نیروهای فدرال را به شهرستانها ایالات متحده قبل از. چرا در این زمان متفاوت است.

اعتبار…ناتان Howard/گتی ایماژ

نیروهای فدرال رفت و به لس آنجلس برای کنترل رادنی کینگ شورش. آنها وارد واشنگتن شیکاگو و بالتیمور در روز پس از قتل کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور در سال 1968. آنها رفت و به دیترویت در طول یک مسابقه شورش در سال 1943 و پس از آن دوباره در سال 1967. آنها در لیتل راک ارک., در طول مدرسه ادغام. برای اعتصاب سراسری کارکنان راه آهن از سال 1894 در شیکاگو و در سراسر شهرستانها متعدد در طول بزرگ راه آهن اعتصاب از سال 1877 آنها وجود دارد بیش از حد.

بنابراین در برخی از راه, صحنه های از افسران چادری ضد شورش این هفته در پرتلند سنگ., یک آمریکایی تبار فدرال در پاسخ به ناآرامی های داخلی. اما وجود دارد چیزی متفاوت در این لحظه بیش از حد رئیس جمهور تهمت را تکرار پاکستان به فرستادن نیروهای خود به دیگر شهرهای آمریکا به دلایلی که لغزش بین حفاظت از خاص فدرال خواص بازگرداندن نظم عمومی و مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز.

Video player loading
رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار ماموران فدرال است دامن زدن به ناآرامی در پورتلند که در آن اعتراضات ادامه داد: برای بیش از 50 روز متوالی.

“ایده در آوردن نیروهای نظامی و یا اجرای قانون در اشکال مختلف آن به سرکوب غیرنظامیان اعتراض به آمریکا به عنوان پای سیب — آن بنیادی است و به این ملت” گفت: Heather Ann Thompson, یک مورخ در دانشگاه میشیگان. اما پس از آن رئیس جمهور شروع به صحبت کردن در مورد جرم و جنایت در شیکاگو و نامگذاری شهرستانها که در آن تظاهرات در این تابستان نیست و خشونت تبدیل شد.

“این چیزی است که نگران کننده است در مورد که در آن ما در حال حاضر,” او گفت:. “وجود دارد یک راه که در آن او است و این به سطح بعدی.”

و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را در اختیار خود یک منبع بر خلاف آنچه که رئیس جمهور بود در سال 1968 و یا 1894: یک آرایه وسیعی از فدرال, سازمان های اجرای قانون است که در مقیاس و به طور فزاینده آمده شبیه به نیروهای نظامی. او می تواند استقرار نیروهای که نگاه و احساس به ساکنان محلی درست مانند ارتش خود را بدون نیاز به پرتنش سیاسی در مرحله ساخته شده است که برخی از روسای جمهور قبلی عمیقا مضطرب و استقرار نظامی خود را به شهرهای آمریکا.

با این نیروها — که یک وب پیچیده مراجع قانونی برای محافظت از اموال فدرال به عمل کنون از مرز به تبادل نقش خود را — دانشمندان حقوقی در سراسر طیف سیاسی از ترس رئیس جمهور در تلاش است تا در یک شغل است که قانون اساسی را به دولت فدرال است.

“است که استفاده از فدرال افسران به عنوان یک فقط اجرا از آسیاب داخلی نیروی پلیس گفت:” کلارک adobe agent معاون رئیس جمهور برای عدالت کیفری در آزادیخواه-تکیه موسسه Cato. “من درک می کنم ما قرار است به این باور است که شرایط فوق العاده ای. اما آن است که هنوز هم اساسا محلی اجرای قانون مسئولیت حفظ نظم و حفاظت از جان و مال.”

صرف این واقعیت که در شهرستانها انجام نمی دهد که کار به رئیس جمهور رضایت نیست در طول تاریخ بوده است توجیهی برای ارسال نیروهای فدرال آقای adobe agent گفت. و در آنجا گسترده است امروز اختلاف بر سر اینکه آیا ما در واقع در شرایط فوق العاده.

مقامات منتخب در اورگان گفته اند که آنها لازم نیست و یا می خواهید فدرال کمک به مدیریت چه باید تبدیل به درگیری شبانه در خارج از دادگاه فدرال در پورتلند. ساکنان در اوکلند کالیفرنیا و دیترویت دو شهرستانها رئیس جمهور نیز پیشنهاد شده اند و خارج از کنترل اشاره شده که نسبتا آرام در این تابستان. در شیکاگو شهردار لری Lightfoot گفت: این شهرستان می تواند با استفاده از کمک های حاوی جرم و جنایت خشونت آمیز اما هشدار داد که آن را “قابلی نداشت دیکتاتوری است.”

این لحظه ای است که مهمترین آنها متفاوت از سال 1968 زمانی که مقامات محلی درخواست فدرال آمريکا برای برقراری نظم در واشنگتن شیکاگو و بالتیمور چرا که آنها بر این باور بودند که نمی تواند آن را انجام دهد خود را. آن را متفاوت از آکسفورد را از دست ندهید., در سال 1962 و یا لیتل راک در سال 1957 زمانی که مقامات محلی بودند آشکارا هجوم دادگاه فدرال دستور به desegregate.

“من فکر نمی کنم وجود دارد در هر نقطه در نزدیکی همان نوع اجماع در سطح فدرال که فدرال قدرت است در واقع در حال واژگون” امروز گفت: Stephen Vladeck یک استاد حقوق در دانشگاه تگزاس در آستین. “چه چیزی جدید و مشکل در اینجا است که ما باید بسیار رقابت واقعی گزاره. و آن را از راه دور روشن به من چه قوانین فدرال در حال رفتن unenforced.”

اگر فدرال حضور در پورتلند قرار بود برای برقراری نظم آن را ساخته اند و بیشتر حس برای ارسال در گارد ملی افسران که خدمت کرده اند و آموزش دیده برای یک نقش, نمی گمرک و حفاظت مرزی عوامل آقای Vladeck گفت. درگیری وجود دارد و تشدید شده پس از ورود نیروهای فدرال با یک خط از اعتراض مادران در مواجهه با گاز اشک آور و سپس شنبه شب شهردار تد ویلر از پورتلند تجربه مشابه.

“این چیزی است که می ترسم هک از تدوین کنندگان قانون اساسی” گفت: Barry فریدمن یک استاد حقوق در دانشگاه نیویورک. بوده است وجود دارد بیش از تمایل به گریه گرگ” او گفت: از رئیس جمهور منتقدان بیش از چهار سال گذشته. “این گرگ. این از آن است.”

واقعیت این است که تهمت کمپین اتحاد در همان زمان آغاز شده در حال اجرا تبلیغات متعدد به تصویر کشیدن شهرهای آمریکا به عنوان خشونت تاخت و تاز کردن در جناح چپ اوباش نشان می دهد که رئیس جمهور است که با انگیزه بیشتر با اپتیک فدرال پاسخ از پتانسیل آن اثر آقای Vladeck گفت.

بیشتر muddying مهم رئیس جمهور همچنین چهارشنبه اعلام کرد قصد دارد برای یک “موج” از مأموران اجرای قانون به شهرهای آمریکا برای همکاری با پلیس محلی مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز. دادستان کل لایحه بار پیشنهاد کرد که افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز در برخی از شهرستانها بیش از یک ماه گذشته تا به حال بوده است “نتیجه مستقیم” تماس پال خواستار قطع بودجه دولت و تضعیف محلی نیروهای پلیس در میان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات.

او ساخته شده یک نقطه متمایز این برنامه چهارشنبه اعلام کرد از دولت کمپین برای مقابله با “شورش و اوباش خشونت” در مکان هایی مانند پرتلند.

“عملیات ما در حال بحث در مورد امروز بسیار متفاوت هستند — آنها کلاسیک مبارزه با جرم و جنایت” آقای Barr گفت.

اما این دقیقا مشکل می گویند منتقدان مانند آقای Vladeck و آقای adobe agent: دولت فدرال نیست مسئول کلاسیک مبارزه با جرم و جنایت در جوامع محلی. در عین حال در سراسر نظرات خود را در کاخ سفید در روز چهارشنبه رئیس جمهور تهمت آقای Barr و چاد گرگ سرپرست وزارت امنیت داخلی پیشنهاد کرد که آنها معتقد بودند بازگرداندن نظم و قانون در جوامع محلی بود حیاتی به ماموریت دولت فدرال است.

آقای Vladeck ارائه شده در پاسخ به این نقل قول از رئیس دادگستری ویلیام Rehnquist در سال 2000 تصمیم مهار مرکزی فدرال نقش در خشونت علیه زنان عمل می کنند: “در واقع ما می توانیم از فکر می کنم هیچ مثالی بهتر از این نیروی پلیس که بنیانگذاران را تکذیب کرد دولت ملی و reposed در ایالات متحده از سرکوب و جنایت خشونت آمیز و دفاع از قربانیان آن است.”

گذشته از بحث بر سر فدرال قدرت سریع نزدیک شدن انتخابات باعث می شود آن را سخت برای جدا کردن سیاست از رئیس جمهور ، این هفته آقای ترامپ پیشنهاد کرد که نیویورک, شیکاگو, فیلادلفیا, دیترویت, Baltimore و اوکلند همه ممکن است نیاز به مداخله فدرال. که لیستی از شهرستانها با بزرگ سیاه و جمعیت شامل برخی با هیچ ناآرامی های خشونت آمیز در حال حاضر. از طریق ژوئن قتل در اوکلند واقع شد پایین نسبت به زمان مشابه در سال گذشته.

“از طریق خط در اینجا این است که حفاظت از اموال فدرال گفت:” کلی Lytle هرناندز, یک مورخ در U. C. L. A. “آن را تلاش برای سرکوب قیام برای زندگی است. که برای تلفن های موبایل بسیار آشنا است. که برای تلفن های موبایل بسیار اواخر قرن 19 است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de