FDA تایید کرده است که داروی آزمایشی Remdesivir اضطراری برای استفاده از coronavirus بیماران


اخبار: FDA تایید کرده است که داروی آزمایشی Remdesivir اضطراری برای استفاده از coronavirus بیماران دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد و چند روز پس از مطالعه حاکی از آن ممکن است کمک به بدترین ضربه

 • پزشکان در ایالات متحده می تواند در حال حاضر به قول ابولا دارو به بیماران بدحال
 • بعد از ما آمد’ top متخصص بیماری های عفونی گفت: دارو اثر بود ‘روشن’
 • نتایج منتشر نشده از مطالعه 1000 نفر نشان داد که مواد مخدر می تواند بلوک ویروس
 • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

Remdesivir costs about $1 a day to make, and the CEO of the company that developed it, Gilead, said the firm is committed to ensuring 'access' to the drug

Remdesivir هزینه در حدود $1 یک روز را و مدیر عامل این شرکت است که طراحی و توسعه آن جلعاد گفت: این شرکت متعهد به حصول اطمینان از دسترسی به دارو

سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده ابولا مواد مخدر remdesivir اضطراری برای استفاده در بیمارستان بستری coronavirus بیماران.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد که پزشکان قادر خواهد بود تا به ضد ویروس به طور جدی بیمار بیماران در تلاش برای ضرب و شتم ویروس.

آن را پس از Dr Anthony Fauci آمریکا’ top متخصص بیماری های عفونی گفت: شواهد در remdesivir به عنوان یک COVID-19 درمان شد ‘روشن’.

نتایج اولیه از دولت حمایت مطالعه نشان داد که remdesivir کوتاه شدن زمان بهبودی با 31 درصد و یا حدود چهار روز به طور متوسط برای بستری بیماران است.

این دارو – که تجویز شده است از طریق یک تزریق روزانه برای 10 روز – اعتقاد بر این است به کار با مسدود کردن یک آنزیم خاص این ویروس متکی به تکثیر و گسترش است.

Remdesivir محوری شد به محل موردتوجه وتماشای عموم در ژانویه وقتی که ذکر شده آن را به عنوان ” امیدوار کننده ترین نامزد برای COVID-19 درمانی است.

جلعاد را اجرایی دانیل o’day که شرکت تولید remdesivir متعهد به کمک 1.5 میلیون دوز از این دارو برای کمک به بیماران نیازمند است.

این شرکت در حال حاضر به اندازه کافی remdesivir در دست برای بیش از 50 ، 000 بیماران.

President Donald Trump announced the FDA has approved the experimental drug remdesivir for emergency use in hospitalized coronavirus patients

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام FDA تایید کرده است که این داروی آزمایشی remdesivir اضطراری برای استفاده در بیمارستان بستری بیماران مبتلا به کروناویروس

Daniel O'Day (left), CEO of Gillead Sciences Inc, said his company would donate 1.5 million doses of the drug during the announcement with President Trump and  Stephen Hahn, commissioner of the Food and Drug Administration

دانیل o’day (سمت چپ) مدیر عامل شرکت Gillead علوم Inc گفت: شرکت خود را کمک خواهد 1.5 میلیون دوز از این دارو در طول این اطلاعیه با رئیس جمهور تهمت و استفان هان کمیسر غذا و دارو

O’day پیوست جمهور تهمت معاون رئیس جمهور پنس دکتر دبورا Birx بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و FDA کمیسیون Stephen هان برای اعلام در روز جمعه.

چه من می خواهم برای گفتن به نمایندگی از جلعاد و رئیس جمهور نقطه ما احساس مسئولیت فوق العاده ای است,’ o’day گفت: کنفرانس مطبوعاتی.

چه REMDESIVIR و کار می کند در برابر CORONAVIRUS?

Remdesivir توسعه علوم جلعاد برای درمان ابولا کشنده تب خونریزی پدید آمده است که در غرب آفریقا در سال 2014.

ابولا مانند COVID-19 است ناشی از یک ویروس و دانشمندان اکنون در حال آزمایش remdesivir برای درمان coronavirus بیماران, اما آن را بیش از حد به زودی به می دانم که اگر این دارو کار می کند یا نه.

Remdesivir تولید نتایج دلگرم کننده در اوایل سال جاری هنگامی که آن را نشان داد وعده برای پیشگیری و درمان MERS – یکی دیگر از coronavirus – در میمون میمون.

این دارو به نظر می رسد برای کمک به جلوگیری از تکثیر ویروس کروناویروس و ابولا به طور یکسان.

آن را به طور کامل روشن نیست که چگونه این دارو انجام این شاهکار اما به نظر می رسد برای جلوگیری از مواد ژنتیکی از ویروس RNA از بودن قادر به کپی خود را.

که به نوبه خود متوقف می شود این ویروس از بودن قادر به تکثیر بیشتر در داخل بدن بیمار.

NIH محققان در شارژ از نوعی میمون دنیای قدیم مطالعه توصیه می شود که این حرکت پیش رو برای آزمایش های انسانی با کروناویروس جدید.

دانشمندان گوش و آزمایشات انسانی برای remdesivir اول آغاز شد و در نبراسکا.

اخیرا محققان trialing مواد مخدر در دانشگاه شیکاگو گزارش داد که بسیاری از 125 COVID-19 بیماران آنها می teated با مواد مخدر شده بود از بیمارستان مرخص, با توجه به آمار ،

دو نفر جان بیش از دوره آزمایشی.

“ما با فروتنی با این کار اولین گام برای بستری بیماران است. ما می خواهیم به مطمئن شوید که هیچ چیز می شود در راه این بیماران گرفتن دارو.

بنابراین ما تصمیم به اهدای 1.5 میلیون ویال از remdesivir. ما خواهد بود با همکاری با دولت برای تعیین بهترین روش برای توزیع آن در داخل ایالات متحده است.’

وی افزود: “ما مشغول به کار خواهد شد بسیار نزدیک به آن به بیماران کار با FEMA و دیگر بخش های دولت به مطمئن شوید که ما که به این بیماران نیاز به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

‘وجود دارد بیماران وجود دارد که می تواند به نفع از این که پزشکی که در بیمارستان بستری هستند. ما نمی خواهیم هر زمان به زباله برای که.

این شرکت شده است هل دادن برای تایید FDA از مواد مخدر است. آن داده شد و پس از نتایج اولیه از دولت حمایت مطالعه نشان داد که remdesivir کوتاه شدن زمان بهبودی با 31 درصد و یا حدود چهار روز به طور متوسط برای بستری coronavirus بیماران.

FDA قبلا به اورژانس با استفاده از مجوز به مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین پس از رئیس جمهور تهمت و ترویج آن است.

ضد ویروس remdesivir نشان داده وعده برای درمان coronavirus و سر از دارو ساز Gilead Sciences, گفت که او را متعهد به حصول اطمینان از هر کسی که نیاز به این دارو دسترسی به آن است.

‘ما در حال رفتن به محل کار بسیار نزدیک با دولت و با نظام بهداشتی و درمانی را به مطمئن شوید که آن را در دسترس است که آن را مقرون به صرفه به دولت گفت: o’day در گفتگو با آمار اخبار.

“ما در حال رفتن به مطمئن شوید که دسترسی به یک موضوع است با این دارو است.’

یک لیست قیمت برای remdesivir در دسترس نیست اما یک مطالعه اخیر منتشر شده در مجله ریشه کنی ویروس یافت می شود که ساخت 10 روز دوره درمان با هزینه حدود 9.

Gilead Sciences CEO Daniel O'Day said his company would make remdesivir affordable amid the pandemic after stocks surged in response to the reveal of 'positive data' on its effects in coronavirus patients

Gilead Sciences مدیر عامل دانیل o’day گفت: شرکت خود را remdesivir مقرون به صرفه در میان همه گیر پس از سهام رسید در پاسخ به این نشان از ‘آمار’ در اثرات آن در بیماران مبتلا به کروناویروس

روز پنج شنبه در جلعاد گفت: در یک گزارش درآمد است که می تواند 140,000 درمان دوره تا پایان مارس (اگر چه o’day کمی تجدید نظر این برآورد در گفتگو با آمار) و چندین میلیون’ دوره های آموزشی در طول دوره از سال آینده.

‘این است که جهانی همه گیر’ o’day گفت: به آمار. ‘باید وجود داشته باشد هیچ تردیدی در مورد توانایی ما برای دریافت دارو به دست بیماران و این که چگونه ما در حال رفتن به رویکرد این دوره از زمان پس از اهدای.’

شرکت او در حال حاضر آغاز شده ramping تا تولید remdesivir. O’day گفت که این شرکت در حال حاضر به اندازه کافی remdesivir در دست برای بیش از 50000 تا 10 روز درمان دوره.

‘من فکر می کنم ما درک می کنیم که مسئولیت ما به عنوان یک شرکت’ o’day گفت.

که دقیقا به همین دلیل که ما از طریق فکر بهترین روش برای ساخت این دارو در دسترس است در اوایل روز ما فکر آن را بسیار مهم برای حرکت با کمک مالی ما تمام عرضه های موجود.

اول از همه, آن را فقط کار درست را انجام دهید. و دوم آن که قرار بود به منظور تسهیل دسترسی در به رسمیت شناختن اضطراری برای بهداشت عمومی و این واقعیت است که داده بود هنوز هم در حال توسعه در پزشکی و فرایندهای نظارتی شد و هنوز هم در جریان است.

“ما نمی خواهید دسترسی به encumbered در آغاز همین دلیل است که ما فقط رفت و برای اهدای راست به جلو از 1.5 میلیون دوز.’

جلعاد است همیشه به حال شهرت به عنوان یک بشردوستانه شرکت می باشد.

در سال 2019 دولت آمریکا شکایت جلعاد بیش از آن قیمت گذاری برای Truvada HIV پیشگیری و درمان دارو است.

در حالی که این دارو ژنریک هزینه فقط $6 ماه جلعاد مجموعه خریداران به عقب به طور متوسط $2,184 ماهانه هر نسخه.

در شرایط مطلق تولید هزینه های remdesivir سوم گران ترین از هشت داروهای ارزیابی توسط مجله ویروس ریشه کن کردن در کمتر از یک دلار در روز:

 • $1.45/روز برای favipiravir
 • $1.09/روز برای pirfenidone
 • $0.93/روز برای remdesivir
 • $0.39/روز برای sofosbuvir/daclatasvir
 • $0.28/روز برای لوپیناویر/ریتوناویر
 • $0.10/روز آزيترومايسين
 • $0.08/روز برای هیدروکسی کلروکین
 • $0.02/روز به کلروکين

به طور کلی این مطالعه نشان داد یک دوره درمان برای هر یک از کسانی که مواد مخدر هزینه بین 30 سنت و 31 دلار اگر چه نویسندگان اشاره کرد که همه آنها قیمت به طور قابل توجهی بالاتر از هزینه های آن به خصوص در ایالات متحده است.

O’day تاکید کرد که شرکت خود را به دنبال ندارد به سودجوی بر اساس امیدوار کننده اثر remdesivir برای درمان coronavirus.

‘اجازه دهید من فقط می گویند که من به طور کامل متعهد و شرکت به طور کامل متعهد و هیئت مدیره واقعا متعهد به مسئولیت ما دوباره با این بیماری همه گیر دارو,’ o’day گفت: زمانی که فشار بر روی این موضوع توسط آمار.

‘این راه رفتن صحبت کنید درسته ؟ …اجازه دهید مطمئن شوید که اگر این دارو موثر است که هیچ موانع وجود دارد به خصوص با توجه به ضرورت و گرفتاری این بیماری همه گیر در سراسر جهان است.

‘من می توانم اطمینان دهم…عموم مردم که جلعاد را ادامه خواهد داد به آن مسئولیت بسیار جدی در اینجا و مطمئن شوید که هر مدل ما آمده ایم تا با اطمینان دسترسی در سراسر جهان است و بیماران قرار داده و برای اولین بار است که ما با دولت ها در سراسر جهان تا مطمئن شوید که ما باید یک راه پایدار از تهیه این دارو است. اما ما درک مسئولیت ما در این نوع از بیماری همه گیر.’

‘آمار’ از NIH محاکمه remdesivir فرستاده بازار سهام افزایش با 530 امتیاز در روز چهارشنبه.

پس از دکتر آنتونی به جزئیات NIH مطالعه در چهار شنبه نیویورک تایمز گزارش داد که سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برنامه را به اورژانس با استفاده از مجوز برای این دارو برای درمان coronavirus بیماران – برنامه به طور بالقوه است که در همان روز (آژانس هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است در بیانیه ای تاکید کرد که اثر).

چهار شنبه, همان روز که داده های اولیه از NIH محاکمه شد نشان داد جلعاد اعلام نتایج اولین مرحله از آن کارآزمایی بالینی remdesivir در شدت – اما نه انتقادی – بیماری کروناویروس بیماران.

نیمی از 397 بیماران بودند که بیمار به اندازه کافی به نیاز به اکسیژن اضافی اما نمی شود قرار داده شده در هواکش بهبود ظرف مدت 10 روز از پنج روز دوره درمان و کسانی که در 10 روز رژیم بودند بهتر از روز یازدهم.

بیش از نیمی از بیماران از بیمارستان مرخص ظرف دو هفته جلعاد اعلام کرد در آزادی مطبوعات.

اعلام امیدوار کننده اولیه remdesivir نتایج ارسال داو افزایش بیش از 500 امتیاز هر چند جلعاد را خود سهام متوقف شد قبل از معامله آن را به عنوان آماده به اعلام نتایج از محاکمه.

و منافع متقابل دیده می شود که آیا بیماران تحت درمان با پنج روز یا 10 روز دوره از مواد مخدر نشان می دهد که این شرکت تولید بالقوه می تواند کشش دو بار تا آنجا که پیش بینی پنج شنبه اعلام کرد.

بسیاری از افرادی که قرارداد coronavirus توسعه نسبتا خفیف یا متوسط بیماری است.

بین 1 مارس و آوریل 18, 9,483 آمریکایی با تایید coronavirus در بیمارستان بستری شد و گزارش شده به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

که برابر است با نرخ حدود 1,355 افرادی که بیمار به اندازه کافی به نیاز به مراقبت های پزشکی و به طور بالقوه اکسیژن پشتیبانی (هر چند نه لزوما تهویه مکانیکی).

اگر این نرخ پایدار باقی مانده جلعاد می تواند به آسانی به اندازه کافی دوز remdesivir به درمان هر تازه بستری coronavirus بیمار با 10 روز دوره درمان به خوبی گذشته ممکن است. در واقع 140,00 درمان دوره خواهد بود به اندازه کافی برای درمان تمام به تازگی در بیمارستان بستری بیماران در ایالات متحده برای 103 هفته.

اما CDC ارقام به احتمال زیاد قابل توجه undercount با توجه به اینکه در نیویورک نزدیک به یک هزار نفر شده اند و به تازگی بستری برای coronavirus هر یک از سه روز گذشته (و بیشتر در قبل از هفته و ماه).

موارد کروناویروس در آمریکا افزایش گذشته یک میلیون و مرگ و میر را تحت الشعاع جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “بهترین سناریو مورد’ 60 ، 000 مرگ و میر در کشور است.

به تاریخ وجود دارد هیچ درمان اثبات شده برای coronavirus اما remdesivir نتایج نکته وجود دارد که می تواند به زودی.

‘وجود دارد که هنوز کار بیشتری برای انجام و remdesivir تأیید نشده است اما همه ما در جلعاد در حال فروتنی توسط چه این نتایج امیدوار کننده ممکن است به معنای برای بیماران,’ o’day نوشت.

نتایج برای اعضای NIH را محاکمه بیش از 1,090 افرادی که تحت درمان با remdesivir شد بهتر گسترده ای به اندازه کافی حاشیه که دکتر Fauci insinuated کسانی که تا به حال داده شده است دارونما در حال حاضر باید دریافت دارو.

‘شما باید یک تعهد بلافاصله پس اجازه دهید مردم در گروه دارونما می دانم به طوری که آنها می توانید دسترسی [به درمان بالقوه],’ Fauci گفت: در کاخ سفید نشست.

Remdesivir است داروهای ضد ویروسی که جلعاد در اصل برای درمان ابولا, اما شک و تردید عمل در دادگاه.

برای اولین بار ظرف پتری و مطالعات حیوانی نشان داد که ممکن است بت پشت coronavirus و کوچکتر مطالعات امیدوار کننده به اندازه کافی سریع NIH به راه اندازی بزرگ, ‘استاندارد طلا’ محاکمه از مواد مخدر است.

During a White House meeting, Dr Anthony Fauci revealed details of the study, and said he was 'optimistic' about its potential benefits for coronavirus patients

در کاخ سفید نشست, Dr Anthony Fauci نشان داد جزئیات این مطالعه گفت: “او خوش’ در مورد آن منافع بالقوه برای بیماران مبتلا به کروناویروس

‘نتایج حاصل از جهانی و کنترل شده با دارونما اجرا شده توسط موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) در حال مثبت,’ o’day نوشت.

“آنها نشان می دهد که بیماران مبتلا به COVID-19 که دریافت remdesivir بهبود سریع تر از مشابه بیمارانی که دارونما دریافت کردند.’

اشاره به شرکت خود را قبل از تلاش برای استفاده از این دارو برای درمان ابولا او افزود: “پس از سالها تحقیق و کار سخت در remdesivir وجود دارد امداد و قدردانی میان تیم ما امروز که تلاش های خود شده اند به طوری ارزشمند است.’

در کاخ سفید نشست, Dr Fauci توضیح داد که remdesivir به نظر می رسد برای جلوگیری از یک آنزیم است که coronavirus متکی به حمله به سلول های انسانی و ربودن ماشین آلات خود را بیشتر نسخه هایی از خود را.

‘ما مواد مخدر است که می تواند به جلوگیری از ویروس” او گفت:.

“این خواهد بود که استاندارد مراقبت.’

یکی از پزشکان که تجویز این دارو برای بیماران در NIH محاکمه تکرار هر دو Dr Fauci و o’day خوش بینی در صبح بخیر امریکا است.

Dr Aneesh Mehta, who helped run the NIH trial, called remdesivir a 'glimmer of hope'

Dr Aneesh مهتا که کمک به اجرای NIH محاکمه به نام remdesivir یک بارقه امید”

“داشتن مراقبت از بیماران به مدت هشت هفته در حال حاضر… ما شده ایم گرفتن بیماران بهتر است اما ما در حال حاضر به دنبال پیدا کردن یک دارو است که می شود آنها را بهتر و سریعتر و خانه به خانواده خود گفت: Dr Aneesh مهتا از دانشگاه اموری یکی از موسسات که در زمان مطالعه است.

‘در حال حاضر ما باید اول با روشنایی ضعیف تابیدن از امید چیزی که می توانید انجام دهید که.

دکتر مهتا اضافه شده است که داده ها از NIH مطالعه است و هنوز هم مقدماتی و دکتر Fauci اذعان کرد که نتایج اولیه بودند نه یک ” دست کشیدن از,’ با وجود آفتابی ارائه آنها را.

یک remdesivir مطالعه 237 coronavirus بیماران انجام می شود در چین نیز دیروز منتشر بازگشت نتایج ناامید کننده.

مردم با توجه به مواد مخدر به بهبود نیست هر بیشتر به سرعت و در کمتر با خطر مرگ در مقایسه با کسانی که دارونما.

دادگاه متوقف شد از آن برنامه ریزی شده پایان تاریخ از آنجا که محققان در تلاش برای جذب شرکت کنندگان است.

Remdesivir به نظر می رسد به کار بهتر است هنگامی که داده های اولیه – به عنوان پیشنهاد شده توسط NIH محاکمه و همچنین به عنوان ساده آزمایشی که جلعاد در حال اجرا است – بنابراین یک نظریه این است که چینی بیماران کردم این دارو خیلی زود است.

تشویق هر چند نتایج حاصل از این آزمایش های اولیه در حال کارشناسان در سراسر جهان هشدار می دهند که این مطالعات باید انجام شود و تفسیر به طور کامل و با دقت.

می آید پس از مطالعات نشان داد که remdesivir ساخته شده توسط مستقر در کالیفرنیا Gilead Sciences, کمک بیماران از تکیه بر اکسیژن به ترک بیمارستان در دو هفته.

Fauci اضافه شده که دادگاه اثبات شد که مواد مخدر می تواند به جلوگیری از این ویروس’ و در مقایسه با پیدا کردن به ورود اولین antiretrovirals که مشغول به کار در برابر اچ آی وی در سال 1980 البته با متوسط موفقیت برای اولین بار در.

این را remdesivir سوم مبارزه با مواد مخدر مصوب تحت EUA توسط FDA بعد از آژانس تایید ضد مالاریا داروها کلروکين و هیدروکسی کلروکین. این دارو اغلب برای درمان بیماران ابولا.

A separate trial from California-based Gilead Sciences showed the drug helped patients go from relying on oxygen to leaving hospital in two weeks. Pictured: A five-day view of Gilead stock shows the shares rising sharply at the open on Wednesday

جداگانه محاکمه از کالیفرنیا مبتنی بر علوم جلعاد نشان داد این دارو کمک بیماران از تکیه بر اکسیژن به ترک بیمارستان در دو هفته. تصویر: پنج روز نمایش جلعاد سهام را نشان می دهد سهام به شدت افزایش در روز چهارشنبه

Remdesivir شده است در میان رقیب از داروهای موجود بودن trialed برای درمان coronavirus اگر چه سازمان بهداشت جهانی اسناد به بیرون درز هفته گذشته پیشنهاد آن شکست خورده بود برای کمک به بیماران در بیش از 200 نفر محاکمه بهبود می یابند.

جلعاد در دفاع از دادگاه گفت: اعتقاد به بیرون درز داده بود ‘mischaracterization’ از نتایج.

در چهارشنبه جلعاد گفت: مطالعه تا به حال تولید شده ‘آمار’ برای درمان coronavirus بیماران.

نیمی از 397 بیماران بودند که بیمار به اندازه کافی به نیاز به اکسیژن اضافی اما نمی شود قرار داده شده در هواکش بهبود ظرف مدت 10 روز از پنج روز دوره درمان و کسانی که در 10 روز رژیم بودند بهتر از روز یازدهم.

بیش از نیمی از بیماران از بیمارستان مرخص ظرف دو هفته جلعاد اعلام کرد در آزادی مطبوعات.

اعلام امیدوار کننده اولیه remdesivir نتایج ارسال داو افزایش بیش از 500 امتیاز هر چند جلعاد را خود سهام متوقف شد قبل از معامله آن را به عنوان آماده به اعلام نتایج از محاکمه.

NIH نیز مطالعه remdesivir در یک مطالعه کنترل شده تصادفی از 400 بيمار معنی حدود نیمی از این گروه را ضد ویروسی ابولا و دیگران را دارونما مواد مخدر است.

جلعاد را محاکمه نمی باید دارونما بازو که باعث می شود آن را غیر ممکن بدانند که آیا این دارو به کمک بیماران و یا آنها را بهبود خود به خود.

در یک بیانیه Gilead Sciences گفت: آگاه از مثبت داده های در حال ظهور از ” از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که دکتر Fauci اجرا می شود.

“ما درک می کنیم که در دادگاه ملاقات اولیه آن پایانی که NIAID ارائه اطلاعات دقیق در آینده توجیهی,’ بیانیه بخوانید.

این NIAID گفت که بیماران در این دارو تا به حال 31 درصد سریعتر زمان برای بازیابی از کسانی که در یک دارونما.

Fauci گفت: اگر چه نتایج نیست یک ” دست کشیدن از 100 درصد است) آن چنان مهم اثبات مفهوم است.

‘داده ها نشان می دهد که remdesivir روشن-کاهش قابل توجه اثر مثبت در کاهش زمان بهبودی او به خبرنگاران گفت: در کاخ سفید است.

‘این است که بسیار خوش بینانه از مرگ و مير trended نسبت به حال بهتر است در حس کمتر مرگ و میر در REM تعیین گروه. هشت درصد در مقابل یازده درصد در گروه دارونما.

بنابراین خط پایین. شما در حال رفتن برای شنیدن جزئیات بیشتر در مورد این این خواهد شد و فرستاده شده به یک همکار مجله بررسی خواهد شد و کارشناسی مناسب است.’

او اضافه کرد که دادگاه اثبات شد که مواد مخدر می تواند به جلوگیری از این ویروس’ و در مقایسه با پیدا کردن به ورود اولین antiretrovirals که مشغول به کار در برابر اچ آی وی در سال 1980 البته با متوسط موفقیت برای اولین بار در.

برای فاز 3 دادگاه اعلام کرد چهار شنبه, جلعاد درمان 397 به شدت بیمار مبتلا به داروی ضد ویروس.

این شرکت روز شنبه آزادی مطبوعات مشخص نیست که این مکان از بیماران. اما اعلام کرد در ماه مارس شروع دو آزمایش از مواد مخدر که یکی از آنها را مطالعه 400 نفر در این استان هوبئی چین که در آن coronavirus اول پدید آمده است.

سن و جنس از این بیماران اعلام نشده است.

این شرکت سعی در دو رژيم درمانی برای شدت بیماری کروناویروس بیماران – پنج روز و 10 روز البته – اما شامل یک بازوی کنترل از بیماران که دارو دریافت خواهید کرد.

COVID-19 در نظر گرفته شده است ‘شدید’ اگر یک بیمار در بیمارستان بستری است و نیاز به اکسیژن اضافی.

در میان کسانی که تحت درمان بودند به صورت پنج روز 60 درصد می تواند رفتن به خانه در روز 14.

در 10 روز درمان گروه 52 درصد مرخص شد در عرض دو هفته.

بهبودی کامل حاصل شد در همان زمانی را با 53.8 درصد از 10 روز درمان گروه و 64.5 درصد از مردم در این پنج روز درمان ،

“این داده ها هستند و تشویق آنها به عنوان نشان می دهد که بیمارانی که دریافت کوتاه تر 5-بعد دوره remdesivir تجربه مشابه بهبود بالینی بیماران که دریافت 10 روز دوره درمان گفت: Dr Aruna سوبرامانیان یک دانشگاه استنفورد بیماری های عفونی و استاد کمک کرد که منجر به مطالعه.

جلعاد در حال گسترش است پس از مطالعه با آزمایش این دارو در بیشتر از 5600 نفر در 180 مکان برای مرحله بعدی ساده آن دادگاه.

از آن خواهد شد trialed در سراسر جهان از جمله در آمریکا و انگلستان, چین, فرانسه, آلمان, هنگ کنگ, ایتالیا, ژاپن و کره جنوبی و هلند سنگاپور اسپانیا سوئد سویس تایوان.

این آزمایشات شامل بیمارانی که نیاز به تهویه مکانیکی برای زنده ماندن به عنوان به خوبی و مقايسه دو رژيم درمانی (پنج و 10 روز دوره) به آن داده شده در استاندارد مراقبت های حمایتی.

جلعاد گفت که انتظار دارد به گزارش نتایج روز اول 600 نفر درگیر در پایان ممکن است.

‘در حالی که داده های اضافی هنوز هم نیاز به این نتایج کمک به درک واضح تری از نحوه درمان با remdesivir ممکن است بهینه سازی شده اگر ثابت بی خطر و موثر است.’

است که می گویند که وجود ندارد بیمارانی که شانس ضعیف.

هفت درصد از coronavirus بیماران تحت درمان در خارج از ایتالیا درگذشت. این روشن نیست که چگونه بسیاری از بیماران تحت درمان قرار گرفتند در ایتالیا در مقابل خارج از هواپیمای ملت است.

زمان اهمیت نیز هست.

افرادی که تحت درمان زود ظرف مدت 10 روز از اولین علائم – شانس بهتر با 62 درصد مرخص شدن از بیمارستان در مدت 14 روز.

Severely ill coronavirus patients, like those treated in the remdesivir trial, require oxygen to keep them alive, including mechanical ventilation (pictured). Safe treatments for these people are badly needed, as an estimated 80% of those put on ventilators will not survive (file)

به شدت بیمار coronavirus بیماران مثل کسانی که تحت درمان در remdesivir دادگاه نیاز به اکسیژن برای زنده نگه داشتن آنها از جمله تهویه مکانیکی (تصویر). ایمن درمان برای این افراد به شدت نیاز به حدود 80 درصد از کسانی که قرار هواکش نمی خواهد زنده بماند (فایل)

Gilead Sciences was dealt a blow last week when leaked data suggested that remdesivir was not helping coronavirus patients, but this week's trial results suggest otherwise

علوم جلعاد بود ضربه در هفته گذشته زمانی که به بیرون درز اطلاعات پیشنهاد کرد که remdesivir کمک coronavirus بیماران اما این هفته نتایج آزمایش نشان می دهد در غیر این صورت

A table from Gilead shows that more than half of the patients in each treatment group recovered and were discharged from the hospital, although a total of 37 patients died

یک جدول از جلعاد را نشان می دهد که بیش از نیمی از بیماران در هر گروه درمان بهبود یافت و از بیمارستان مرخص اگر چه در مجموع 37 بيمار درگذشت

اما محاکمه نتایج نشان می دهد این دارو هنوز هم ممکن است مفید باشد حتی اگر با توجه نسبتا دیر است. نزدیک به نیمی از کسانی که موفق به دریافت remdesivir 10 روز یا بیشتر پس از آنها توسعه علائم نیز از بیمارستان مرخص روز 14.

به طور کلی مواد مخدر به نظر می رسد امن در دادگاه صرف نظر از طول مدت درمان ،

بیش از 10 درصد از بيماران تحت درمان با ضد تهوع شروع شد و شش درصد از پنج روز درمان و 10.7 درصد از 10 روز درمان شد و در نارسایی حاد تنفسی (همچنین عوارض عفونت خود را).

بزرگترین خطر مطرح شده به کروناویروس در بيماران تحت درمان با remdesivir شد آسیب کبدی است.

کار آزمایشگاه نشان داد که آنزیم ساخت تا در 7.3 درصد از بیماران. خطر آسیب کبدی شد به اندازه کافی بزرگ است که سه درصد حذف شدند از محاکمه.

داو جهش 550 امتیاز پس از جلعاد گزارش ‘آمار’ به صورت تجربی آن را coronavirus درمان

داو جهش 53O امتیاز پس از جلعاد گزارش ‘آمار’ به صورت تجربی آن را CORONAVIRUS درمان

توسط کیت گریفیث برای DailyMail.com

شاخص های سهام ایالات متحده شروع به پریدن کرد در روز چهارشنبه پس از Gilead Sciences گفت: تجربی آن را داروی ضد ویروسی ملاقات کرد هدف اصلی از تست های آزمایشی آن در COVID-19 بيمار.

در بسته شدن زنگ میانگین صنعتی داو جونز بود تا 532.31 امتیاز یا 2.21 درصد در 24,633.86. S&P 500 بود تا بیش از دو درصد و شاخص Nasdaq composite با افزایش بیش از سه درصد است.

بازار شده اند از نزدیک برای هر نشانه ای از زمانی که آمریکایی ها خواهد بود قادر به بازگشت به کار و بلافاصله رز در چشم انداز یک درمان موثر برای این ویروس است که توقیف اقتصاد است.

تجارت در جلعاد سهام متوقف شد در دوران قبل از معاملات بازار به عنوان شرکت صادر شده در آن آزادی مطبوعات.

جلعاد سهام شات در اخبار افزایش 6.75 درصد در ظهر تجاری.

در ضمن داده های جدید نشان داد که اقتصاد ایالات متحده قرارداد در سه ماهه اول در آن بیشترین سرعت پس از رکود بزرگ پایان دادن به طولانی ترین توسعه در تاریخ است.

داده شده از سوی وزارت بازرگانی گفت: تولید ناخالص داخلی کاهش یافت و در 4.8 درصد نرخ سالانه در ماه ژانویه-برای-مارس دوره در حالی که اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز انتظار داشتند که یک انقباض از 4 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>