آژانس های فدرال به توافق برسند به خارج از پورتلند با شرایط

برای روزها به عنوان ترقه و گاز اشک آور فوران در خیابان های پرتلند سنگ., در طول استقرار فدرال تاکتیکی تیم های سرکوب خشن تظاهرات جمهور تهمت مبارزه کرد و در برابر اعتراض او به عنوان “بیمار و آشفته آنارشیست ها & آشوبگران” که او گفت: تا به حال تهدید به ترک پورتلند “سوخته و ضرب و شتم به زمین است.”

اما حتی به عنوان رئیس جمهور شد دو برابر را معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگر مقامات ارشد دولت مقامات مذاکره و توافق با اورگان فرماندار کیت براون به آغاز برداشت فدرال تاکتیکی تیم از پورتلند.

روز چهارشنبه خانم براون اعلام کرد که اجرای قانون فدرال عوامل امنیت فدرال دادگاه در مرکز شهر پورتلند را آغاز برداشت در اوایل پنج شنبه. “ما می دانیم که در آن ما به” او گفت:. “عقب نشینی کامل از فدرال آمريکا از شهرستان و دولت است.”

مقامات فدرال تایید توافق اما hedged در زمان هشدار می داد که خروج خواهد بستگی به موفقیت دولت وعده به منطقه امن.

“کل ما اجرای قانون حضور که در حال حاضر در پورتلند دیروز و هفته گذشته باقی خواهد ماند در پورتلند تا زمانی که ما اطمینان داد که دادگاه و دیگر فدرال امکانات دیگر نمی خواهد حمله شبانه” چاد F. Wolf اقدام وزیر امنیت میهن خبرنگاران.

این توافق اگر چه ناچیز و قاب های سیاسی بخش مشخص شده استارک چرخش برای یک دولت است که تا به حال به شدت در دفاع از حضور نیروهای فدرال. ماموران فدرال بیشتر در معرض ابتلا به تحقیق در مورد مواد مخدر قاچاقچیان از دست زدن به تظاهرات آمده بود به شهر بدون حمایت رهبران محلی و خود را غرق در یک چرخه بی پایان از درگیری با تظاهرکنندگان مخالف که حضور خود را.

در حالی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است تصاویر استفاده از تاکتیکی عوامل سرکوب معترضان در مبارزات انتخاباتی خود فیلم وجود دارد افزایش حس در دولت است که صحنه های خشونت آمیز از ناآرامی های مرتبط با ماموران فدرال در پورتلند می تواند خطر تبدیل شدن به یک مسئولیت یک دولت رسمی گفت. در میان هزاران نفر از معترضان که به پیوست تظاهرکنندگان در هفته های اخیر بودند یک دیوار از مادران و پرستاران در مالش و جانبازان نظامی.

توافق به دست بیش از مسئولیت به ایالت اورگان پلیس نشان از یک عقب نشینی تاکتیکی از ادامه درگیری ها در حالی که اجازه می دهد دولت به صورت ذخیره با گفتن آن در حال انجام هدف اصلی خود امنیت فدرال خواص.

“رئیس جمهور تهمت و دولت او سازگار شده اند در پیام ما در سراسر خشونت در پورتلند: خشونت آمیز فعالیت های جنایی به کارگردانی سوی فدرال خواص و اجرای قانون را نمی توان تحمل” آقای گرگ گفت. “دولت و رهبران محلی باید گام به جلو و پلیس جوامع خود.”

آقای ترامپ بازیگران برخی از شک و تردید در روز چهارشنبه در مورد دولت تمایل به ترک.

“شما شنیدن همه نوع گزارش در مورد ما ترک” آقای ترامپ گفت ساعت قبل از اعلام این توافق نامه است. “ما تا زمانی که آنها خود را امن شهر. ما گفته فرماندار. ما گفت: شهردار. امن خود را در شهرستان. اگر آنها نمی, امن خود را در شهرستان به زودی ما هیچ انتخاب است. ما در حال رفتن به رفتن در داخل و تمیز کردن آن است.”

در روز بعد رئیس جمهور گفت در توییتر که فاکس نیوز گزارش داده بود “نادرست” در مورد آنچه اتفاق می افتد در پورتلند هر چند او بود و نه خاص. “ما خواستار آن است که فرماندار & شهردار انجام کار خود را و یا ما آن را برای آنها,” او نوشت.

مقامات در اورگان گفت: آنها هنوز در انتظار خروج انجام شود در روزهای آینده.

دولت فدرال و مقامات تا به حال تا حد زیادی نشده است در برقراری ارتباط در طول دو هفته گذشته به تظاهرات ادامه به تشدید پر کردن جای خالی با denouncements از یکدیگر است.

حرکت به سوی یک قطعنامه هفته گذشته آغاز شد زمانی که خانم براون رسیده به آقای پنس او نزدیک ترین تماس در کاخ سفید است.

خانم براون به حال ماه را صرف کار کردن با آقای پنس در coronavirus همه گیر در زمان اقامه دعوا فدرال حمایت, اما این بار او با یک درخواست برای کمتر فدرال دخالت گفتن او را که استقرار ایالات متحده تاکتیکی تیم در خیابان های پرتلند مورد نیاز برای پایان دادن به.

اعتبار…براندون بل برای نیویورک تایمز

پس از تماس با آقای پنس را در هفته گذشته دو تا به حال یک مکالمه تلفنی در روز دوشنبه که منجر به مکالمه بیشتر با کاخ سفید و رئیس ستاد علامت مراتع به گفته خانم براون و مقامات دولت. آقای پنس هم تماس آقای گرگ اجازه دادن به او را می دانم در مورد امکان یک توافق است.

بعد از آن روز خانم براون ملاقات در پورتلند با مقامات از F. B. I. و وزارت امنیت داخلی; او ارائه شده امکان استفاده از ایالت اورگان پلیس برای کمک به حفظ ساختمان های فدرال.

مشاوران به خانم براون گفته او عمل را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “استراتژی خروج” به عنوان یکی قرار داده و آن را از به طور فزاینده ای در وضعیت فرار. در این جلسه مشخص شده اول پیشرفت قابل توجهی پس از هفته آشکار بست.

اعتبار…براندون بل برای نیویورک تایمز

استقرار فدرال مأموران اجرای قانون در پورتلند آمد و به عنوان تظاهرات وجود دارد که آغاز شد در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت ادامه داشت تا ژوئن. با تظاهرات جوش در سراسر کشور, آقای ترامپ با صدور یک فرمان اجرایی برای حفاظت از مجسمه ها و اموال فدرال باعث Department of Homeland Security برای ارسال تیم به دادگاه فدرال در پورتلند.

این نظامی تاکتیکی تیم است که در اطراف وارد ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته بلافاصله شروع به استخدام تاکتیک های تهاجمی برای حفظ تظاهر کنندگان به دور از اموال فدرال. یکی از معترضان به ضرب گلوله کشته شد در سر با یک جمعیت-کنترل مهمات و نیروی دریایی جانباز بود و بارها و بارها ضربه با باتوم به عنوان او هنوز ایستاده بود. در یک تاکتیک بود که در دادگاه به چالش کشیده توسط اورگان دادستان کل فدرال افسران استفاده بینام و وانت در حالی که دستگیری معترضان.

در حالی که مقامات سیاسی معامله توهین برخی از تظاهر کنندگان تبدیل سرخوردگی خود را برای حضور تاکتیکی تیم است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در دفاع از استقرار با استناد به یک قانون فدرال که اجازه می دهد تا وزیر امنیت داخلی به deputize عوامل برای محافظت از اموال فدرال. آن دسته از مقامات همچنین می توانید انجام تحقیقات به جرایم علیه اموال و یا فدرال افسران.

اما این عوامل که شامل تیم از اداره مهاجرت و گمرک ایالات متحده مارشال و گشت مرزی معادل یک تیم SWAT نیز دنبال معترضان از طریق خیابان در زمان با استفاده از گاز اشک آور به مناطق که در آن دادگاه بود دیگر قابل مشاهده است.

تاکتیک های عوامل باعث شد تحقیقات توسط بازرسان کلی برای بخش امنیت و عدالت است. اما شهر و مقامات دولتی ساخته شده هیچ پیشرفت تا این هفته در پایان استقرار.

این weekslong شکست در ارتباط است به خصوص مخل به امنیت بخش است که به عنوان واسطه بین دولت و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نه فقط برای اجرای قانون امور, اما همچنین برای پاسخ به همه گیر و تامین امنیت انتخابات.

مایکل Chertoff سابق وزیر امنیت داخلی در جمهوری جرج دبلیو بوش گفت که در حالی که این توافق یک “گام مثبت رو به جلو” ماه گذشته از افزایش تنش و داد و ستد توهین باید به عنوان “یک شوکی به وزارت و دولت و مردم محلی در مورد اهمیت حفظ این روابط گرم است.”

انجام نمی دهد بنابراین می تواند به سرعت پاسخ و یا آن را بیش از حد تهاجمی آقای Chertoff گفت.

اعلام قریب الوقوع خروج در پورتلند یک روز پس از مقامات در واشنگتن اعلام کرد خروج از فدرال تاکتیکی تیم است که تا به حال در سیاتل هفته گذشته است. رهبران در سیاتل پرداخته اند با خود تظاهرات از جمله یکی بیش از آخر هفته — در همبستگی با پورتلند — که شامل معترضان ساختمان های آتش و شکستن پنجره ها و پلیس محلی شلیک جمعیت پراکندگی سلاح.

تحت این قرارداد بین خانم و آقای گرگ دفتر والی گفت ایالتی اورگان پلیس به تامین امنیت برای خارج از شهر فدرال دادگاه در حالی که معمول تیم از ماموران فدرال محافظت می کند که دادگاه در طول سال ادامه خواهد داد به ارائه امنیت برای داخل ساختمان.

توافق مجموعه تا یک وضعیت خطرناک برای خانم های قهوه ای و ایالتی اورگان پلیس که در حال حاضر خواهد شد وظیفه با حفظ آرامش در دادگاه. تظاهرات رخ داده در شبانه برای بیش از 60 روز با خیلی از خشم در آن زمان متمرکز محلی پورتلند پلیس اداره است.

اعتبار…براندون بل برای نیویورک تایمز

در یک ایمیل به دولت افسران پلیس در چهارشنبه سرپرست تراویس همپتون گفت که او “بسیار تمایلی” به افشای خود را تاکتیکی تیم به معترضان که برخی از آنها ممکن است استفاده از تاکتیک های خشونت آمیز. او به نام این وضعیت در پورتلند “وخیم” اما گفت: جامعه و اجرای قانون نیاز به کمک دولت افسران.

“آنها باید ابزار مناسب برای انجام شغل خود و باقی ماندن به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است — اما همه چشم ملت خواهد بود و ما به خصوص زمانی که ما جایگزین فدرال افسران در دادگاه در تلاش برای پایین آوردن اعتراض متوسط” آقای همپتون گفت. “این یک مرحله ما آرزو بود اما ما بخشی برای Oregon. ما بهترین های ما.”

اعتبار…میسون Trinca برای نیویورک تایمز

خبر از توافق برای خروج پیدا مثبت دریافت در میان برخی از معترضان در روز چهارشنبه.

پیتر باک 74 پیوست اعتراضات ماموران فدرال وارد پورتلند toting یک برگ دمنده برای کمک به روشن دور گاز اشک آور. او گفت که او خوشحال بود با اعلام این خبر که این عوامل ممکن است ترک.

“هیچ راهی وجود دارد که معترضان در حال رفتن به پوشیدن و یا وحشت زده” آقای باک گفت. “در بسیاری از شور و شوق و آن را به حالت اگر آنها عقب نشینی است.”

آقای باک که زندگی در ایالت واشنگتن سوار به پورتلند چندین بار برای پیوستن به تظاهرات علیه دولت فدرال وجود. “این چیزی است که انگیزه من برای رفتن به آن شهر بود که ایده ارسال فدرال آمريکا در برابر شهروندان این کشور است.”

اگر ماموران فدرال در سمت چپ پورتلند گفت: حمایت از او Black Lives Matter حوادث نزدیک به خانه خود را و یا شرکت در تظاهرات در شهرهای دیگر اگر آقای ترامپ مستقر ماموران فدرال وجود دارد. “مکان بعدی او می فرستد فدرال سربازان من احتمالا رفتن وجود دارد با برگ دمنده” آقای باک گفت.

مگی Haberman, کیت Conger و جاناتان مارتین کمک گزارش.

اعتبار…براندون بل برای نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de