تغذیه ممکن است نیاز به خرید دارایی های دیگر برای دوباره پر کردن کیت ابزار رسمی می گوید

فدرال رزرو ممکن است نیاز به خرید دارایی های دیگر از اوراق قرضه دولت برای مقابله با آینده رکود یک تغذیه گفت دراماتیک پیشنهاد به منظور تقویت بانک مرکزی به طور فزاینده ای تهی جعبه ابزار برای مبارزه با رکود اقتصادی است.

در سال های آینده “چشم انداز و جسارت مورد نیاز خواهد بود با تمام سیاستگذاران اگر ما باید به در نظر گرفتن چگونه سیاست باید واکنش نشان می دهند به هر بزرگ و نامطلوب شوک به اقتصاد” بانک فدرال رزرو بوستون جمهور اریک Rosengren گفت: یک اتاق پر از پولی سیاستگذاران و اقتصاددانان در نیویورک است.

او به عنوان نرخ نزدیک تماشا 10 ساله وزارت خزانه داری اوراق قرضه کاهش یافته است و کمتر از 1 درصد در روز جمعه هدف قرار دادن پایین قبل از هرگز دیده می شود در ایالات متحده است. سرمایه گذاران در حال فرار به ایمنی از اوراق قرضه دولتی به عنوان coronavirus گسترش و جهانی را تهدید می کند رشد.

سهام نیز افت کرد و روز جمعه با S&P 500 غلت بیش از 1.5 درصد است. فروش خاموش می آید تنها چند روز پس از تغذیه کاهش نرخ بهره توسط نیم نقطه یک اقدام اضطراری با هدف کمک به محافظت از اقتصاد در برابر خطرات رو به رشد از coronavirus.

اما وال استریت به نظر می رسد شناخت تغذیه را محدود مهمات ساخت آقای Rosengren نظرات ویژه.

افتادن طولانی مدت نرخ بهره را ترک تغذیه با خطرناکی اتاق کوچک برای تحریک اقتصاد باید همه چیز را بدتر کند. اولیه خود را از ابزار نرخ وجوه فدرال را کاهش کوتاه مدت نرخ و در حال حاضر بسیار کم است. خود را پشتیبان اقدامات توده مانند خرید اوراق قرضه کار به فشار پایین دراز مدت نرخ. به عنوان کسانی که سقوط به پایین سنگ فدرال رزرو است اتاق کوچک به مانور.

آقای Rosengren گفت که اگر فدرال رزرو کاهش سیاست نرخ بهره به نزدیک صفر است که 10 ساله خزانه داری رای را دنبال کنید.

“چنین وضعیتی را افزایش چالش های سیاست گذاران مواجه نیست و حتی در طول رکود بزرگ” او گفت:. و در این صورت “ما باید اجازه می دهد تا بانک مرکزی به خرید طیف وسیع تری از اوراق بهادار یا دارایی.”

“چنین سیاست” او اشاره کرد: “نیاز به تغییر در فدرال رزرو عمل می کنند.”

آقای Rosengren مشخص نیست که چه نوع از دارایی های او فکر می کند که فدرال رزرو ممکن است در نهایت نیاز به اضافه کردن به نمونه کارها خود را.

در حالی که بانک های مرکزی در کشورهای دیگر می تواند خرید سهام و شرکت های بزرگ اوراق قرضه بانک فدرال است که از نظر قانونی محدود به دولت-حمایت بدهی. در سال 2007 تا 2009 رکود اقتصادی و عواقب آن تفسیر شده است که به معنی خزانه داری و اوراق بهادار و برخی از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار.

خرید دارایی های دیگر کلاس ها نیاز به باز کردن قطعه ای از قوانین است که سبب تغذیه به عنوان آقای Rosengren اشاره کرد. بانک مرکزی بوده است بیزار نشان می دهد این حرکت از ترس است که آن را تغذیه سیاسی فوتبال, خطر خود را باارزش استقلال از حزبی مبارزه با.

آقای Rosengren همچنین پیشنهاد کرد که فدرال رزرو باید اعتصاب یک “توافق صریح با وزارت خزانه داری ایالات متحده” به حمایت از بانک مرکزی در برابر ضرر و زیان اگر آن را به خرید یک محدوده وسیع تری از اوراق بهادار یا دارایی.

ممکن است انواع دیگر از بدهی که تغذیه می تواند در حال حاضر از نظر قانونی خرید اما هنوز برای خرید. صندلی جروم H. پاول خواست شده توسط نماینده رشیدا Tlaib این میشیگان دموکرات به در نظر گرفتن خرید بدهی های شهرداری به عنوان مثال. آقای پاول به طور کلی براش کردن چنین پیشنهادات.

“من فکر می کنم یک سری از کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو و تغذیه صندلی در انواع محیط های مختلف سیاسی فکر کرده است که به عنوان چیزی است که مناسب نیست واقعا برای ما این معنا که این دولت سرمایه گذاری” آقای پاول گفت: در طول شهادت در فوریه. 11.

آقای Rosengren پیشنهاد می رود و حتی بیشتر. به عنوان رئیس یکی از بانک فدرال 12 شعب بانک ها او تنها یک چرخش رای در سیاست های پولی, اما او یک اقتصاددان محترم که ایده های حمل وزن با همکاران خود را. ایده های خود را به احتمال زیاد به بحث سوخت.

“من فکر می کنم همه چیز روی میز در اینجا” جیمز بولارد سنت لوئیس فدرال رزرو رئیس جمهور گفت: پیش از آن در روز جمعه است. او در صحبت با رادیو فردا و تلویزیون خواسته شده بود در مورد استفاده از ترازنامه در راه های جدید است.

اما آقای بولارد افزود که “این نیست که من به حالت پایه در این نقطه است. من پایه مورد است که این یک مسئله بهداشت عمومی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>