ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن حملات عدالت Dept. وکلا نگرانی بر ترک آنها را در معرض

واشنگتن — در یک ایمیل چند روز پیش به 270 وکلای او نظارت نیکولا T. هانا, ایالات متحده وکیل در لس آنجلس ارائه یک پیام اطمینان: من افتخار می کنم از این کار شما او نوشت.

دیگر وکلای آمریکا در وزارت دادگستری پرت و دور افتاده 93 زمینه دفاتر رله مشابه پیام های تشویق رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای نفوذ سیاسی مملو مورد باعث این نوع از بهت و حیرت این بخش به ندرت دیده می شود پس از واترگیت عصر. “همه به من می گویند:” یکی دیگر از ایالات متحده وکیل نوشت: به کارکنان خود “است که در حفظ و انجام کارهای درست برای دلایل درست.”

اما واقعیت این است که بخش 10,000-عجیب و غریب وکلای مورد نیاز اطمینان به نظر می رسید مانند علت نگرانی همه توسط خود را.

در بیش از سه ده مصاحبه در روزهای اخیر وکلا در سراسر دولت فدرال قانونی استقرار تعجب با صدای بلند که آیا آقای تهمت بود تضعیف وزارت دادگستری ارزشمند شهرت برای رعایت قانون و بدون نفع و یا تعصب سیاسی — و اینکه آیا دادستان کل William P. Barr قادر و یا مایل به محافظت از آن.

آقای ترامپ بدستآمده کسانی که ترس با افشاگری دادستان فدرال که توصیه می شود یک حکم زندان تا نه سال برای خود دوست دیرین و مشاور سیاسی Roger J. سنگ جونیور آقای Barr دامن زد و آنها را با دور انداختن توصیه به نفع یک دور بیشتر ملایم یکی از پیشرو دادستان به ترک مورد اعتراض.

آقای Barr سپس در زمان به تلویزیون ملی به شکایت که آقای تهمت عصبانی توییتهایی بودند تضعیف او و گروه او اعتبار — یک علامت برای برخی از زمان و وکیل سابق است که بخش آزادی از نفوذ سیاسی است در معرض خطر قریب الوقوع.

آنها نگران هستند با این واقعیت است که مردم در آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دایره شده اند فرو رفته در بسیاری از کیفری و یا اخلاقی, رسوایی است که عملا هر گونه اقدام قانونی در این موارد دیده می شود می تواند از طریق سیاسی لنز.

به عنوان بسیاری از گروه وکلا و برخی از تازگی ترک همکاران آن را ببینید, آقای Barr اختصاص داده شده است که مقدار زیادی از قدرت و قد و قامت برای تقویت رئیس جمهور پس از او در زمان یک سال پیش.

در همیشه قوی تر از نظر او حمله کرده F. B. I. تحقیق که آیا تهمت کمپین توطئه با روسیه برای نفوذ در انتخابات ریاست جمهوری 2016. او گفت: آن را نصب شده بر روی “باریکترین سوء ظن” و پیشرفته با وجود فقدان شواهد. ویژه, وکیل, Robert S. مولر سوم در نهایت در بر داشت شواهد کافی است که رئیس جمهور و یا مشاوران او درگیر یک توطئه جنایی با روسیه اما مستند باز بودن خود را به مسکو خرابکاری در تلاش است.

در حالی که او متعهد شده است که گروه نمی خواهد دنبال انگیزه های سیاسی تحقیقات آقای Barr گفت: در این ماه است که او تا به حال ایجاد یک “فرایند مصرف” برای رئیس جمهور وکیل شخصی رودلف W. جولیانی به جلو قرار است اثبات سوء رفتار در اوکراین است. آقای جولیانی ادعا کرده است که شواهد آسیب رساندن به معاون سابق رئیس جمهور آمده است. و پسر.

این ماه آقای Barr دستور بررسی چندین سیاسی حساس موارد به کار گرفته شده توسط حرفه ای دادستان در واشنگتن از جمله این که از رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی Michael T. فلین که تبدیل به یک نقطه اشتعال برای pro-مغلوب ساختن پیشی جستن فعالیت است.

در ضمن آقای Barr گسترده نظر ریاست جمهوری قدرت کمک کرده است آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه با کنگره نظارت. این بود که وزارت دادگستری به عنوان مثال که تصمیم گرفت آن را غیر ضروری به کنگره whistle-blower شکایت که در نهایت منجر به این رئیس جمهور را استیضاح.

آقای Barr منتقدان می گویند که این و دیگر حرکت می کند اما دعوت به طور فزاینده تهاجمی از خواسته های کاخ سفید است. هواداران خود را در وزارت دادگستری شمارنده است که او خود سرمایه سیاسی برای محافظت از گروه و منافع امنیت ملی. اما صدای آنها به طور فزاینده ای نگران در مورد اینکه آیا او قادر خواهد بود برای مدیریت انتظارات از همیشه بیشتر فرار رئیس جمهور.

آقای Barr تلاش این هفته به مقیاس آن انتظارات گفته مقامات متولد شد از ضرورت است. او گفت: به گفته رئيس بخش خصوصی است که او نمی خواهد باز سیاسی الهام گرفته از سوالات آقای تهمت نمایندگی و رئیس عمومی نظرات در مورد خاص پرونده های جنایی در حال آسیب رساندن به بخش کار است.

زمانی که رئیس جمهور در مکان انفجار بیش از دادستان’ صدور حکم توصیه برای آقای سنگ روشن ساخته است که آقای Barr پیام بود نه غرق در آقای Barr و چند مورد اعتماد مشاوران منتخب برای ارائه دوباره آن را در راه است که بارها و بارها ثابت شده و موثر در گرفتن رئیس جمهور توجه: در تلویزیون این بار در سراسر کشور پخش مصاحبه با ABC News.

در پایان هفته بسیاری از افراد در وزارت دادگستری مقر شدند نامشخص است که آیا این مصاحبه را حل و فصل برخی از آنچه نامیده می شود به طور فزاینده وضعیت غیرقابل دفاع. برخی از پولادین خود را برای یک جریان انتخابات ریاست جمهوری طعن و یا حتی آقای Barr خروج در پاسخ.

در قانونی ترانشه که در آن گروه وکلا رسیدگی به موارد بحث برانگیز روزانه برخی از ابراز امداد که آقای Barr تا به حال در دفاع از این گروه و تلاش برای تعیین مرزهای یک رئیس جمهور به ظاهر قصد پاک کردن خط قرمز بین سیاسی و انگیزه های فردی در پرونده های جنایی است که غالب پس از واترگیت.

“خدا را شکر” یک وکیل گفت. “من شروع به واقعا ناراحت بیش از صدور حکم اما من واقعا تحسین است که او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به shut up” گفت: یکی دیگر از. سوم نوشت: در یک یادداشت: “بار بود که دقیقا درست است.”

اما دیگران مورد سوال آقای Barr صداقت گفته او در حال حاضر بیش از حد نزدیک تراز وسط قرار دارد با آقای تهمت سیاسی اولویت به قبول سخنان او در ارزش اسمی.

یک توصیف آقای Barr زمان به خود خدمت کرد و گفت که رئیس جمهور حمله کرده اند بخش قبل از اما آقای Barr صحبت کرد تا تنها زمانی که او احساس خود را اعتبار بود در خط. دیگری پیشنهاد کرد که بهترین راه برای آقای Barr برای نشان دادن یکپارچگی خود را خواهد بود به استعفا.

همه صحبت در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت با روزنامه نگاران و یا ترس از عواقب. یک سخنگوی آقای Barr کاهش یافته است به نظر.

سرپرست یک تیم از دادستان سوال که آیا سنگ مورد portended ریاست جمهوری جنگهای صلیبی به استفاده از بخش حقوقی قدرت به آسیب های سیاسی خود را با دشمنان و کمک به دوستان خود. آن را “یک یا یک روند ؟” یکی دیگر از سرپرست های مختلف در یک اتاق خواست.

برخی از مقامات ارشد سابق پیش بینی شده است که دولت وکلا به ویژه کسانی که با سیاسی حساس موارد نیز چهره جدید شک و تردید در دادگاه در مورد بخش, انگیزه.

“من مطمئن هستم که برخی از D. O. J. وکلای احساس می کنید که قضات در حال رفتن به نگاه آنها را در همان راه” گفت: مریم McCord سابق دستیار دادستان کل برای وزارت امنیت ملی را بدست آورد. “و من مطمئن هستم که وجود دارد قضات که در حال رفتن به تعجب ‘می تواند به ما اعتبار آنچه به شما می گویند و یا D. O. J. رفتن به دوباره فردا و می گویند چیزی متفاوت است؟'”

به طور کلی وکلا در سراسر بخش های گسترده حقوقی دستگاه گفت: آنها به سادگی در تلاش برای چشم پوشی از این درام سیاسی اتفاق می افتند در واشنگتن و تمرکز بر روی کار خود را.

در پایتخت وزارت دادگستری شده است دست و پنجه نرم کردن با آقای تهمت توییتهایی تقریبا پس از او ، آمازون است که تحت پیگرد دولت بیش از از دست دادن آن از یک تا 10 میلیارد دلار دفاع قرارداد و گفت: آقای تهمت توییتهایی اثبات دشمنی خود را نسبت به صاحب آن جف بزوس. یک تیم از وزارت دادگستری وکلای نقل مکان کرد برای خروج از یک مورد بیش از علاوه بر این از یک تابعیت سوال به 2020 سرشماری پس از آقای ترامپ blindsided آنها را با اعلام در توییتر که اظهارات خود را در دادگاه بودند “جعلی”.

تا زمانی که در بهار گذشته تاثیر آقای تهمت طغیان مورد تعقیب کیفری بودند و با یکدیگر تا حدودی توسط این واقعیت است که او تا حد زیادی به هدف آنها را در آقای مولر که قد و قامت با کنگره و عمومی ساخته شده بعید است او را اخراج می شود.

حتی پس از آن آقای تهمت یا حقوقی تیم اشاره کرد به طور گسترده در چشم انداز عفو برای برخی از همکاران که با اتهامات جنایی مواجه آورده توسط مولر تیم. و آقای ترامپ عموم ستایش یک متهم سابق خود در مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort حتی به عنوان یک هیئت منصفه فدرال بررسی این که آیا او را محکوم به مالی اتهام تقلب.

اما ایالات متحده وکلای فاقد سیاسی بافر که آقای مولر لذت می برد. بنابراین آقای تهمت حملات در حرفه ای دادستان در آقای سنگ مورد حمل وزن های مختلف.

در مصاحبه با ABC News, Mr. بار به نظر می رسید نگران احتمال بیشتر توده defections. سه دادستان انصراف از سنگ مورد در حالی که چهارمین استعفا از این بخش به طور کامل هفته قبل از قضاوت امی برمن جکسون از دادگاه منطقه ای فدرال در منطقه کلمبیا برنامه ریزی شده بود به حکم آقای سنگ.

“من امیدوارم که هیچ استعفای” آقای Barr گفت. “ما ما ما دادستان و امیدوارم که آنها باقی بماند.”

به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به آن اشاره شده در توییتر دو نفر از کسانی که دادستان — هارون Zelinsky و آدم C. Jed — کمک به انجام مشاور ویژه بررسی که آقای ترامپ منفور. سرپرستان خود را به آنها اطمینان این هفته که آنها را رنج می برند هیچ اقدامی تلافی جویانه برای خروج از این سنگ مورد.

Timothy J. Shea, یک متحد نزدیک آقای Barr که در زمان بیش از این ماه به عنوان موقت آمریکا وکیل برای ناحیه کلمبیا فرستاده خود را با کارکنان یک ایمیل از حمایت های این هفته است. “در حالی که وجود دارد که در آن معقول ذهن ممکن است اختلاف نظر من با توجه به کاری که هر یک از شما و من بهترین من انجام خواهد داد برای حمایت از کار ما,” او نوشت.

آقای حاوی نقش است و به خصوص مملو از آنجا که واشنگتن دفتر بزرگترین در کشور با 300 وکلا اغلب دسته های سیاسی حساس موارد به ارث برده و چند آغاز تحت تعقیب آقای مولر. حداقل برخی که در دفتر خصوصی شکایت کرده است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای Barr هر دو تحت درمان آقای شیا سلف جسی K. Liu استان.

خانم لیو یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب شد بازدید در دفتر به عنوان یک رهبر است که کمک به محافظت از دادستان از سیاسی دخالت. اما رابطه او با دیگر مقامات وزارت رشد تیره و تار به خصوص پس از او تصمیم گرفت وجود شواهد کافی به دنبال صدور کیفرخواست از Andrew G. McCabe سابق معاون F. B. I. و مکرر هدف از رئیس جمهور با توجه به دو نفر آشنا با این وضعیت.

او نامزد دریافت جایزه بود برای بالا کار در وزارت خزانه داری و انتقال وجود دارد در این ماه به او در انتظار تایید. سپس این هفته رئیس جمهور تصمیم به فسخ نامزدی و حتی بیش از آقای Barr اعتراض با توجه به سه نفر آشنا با مباحث.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin تحویل اخبار در یک جلسه با توجه به یکی از آنها است. او هیچ دلیلی برای برگشت و خانم لیو استعفا از دولت است.

کتی بنر و شارون LaFraniere گزارش از واشنگتن و نیکول هنگ از نیویورک است. آدام گلدمن و چارلی وحشی کمک گزارش از واشنگتن است. سوزان Beachy کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im