تغذیه برگ نرخ بهره را تغییر نداد و پروژه های سال از نرخ بالای بیکاری

واشنگتن — رئیس فدرال رزرو در روز چهارشنبه ارائه شده تیره و تار ارزیابی چگونه به سرعت اقتصاد ایالات متحده بهبود می یابند از آن همه گیر ناشی از رکود اقتصادی نشان می دهد که میلیون ها نفر از مردم می تواند باقی می ماند از کار برای یک دوره طولانی به عنوان مقامات بانک مرکزی برآورد نرخ بیکاری را در 9.3 درصد تا پایان سال 2020 است.

فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول گفت: بازار کار ممکن است “آمار پایین” و پس از ضبط 14.7 درصد نرخ بیکاری در ماه آوریل اما روشن ساخته است که آن را بیش از حد به زودی به می دانم که برای برخی.

“این بزرگترین شوک اقتصادی در ایالات متحده و جهان, واقعا در حافظه زندگی” آقای پاول گفت: در یک کنفرانس خبری پس از تغذیه از دو روز نشست که طی آن نرخ سمت چپ بدون تغییر. “ما از بالاترین سطح بیکاری در 50 سال به بالاترین سطح در نزدیک به 90 سال است و ما آن را در دو ماه.”

هوشیار بینی, تغذیه اولین برآورد از سال 2020 به تصویر کشیده شده بسیار متفاوت اقتصادی از مسیر سریع “V شکل بازیابی” که رئیس جمهور تهمت پیشنهاد کرده است که در جریان است به عنوان او هل متحده به بازگشایی و حذف اقامت در خانه, سفارشات, است که باید کمک به آوردن فعالیت های کسب و کار را متوقف کند.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است با اشاره به بازار سهام تجمع و ممکن است شغل گزارش که در آن نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد به عنوان شواهدی وجود دارد که اقتصاد “است.”

“من فکر می کنم شما در حال رفتن به یک V. من فکر می کنم آن را به فوق العاده” آقای ترامپ گفت: در ماه گذشته با اشاره به نوع جهش اقتصادی است که می تواند رخ دهد پس از کاهش شدید. او به طور مستمر خواستار متحده برای بازگشایی, نشان می دهد که مقامات که نمی آسانسور قرنطينه به طور مصنوعی برگزاری بازیابی.

اما آقای پاول نیست پیشنهاد می کنم یک بازگشت سریع به این نوع از رشد اقتصادی و افزایش بیکاری کم تعریف شده است که 11 سال گسترش حتی به ایالت ها اجازه می دهد رستوران ها و دفاتر و سالن به بازگشایی شده است. او گفت: “بزرگ وجود دارد عدم قطعیت” در مورد آینده داده گمنام در مورد کوروناویروس و اینکه مردم احساس راحت از سرگیری قبلی خود را روز به روز فعالیت های غایب یک واکسن.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

به روز شده

 • فدرال رزرو یک چشم انداز تیره و تار برای اقتصاد در سال 2020 است.
 • کسری بودجه ایالات متحده آمریکا تقریبا دو برابر به دلیل همه گیر امداد هزینه می شود.
 • اروپا خدمات تحویل مواد غذایی به خرید Grubhub.

“من فرض است که وجود خواهد داشت یک بخش قابل توجهی به خوبی به میلیون ها نفر” آقای پاول گفت: با اشاره به کارگران “که نمی توانید به بازگشت به خود و در واقع ممکن است وجود داشته باشد یک شغل در این صنعت برای آنها را برای برخی از زمان.”

فدرال رزرو را انجام خواهد داد “هر چه ما می توانید و تا زمانی که آن را طول می کشد” را به حمایت از بهبود او گفت: از جمله خرید مقادیر زیادی از اوراق قرضه و ترک نرخ بهره نزدیک به صفر برای مدت زمان طولانی. خود بانک مرکزی همکاران بینی بدون افزایش هزینه های استقراض از طریق حداقل 2022 آقای پاول گفت: فدرال رزرو بود “حتی فکر کردن در مورد فکر کردن در مورد بالا بردن نرخ.”

حتی آقای تهمت خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin پیشنهاد روز چهارشنبه که یک تک به تک نمی شد به احتمال زیاد سریع و یا حتی به خصوص برای ضربه صنایع از جمله سفر و اوقات فراغت و مهمان نوازی.

آقای Mnuchin در یک جلسه قبل از سنا کوچک-کسب و کار کمیته گفت که برخی از بخش های اقتصاد به حال پایدار “آسیب قابل توجهی” که سیاستگذاران باید صرف 30 روز آینده در حال توسعه یک رویکرد هدفمند به ارائه کمک های مالی برای مبارزه بخش است.

“من قطعا فکر می کنم ما در حال رفتن به نیاز به یکی دیگر از قانون دو حزبی برای قرار دادن پول بیشتر به اقتصاد” آقای Mnuchin گفت.

مسئولین فدرال ریزرو شنبه نشان داد که آنها انتظار می رود که نرخ بیکاری بالا باقی می ماند برای سال آینده در 5.5 درصد در سال 2022. بیکاری بود در نیم قرن پایین از 3.5 درصد به تازگی به عنوان فوریه اما پرورشی به 14.7 درصد در ماه آوریل قبل از کاهش به 13.3 درصد در ماه مه.

آنها به سمت چپ نرخ بهره را تغییر نداد و پیشنهاد کرد که نرخ باقی خواهد ماند نزدیک به صفر برای آینده قابل پیش بینی در اولین مجموعه خود را از پیش بینی های اقتصادی از سال 2020 که رنگ هوشیار تصویر از مسیر بازگشت به رفاه.

در حالی که آقای پاول صحبت کرد امیدوارم مورد ممکن است شغل گزارش که نشان داد زودتر از انتظار می رود شروع به rehiring او گفت: آن را نیز “شواهد روشن چقدر نامشخص چیزهایی هستند و چگونه فروتن ما باید در مورد توانایی ما به اعتماد به نفس پیش بینی.”

“پیش بینی برجسته چه طولانی تقلا بازیابی خواهد بود” استیون فریدمن ارشد macroeconomist در مدیریت شرکت سرمایه گذاری مککی سپر گفت: در یک پست-جلسه داشته باشید.

تغذیه policymaker پیش بینی که ارائه طیف وسیعی از فردی پیش بینی به جای یک توافق و اجماع نظر نشان داد تیز کلی اقتصادی آمار در سال 2020 است.

خروجی است که انتظار می رود قرارداد با 6.5 درصد در پایان این سال در مقایسه با سه ماهه آخر سال 2019 قبل از بازگشت 5 درصد در سال 2021. فدرال رزرو تا به حال قلم سه ماهه خود را اقتصادی خلاصه در ماه مارس به عنوان همه گیر گریبانگیر ایالات متحده کاشت عدم قطعیت به عنوان فعالیت های کسب و کار آمد به نزدیکی متوقف.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 5 ژوئن 2020

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


بانک مرکزی پیش بینی به دنبال یک سری از بدبین اقتصادی prognostications. گفته می شود سازمان همکاری و توسعه اقتصادی هشدار داد که اقتصاد جهان با آن مواجه شدید ترین رکود در یک قرن و می تواند تجربه یک توقف دوباره بجای اول برگشتن.

“فوق العاده ای سیاست های مورد نیاز خواهد بود به راه رفتن tightrope نسبت به بازیابی گفت:” لورنس, Boone, سازمان اقتصاددان ارشد. این گروه گفت که اقتصاد جهان خواهد قرارداد با 6 درصد در این سال اگر ویروس موجود است اما می تواند کوچک 7.6 درصد در میان موج دوم از سرایت. در ایالات متحده آن را پیش بینی 7.3 درصد رسید اگر ویروس موجود است و 8.5 درصد انقباض اگر آن نمی باشد.

از تغذیه گرفته تا کنون-رسیدن به مراحل این سال برای حمایت از اقتصاد ایالات متحده. مقامات کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر در back-to-back جلسات در ماه مارس است. بانک مرکزی بوده است خوراکی تا دولت مورد حمایت اوراق قرضه برای حفظ بازارهای عملکرد به طور معمول و نورد از یک سری از اورژانس برنامه های اعتباری با هدف حصول اطمینان از که کسب و کار و دولت های ایالتی و محلی می توانید به قرض گرفتن پول.

در علاوه بر این به نگه داشتن هزینه های استقراض کم تغذیه متعهد در روز چهارشنبه برای ادامه خرید دولت حمایت بدهی “حداقل در حال حاضر سرعت” برای حفظ صاف عملکرد بازار هر چند آن را “از نزدیک نظارت بر تحولات” و آماده است برای تنظیم این برنامه “را به عنوان مناسب است.”

آقای پاول به عنوان یک صدای اقتصادی نگرانی از این بیماری همه گیر در زمان نگه دارید. او هشدار داده است که هر دو سیاست های پولی و مالی باید موضع خود را مطمئن شوید که همه گیر نمی کند و به طور دائم اسکار اقتصاد و او روشن شده است که تغذیه نمی کند و اشتباه خود موفقیت های اولیه در آرامش بازار و reinvigorating وام به عنوان دادن یک سیگنال روشن است.

فدرال رزرو صندلی تصریح کرد: در روز چهارشنبه که میزان رکود و سرعت بازیابی باقی مانده است “فوق العاده نامشخص است.” به شدت بستگی به سیاست اقدامات صورت گرفته در “تمام سطوح دولت” آقای پاول گفت.

“در جایی از 25 میلیون نفر آواره شده اند” او گفت:. “چه ما در حال تلاش برای ایجاد یک محیط که در آن آنها بهترین شانس هر دو برای رفتن به کار و یا به یک کار جدید. این نوع از مهم ترین بخش از این ورزش است.”

در حالی که کنگره تلاش شده است “بزرگ و قوی و بسیار سریع” آقای پاول گفت: سوال باقی می ماند که آیا سیاست پاسخ تا کنون به اندازه کافی خواهد بود برای جلوگیری از طولانی تر-اجرای آسیب به اقتصاد است.

“این امکان وجود دارد که ما نیاز به انجام بیشتر و این امکان وجود دارد که کنگره نیاز بیشتری به انجام,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>