ترس آمریکا و بازداشت پناهجویان به اعتصاب غذا وارد ماه چهارمFive مردان در اعتصاب غذا که رفته است برای بیش از 90 روز در اعتراض به بازداشت خود در اداره مهاجرت و گمرک (Ice) تسهیلات در ینا لوئیزیانا. در حال حاضر طرفداران نگران این مردان هستند که در آستانه مرگ است.

مردان باید برای درخواست پناهندگی در آمریکا و در حال انتظار برای یک قاضی مهاجرت به حکومت در مورد خود.

طرفداران باید ثبت یک شکایت رسمی علیه یخ محکوم کردن این سازمان برای ارائه به مردان با درمان پزشکی مناسب در طول اعتصاب. دو مرد گزارش شده است نیروی تغذیه – یک عمل است که چندین پزشکی و انجمن ها و گروه های حقوق بشر در ایالات متحده گفته اند غیر انسانی و غیر اخلاقی است.

دوم شکایت واصل شد وی از سوی مامورین یخ را منتشر کرده است در این پرونده دو نفر از این مردان به صورت مستقل بررسی یک حق وجود دارد که برای کسانی که در یخ بازداشت به اطمینان حاصل شود که آنها در حال گرفتن درمان مناسب است.

مردان همه از جنوب آسیا و به دنبال پناهندگی در آمریکا از ترس از آزار و اذیت مذهبی و یا تلافی باورهای سیاسی خویش را در بازگشت به خانه. طرفداران می گویند همه پنج که دوستان و خانواده در ایالات متحده که در حال انتظار برای آنها منتشر خواهد شد.

یکی از مردان Mehla, 22, که آرزو به یک نام مستعار برای ترس از پیامدهای اگر او تبعید شد گفت: نگهبان او فرار کرد به ما و پس از او تحت فشار قرار دادند از هند برای تبدیل به مسیحیت. او پس از فرار اعضای RSS یک راست گرا که گرایش حزب ناسیونالیست هندو آمد به خانه و خانواده خود را به دنبال او و تهدید به خشونت اگر او بازگشت.

پس از ورود به آلمان با کمک از یک عضو خانواده Mehla سپس به اسپانیا رفت, جایی که او در زمان پرواز به مکزیک. او در نهایت عبور از مرز مکزیک به ایالات متحده است. Mehla بازداشت شد توسط یخ در 21 ژانویه سال گذشته باقی مانده است در بازداشت پس از.

“من برای درخواست پناهندگی. من یک جنایتکار است. من هرگز هر گونه جرم و جنایت است. من هرگز به زندان” Mehla گفت: در Hindi از طریق یک مترجم. “خواست من این است که آنها انتشار بنابراین من می تواند به مبارزه با من در مورد خارج و بازداشت.”

Mehla یکی از صدها هزار نفر از مهاجران که عبور از مرز جنوبی در سال های اخیر به دنبال پناهندگی است. آمریکا موظف است اجازه می دهد تا مهاجران را از طریق درخواست پناهندگی روند اگر آنها از ترس آزار و اذیت در خانه.

در طول تاریخ کسانی که درخواست پناهندگی در ما شده اند قادر به صبر کردن فرایند نرم افزار است که می تواند تا دو سال در خارج از بازداشتگاه اگر یک قاضی تصویب و انتشار در آزادی مشروط و یا اوراق قرضه.

اما قانونی طرفداران می گویند مهاجران هستند که به طور معمول رد آزادی مشروط و یا اوراق قرضه معنی آنها به طور نامحدود برگزار شد در یخ بازداشت تا زمانی که پرونده های آنها شنیده می شود قبل از یک قاضی مهاجرت.

“این فقط غیر انسانی برای نگه داشتن این افراد برای چندین ماه در بازداشت گفت:” ویکتوریا مسا-Estrada ارشد, کارکنان, وکیل مرکز قانون فقر جنوب که به طرح دعوی از طرف مهاجران به دنبال آزادی مشروط.

مسا-Estrada گفت: “بازداشتگاه های اداره مهاجرت این است که یک کسب و کار سودآور به خصوص در دولت مانند لوئیزیانا.” یخ تبدیل هشت زندانها و زندان های محلی در لوئیزیانا به مهاجر بازداشتگاه در سال 2019 هر چند تعداد مهاجران عبور از مرز آمریکا و مکزیک آغاز شده و رو به کاهش در پاییز. بازداشت امکانات مانند این یکی در ینا تمایل دارند در مناطق روستایی ساعت و دور از مراکز شهری.

چندین اعتصاب غذا رخ داده در یخ بازداشتگاه در جنوب عمیق در پی اتهام جرم انکار از اوراق قرضه و آزادی مشروط.

Mehla و دیگر مردان خود را آغاز اعتصاب غذا در تاریخ 1 نوامبر سال گذشته است. Mehla گفت: او وزن 161lb قبل از اعتصاب و در حال حاضر وزن 116lb. تمام پنج مرد – که طیف وسیعی از اوایل 20s به اواسط 30s – در صندلی چرخدار زیرا آنها بیش از حد ضعیف به راه رفتن.

طرفداران می گویند دو نفر از مردان شده اند نیروی تغذیه که نیاز به قاضی تصویب از طریق یک لوله که قرار است از طریق سوراخ بینی و گذشت را به معده است. این روند دردناک است, به خصوص اگر یک فرد است که مقاومت در برابر.

یخ برای اولین بار نشان داد آن نیروی تغذیه مهاجران که دست به اعتصاب غذا زده ژانویه گذشته هنگامی که آن را تایید حداقل شش زندانی نیروی تغذیه از طریق لوله بینی. مهاجران در اعتصاب غذا که در آن زمان بودند در تگزاس فلوریدا و آریزونا و کالیفرنیا.

میشل Iglesias, Ice قرارداد پزشک مستقر در, El Paso, تگزاس, شهادت در ماه اوت در یک جلسه اجازه می دهد تا دو نفر از هند به نیروی تغذیه که یخ مقررات مورد نیاز نیروی تغذیه اگر لازم بود برای جلوگیری از اعتصاب غذا از گرسنه خود را به مرگ.

“نمی توانست وجود داشته باشد هر کسی که در یک بیمارستان که خواهد آن را انجام دهد” Iglesias گفت: با توجه به تگزاس ماهانه.

یخ نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

میشل الساندرو دی استفانو یک داوطلب که بازديد دو تن از مردان هر یکشنبه گفت: یخ نگه می دارد و لوله تغذیه که مهاجران تماس “لوله” در بدن زمانی سه هفته در یک زمان.

الساندرو دی استفانو گفت که برای یکی از مردان بودن نیروی تغذیه این فرایند بسیار بدتر از درد گرسنگی است.

“برای دیدن او بود که برای اولین بار با [فشرده سازی و قرار دادن سر] و لوله و او استفراغ من احساس مثل من از تماشای کسی بمیر که من هنوز هم احساس” الساندرو دی استفانو گفت. “من از تماشای آنها می میرند.”

Mehla شده است نیروی تغذیه اما نگران است که آن را ممکن است به آن نقطه. “من می ترسم از آن, اما من می تواند هر چیزی را انجام دهید,” او گفت:. “اگر آنها در حال رفتن به یک نیروی تغذیه, من نمی تواند آنها را متوقف کند.”

دو نفر از مردان در اعتصاب غذا هستند و در حال حاضر به طور داوطلبانه نوشیدن افزایش مکمل تغذیه ای هر چند آنها رد سایر مواد غذایی الساندرو دی استفانو گفت. یکی منتقل شده به یک مرکز در شهر ال پاسو در حالی که دو مرد هستند برگزار شد در انزوا الساندرو دی استفانو آموخته یکشنبه گذشته.

با وجود پتانسیل سلامتی عواقب و درد بودن اعتصاب Mehla گفت که او همچنان اعتراض خود را.n “روزی که شروع به خوردن و نوشیدن است و بعد من شروع به رایگان بودن,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de