فدرال شروع به نقض دادگاه را سفارش کرده اند و همچنان به انجام این کار هر شب پس از”.

طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که “این تخلفات نه ناخواسته. آنها اعمال عمدی توسط یک یاغی رئیس جمهور است که فرستاده خود را با نیروهای شبه نظامی به ساقه تا خیابان پورتلند.”

در میان حملات ذکر شده در این کت و شلوار یک روزنامه نگار که به ضرب گلوله کشته شد و teargassed در حالی که تلاش برای تصویری دستگیری و حقوقی ناظر به ضرب گلوله در قفسه سینه خود را از فقط چهار فوت دور. یکی دیگر از عکاس خبری به ضرب گلوله کشته شد حتی اگر او تا به حال “مطبوعات” به وضوح مهر در کلاه خود.

صبح روز چهارشنبه قبل از اورگان فرماندار جیر وزارت دادگستری گفت: این امر ارسال ده ها تن از مأموران اجرای قانون به کلیولند میلواکی و دیترویت به مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز.

حرکت زیر مشابه استقرار به شیکاگو, کانزاس, شهرستان, Missouriand Albuquerque, New Mexico, تحت آنچه شناخته شده به عنوان عملیات Legend اگر چه طرح شده است با تلفیق شدهاست ضد نژادپرستی تظاهرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im