FBI به دنبال هر کسی که دیدم از دست رفته آیداهو کودکان و نوجوانان در یلوستون

به عنوان مادر دو از دست رفته کودکان در برابر یک قاضی در آیداهو جمعه FBI است که به دنبال هر کسی که ممکن است را دیده اند خانواده در پارک ملی یلوستون در 8 سپتامبر. محققان گفت: آخرین شناخته شده تصویر از 17 سال Tylee Ryan گرفته شد در یک سفر خانوادگی به پارک آن روز.

پلیس می گویند این عکس از رایان با او 7 ساله برادر جاشوا “JJ” Vallow و عموی الکس کاکس بازیافت شد از مادر لری Vallow را آیکلاد. تصویر دیگر منتشر شده توسط محققان نشان می دهد لری و جی جی.

tylee-ryan-jj-vallow.jpg

FBI

در حال حاضر FBI امید یکی از هزاران نفر از گردشگران که برای بازدید از پارک در 8 سپتامبر دستگیر شده عکس از خانواده, CBS News خبرنگار Jonathan Vigliotti گزارش. این آژانس همچنین تصاویر منتشر شده از یک فورد وانت خانواده بود و اعتقاد بر این بود سفر و خواسته به صحبت کردن با هر کسی که آن را دیدم.

idaho-missing-kids.jpg

FBI

آخرین شناخته شده تصاویر JJ آمد و یک هفته پس از سفر به یلوستون در آیداهو. او دیده می شود در حال اجرا در یک حیاط در مفت دوربین فیلم.

محققان همچنین به دنبال Cox پس از یک سری از مرگ مرموز از جمله منابع گفت: CBS News. او دیده می شد در پلیس پس از ضرب تیراندازی Vallow را شوهر سابق در ژوئیه.

منابع گفت: محققان بر این باورند کاکس نیز مربوط به مرگ مرموز Tammy Daybell در ماه اکتبر. روز پس از مرگ شوهرش, چاد, عروسی لری Vallow. Cox پس از آن به طرز مرموزی فوت کرد در ماه دسامبر.

لری Vallow برنامه ریزی شده است تا در مقابل یک قاضی در ساعت 2 بعد از ظهر به وقت محلی در آیداهو. از آن خواهد شد اولین بار در ماه او را در یک اتاق با کودکان پدربزرگ و مادربزرگ که خواسته بود برای رفاه بررسی کنید که مجموعه تحقیقات مربوط به نگهداری از کودکان در حال حرکت در ماه نوامبر.

درب بازکن چشم در 8: شیوع کروناویروس جرقه جهانی وحشت

مقامات مخلوط کردن فلوریدا نوجوانان هویت پس از تصادف مرگ و میر

پلیس bodycam تصویری را نشان می دهد اولین لحظات تگزاس بررسی قتل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>