ماموران فدرال عقب نشینی به پورتلند پایه به عنوان معترضان کنترل خیابانشب پس از شب شعار می رود تا در مقابل پورتلند فدرال دادگاه: “که خیابان؟”

پاسخ بستگی به ساعت از روز. پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرستاده می شود ماموران فدرال را کنترل شهر گفت رها شده بود توسط خود شهردار به آنارشیست ها و اراذل و اوباش حکومت معترضان هنوز عطفی در حمایت از زندگی ماده می تواند مشروع و ادعا می کنند که اینها به عنوان شعار می رود “خیابان های ما”.

وزارت امنیت داخلی گروه ضربت عوامل بودند دوباره شلیک امواج teargas و پرتاب نارنجک در برابر یک هسته سخت از چند صد تظاهر کنندگان در ساعات اولیه صبح روز چهارشنبه. تقابل محور در دادگاه در قلب چندین بلوک از مرکز شهر پورتلند است که به طور موثر کاهش یافته و تحت کنترل معترضان پس از پلیس شهر خارج کرد.

اما پس از هل دادن به عقب تظاهرکنندگان بسیاری از آنها kitted در کلاه و ماسک گاز فدرال عوامل عقب نشینی خود را به دادگاه ارگ به تمسخر این jeers و زنان که بخشی از “دیوار مادران” اعتراض ارتباط اسلحه و شعار: “خیابان های ما.”

این مراسم پخش شد سه بار در صبح روز چهارشنبه اما نتیجه نهایی همان است که در هر شب. DHS ماموران اعزام از سوی رئیس جمهور برای قرار دادن تظاهرات باید به جای تبدیل شدن به زندانیان از ساختمان آنها ظاهرا وجود دارد برای دفاع از.

“فدرال ندارد کنترل از خیابان” گفت: یک زن برگزاری یک نشانه “100% نیست یک تروریست” که به نام او تنها به عنوان شانون. “من فکر می کنم آنها بیشتر ترس از ما. آنها در پنهان وجود دارد. آنها نمی دانند چه آنها در حال انجام است.”

روز دوشنبه رئیس جمهور declaredthe استقرار DHS گروه ضربت یک موفقیت است.
“در پورتلند آنها انجام یک کار فوق العاده. آنها بوده ام وجود دارد و سه روز آنها واقعا انجام یک کار فوق العاده در یک دوره بسیار کوتاه از زمان,” او گفت:.

این دیدگاه از پورتلند خیابان می گوید یک داستان متفاوت است.

ورود فدرال افسران کشیده شده از سازمان های مختلف از جمله خدمات مارشال ایالات متحده و گشت مرزی fleetingly ارسال یک موج از زنگ طریق تظاهر کنندگان پس از مردان در استتار شروع به ربودن مردم در خیابان ها در بینام و وانت.

کسانی که بازداشت شده اند گفت: آنها کشیده به دادگاه بدون اینکه گفت: چرا آنها دستگیر و یا توسط چه کسی و سپس به طور ناگهانی اجازه رفتن بدون هیچ ثبت رسمی بودن برگزار شد. آن smacked از دولت پلیس تاکتیک. به طوری که برخی از خشونت پرداخت توسط ماموران فدرال که بیشتر شبیه یک ارتش اشغالگر در منطقه جنگ.

اما اگر قصد بود برای ارعاب معترضان به رها کردن چند بلوک مربع از مرکز شهر پورتلند تحت کنترل خود, آن را معکوس چشمگیری.
Hundreds of Black Lives Matter protesters rally near the federal courthouse in Portland.

ساکنان شهر با سابقه طولانی رادیکال تظاهرات خشم آمده بودند در این تاکتیک که به طور ناگهانی احیا یک جنبش اعتراضی بود که پایانی پس از بیش از 50 شب از تظاهرات.

آن است که در حال حاضر ماموران فدرال که به نظر می رسد تحت محاصره را کاهش دهد و به دفاع از دادگاه از تلاش برای شکستن در و یا تنظیم آن را به آتش کشیدند. در مرئی تسلیم زمین DHS گروه ضربت حتی رها آزار به re-احداث حصار در اطراف ساختمان فدرال پاره شنبه شب.

تظاهرکنندگان محدوده رایگان بیش از چند شهر بلوک که در آن کسب و کار برای اولین بار تعطیل توسط coronavirus و سپس سوار کردن پس از برخی از مغازه ها بودند شکست اولیه تظاهرات که جاروب کشور پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در ماه مه پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

همه جا نقاشی های دیواری در فروشگاه زندان شهرستان و دادگاه – از جمله پرتره از فلوید و خشونت فسخ پلیس – علامت گذاری کردن معترضان نشد.

اگر تهمت قصد بود همه چیز آرام او شکست خورده است. اما اگر همانطور که برخی گمان می کنند که رئیس جمهور می خواست به چرخ ضامن دار تا رویارویی سیاسی به دست آوردن آن است که روشن نیست که آن را موفقیت آمیز بوده است یا نه.

“این یک بازی قدرت توسط مغلوب ساختن پیشی جستن. او فکر می کند او را برای رفتن به پایگاه خود را تمام riled تا با ایجاد حفره نیروهای نظم و قانون در برابر آنارشیست” گفت: جاش اوبراین که در سفر از سیاتل به پیوستن به تظاهرات. “اما او آن را مانند او fucks در همه چیز. نگاه کن که در اینجا با ما. مادربزرگ. پزشکان. چرا که مانند بسیاری از آمریکایی ها آنها فکر نمی کنم مردم باید ربوده شده از خیابان ها توسط رئیس پلیس مخفی.”

تصویری از unidentifiable عوامل بسته بندی آمریکایی ها به بینام و وانت در واقع ممکن است بازی نمی کند به خوبی با برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن راست گرا که گرایش حامیان برای آنها حوادثی مانند FBI را قتل زن و پسر نوجوان در طول سال 1992 محاصره در روبی ریج آمده اند برای نشان دادن آنچه آنها را به عنوان یک مستبد دولت فدرال است.

در حالی که ماموران فدرال در بازی خود را شبانه آیین های پلیس شهر به وضوح وجود ندارد. اگر چه پورتلند پلیس دفتر ستاد در ساختمان کنار فدرال دادگاه افسران خود را به نظر می رسد که رها هر گونه تلاش برای پلیس این تظاهرات پس از شهردار که به عنوان پلیس کمیسر طرفه با معترضان در برابر رئیس جمهور است. در بالا از آن, حکم دادگاه محدود به شهرستان های پلیس استفاده از teargas و به معنای دیگر از خویشتن.

که در چشم برخی از تظاهرکنندگان ایجاد یک “آزادسازی سرزمین” شبیه به “منطقه خودمختار” در سیاتل تا آن را پاک شد در اوایل این ماه

دادگاه فدرال و همسایه زندان شهرستان مخالف هستند دو پارک که در خدمت به عنوان اعتراض ها پایه که در آن مواد غذایی پایه رسیده است که به نماد استقامت از تظاهرات. شورش دنده ها را کنار می گذارد روزی از جمله گیاهی گزینه رایگان برای تظاهر. اعضای جمعی و آماده سازی مواد غذایی قرار داده شده اند توسط ماموران فدرال شارژ از دادگاه اما بازگشت به پخت و پز و پس از هر برخورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de