ماموران فدرال نشان می دهد نیروی قوی تر در پورتلند تظاهرات با وجود سفارش به برداشت

ماموران فدرال را متهم به رفتار مانند یک ارتش اشغالگر شد و انتظار می رود برای شروع به بیرون کشیدن مرکزی پورتلند اورگان در روز پنج شنبه در شرم آور climbdown توسط کاخ سفید است.

اما در شب چهارشنبه نیروهای را که دوبله شده توسط برخی به عنوان “برگ برنده نیروهای نظامی” روشن ساخته است که آنها قصد ترک بی سر و صدا.

وزارت امنیت داخلی طرف مقابل باید امنیت فدرال دادگاه در مرکز شهر پورتلند است که تبدیل به کانون اعتراضات اخراج teargas projectiles و نارنجک به ساعات اولیه صبح روز پنجشنبه در برابر صدها نفر از تظاهرکنندگان.

Federal law enforcement officers fire tear gas and other munitions to disperse protesters in Portland Wednesday night.

برخی از معترضان تبدیل به اعلام پیروزی بر طرف مقابل باید ارسال به شهرستان توسط رئیس جمهور ایالات متحده.

ماموران فدرال سپس سوار تظاهرکنندگان به چندین بلوک در یک قوی تر استفاده از زور نسبت به سایر اخیر شب و بازداشت های بیشتر.

اعلام توسط اورگان فرماندار کیت براون گفته است که او تا به حال امن توافق با کاخ سفید برای بسیاری از نیروهای فدرال برای خروج از دادگاه و آن را به صورت محافظت شده توسط پلیس ایالتی به جای استقبال شد با ترکیبی از سرور و نشاط و شکاکیت توسط معترضان.

برخی در نظر گرفته شده این حرکت به عنوان یک شکست تحقیر آمیز برای مغلوب ساختن پیشی جستن که ارسال می شود ماموران فدرال به پورتلند یک ماه پیش اعلام آنها را به پایان دادن به “هرج و مرج” در این شهر پس از هفته از زندگی ماده تظاهرات. که به وضوح شکست خورده است.

“من هنوز هم در اینجا و آنها را ترک. من می خواهم بگویم که هر چه در آن بود که آمد به انجام آنها آن را انجام نمی, گفت:” امی گل لاله با پوشیدن کلاه و ماسک گاز و برگزاری یک “برو به تهمت های فدرال” نشانه.

“من اینجا هر شب گفت: دولت فدرال باید برای رفتن به این دلیل که آنها فرستاده شده به ایجاد وحشت در روستاها ما. بنابراین در حال حاضر آنها در حال رفتن, آره, که در پیروزی,” او اضافه شده است.

Protesters and federal agents on Wednesday night in Portland, Oregon.

دیگر تظاهرکنندگان تردید که ماموران فدرال را واقعا ترک پس از سر ما امنیت داخلی گفت: آنها باقی خواهد ماند در این منطقه تا آنها مطمئن دادگاه محافظت شد.

اما براون گفت که بیش از تلاش های کاخ سفید برای نجات از آنچه به مبلغ یک شکست برای مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای استفاده از نیروهای فدرال برای سیاسی به پایان می رسد.

او گفت اورگان عمومی رادیو “این طرح بسیار روشن” و این که ماموران فدرال “را از مرکز شهر پورتلند از پنجشنبه”.

تنها ایالات متحده مارشال که به طور معمول باید مسئولیت امنیت فدرال ساختمان باقی خواهد ماند. او گفت که آنها نه می تواند مصرف سرب در حفاظت از دادگاه است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن نیروهای در حال خروج از شهر بود. که چیز خوبی است” گفت: قهوه ای. “من واقعا روشن در گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. من به آنها گفتم که مغلوب ساختن پیشی جستن نیروهای مورد نیاز به ترک. فدرال افسران در اینجا در این شهر آورده خشونت و آنها آورده نزاع به جامعه ما است. که نیاز به پایان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که اگر دولت فدرال به حال فرستاده شده در عوامل سپس “خواهد بود وجود دارد هیچ پرتلند – آن خواهد بود سوخته و ضرب و شتم به زمین”.
او همچنین تهدید به ارسال آنها را به عقب.

“اگر شهردار و فرماندار نمی جلوگیری از جرم و جنایت و خشونت از آنارشیست ها و آشوبگران بلافاصله دولت فدرال را در رفتن و انجام کار است که اجرای قانون محلی که قرار است انجام دهید!” رئيس جمهور اضافه شده است.

برای همه تهمت را پهلوانان و اظهارات خود مقامات در تلاش برای چرخش خروج توافقنامه به عنوان امن رئیس جمهور هدف از حصول اطمینان از دادگاه فدرال محافظت شده آن به میزان قابل توجهی عقب نشینی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اصل پیشنهاد کرد که نیروهای فدرال کشیده شده از گشت مرزی, خدمات مهاجرت و ما مارشال ارسال شد به پورتلند به پایان یک هفته طولانی تصاحب یک بخش کوچک از مرکز شهر توسط حامیان سیاه زندگی مهم است. در آن زمان او ضمنی آنها را برقراری نظم در سراسر شهرستان.

A protester holds up an American flag as federal agents make an attempt to clear a crowd in Portland, Oregon Wednesday night.

DHS عوامل نه تنها موفق به انجام این کار اما حضور آنها باعث بزرگتر تظاهرات به خصوص در برخی از تاکتیک های خشونت آمیز آنها استفاده می شود و ترس که تهمت بود با استفاده از ماموران فدرال برای ایجاد درگیری های سیاسی به پایان می رسد. آنها همچنین باعث یک واکنش در سایر نقاط کشور پس از عوامل در استتار فیلم برداری شد, ربودن معترضان از خیابان های بینام و وانت.

“دولت فرستاده شده در نیروهای نظامی به امتیاز با سیاسی خود را پایه. آن را واقعا روشن است که این استراتژی سیاسی است نتیجه معکوس” گفت: قهوه ای.

روشن نیست اگر استقرار دولت پلیس را خنثی وضعیت داده هفته از درگیری بین معترضان و پلیس شهر پورتلند قبل از ماموران فدرال وارد است. اما برخی از تظاهرکنندگان در روز چهارشنبه شب در زمان آسایش است که دولت و نیروهای مستقل از مرد در کاخ سفید است.

“این یک گام در مسیر درست است. حداقل دولت پلیس تحت مغلوب ساختن پیشی جستن کنترل” گفت: یک تظاهرکننده که به نام او تنها به عنوان الکس. “من می ترسم او ارسال خواهد گارد ملی در آن هرج و مرج خواهد بود.”

براون گفت: او گفت: پلیس ایالتی به “استفاده از هر استراتژی به deescalate” تظاهرات و جلوگیری از سطح نیروی مورد استفاده توسط ماموران فدرال. اما او گفت: آنها را محافظت دادگاه.

“آنها را با استفاده از کنترل جمعیت تاکتیک تنها به عنوان آخرین چاره,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de