‘F*ck Elon Musk’: دموکرات سوئیس نجیب زاده بیش از coronavirus محدودیت ردیفپس از Elon Musk شکایت مقامات محلی در کالیفرنیا و تهدید به حرکت تسلا HQ به تگزاس و نوادا بیش از تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس یک دولت دموکراتیک سیاستمدار بود بلانت پیام برای الکترونیک خودرو نجیب زاده: “F*ck Elon Musk.”

Lorena S گونزالس از سن دیگو که به توصیف خودش در توییتر به عنوان یک “مادر زايمان رهبر تبدیل CA Assemblywoman [و] مترقی آمریکای لاتین دموکرات” توییتی مغزدار ملامت شنبه شب درآمد قابل پیش بینی را فشار دهید توجه است. او را بلافاصله نظر بیشتر است.

مشک شده است هل دادن به بازگشایی کارخانه تسلا در فرمونت کالیفرنیا اما آالمدا کانتی وزارت بهداشت گفت: خودروساز باید بازگشایی زیرا محلی مستند اقدامات برای مقابله با کروناویروس در اثر باقی می ماند.

تسلا واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر این شهرستان در روز شنبه خواستار محدودیت یک “قدرت گرفتن” توسط شهرستان و پس از کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom گفت: تولید کنندگان در این دولت اجازه داده می شود به بازگشایی شده است.

در طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال سان فرانسیسکو تسلا گفت: گردشگاه عمومی که قرار بود در برابر فدرال و کالیفرنیا قانون اساسی و همچنین هجوم فرماندار.

آالمدا کانتی برنامه ریزی شده است باقی می ماند بسته تا پایان مارس با تنها ضروری کسب و کار مجاز به بازگشایی شده است. در نشست روز شنبه این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: در آن مشغول به کار بود با تسلا به منظور توسعه یک طرح ایمنی اجازه می دهد فرمونت گیاه به بازگشایی در حالی که حفاظت از کارگران است.

“ما به جلو نگاه به آینده به یک توافق در یک ایمنی مناسب طرح به زودی” در بیانیه ای گفت:. اما آن نیز گفت: ساکنان و کسب و کار ساخته شده بود فداکاری برای حفاظت از سلامت مردم در منطقه است.

“این است که ما مسئولیت جمعی به حرکت را از طریق مراحل بازگشایی و شل شدن محدودیت های اعمال شده از پناهگاه در محل سفارش در امن ترین راه ممکن است هدایت داده و علم” بخش گفت.

شهردار فرمونت لیلی مه در بیانیه ای گفت که او در حال رشد بود در مورد اقتصاد منطقه ای بدون مقررات به صورت عمده تولید را از سر گرفت.

“ما می دانیم که بسیاری از ضروری کسب و کار ثابت کرده اند که می تواند با موفقیت با استفاده از دکمه های سخت ایمنی و اجتماعی فاصله شیوه” بیانیه ای گفت:.

مشک شکایت شده است در مورد اقامت-صفحه اصلی سفارش پس از شرکت او اولین-درآمد سه ماهه منتشر شد در پایان ماه آوریل است. او به نام محدودیت های فاشیستی و خواست دولت برای جلوگیری از مصرف دور کنند.

در روز شنبه او لعنتی “به غیرمنتخب و نادان ‘موقت افسر بهداشت’ از گردشگاه عمومی” به او گفت: “اقدام بر خلاف فرماندار, رئیس جمهور, قانون اساسی ما آزادی & فقط ساده حس مشترک!”

با توجه به CNBC شهرستان رسمی در سوال اریکا پان گفت: آنلاین تاون هال در روز جمعه که حتی اگر کالیفرنیا بود آرام coronavirus محدودیت “اگر محلی وجود دارد سفارشات هر کدام سختگیرانه تر غالب است.”

CNBC گزارش داد که پان “اضافه شده است که آالمدا کانتی – که در آن فرمونت کارخانه ماشین بر – است ‘هنوز هم کمی سختگیرانه تر” از دولت در رویکرد خود را به حفاظت از سلامت عمومی در میان شیوع رمان کروناویروس”.

تابه این گزارش گفت: از تسلا: “ما چراغ سبز داده می شود. ما کار کرده اند با آنها به دنبال در برخی از ایمنی خود را برنامه. اما ما نمی گفت که آن را مناسب است به جلو حرکت کند.”

“رک و پوست کنده این نهایی کلش” مشک نوشت. “تسلا در حال حاضر حرکت آن HQ و برنامه های آینده به تگزاس/نوادا بلافاصله. اگر ما حتی حفظ فرمونت فعالیت تولید در همه آن خواهد بود dependen[t] چگونه تسلا درمان در آینده است. تسلا در گذشته خودروساز چپ در [کالیفرنیا].”

مشک همچنین ادعا کرد “تسلا می داند مراتب بیشتر در مورد آنچه باید انجام شود به امن از طریق ما تسلا کارخانه چین تجربه از یک (غیرمنتخب) موقت junior رسمی در آالمدا کانتی”.

“من نمی messing اطراف” میلیاردر اصرار داشت. “پوچ [و] از نظر پزشکی غیر منطقی رفتار در نقض قانون اساسی و آزادی های مدنی علاوه بر این توسط غیرمنتخب مسئولان شهرستان با هیچ پاسخگویی نیاز به متوقف شود.”

قانونگذاران در تگزاس و نوادا بودند swift به بیان receptiveness به هر بهره از مشک که در حال حاضر برنامه ای برای باز کردن یک کارخانه در تگزاس است.

اما یک حرکت بسیار پرهزینه خواهد بود در زمانی که کمبود تولید در کالیفرنیا در حال حاضر ضربه تسلا سخت است. در یادداشتی به سرمایه گذاران Wedbush اوراق بهادار تحلیلگر دانیال ایوس نوشت: “در حال حرکت به دور از فرمونت را که حداقل 12 تا 18 ماه و می تواند اضافه کردن خطر ابتلا به تولید و تدارکات فرآیند در این میان است.”

فرماندار Newsom را بلافاصله نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>